Opinie o Gruchała Wiesław Euro-Auto w Glinno

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Gruchała Wiesław Euro-Auto. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gruchała Wiesław Euro-Auto o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gruchała Wiesław Euro-Auto w Glinno

123 Nowy wpis

Szukam pracy w komisie, z zawodu jestem mechanikiem. Wiem że ten komis jest w mojej okolicy, ale nigdy jakoś po drodze mi nie było zajrzeć. Jest tu ktoś z was zatrudniony czy szef na własną rękę działa?

Marcin Nowy wpis

Witam w listopadzie w 2020 r. kupiłem kia sportage i jest z tego zakupu nie zadowolony : 1. Po trzech dniach samochód nie odpalił i już nie dało się go naładować 2. Relingi do wymiany 3. Samochód po wypadku zderzak spawany 4. Przebieg samochodu zaniżony w ogłoszeniu było 2 tyś mniej niż rzeczywiście a za tą cenę mogłem dostać samochód o rok młodszy Ale tak działają handlarze wszystko wychodzi po czasie nikt nie zauważy wszystkich usterek nie da się zauważyć od razu. Ocena słaba

Oluś Nowy wpis

Same komentarze od klientów a od pracowników żadnego. Ktoś wie czy firma jest jednoosobowa i tylko właściciel obsługuje klientów jeśli chodzi o sprzedaż aut czy zatrudnia osoby do pomocy? Warto tam uderzyć z papierami żeby dostać się do pracy?

Ewa Nowy wpis

Polecam, Hyundai ix35 jeżdżę ponad rok auto bez zarzutu.Uczciwy sprzedawca.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Gruchała Wiesław Euro-Auto? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Marcin Poznań

Polecam Ford kuga 2 lata zero problemu polecam

Marcin Zloch

Polecam samochód w bardzo dobrym stanie po 3 latach użytkownika spisuje się super

Krzysztof gdynia

Polecam a4 bordo wszystko

Robertos2722

Witam. 19.09. 2020 kupiłem Seata Alhambra. Auto w super stanie bez żadnych ukrytych wad. A jasli chodzi o Sprzedającego to naprawdę Konkretny człowiek. Zero ściemy, Mówi co i jak a nie jak moi poprzedni Sprzedający. Obejrzałem po drodze parę aut i okazały się kupą złomu. To autko jest w rewelacyjnym stanie. Polecam Sprzedającego!!! Super

Zostaw merytoryczną opinię o Gruchała Wiesław Euro-Auto - Glinno

Gruchała Wiesław Euro-Auto