Opinie o Karolina Lipert Best Camp w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Karolina Lipert Best Camp. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Karolina Lipert Best Camp o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Karolina Lipert Best Camp w Poznań

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Karolina Lipert Best Camp?

Klient

Ta firma to porażka. Rozmowa telefoniczna, zderzak jest, później SMS, że zderzaka jednak nie ma. Po tygodniu przyszła paczka, okazało się, że to zwykły śmieć, przełamany na pół sklejony pianką montażową. Odesłałam i nie oddali kasy, bo twierdzą, że halogen wymontowałam, którego nawet na zdjęciu z ogłoszenia nie ma. Straciłam 1450 zł. Omijać szerokim łukiem

RODO

Nie polecam jeśli ktoś chce pracować uczciwie i za pieniądze. Firma jest nastawiona na dojenie klientów. Wysyłamy uszkodzone części a jak (usunięte przez administratora) odeśle to nie ma ani części ani kasy, a zwróconą część wystawiamy jeszcze raz. Paradoksalnie im część jest w gorszym stanie tym więcej zarabia bo można ją kilka razy opylić. Czasami wystawiamy towar którego już dawno nie mamy, klient płaci i tyle. Potem wydzwaniają, dopytują, zanim się zorientują mija miesiąc. Nie mam pojęcia jak to robią że nikt jeszcze nie poszedł siedzieć. Jeśli nie boisz się że któryś z klientów w końcu da ci w ryj, nie masz sumienia chcesz się nauczyć kraść i kręcić jeśli nie zależy ci na pieniądzach ta firma jest dla ciebie.

Bożena
@RODO

no ale ostatecznie muszą przecież to wysłać? zresztą to o czym teraz piszesz... jak tu rozmowa kwalifikacyjna wygląda i jak oni wdrażają na stanowisko? serio pytam po tym opisie

Maksio
@Bożena

Jak wygląda? Pewnie czy umie pan obsługiwać wózek widłowy, klucze i wiertarki. Jaka tam może być inna rozmowa? A wysłać wyślą, tylko problemy robią się przy próbie zwrotu.

Zuzanna
@Maksio

To na czym tak konkretnie polega praca? Skoro wózek trzeba umieć obsługiwać to trzeba też mieć na to jakieś kwalifikacje? Uprawnienia? Czy można już po zatrudnieniu zrobić?

Renata
@RODO

A są tacy ludzie, którzy pracują nie za pieniądze w tej firmie? Jeśli sprzeciwiłbyś się takiej polityce to macie jakieś konsekwencje, od razu zakończenie współpracy? W jakich granicach są tutaj stawki za taką sprzedaż?

Iwona
@RODO

I każdy z zatrudnionych jest nastawiony na to samo? Swoją drogą dobrze za to płacą?

daniel

bardzo nie miła obsługa wysyłają części nie te co są wystawione pytałem trzy razy czy ta część jest taka jak na zdięciu zapewniano mnie że tak a przyszło zgnite dziadostwo i nie można się dogadać co do odebrania części ogólnie (usunięte przez administratora)

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Karolina Lipert Best Camp na stanowisko Manager ds. Najmu Kamperów? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy C2C Applications Specialist with French
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
Ryjek

Zdecydowanie NIE POLECAM. Zamówiłem błotnik w kolorze. Specjalnie pytałem o stan powierzchni lakierowanej. Miały być "normalne ślady użytkowania, do polerowania". Błotnik dotarł co prawda spakowany tragicznie ale wewnątrz cały. Po odpakowaniu tragedia - porysowany dokładnie cały jakby ktoś w jeżyny wjechał - rysy do podkładu. Brak paragonu zakupu. Sprzedający po wysłaniu mu zdjęć nadal twierdzi, że to się da spolerować. Zwrot pomimo wcześniejszego powiadomienia nie został odebrany. Trudno trzeba będzie do Sądu. Omijajcie szerokim łukiem - dla własnego spokoju.

Mam mieszane uczucia czytając te opinię. Od siebie zostawiam pozytywna opinie za podejście do mojej sprawy pomoc w wyborze części oraz za same części które przyszły zgodne z tym co ustaliliśmy.

Giorgio

Totalna porażka, część nie zgodna z opisem, przesłali lakierowany powtórnie zderzak bez jednego ślizgu i dla tych ludzi wszystko jest ok, zdjęcia nie zgodnie ze stanem faktycznym. Totalnie nie kompetentni ludzie. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!

Opel

Firma, która (usunięte przez administratora) ludzi. Wystawiają co innego, wysyłają co innego. Zderzak, który miał być „cały, w kolorze, do założenia” okazało się, ze był klejony na sylikon i klej do szyb, w dodatku zdeformowany. Omijać szerokim łukiem, najgorsza firma z częściami samochodowymi z jaką miałem styczność. Oczywiscie odnośnie reklamacji nie odbierają telefonów.

majolooxtx

Zamówione części w miarę ok jak na 15 letnie używane auto. Dla mnie ok .

skar-maly876

Zamówiony zderzak przyszedł niezgodny z opisem , reklamacja rozpatrzona pozytywnie zwrot gotówki do 14 dni. Pieniądze dostałem po 6 dniach. Radze oglądać zdjęcia dokładnie na komputerze nie w telefonie.

Helena

Mieszane te opinie ale raczej od klientów a nie pracowników... napiszcie coś od strony pracowniczej? Czy dobrze płacą i jaka jest atmosfera między pracownikami?

Klaudia

Pan pomimo wizerunku pittbulla bardzo miły i pozytywny człowiek wszystko załatwione ????????

Wójt

Najgorsza firma handlująca złomem za ogromne pieniądze UNIKNĄĆ (usunięte przez administratora)

Barbara

Bardzo polecam rozmowa przebiegła bardzo profesjonalnie częśći przyjechały w stanie idealnym firma godna polecenia

Andrzej P

Części zgodne z opisem . Dostawa dłużej niż mówili ale koniec końców wszystko ok.

Karolinna

Nie polecam zakupów u tej osoby. Brak kompletnej wiedzy na temat stanu magazynu. Po umówieniu się na odbiór blotnika godzinę wcześniej i jeździe 100km po odbiór okazuje się że nikt nic nie wie nikt nic nie widział a błotnika nie ma. Obsługa na miejscu nie miła. Omijajcie to miejsce z daleka

Odradzam

Odradzam, nic się nie znają na prawie. Pani z działu reklamacji wmawia mi, że według regulaminu firmy rękojmia nie istnieje i mam 2 tygodnie od dnia zakupu na sprawdzenie czy na błotniku jest Szpachla. Kupiłem błotnik bez szpachli, (byłem zapewniony przez telefon, że część jest w pierwszym lakierze i nigdy nie naprawiana) , lakiernik po miesiącu odkrył ponad 1000 mikrometrów szpachli, ale reklamacji nie uwzględnia się, ponieważ cytuję "W przypadku zakupu części używanych czas na zgłoszenie reklamacji ustalony jest w regulaminie naszej firmy i obejmuje okres dwóch tygodni. Części sprzedajemy używane, mogły one być w przeszłości naprawiane, lakierowane oraz mogą nosić ślady eksploatacji. " Idealna reklama.

Piotrek

Kupiłem od nich lusterko do golfa V. Na zdjęciach wyglądało ładnie. W opisie stan bardzo dobry, sprawne. Jak sie okazało lusterko było całe popękane, zarówno z przodu jak i z tyłu, rysy takie jakby kot pazurami podrapał całą obudowe, pod osłoną kierunkowskazu stała woda. NIE POLECAM. Po rozmowie ze sprzedającym umywa ręce tłumacząc że trzeba było patrzeć na zdjęcia a nie opis (zdjecia specjalnie tak zrobione aby kupujący nie widział uszkodzenia). Oczywiście o zwrocie nie ma mowy

Daniel

Zamówiony zderzak dotarł zgodnie z opisem. Co prawda trochę później, ale wszystko w porządku i ok. Nie mogę narzekać. Mogę pochwalić. Moja opinia jak najbardziej POZYTYWNA.

Artur

Zamówilwm części przed weekendem po rozmowie telefonicznej, w poniedziałek potwierdziłem telefonicznie że części są wysłane po czym dostaje SMS poniedziałek 20.20 że zamówienie anulowano z powodu braku towaru strata czasu i energii

@Artur

To się ciesz, że anulowali :) Bo nic nie straciłeś chociaż, ta firma to się powinna pomyłka nazywać.

Zostaw merytoryczną opinię o Karolina Lipert Best Camp - Poznań

• Jak się pracuje w Karolina Lipert Best Camp?

Zobacz opinie na temat firmy Karolina Lipert Best Camp tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Karolina Lipert Best Camp?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Karolina Lipert Best Camp
1.8/5 Na podstawie 37 ocen.
  • Radowita 24A
    61-063 Poznań