Opinie o Auto Complex Grzegorz Świeczkowski w Starogard Gdański

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Auto Complex Grzegorz Świeczkowski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Auto Complex Grzegorz Świeczkowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Complex Grzegorz Świeczkowski w Starogard Gdański

Patryk T Nowy wpis

Sprzedający uczciwy a samochody bardzo ładne. Fachową rozmowa jazda próbną beż żadnych problemow

Ania Nowy wpis

Super autka bardzo miła i fachowa obsluga jesli ktos chce kupić sprawny ładny samochod to polecam w 100%

Olga Nowy wpis

Oho widzę, że właściciel naprawę stawia na rzetelną obsługę klienta. Podobno nie wciska kitu i rzetelnie odpowiada na zadawane pytania, a to się ceni. Ciekawa jestem czy ktoś aktualnie jest tu zatrudniony do pomocy czy pan woli handlować "solo"? Bo jeśli jest tak uczciwy wobec klientów to pewnie byłby dobrym szefem, co nie? ;)

Autocomplex Nowy wpis
@Olga

Komis prowadzimy z żona;) także nikt więcej nie jest Nam potrzebny;) przedewszystkim stawiamy na zadowolenie klienta

Malomiasteczkowy

Polecam wszystkim ladne autka miłą przyjemna rozmowa właścicielem. Co najważniejsze nie wciska a rzetelnie odpowiada na zadawane pytania;) zaskoczył mnie z informacją że auto było malowane czego wogole nie zauważyłem. To się docenia. Napewno będę polecał ten komis.

Aplikowałeś do firmy Auto Complex Grzegorz Świeczkowski? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Tomasz Wejer

Polecam !!!!

Dawid k

Bardzo polecam auto komplex kupilem samochód dwa lata temu i nic się nie dzieje

AAA

POLECAM GOLFIK SŁUZY

Ilona
@AAA

To znakomicie! Dobrze wiedzieć, że w firma Auto Complex stawia na dobrą jakość. Z wielką dowiedziałabym się czegoś więcej na jej temat. A powiedz mi, jesteś jej stałym klientem, czy pierwszy raz miałeś z nią do czynienia?

Tczewiak

Rzetelny uczciwy sprzedawca. Polecam

Tomasz Wejer

polecam

Tomasz Nergal

Auto zakupiłem miesiąc temu i jak narazie wszystko idealnie. Sprzedający ma autka bardzo zadbane wręcz jak nowe. Wystawia faktury i dopełnia wszelkie formalności, poza tym daje koła zimowe do auta jak dostaje. Auta warte uwagi

Pazera

Polecam auta bardzo ładne sprzedający nie idzie na ilość a na jakość...

Adam 2716

Auta ładne zadbane polecam

zadowolony klient

Auto zakupiłem w grudniu. Opis rzetelny auto bardzo ładne super wyczyszczone . Blacharsko igła. Sprzedajacy dodał gwarancje do auta. oraz dowoz do domu w cenie

Pawel

Auto kupione rok temu super się sprawuje sprzedawca rzetelny liczniki nie kręcone auta z gwarancją pisemną polecam w 100 procentach. Do zobaczenia za kilka lat

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Complex Grzegorz Świeczkowski - Starogard Gdański

• Jak się pracuje w Auto Complex Grzegorz Świeczkowski?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Complex Grzegorz Świeczkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto Complex Grzegorz Świeczkowski?

Auto Complex Grzegorz Świeczkowski
  • Kochanki 1E