Opinie o Karolina Lipert Best Camp w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Karolina Lipert Best Camp. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Karolina Lipert Best Camp o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Karolina Lipert Best Camp w Poznań

KG

07.06.2022 kupiłem maskę do Astry H do malowania. Zależało mi natym, aby była bez rdzy, wgniotów, ubytków. Nie zależało mi na kolorze i mogła być porysowana. Chamsko i bezczelnie "zabezpieczyli" naroża maski - okleiliśmy aby rzekomo nie uszkodziły się, a faktycznie lakiernik musiał je prostować i wstawić reperaturki. Gdy otrzymał przesyłkę, obejrzał dokładnie, ale "zabezpieczenia" rogów nie zdejmował, gdyż sam w warsztacie nie chciał ich uszkodzić. Podsumowując - (usunięte przez administratora) w czystej postaci. Gdyby firma była bliżej, w ramach rekompensaty pierwszy napotkany pracownik dostałby ode mnie najzwyczajniej po ryju.

Rubens

Witam Zamówiłem cześć do auta z tej firmy i dostałem od innego modelu ,koleś z którym rozmawiałem powiedział że mogę sobie zrobić z tą częścią co chce, odesłałem i nie odezwał się i nie odebrał przesyłki w ogóle. Złodzieje i (usunięte przez administratora).

Alicja
@Rubens

No nie, powinien przecież uwzględnić reklamację... Próbowałeś to gdzieś zgłosić? Może UOKiK pomoże?

KLIENT

Mi się udało odzyskać wszystkie pieniądze za zwrócony przedmiot. Jupi jupi :)

@KLIENT

W jaki sposób???

Klient
@ewa

Po prostu napisałem odstąpienie od umowy i się dwa razy przypominałem w ciągu 14 dni.

Alicja
@Klient

To super! A długo czekałeś aż Ci przeleją pieniądze?

człek ok

zamówiłem lampy przysłali w gorszym stanie niż te co chciałem wymienić , oczywiście to nie były te z obrazków i nie ma kontaktu

Olga
@człek ok

Dziwne. A za jaką kwotę były te lampy? Może zadzwoń z innego numeru lub napisz maila?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Karolina Lipert Best Camp na stanowisko Manager ds. Najmu Kamperów? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games
Aga

Nie polecam, nie i jeszcze raz nie. Zamówiłam zderzak ,bardzo mi zależałoaby doszedł do piątku.W piątek telefon do firmy z prośbą o numer nadawczy paczki.Pan mówi ,że wyśle smsa z numerem.Nic nie przysłał ,kolejna godzina na telefonie,( gdzie chyba zablokowali mój numer ) i w końcu któryś numer odbiera i informuje mnie ,że zderzaka nie ma.Zero przepraszam ,czegokolwiek ,typ bezczelny.Mechanik umówiony na poniedziałek.Pracownik ,który niby mówił ,że prześle numer paczki już dobrze wiedział ,że noc nie zostało wysłane, a jednak nie miał odwagi się przyznać,tylko naraził mnie na stratę czasu.Nie polecam

Witam,po 2 miesiąch wymiany maili firma best camp zwróciła mi narazie pieniądze tylko za spalony silnik ,jestem stratny ok70zł ,ale to nie o kwotę tu chodzi tylko o zasady, wg.mnie gdy sprzedawca wie,że sprzedaje zły towar ,etc.to jest to jawne (usunięte przez administratora) a oni tak robią ,czytałem bardzo dużo opinii ludzi (usunięte przez administratora) a oni nadal kradną bo inaczej nie można nazwać tego typu działalności jak złodziejska a ponoć prawo polskie za taki proceder ma karać.Ostrzegam wszystkich klientów ,niech nazwa tej firmy kojarzy się z okradaniem ludzi.Nie polecam, z daleka omijać to miejsce.

Daniel

szkoda ,ze nie sprawdziłem opinii wcześniej ,sprzedali mi zatarty silnik wycieraczek do saaba za 130zł ,w trakcie podnieśli cenę o 20 zł bez poinformowania o tym, oddałem część ,musiałem dosłać śmieszny protokół zwrotu po 14 dniach ,minęło kolejne 20 dni i nadal nic,koszty odesłania to prawie 40zł ,może kwota w sumie nie jest duża ale dla mnie chodzi o zasady !! banda (usunięte przez administratora) ,zgłaszam sprawę do rzecznika praw konsumenta ,choć wg.mnie jest to sprawa dla policji ,jak to nie jest firma ,która (usunięte przez administratora) masowo ludzi to ja już nie wiem co z tym prawem jest.

DanKam

Otrzymałem zderzak wogole do innego auta niż zamawiałem i co najgorsze cały porysowany. Przepraszam porysowany to mało powiedziane ktoś używał go jako deski surfingowej tylko z tą różnicą że surfował po betonie. Szkoda że przed złożeniem zamówienia nie przeczytałem opinii. Czekam na zwrot gotówki i ciekawe czy się doczekam. Zdecydowanie odrazam zakupów w tej firmie a nawet samej myśli o kupywaniu tam czegokolwiek

Klient 540

Witam wszystkich poszkodowanych. Nie bójcie się walczyć o swoje pieniądze. Jeżeli chcecie odzyskać pieniądze to skierujcie sprawe do Rzecznika Praw Konsumenta on wam pomoze odzyskać pieniądze. Choć troche to porwa, mi zajelo to 30 dni. I zaznacze ze odzyskalem tylko 450 zl z 540 zl bo za przesylke nie zwracaja bo maj tak w regulaminie. Zecznik wrazie wu skieruje sam sprawe do sądu a wy nie poniesiecie żadnych kosztow. Omijajcie ich zdaleka jak kupujecie to są mili, a jak oddajecie to nie. Mi przyszedł blotnik pognieciony i porysowany nie w kolorze. Powini ich zamknąć ale jak to mówią karma kiedyś do mich wruci. Wrazie co piszecie. Jezeli chcecie naprawde coś kupić to namiejscu bo przynajmiej zobaczycie zeczywisty stan. Ale niepolecam ich strata kasy i tyle.

Jas

Witam wszystkich poszkodowanych i mam pytanie czy ktoś zgłosił to na policję ? Ja to zrobiłem i czekam

Bite
@Jas

Witam ja też z nimi mam problem, masakra jakich mało... paragon wyblakniety zgłosze to do urzędu, do rzecznika praw konsumenta, nie odpuszczę

@Bite

Będę prawdopodobnie potrzebował osoby oszukane przez ta firmę oni muszą ponieść odpowiedzialność za te oszustwa

@Jas

Witam . Prosiłabym o kontakt , również jestem poszkodowana i chciałabym zgłosić sprawę

@Jas

prosze o kontakt jestem pokrzywdzona przez te firme

P
@Jas

Rozumiem was. W grudniu zamówiłem maskę. To co dostałem to chłam który trzeba malować a zapewniali mnie że nic nie trzeba robić. Reklamacja - brak bezpośredniego nr telefonu a na emaila nie odpowiadają. Czekam do środy na reakcje i chyba zgłoszę na Policję oraz do Inspekcji Handlowej i do Rzecznika Praw Konsumenta Proponuję wszystkim tak zrobić

@P

ciągam sie z nimi od roku bezskutecznie, mają na wszystko wywalone

@Ewa

Jankozl11@wp.pl

Kinga
@Jas

Również proszę o kontakt, zamówiliśmy zderzak który przyszedł cały połamany na maile nie odpisują, telefonu nie odbieraja

Dominik
@Jas

Jedno wielkie (usunięte przez administratora) Miał przyjść zderzak do Fabii II bardzo dobry, do założenia, bez konieczności lakierowania. Cena 900 zł (żadna okazja) Przyszedł złom, dłutem demontowany. Moja reklamacja jest totalnie olewana. Nikt nie odpisuje na maila, przez telefon jestem zbywany tym samym tekstem). Sprawy tak nie zostawię - jest to zwykle (usunięte przez administratora) - jeśli nie zostanie odebrany złom, który zakupiłem (odbiór ma być na koszt sprzedającego, ponieważ nie zapłacę za transport towaru niezgodnego z opisem), kieruję sprawę do sądu - dla zasady. Niestety towar zakupiony przez otomoto, więc nie ma żadnej ochrony kupującego. Edytowane: po rozmowie z policjantem - sprawa dla wydziału kryminalnego. Dzisiaj piątek - na początku przyszłego tygodnia zgłaszam, jeśli nie firma Best Camp nie odbierze ode mnie zderzaka.

@Jas

I jak zgłoszenie ?właśnie będę składał i zastanawiam się czy na policję czy do rzecznika praw konsumenta

Klient
@Jas

Niech pan zgłosi do Rzecznika Praw Konsumenta oni sie zajmna i wrazie wu sprawe sami skieruja do sądu bez kosztów.

Nabrany

Ludzie te złe opinie to prawda. Wysyłają towar nie zgodny z opisem. Dajcie sobie spokój z tą firmą. Omijać i szukać gdzie indziej ale na pewno nie u nich. A reklamacje?? Gotowe pismo wysyłają że to część używana itp. Nie polecam

@Nabrany

Jak niezgodny z opisem? Co zamawiałeś i co finalnie dostałeś?

Ech
@Marek

No niezgodny i już

Poszkodowany

Sprzedają złom oczywiście nie zgodny z opisem a do tego podnoszą cenę nie informując o tym, gdy zapytałem ile wynosi koszt przesyłki powiedział że dowiem się od kuriera. To po prostu legalni (usunięte przez administratora)

Witam zakupiłem mechanizm tylnej wycieraczki do Audi. Przysłali mi uszkodzony i droższy o 20 PLN i po rozmowie i korespondencji widać 5 (usunięte przez administratora) już paczka była nadana do zwrotu ale ja wycofałem.(usunięte przez administratora)

Tomasz

W dniu 13marca 2021r w firmie Best Camp Gnieźnieńska 53, 61-015 Janikowo dokonałem zakupu części karoserii do bmw 1 e87 to jest błotnika przedniego prawego i lewego oraz maski - pokrywy silnika. Wyżej wymienione części były opisane jako części do bmw 1 e87 i to się zgadza, natomiast dalszy opis codu lakieru który był podany A52 jest nie zgodny z prawdą. Części kupiłem, tak byłem osobiście, ale dla mnie jako szarego kupującego w/w części były bardzo podobne a na tamten czas takiego samego koloru i nigdy bym nie pomyślał , że firma może popełnić tak ważny błąd jakim jest kolor danych części. Po powrocie do domu okazało się jednak, że części mają inny odcień. Wyjąłem tel i zadzwoniłem do w\w firmy nikt nie odebrał, po chwili oddzwonił Pan z innego nr tel, opisałem mu sytuacje, kazał mi dzwonić w 15 marca 2021r, w poniedziałek. Wykonałem tel w poniedziałek nie byłem i nie jestem zadowolony przebiegiem rozmowy, która skoczyła się na tym że mam oddać części a pieniądze zostaną mi zwrócone. W dniu 16 marca 2021r. dokładnie spakowałem części sfotografowałem je przed i po ubezpieczyłem przesyłkę na 1500zł. i przekazałem kurierowi. W dniu 19 marca 2021r. około godz 15.30 została paczka odebrana przez przedstawiciela Best Camp. Gnieźnieńska 53, 61-015 Janikowo - dotrzymałem warunków umowy ustnej, oczekując więc od w/w firmy też dotrzymania warunków i odesłania na moje konto kwoty którą zapłaciłem tj. 1350 zł. Nadmieniam , że przez pomyłkę w treści ogłoszenia zostałem bez właściwych części i z kwotą około 600 zł. start. ( 300 zł. paliwo, i 280 zł przesyłka powrotna z azwrot części. - o aucie ktore pożyczyłem od kolegi juz nie wspomne. BANDA KONFIDENTÓW ... DZWONIE KAŻĄ CZEKAĆ 14 DNI ROBOCZYCH NA ZWROT KASY....CZAS MIJA ... DZWONIE A ONI CIĄGLE PROSZA O NAZWISKO I NR TYEL I ZE SIE ODEZWĄ ... SPRAWE POSTANOWIŁEM ZA DWA DNI ZGLOSIC NA POLICJĘ.

EWA
@Tomasz

CHĘTNIE SIĘ DOŁĄCZĘ

Tomasz
@EWA

Musimy się zebrać i coś z tym zrobić, jak,, prawo,, nie daje rady. Mnie oszukali na spore pieniądze i według nich jest ok

EWA
@Tomasz

JASNE, JESTEM ZA, JAK BEDZIE KILKA OSÓB TO ZAWSZE INACZEJ

@EWA

Ja również dołączę się do pozwu

małgorzata
@Pokrzywdxony

Ja też się dołączę do pozwu.

ewa

trzeba coś zrobić, bo oni są bezkarni od kilku lat!!!

complex

Tak jak widzę inni klienci piszą, też i ja zostałem obsłużony. miały być części ładne w kolor, a okazały się gnioty do malowania. Na dodatek z cen brutto zrobiły się netto. (usunięte przez administratora)i tyle - jak większość handlarzy z giełdowych. życzę wszystkiego co najgorsze ! ! !

WD

Żałuję, że nie przeczytałem wcześniej opinii o tej "firmie". Nierzetelni, nieuczciwi zwykli (usunięte przez administratora) i naciągacze. Zamówiłem błotnik, którego cena była 150 zł. Jednak sprzedawca poradził mi, że za 200 zł plus 70 zł za przesyłkę, przyślą mi w kolorze "igłę" do założenia - zgodziłem się. To co mi przysłali jest w stanie znacznie gorszym niż mój stary błotnik a w zasadzie nawet do malowania się nie nadaje. Mimo mojej natychmiastowej reakcji do działu reklamacji oraz wielu telefonów do dzisiaj nikt z "firmy" się ze mną nie skontaktował! Jutro zgłaszam sprawę na policję.

@WD

nic to nie da, oni są bezkarni

MiszaMasza445

W firmie panuje ogólny choas. Mało kto wie za co odpowiada. Wszystko wykonana po najmniejszej linii oporu. Firma słynie z tego że jej usługi są przeciętnej jakości a uczciwość właściciela hmmmm jakby to powiedzieć nikogo nie obrażając. Może tak nie powierzyłbym nic. Po prostu człowiek bez zasad. Liczy się tylko kasa i to aby pracownik turał jak wół. Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Uważajcie na te miejsce pracy. To nie jest dobra droga.

Weronika
@MiszaMasza445

Ale jak to, mało kto wie, co ma robić? Nie poinformowali was na rozmowie, na czym będą polegały Wasze obowiązki w tej pracy?

owad

pytalem czy maja blotnik do xsary picasso podalem kod iprosilem bez rys i wgniotel pracownik powiedzial ze maja ale kosztuje 240 zl plus 80 dostawa .inne do malowania u nich kosztuja 100 lub 150.dostalem paczke zaplacilem 330 zl.po otwarciu zobaczylem blotnik z rysami na calej powierzchni i dwie szerokie rysy z glebokimi zagnieceniami.dodzwoic sie trgedia dodzwonilem sie podali adres mailowy strona nie zostala odnaleziona , szukajac na stronie best camp zalazlem karoline lipert ale tam tez nie odbiraja telefonow .,mam teraz dwa blotnki do malowania i brak kasy na malowanie

Okradziony

Zostałem (usunięte przez administratora) przez tych pajaców ale nie zamierzam tego tak zostawić!!! To są (usunięte przez administratora) i proszę unikać zakupu czegokolwiek od tych brudasów, a typ z którym rozmawiałem bo jest tam niby szefem ma ewidentne rozdwojenie jaźni! Teraz niech się spodziewają nie miłych odwiedzin. Uważajcie i nie kupujcie!!!

@Okradziony

Czy to jest firma legalnie działająca?zamówiłem części dostałem szrot nie zgodny ze zdjęciami ,czekałem przez tydzien straciłem czas pieniądze i klienta bo pracownicy nie potrafili wysłać paczki ,zdjęcia przedmiotów wystawionych a tych sprzedawanych to dwa inne swiaty

@Pokrzywdxony

nie jest i nikt z tym nic nie zrobił skutecznie

Zostaw merytoryczną opinię o Karolina Lipert Best Camp - Poznań

• Jak się pracuje w Karolina Lipert Best Camp?

Zobacz opinie na temat firmy Karolina Lipert Best Camp tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Karolina Lipert Best Camp?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Karolina Lipert Best Camp
1.8/5 Na podstawie 37 ocen.
  • Radowita 24A
    61-063 Poznań