Opinie o AGENCJA MIENIA WOJSKOWEGO UL.NOWOWIEJSKA 26A, 00-911 W-WA O/T WE w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy AGENCJA MIENIA WOJSKOWEGO UL.NOWOWIEJSKA 26A, 00-911 W-WA O/T WE. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie AGENCJA MIENIA WOJSKOWEGO UL.NOWOWIEJSKA 26A, 00-911 W-WA O/T WE o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AGENCJA MIENIA WOJSKOWEGO UL.NOWOWIEJSKA 26A, 00-911 W-WA O/T WE w Toruń

pracowniczka

Jeśli nie chcesz sie rozwijać i odbiegać od standardów rynkowych to swietne miejsce dla Ciebie. Pensja to ustalona w ramach widełek kwota. Nie ma dodatków. Czyli uznaniowa. Nagrody (uznaniowe) przydzielane raz w roku plus socjal. Jak jestes znajomym kroliczka to jest OK Jesli chcesz pracować bo nie masz innej pracy to budżetowka czeka na Ciebie. Papiery i jeszcze raz papiery.... O Kulturze pracy i historii moze swiadczyc zwolnienie wszystkich dyrektorow oddziałów podczas ..... Wigilii.

@Krystyna

Małe sprostowanie, to nie budżetówka. Goła pensja bez dodatków, nie ma dodatku "stażowego". Widełki uzależnione od stanowiska inspektor, specjalista, starszy specjalista itd. widełki się zazębiają tzn. pracując na niższym stanowisku można zarabiać więcej niż kolega/koleżanka pracujący/a na wyższym stanowisku.

Graźka

Widziałam właśnie, że tych ofert jest faktycznie sporo ale taka dokładnie kolej rzeczy, zdobycie doświadczenia, skoro firma inwestuje w rozwój i dofinansowuje szkolenia to super. Starszy Specjalista w Dziale ds. Zamówień w Departamencie Zamówień Publicznych, konkretnie interesuje mnie to stanowisko, piszecie, że to budżetówka i goła pensja. Tego stanowiska też się to tyczy? Ludzie na dziale są w porządku? Można liczyć, że na początek współpracy wprowadzą pracownika w obowiązki?

@Mila

Masz pełne wyżywienie, koszt transportu leży po stronie pracodawcy.

Szukam pracy na Inspektor. Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat oferty firmy AGENCJA MIENIA WOJSKOWEGO UL.NOWOWIEJSKA 26A, 00-911 W-WA O/T WE? Czy oferują tam zarobki w okolicach 5800 ? Jaka forma umowy jest proponowana?

Albik
@AnnaR

Nie za dużo jak na specjalistę szczególnie że już 4 lata jesteś na stanowisku. Chce aplikować też na specjalistę w dziale ds. inwestycji i remontów bo właśnie wrzucili ogłoszenie. Mam świadectwo kwalifikacyjnego dozorowego D w Grupie 1. Myślisz że to podbije stawkę czy bez znaczenia takie uprawnienia?

xxx

Inspektor i 5800 zł, zapomnij, okolice 3500-3800 zł brutto prędzej, to najniższe stanowisko. Umowa o pracę, wynagrodzenie bez żadnych dodatków.

@xxx

troche słabo... każdy tyle ma czy są jakieś wyjątki od normy?

@Marta

Wyjątkiem jest dyrekcja, mają więcej.

Justyna
@xxx

I dużo więcej mają? Jest w ogóle szansa żeby awansować tak wysoko?

Halina
@xxx

Dyrekcja dostaje tutaj tylko gwarantowaną podstawę czy też jakieś inne dodatki im przysługują?

AnnaR Nowy wpis

Zarobki zależą od stanowiska, działu, oddziału czy posiadanych np. uprawnień budowlanych itp. Pracuję 4 rok i mam 5500zł brutto jako specjalista. Inżynierowie budowy mają koło 8000zł brutto bo mają uprawnienia budowlane. Umowa zawsze o pracę. Nie ma nic pod stołem.

Albik Nowy wpis
@AnnaR

Pisaliście tu odnośnie wyjazdów służbowych, ale czy one są na każdym etacie? Bo ja znalazłem ofertę dla specjalisty w dziale ds. inwestycji i remontów i nie wiem na co się tu nastawiać. Ten start pracy można samemu sobie wybrać? Wtedy trzeba zdeklarować jakoś ten wybór wcześniej czy można pojawiać się w pracy dowolnie?

AnnaR Nowy wpis

Pracuję w tym właśnie dziale w jednym z oddziałów. Praca jest w godz. 7 do 17 i masz być 8h. Wyjazdy są w celach odbiorów lokali po remontach lub żeby rozejrzeć się i zobaczyć gdzie zrobić inwestycję lub remont. Najczęściej siedzisz w biurze i robisz dokumentację. Wyjazdy są sporadyczne. Nie ma że przyjedziesz i wyjdziesz kiedy chcesz bo to nie budowa a czas pracy mamy rejestrowany. Odbijasz się kartą i należy przepracować 8h. Jeśli lubisz papiery to spoko. Cudów jeśli chodzi o rozwój nie oczekuj bo tego nie ma. Jest za to przynajmniej u mnie spoko atmosfera i wypłata na czas. Na głowę nie pada i nikt nic nie komentuje jeśli zdarzy Ci się zachować. Polecam jeśli chcesz mieć spokojną głowę.

Graźka

@Graźka

Ludzie w dziale są ok, chętnie pomogą, jak piszą Przedmówcy, jest goła pensja, ale zdarzają się premie/nagrody. Są możliwe szkolenia. Praca jest ok i ludzie z działu też, inni z innych działów też są fajni.

Andzia
@pracownik

Za co zdarzają się premie i nagrody? Są konkretne wytyczne, z których można to wyczytać? Jeśli chodzi o szkolenia, to odbywają się one w godzinach pracy? Ma się za nie normalnie płacone, tak jakby było się w pracy? Czekam na jakieś informacje, zanim złożę swoją aplikację...

@Andzia

Szkolenia są w godzinach pracy, mogą być również wyjazdowe wtedy delegacja góra 2-3 dni. Powtórzę jeszcze raz AMW nie jest "budżetówką". Co do premii, (kiedyś były, jak teraz to niech ktoś inny się wypowie) dwa razy przed świętami bony, jedna - dwie w roku gotówkowe w zależności od wyników, realizacji planów.

Ona
@xxx

O, a gdzie odbywają się te szkolenia wyjazdowe? Gdzieś daleko? Wtedy taka delegacja też jest płatna? Firma zatrudnia odpowiednie warunki w postaci noclegu oraz wyżywienia? I kiedy mniej więcej te premie gotówkowe się dostawało? Były jakieś konkretne miesiące, czy raczej losowo je wręczano?

@Ona

Szkolenia wyjazdowe to przeważnie w swoich obiektach hotelowych, delegacia i zwrot kosztów.

Mila
@Xxx

Często są te wyjazdy? Dieta też jest płacona na takich wyjazdach czy zapewnione jest pełne wyżywienie? Po jakim czasie zwracają pieniądze, długo trzeba na nie czekać?

@Mila

Masz pełne wyżywienie, koszt transportu leży po stronie pracodawcy.

Jolanta

Jest sporo ofert pracy na stronie internetowej i Zastanawiam się czy wynika to z dużej rotacji pracowników czy po prostu firma się rozrasta i potrzebni są nowi ludzie do pracy? Widziałam też że oferowane jest dofinansowanie do studiów. Może ktoś dać znać czy podpisywana jest umowa lojalnościowa wtedy?

@Jolanta

Większość etatów to nowe stanowiska, oczywiście jest też rotacja. Młodzi przychodzą, zdobywają doświadczenie i odchodzą dla kasy i dla wpisania w CV doświadczenia. Takie życie.

@Jolanta

Co do dofinasowania studiów, to nie tak że wszyscy i zawsze dostają ale generalnie nie ma z dofinansowaniem problemów, tak podpisujesz.

Bronisław
@xxx

A ile taka lojalka może trwać i czy dofinansowuje się tu też inne kursy? Bo jak rozumiem, jest to oceniane pod kątem przydatności dla firmy? I co po szkoleniu / studiach, jakaś podwyżka, bądź awans?

Zzz
@Bronisław

Ile trwa, nie wiem. Co do szkoleń to praktycznie wszyscy pracownicy je przechodzą, kursy w zależności od potrzeb też są.

Firma AGENCJA MIENIA WOJSKOWEGO UL.NOWOWIEJSKA 26A, 00-911 W-WA O/T WE w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Starszy Specjalista (uprawnienia budowlane) w Dziale ds. Inwestycji i Remontów. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Młodszy Projektant/-tka OZE
Green Capital S.A.
logo firmy Specjalista ds. umów
ONDE S.A.
pracowniczka

Krystyna

Mnie też to ciekawi, a jeśli już jest to jakie to są kwoty o od ilu lat przepracowanych w ogóle się dostaje stażowe? Może za każdy rok jest podwyżka? Jedna osoba napisała tu o nagrodach, a wiadomo co nimi dokładnie jest, kasa czy jakieś przedmioty?

@Krystyna

polon

Byłem na rozmowie, ogólnie wrażenia mieszane i ciężko coś powiedzieć. Rozmowa jak rozmowa, standardowe pytania ale trudno ustalić jak wypadłem bo w Agencji standardy takie jak chyba w całej państwówce, brak odpowiedzi zwrotnej mimo zapewnień że będzie. Ogólnie, raczej strata czasu, a pracę dostał zapewne znajomy królika.

@polon

A czy możesz powiedzieć jakie miales pytania? I jak wyglądał sprawdzian wiedzy

Krzycho

Miałem nadzieję, że na tym forum dowiem się coś o atmosferze i zarobkach. Jakiś powód tej ciszy istnieje?

@Krzycho

Wszystko zależy na jakie stanowisko aplikujesz, zarobki od ok 3000 do 12000 zł (magazynier dolna stawka do dyrektora, głównego specjalisty górna a stawka), kwoty brutto. W AMW nie ma żadnych dodatków i nie jest to budżetówka, goła pensja. Atmosfera, generalnie zależy od oddziału, departamentu, działu itp. od fajnej do kiepskiej. Szanse na zatrudnienie ma każdy, doświadczenie w służbach mundurowych nie jest warunkiem koniecznym ale na niektórych stanowiskach pożądane. Generalnie, na niższych stanowiskach zarobki nie powalają i można znaleźć lepiej płatna pracę.

Franciszek
@XXX

A możesz powiedzieć coś o przebiegu rekrutacji do tej agencji. Czy niekaralność jest wymagana?

@Franciszek

Tak, jest to obowiązek. Na niektórych stanowiskach również badania i opinia Policji do koncesji.

@Franciszek

Co do rekrutacji, generalnie standard. Zbieranie dokumentów, analiza pod względem zgodności z wymogami, rozmowa i zatrudnienie lub nie. Czasami (wszystko zależy na jakie stanowisko aplikujesz) proces jest dłuższy bo czekają np na wynik badań koncesyjnych, opinii Policji itp. Przy aplikowanie na stanowisko gdzie nie ma takich wymagań jest szybciej.

YYY
@XXX

Czy wiesz może co kryje się pod sprawdzianem wiedzy na stanowisko biurowe w AMW? Czy to jest test, pytania otwarte a może jakieś zadanie praktyczne? O co pyta komisja rekrutacyjna? ????

@Krzycho

Przejrzyjcie sobie listy rekrutacji na dane stanowisko. Jak jest często to znaczy że jest duża rotacja. Jak jest duża rotacja to warto zadać sobie pytanie dlaczego. No dział zamówień publicznych.....

woj

Tak praca w takiej agencji to idealne miejsce dla nierobów , pracują od poniedziałku do piątku a na weekend maja wywalone na ludzi i sektory za które odpowiadają !!!! Przypomnę im tylko że dostają pieniądze z budżetu za wykonaną pracę a nie pie,...e w stołek!!!!Polecam wam AMW w Zielonej Górze oni wybitnie się specjalizują w wyciaganiu pieniędzy z budżetu i nic nie robieniu , ostatnio jak przeszli na kolejne źródło zarobku ( wynajem mieszkań Ukraińcom , mieszkań przeznaczonych dla żołnierzy) zaczeli nawet gubić się jakie święta państwowe celebrować !! Aby nie denerwować Ukraińców przestali wywieszać Polskie flagi przed wejsciem do budynków mieszkalnych co było robione za wcześniej na każde Święto Państwowe. A obecnie przeszli sami siebie, gdy w sobote awariu uległa ciepłownia dostarczająca ciepło i ciepłom wode do budynków ( za które mieszkańcy płaca horrendalne rachunki jak na miejscowość o której mowa ) Pofatygowali sie na wywieszenie karteczek o awarii że potrwa do poniedziałku tłumaczą się tym że musi przyjechać jakiś komado specjalista ktory może zdjąć plomby aby można bylo wymienić zepsuta część. Ponoć ten komandos jest tak nie uchwytny że nie wiadomo czy do poniedziałku wieczora czyli dzisiaj sie pojawi bo jeszcze go nie namierzyli!!!! To jest chore co wyrabiają ci ludzie którzy ponoć są dla wojska a nie wojsko jest dla nich!!!!!! Już nie mówię o wymianie okien w kilku blokach z plastykowych na plastykowe gdzie firma przywoziła same ramy okien okuwała je w firmie szklarskiej niedaleko miejscowości gdzie wykonywali usługę , tam wynajeli namiot i okówali ramy okienne w szyby zespolone kupione w owej firmie , tylko z ta różnicą że szyby te sa pozbawione gazu szlachetnego .Skutek jest taki że para wodna skrapla się na szybach w mieszkaniu i cieknie po parapecie a ponadto straty ciepła są wieksze niż przy starych oknach!!!Takich mamy specjalistow pracujących w AMW Zielona Góra

bolek i lolek
@woj

Szanowny "woj" to zapewne z frustrowany wojskowy bez ambicji i wizji na karierę? Ja mógłbym napisać (wrzucając wszystkich do jednego wora), że żołnierze to nieroby liczący tylko na łatwą kasę i nic nierobienie do emerytury ale tak nie napisze, ludzi i ich pracę trzeba szanować a ja szanuję. Tak na marginesie, osiadająca para wodna na szybach to efekt braku wentylacji, proponuję rozszczelnić okna. Chyba taka operacja jest możliwa do wykonania samodzielnie? Zawsze można poprosić kolegę cywila, zapewne da radę.

amw
@bolek i lolek

Ale w amw pracują cywile i byli wojskowi. A moze to klient? Jestes pewien że konserwator pracuje w weekend ???? Marne stawki nie zachecaja raczej do nadgorliwosci

Nataliaaaaaa1990

Witam. Jakie są zarobki w agencji mienia dla cywila?

@Nataliaaaaaa1990

Wszystko zależy od stanowiska.

@Nataliaaaaaa1990

I jeszcze jedno, w agencji masz "gołą" pensję, nie ma żadnych dodatków do wynagrodzenia.

Teresa

Cześć, chciałam poprosić was o szczegóły na temat tego, na czym polega praca w Agencji Mienia Wojskowego. Czy trzeba organizować licytację mieszkań i działek, jakie są inne obowiązki? Być może na forum czasem wchodzą osoby, które pracowały tam: jeżeli tak, to bardzo proszę o informację. Bo niestety nie ma ich za dużo w internecie.

Dawid

No ale to można mieć w każdy weekend wolne ?

Daro

@woj a czyli weekendy dla osób z biura to są wolne od pracy?

Olgierd

Trochę zastanawiające, że od jakieś czasu nikt nie zaglądał na to forum, jaki jest powód?

Wojtek

Czy na magazynie jest ciężko dla kobiet ?

Kamil

Szczegóły dotyczące zasad rekrutacji do Agencji Mienia Wojskowego znajdują się na stronie https://bip.amw.com.pl/pl/praca/zasady-rekrutacji Praca w Agencji Mienia Wojskowego uchodzi za stabilną i rozwojową. Czy wiecie na jakie stanowiska pracy można aplikować w Agencji Mienia Wojskowego? Czy szansę na zatrudnienie do Agencji Mienia Wojskowego mają wyłącznie osoby posiadające doświadczenie lub związane z wojskiem?

Zostaw merytoryczną opinię o AGENCJA MIENIA WOJSKOWEGO UL.NOWOWIEJSKA 26A, 00-911 W-WA O/T WE - Toruń

• Jak się pracuje w AGENCJA MIENIA WOJSKOWEGO UL.NOWOWIEJSKA 26A, 00-911 W-WA O/T WE?

Zobacz opinie na temat firmy AGENCJA MIENIA WOJSKOWEGO UL.NOWOWIEJSKA 26A, 00-911 W-WA O/T WE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AGENCJA MIENIA WOJSKOWEGO UL.NOWOWIEJSKA 26A, 00-911 W-WA O/T WE?

AGENCJA MIENIA WOJSKOWEGO UL.NOWOWIEJSKA 26A, 00-911 W-WA O/T WE

AGENCJA MIENIA WOJSKOWEGO UL.NOWOWIEJSKA 26A, 00-911 W-WA O/T WE