Opinie o Auto-Komis Alf Elżbieta Jankowska w Zduńska Wola

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Auto-Komis Alf Elżbieta Jankowska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Auto-Komis Alf Elżbieta Jankowska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Komis Alf Elżbieta Jankowska w Zduńska Wola

Agnieszka Nowy wpis

Super firma,przemiła,profesjonalna obsługa,pomoc w wyborze samochodu,polecam Auto-Komis Alf poszukującym samochodu oraz chcącym sprzedać swój

@Agnieszka

A kontakt miałaś tylko z właścicielami czy dało się skontaktować też z innymi osobami przy okazji wyboru samochodu? Zastanawiam się dla kogo te pochwały. Szukam na już pracy w okolicy, a fajnie byłoby znowu w motoryzacji mi pracować.

Czy zdarzają się nadgodziny w Auto-Komis Alf Elżbieta Jankowska?

Witam, jak sprawa się ma z rekrutacjami, czy firma potrzebuje pracowników? Znam się nieźle na motoryzacji, więc szukam pracy w komisach. Czy sprzedają tam tylko właściciele? Na jakich zasadach ewentualnie zatrudniają, jest umowa o pracę? I czy wynagrodzenie w dużej mierze zależy od prowizji?

Żółty

Dzień dobry Znalazłem ogłoszenie o pracy ale nie wiem czy to błąd? Chodzi o miejscowość pracy : Rybnik ( pracownik komisu) Jeżeli to Rybnik to chętnie będę aplikował. Henryk

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Auto-Komis Alf Elżbieta Jankowska? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Pati

Duże poczucie humoru Pana który pomógł mi wybrać super autko. Wszystkie formalności załatwione szybko i na miejscu. Dziękuję za rabat i baaardzo empatyczyczne podejście:)))

Damian

Pojechaliśmy w ramach "dłuższej wycieczki" w Polskę po wymarzone auto dla mojej córki. Po akcji pod tytułem ..... paniee igła wzór nie puka nie stuka nimiec płakał itp......w zagłębiu samochodowym w wielkopolsce miałem autentycznie dosyć akcji pt.zakup używanego auta , jednak postanowiliśmy zmienić teren i trafiliśmy do Zdunskiej Woli do firmy pod sympatyczną nazwą Alf ???? Po rozmowie z sympatycznym i wesołym sprzedającym było już zupełnie inaczej normalny klimat szczerej rozmowy dot. interesujacego nas auta jazda próbna i nie było wątpliwości...bierzemy???? Na zakończenie dodam auto śmiga jak nowe. AUTO KOMIS ALF AUTOTU FIRMA GODNA POLECENIA !

Wiktor WW

Spoko dogadaliśmy się przez telefon na miejscu bez niespodzianek. Uczciwe podejście bez generowania zbędnych formalności niepotrzebnych teorii i opowieści.Rzeczowo i na temat dobrze wydane kasa z furki jestem zadowolony thx

Damian
@Wiktor WW

Faktycznie uczciwy gość

Krzysztof Pustelnik
@Wiktor WW

Sprzedający to kulturalny czlowiek z dużą wyrozumiałością i poczuciem humoru polecam

Bartek Umiński

Firma godna zaufania , bardzo duży wybór samochodów-różnorodności cenowa od tanich małych ekonomicznych autek po naprawdę luksusowe fury.Byłem klientem jak do tej pory dwukrotnie...Udało się kupić i sprzedać .Jestem pełen podziwu na szybkość z jaką udało się sprzedać moją honde.Próbowałem ponad trzy miesiące i efekt był mizerny ...niewiem czy to brak umiejętność handlowych z mojej strony czy poprostu jest tyle aut na sprzedaż że tak to wyglada.Pełny profesjonalizm i uczciwość samochód został sprzedany w niecałe dwa tygodnie. Zakup auta również odbył się bezproblemowo i w miłej atmosferze kupiliśmy i nie załujemy po wizycie w serwisie i zdzwionej minie mechanika z pytaniem... gdzie znaleźliśmy egzemplarz w takim stanie #nie było nic do zrobienia# Polecam Komis na 5 podczas sprzedaży swojego auta i zakupu nowego nie spotkałem się do tej pory z takim podejściem ZYSKALIŚCIE STAŁEGO KLIENTA. Dziś kolejny zakup nadal najwyższa ocena . POZDRAWIAMY.

Ilona

Kompletna porażka. Totalnie odradzam. Stan samochodu niezgodny z opisem. Kupiony samochód opel corsa na drugi dzień stanął na skrzyżowaniu i konieczne było holowanie oraz naprawa ( koszt ok. 2500zł i to na pewno nie koniec). Cieknąca miska łatana chyba gumą do żucia. Po tygodniu wymiana akumulatora. Opony popękane i kilka lat starsze od samochodu i jak się okazało 3 zupełnie innej szerokości niż powinny. Szkoda dalej opisywać. Właściciel nieprzyjazny, bardzo długo na niego czekaliśmy, przyjechaliśmy 200km, a pan zupełnie nie miał ochoty się nami zająć, prawdę mówiąc chyba nawet nie chciało mu się sprzedawać powiedział, że auto jest sprawne i takie jak "widać". Proszę się mocno zastanowić przed zakupem!

@Ilona

W celu weryfikacji autentyczności i możliwości odpowiedzi na w/w komentarz prosimy o podanie daty zakupu pojazdu.

klint
@Ilona

szkoda że wcześniej nie przeczytałem tej opinii szczera prawda i odradzam zakup samochodu w tym serwisie

Polecam ten autokomis. Właściciel to bardzo konkretna osoba. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

klint
@Andrzej

nieodpowiednia "osoba" na nieodpowiednim stanowisku

Bartek Krzemiński

Oferta w internecie jak i również opis Sprzedającego podparty kilkoma dodatkowymi fotkami ( z uzyskaniem których nie było problemu) jest zgodna z tym co zastaliśmy po przyjeździe. Możliwość negocjacji i poczucie humoru zaliczamy na kolejny plus. Kupiliśmy naprawdę nieźle można powiedzieć okazyjnie ????Polecam

Mariusz
@Bartek Krzemiński

Faktycznie konkretny i szczery Sprzedający co jest wyjątkiem w tego typu biznesach

Piotrek

Ceny odpowiednie do stanu auta. Ogólnie miła obsługa. To już 2 samochód kupiony tutaj i z pierwszego jestem bardzo zadowolony. Stan rewelacyjny. Teraz kupiliśmy coś dla żony i jak do tej pory, również wszystko jest ok.

Zbigniew

Moje doświadczenie jeśli chodzi o kontakty z osobami zawodowo zajmującymi się sprzedażą używanych aut nie jest duże, a opinia jaką sobie, zdążyłem wyrobić mówiąc krótko nie była najlepsza- tak było do niedawna. Wizyta w komisie ALF to miłe zaskoczenie. Samochód był zgodny z opisem zawartym w ogłoszeniu, a właściciele nie robili problemów jeśli chodzi o dokładniejsze sprawdzenie auta. Z Panami można było też szczerze porozmawiać o funkcjonowaniu tego biznesu w naszym kraju. Dodatkowy plus dla komisu za ciekawą ofertę. Auto, które tam nabyłem, poszukiwałem już jakiś czas i miałem coraz mniejszą nadzieję, że uda mi się trafić taki samochód .

ALF

Proszę przybliżyć o jaki " blachy" temat chodzi bo Nasze firma nie przyjmuje zamówień jak również i "blachych"tematów cokolwiek to jest. :-)

Ola i Marek

W ten weekend zakupiliśmy pięknego nissana w auto salonie ALF w Zduńskiej Woli.Pomimo tego , że widać było duży ruch w sobotnie popołudnie Sprzedający - notabene Bardzo sympatyczny :-) poświęcił nam czas na jazdę próbną pomiar grubości lakieru łącznie ze sprawdzeniem autka w internetowej bazie danych.Jesteśmy pod wrażeniem-Szczęśliwy klienci z Wrocławia :-)))

ALF

Chyba pomylił Pan Firmy o jakich pracownikach i cięciach Pan pisze ? Skoro firma takowych nie posiada :-) Proszę na przyszłość weryfikować może np. po numerze Nip to będzie najprostsze .

Mariusz

Miejsce godne polecenia. Wszystkie tematy, zarówno zakupowe jak i techniczne można załatwić w rozsądnym czasie i fachowym wsparciu.

Bartek Pawłowski

Fachowe uczciwe podejście co w branży samochodowej jest niezwykle ważne. Polecam

Właściciel nie robił problemów jeśli chodzi o wizytę na stacji diagnostycznej ,udostępnił wszystkiego dokumenty źródłowe odnośnie wykonywanych przeglądów serwisowych co do stanu technicznego również nie "mijał się z prawdą " przy tym wykazał się duża cierpliwością.........nauczeni doświadczeniem chcieliśmy sprawdzić wszystko od A do Z. Reasumując w mojej ocenie jest to wzorcowe podejście do sprzedaży używanych samochodów. Dziękuję

Emil

Bardzo rzeczowy, pogodny i bezproblemowy Sprzedawca. Duży wybór aut szeroki przekrój cenowy.Polecam wszystkim !

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Komis Alf Elżbieta Jankowska - Zduńska Wola

• Jak się pracuje w Auto-Komis Alf Elżbieta Jankowska?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Komis Alf Elżbieta Jankowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Auto-Komis Alf Elżbieta Jankowska
4.8/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Czechy 2
    98-220 Zduńska Wola