Opinie o Fresh Logistics w Gliwice Zbożowa 1

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Fresh Logistics. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fresh Logistics o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fresh Logistics w Gliwice Zbożowa 1

Joman

Większość firm szanujących swoją Markę i swoich pracowników w okresie około świątecznym nagradza pracowników paczkami, bonami, punktami w różnego rodzaju kafeteriach. W tej firmie natomiast pracownicy zostali poczęstowani zastraszaniem, nadgodzinami, zmianami w grafiku z dnia na dzień. A na koniec zamiast kartek świątecznych dostali do podpisania kartki z próbą zastraszenia zwolnienieniem dyscyplinarnym. Nawet wigilli w tym roku pracownikom nie zrobiliście. Tak się kierownictwo skupiło na procesie, że zapomniało o pracownikach.

@Joman

dokładnie, tragedia . zero poszanowania dla pracowników fizycznych (zapominacie chyba, ze to fizol napędza wszystko i jak nie będzie fizoli to was tez nie będzie bo kogo będziecie pilnować ? )

Ile osób potrzeba na stanowisku Specjalisty ds. Administracji Magazynowej? Jeszcze w listopadzie ktoś aplikował na to stanowisko, a w sieci widzę ofertę, na która teraz także można wysłać CV, tylko tym bardziej nie wiem czy warto. To rotacja czy jednak rozwój? niby pisali cos o braku organizacji. Mimo to jest tu ktoś kto się wdrażał i by potwierdził?

były pracownik Nowy wpis

3 osoby - ale brak organizacji, atmosfera i przyjmują żony kierowników które nie zbyt kompetentne są - ale są żonami kierowników więc one niekompetentne zostają - a ty przychodzić i się męczysz więc stad ta okropna rotacja, nie da się tam pracować

Ktos

Na jakie stanowiska jest prowadzona obecnie rekrutacja ? Gliwice

@Ktos

Ja na Gliwice widziałem ofertę dla magazyniera na wysoki skład oraz dla samego lidera procesów magazynowych. Do tej drugiej myślałem, że daleko mi z kompetencjami ale chyba nie wymagają jednak wcześniejszego doświadczenia na podobnym stanowisku. ciekawe czy jest jakaś szczególna różnica w zarobkach miedzy tymi stanowiskami

Batman

tam co chwilę jest oferta na lidera. Dziwne ze nie mają nikogo z pracowników już obecnie tam pracujących.

@Batman

krótko ode mnie, a żeby nikt się tak nie (usunięte przez administratora) - nie możesz na hali używać telefonu (sprawdzić godziny) bo cię zjedzą, tylko kadra zarządzająca może chodzić po magazynie patrząc w telefon (nie zwracając uwagi na wózki) - to co słyszałem na rozmowie a to jak tam jest to są 2 różne rzeczy - oczekują jakości i "dobrej" pracy , ale wykon nie pozwala Ci nawet na sprawdzanie dobrze towaru za który TY odpowiadasz (załadunek/ przyjęcia - 45/h) - żeby wyjść na przerwę (ktoś z biura + lider ) musi wyrazić "zgodę" - masz mieć trenerkę, która wyszkoli Cię na dane stanowisko - jest z tobą max kilka godzin przez kilka dni - z reszta zdobywanej wiedzy masz za nią biegać i szukać bo w tym samym czasie ma 5 osób do wyszkolenia na rożnych etapach (tydzień po tygodniu przyjmowani ) i nie ma czasu na Ciebie - pani asystentka kierownika ma problem ze wszystkim z czym do niej nie podejdziesz - kierownik informuje innych pracownikow (bez twojej zgody ani wcześniejszego pytania) o tym gdzie mieszkasz i ze z nim się można zabierać ( halo halo ? może załatwcie transport dla pracowników albo zatrudniajcie takich z samochodami ) tak zgłoszę taką informację do odpowiedniego Inspektora, chyba kompetencje przyjmowanych pracowników sprawdzacie ? Rodo nie istnieje od wczoraj :) - brak uczestnictwa w nadgodzinach -- > (gdzie na rozmowie poinformowano, ze nadgodziny to rzadkość ( a (usunięte przez administratora) prawda - pomijam fakt ze tam się nawet nie chce przychodzić i pewnie stad ta absencja a ze strony kierowników desperacja i takie akcje ) przykładowa rozmowa : - zyg możesz zostać dzisiaj ? - nie no nie dam rady - (usunięte przez administratora) Mac , wczoraj nie dzisiaj nie, (usunięte przez administratora) mnie to obchodzi, zostajesz wszystko wszystkim, ale trochę kultury, poziomu - to że do Ciebie się tak ktoś zwraca nie znaczy, że trzeba powtarzać takie chamstwo. może jakieś kursy doszkalające z zakresu rozmów z pracownikami ? jak lubisz (usunięte przez administratora) (nie ważna nie rozmowa z pracownikiem - mimo, że tak twierdzą na rozmowie) (usunięte przez administratora) i lizać cztery litery kadrze zarządzającej to również możesz do niej dołączyć .

Irena Nowy wpis

Tak czytamy teraz z chłopakiem ofertę dla Specjalisty ds. Administracji Magazynowej i piszą tam w niej o ambitnych zadaniach. Czy możecie je nam wyjaśnić? Zakres obowiązków niby jest wypisany ale jak taki przykładowy dzień z pracy może wyglądać?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Fresh Logistics? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Jakie są zarobki brutto jako Lider lub specialista ? Ewentualnie jakie sa widełki płacowe

cziki

Jak wygląda praca na stanowisku magazyniera z uprawnieniami udt?

Może kolejne święta będą bardziej pomyślne? Czy Wielkanoc także się obchodzi? :) i czy napiszecie wprost jaka atmosferę na dziale ma specjalista ds. operacyjnych i jakich przedziałów płacowych można oczekiwać? na rozmowie jaka kwotę podać?

W Gliwicach przychodzi się w dni wolne, tak jak napisano? A co z Nową Wsią? Mam jeszcze okazję złożyć dokumenty na specjalistę w dziale transportu. tylko nie wiem jak organizacja pracy wygląda? piszą o trybie hybrydowym. Ktoś pracuje i się wypowie? jakie są przedziały płac?

Pip

Tryb hybrydowy wygląda tak, że jak jesteś w biurze to 8h. Jak idziesz w home office to 24/7 jesteś pod telefonem.

@Pip

Poważnie trzeba cos obsługiwać po godzinach? To o czym teraz piszesz to jest forma dyżuru? Masz to normalnie wpisane w umowę? I nawet jak jesteś pod tym telefonem to w jakim problemem mogą w tym czasie jeśli już zadzwonić?

Anonim fresh

Praca w tej firmie, szkoda słów (usunięte przez administratora)i jeszcze raz (usunięte przez administratora), nie szanują pracowników, trzeba zostawać po godzinach, dowiesz się 5 min przed, tam tylko "pupilki" mają dobrze. Nie odbierasz telefonu na wolnym to masz opr dlaczego nie odbierasz. Kierownictwo do wymiany. Pan Tomek kierownik to jest gość, rozumie wszystko. Jakby inni kierownicy byli tacy jak on.

@Anonim fresh

Dobra, dobra, ale czy takie nadgodziny nawet nagłe sa płatne tak jak kodeks pracy tego wymaga? Czy płaca inaczej? Może wcale nie ma za to kasy, tylko odebranie ich innego dnia? I co do telefonów w wolnym czasie, to jak ktoś nie odbierze, to są tego negatywne konsekwencje? Czy takie łagodne skutki np. reprymenda?

ZX

O czym ty piszesz człowieku? Umowa podpisana na 8h dziennie oraz 40h tygodniowo. Więc jakie konsekwencje za nie odebranie telefonu. Moje życie prywatne jest ważniejsze od całego tego (usunięte przez administratora) Poprostu nie życzę sobie telefonów na mój prywatny numer telefonu. Przychodzę do pracy robię swoje i w tym czasie pracodawca może się ze mną kontaktować w jaki tylko sposób chce. Po zakończonej pracy mogę odebrać telefon lecz nikt nie ma prawa wyciągać jakichkolwiek konsekwencji jeżeli tego nie zrobię. @Pracodawca mam nadzieję że takie traktowanie i strasznie nas nie będzie miało miejsca.

Pip

Witam. Może Panstwowa Inspekcja Pracy powinna się zainteresować tym co obecnie dzieję się w Gliwicach? Pracownicy przychodzą do pracy w dni wolne Na polecenie przełożonych nie wpisując tego w kartę obecności. Godziny są "rozpisywane" na inne dni jako nadgodziny. Pracownika teoretycznie nie ma w pracy, co w razie jakiegoś wypadku?? Ktoś kontroluje to co się dzieje w firmie ??

Tranzytowy
@Pip

Widzę że w magazynie nic się nie zmieniło. Przyjedziesz na wolnym i rozpisujesz w tygodniu. Ważne że kierownicy są czyści, no i te telefonu "każdy kierownik ma swoich pupili" ;)

Czy firma Fresh Logistics udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Przyszły pracownik

Cześć, Jestem w trakcie aplikowania na stanowisko specialista ds administracji magazynowej Jest ktoś w stanie bardziej opisać to stanowisko wypowiedzieć się o osobach z tego działu ?

@Przyszły pracownik

A na to stanowisko może dostać się teraz więcej osób czy tylko jednej potrzeba? Pytam, bo mnie tez interesowało i chyba zaaplikuje. Teraz nie wiem czy mam konkurencje. :D a ostatnio jak ktoś kandydował to mnie zdradzić mniej więcej jak ten proces przebiega? jakieś porady co do rozmowy?

Hehehe
@Przyszły pracownik

Szczerze ci powiem daj sobie spokój z tą firmą, no chyba że pasuje ci atmosfera chaosu w pracy oraz brak kompetentnych osób na stanowisku. Mimo wszystko życzę powodzenia

Gaba
@Hehehe

No to faktycznie zastanawiające. A może to dobra praca dla młodych szukających pierwszego doświadczenia? Albo na przeczekanie, aby znaleźć coś lepszego? Taka opcja na przeczekanie, to warto na umowę zlecenie? Albo dla wpisu do cv, by cokolwiek w nim wpisać?

Rysiek

Mówisz, że pierwszy raz byłeś. Wiadomo jak często takie coś organizują? Czy zależy od stanowiska, działu? Ja ogólnie lubię dobre integracje i jak firma dba o to. Zazwyczaj są to wyjazdy gdzieś czy na miejscu? I jak już jesteśmy przy tym temacie to zapytam, jak teraz oceniasz atmosferę w firmie? Bo tu pisali, że średnio z tym było. Rozglądam się za pracą, a to w sumie ważne jakby nie patrzeć.

Rozczarowany I
@Rysiek

Nie mam pojęcia co ile jest organizowana taka impreza, była to pierwsza od kiedy pracuję. Co do atmosfery w pracy to się nie wypowiadam, taki wyjazd nie zmieni jej ???? Jak chcesz zobaczyć jaka jest w formie to wyślij CV, a wtedy sam się przekonasz. Jednemu będzie pasować w drugiemu nie ????. Ja tylko rozczarowałem się zachowaniem pewnych osób na imprezie.

@Rozczarowany I

No tak, ale podjęcie pracy oznacza umowę pewnie na kilka miesięcy. Jest tu opcja popracować np, 2 tygodnie na UZ na krótki czas, aby właśnie rozeznać się z atmosferą?? Czy chcą jednak na start umowy np. na 3 miesiące?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Fresh Logistics?

Kierowca ce

Jest tu ktoś z kierowców który pracuje na przerzutach magazynowych może się wypowiedzieć jak wyglada praca, atomosfera miedzy kierowcami jakie zarobki ?

Kierowca CE

Kompletny (usunięte przez administratora) jakiego wczesniej nie widzialem,spedycja wzieta z ulicy ,robia wszystko by wycisnac z czlowieka jak najwiecej ,wiele obietnic ktore mijaly sie ze stanem faktycznym,2 tug pracy i dziekuje ,dziennie 15 h i 9 h pauzy ,trash po 500km+

@Kierowca CE

Piszesz, że spedytorzy podobno wszędzie wciskają... I co to znaczy, że z ulicy, jakiego wykształcenia wymagają i jak ich nabory mogą wyglądać? Za co ostatecznie premie dostają?

Zofia

"Ktoś" czyli kogo masz przy tym na myśli? Pzt., tak właściwie to nie macie możliwości na zgłoszenie gdzieś wyżej gdy jakiś problem się u was pojawia? Jak sobie z tym radzicie?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Fresh Logistics?

Kolo99

nowy kierio cos tam próbuje podziałać i pokozac inne podyjście ale jeszcze dugo droga przed nim ogólnie niy je żle , zmiynio się temat kasy i wspólpracy ale.....

Natalia

Ale co?

@Natalia

Poszanowanie , zaangażowanie . dobry klimat Jest lepij a i kasa sir robi dobro

@Kolo99

A w magazynie taki rozpiździel jakiego od lat nie widziałem, ale kasa się zgadza bo nikt na nic uwagi nie zwraca

Gruby

Atmosfera jest taka, że przez okres próbny jest ok bo masz ochronkę, jak Ci przedłużą umowę to zaczyna się że trzeba zostać dłużej. Firma cie potrzebuje XD... Konfidentów pełno, lizanie odbytniczki do sucha. Uważaj co mówisz i przy kim. W szczególności przy liderze Americano hahaha i Selfie. Kto ma wiedzieć ten wie XD

Zzzzz
@Gruby

Prawda Prawda to co piszesz popieram twe słowa

@Zzzzz

Jesteś jednym z tych, którzy mają wiedzieć i wiedzą? Bo ja nie a ciekawa jestem. ;p Powiesz?

@Zofia

I tera co , (usunięte przez administratora) :( Kieras odłazi , jedyny co chcioł coś zmienić no i (usunięte przez administratora) z poprawom atmosfery

@Kolo99

Odchodzi? A to co się tutaj aktualnie dzieje?

Gŕrrrrrrr

(usunięte przez administratora) gorzej być nie może totalny armagedon atmosfera o ścianę rzuc zero kultury do pracy powinno się przyjść spokojnym pobrać sprzęt i robić swoim rytmem beż żadnego eee Idź tam eee zostaw to idź jednak tam ale niestety chodzisz tam z w wielkim strachem i myślą uwaa abo cię dziś zjebja albo coś wymyśla by cię poniżyć szczerze powinno być tak jak mówię przebierasz się podpisujesz karte pracy pobierasz sprzęt i 8 godzin pracujesz na spokojnie beż myśli że znowu cię gdzie eskortują

Gŕrrrrrrr

Hahaha monotonia to jest codziennie tuu masz jedno stanowisko przy jednym spokojnie robisz swym rytmem a nie od ich widzi mi się

@Gŕrrrrrrr

Z tego co piszesz wynika, że robisz jak chcesz i nikt się jednak nie wtrąca? Wcześniej była wzmianka o jakimś chaosie więc idzie się teraz pogubić... Po ile teraz ludzie tu średnio pracują? Są tacy, którzy całkowicie na atmosferę uwagi nie zwracają i robią co trzeba?

Grrrrrr

To, że ludzie odchodzą to nic nowego. Będą odchodzić dalej bo jak pracować w magazynie, w którym jest haos i zła organizacja pracy.

Grrrrrr

niestety praca w tym miejscu wykańcza psychicznie

Zostaw merytoryczną opinię o Fresh Logistics - Gliwice

• Jak się pracuje w Fresh Logistics?

Zobacz opinie na temat firmy Fresh Logistics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fresh Logistics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fresh Logistics