Opinie o Koi Radosław Irga w Sopot

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Koi Radosław Irga. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Koi Radosław Irga o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Koi Radosław Irga w Sopot

Anna Nowy wpis

Pan Radosław to oszust kontaktowałam się dzień przed wyjazdem z nami a w sobotę napisał trwać takiej wiadomości (Bardzo przepraszam ale nie jestem w stanie zrealizować rezerwacji w poniedziałek odeśle zaliczkę) zaliczki nie oddał a sprawę zgłoszona została na policję.

Krol Nowy wpis

Chciałam wszystkich ostrzec przed firmą sopockieapartamenty która prowadzi Pan Radosław Irga. (usunięte przez administratora) On ludzi. Ogłasza się na Olx z wynajem apartamentów. Wynajmuje apartament trzeba wpłacić połowę kwoty, przysyła na e-mail potwierdzenie wpłaty i wszystko wydaje się w porządku do momentu zbliżającego się przyjazdu. Kiedy zbliża się termin przyjazdu Pan Radosław nie odbiera telefonów. Nie ma z nim kontaktu. W ostatnie chwili kontaktuję się inna osoba która niby sprząta apartamenty i np. mówi, że właściciele jest w ciężkim stanie w szpitalu ( po kilku dniach jest już całkiem zdrowy - cudowne ozdrowienie). A apartament to po prostu melina stan tragiczny nie ma drzwi do łazienki, prysznic również na potłuczone drzwi, nie ma tam choćby jednego krzesła, gniazdka są powyrywane, lodówka nie działa. Więc dla osoby z dzieckiem miejsce do do przyjęcia. Stan faktyczny mieszkania nie zgadza się z tym co było w ogłoszeniu. Z właścicielem nadal nie było kontaktu. Kiedy wezwałam Policję i powiadomiłam o tym Pana Radosława szybko się do mnie odezwał. Obiecał oddać zadatek po czym kiedy minął umówiony termin oddania zadatku i próbowałam się z min skontaktować nie odbierał telefonów odpisał tylko na SMS-a ze nie odda zadatku. Podobnych i złych opinii na Jego temat jest więcej. Na szczęście wezwałam Policję i wszystko dokumentowała bo to co nieprzychylne Pan Radosław stara się usuwać z internetu ( ale mam porobione również zdjęcia stron). Teraz sprawa ta zajmie się adwokat.

MORENA Zabłockiego Nowy wpis

Witam, Chciałabym wszystkich ostrzec przed Panem Radosławem. Razem z koleżanką wynajęłyśmy "apartament" MORENA, po przyjechaniu na miejsce okazało się, że ekipa sprzątająca nie zostawiła kluczy do mieszkania - mieszkanie było otwarte, więc po uprzednim kontakcie z Szanownym Panem weszłyśmy do środka. Ku naszemu zaskoczeniu, po otwarciu drzwi jeden wielki (usunięte przez administratora) Cała podłoga i szafki się lepiły. Stół cały zakurzony. Ściany(usunięte przez administratora)z prysznica wylatywały jakieś czarne glony. Generalnie jedna, wielka speluna. Dogadałyśmy się z Panem na niższą cenę (miał zwrócić pieniądzę - dalej ich nie ma). Na klucze do mieszkania czekałyśmy 8 godzin. Cały dzień w plecy, ponieważ Pan Radosław nie potrafił zapanować nad tym co się dzieje. Ostrzegam wszystkich rozważających nocleg w "apartamantach" Pana Radosława Irgi - jeden wielki przekręt! Chętnie przyjął pieniądze, po czym telefon wyłączony przez następny cały dzień. Szanowny Panie Radosławie, jeśli to Pan czyta, proszę zwrócić pieniądze, mówię tu o całej kwocie jaką zapłaciłyśmy za 5 dni i nie robić sobie więcej wstydu! Czujemy się z koleżanką poniżone, zamiast odpoczywać sprzątałyśmy, wydałyśmy pieniądze na środki czystości. Myślę, że ekipa sprzątająca nie widziała tego miejsca co najmniej z pół roku!

Jak tam z zatrudnieniem w firmie Koi Radosław Irga w mieście Sopot? Niestety wieści aktualnych nie ma.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia