Opinie o Auto-Komis Alf Elżbieta Jankowska w Zduńska Wola

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Auto-Komis Alf Elżbieta Jankowska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Auto-Komis Alf Elżbieta Jankowska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Komis Alf Elżbieta Jankowska w Zduńska Wola

Krzysztof

NIestety musze umiescic tą niepochlebna opinię o sprzedawcy. Kupiłem samochód z "kompletem" niemieckich dokumentów który okazał sie byc niekompletny. Sprzedający nie chce odebrac ode mnie samochodu którego nie moge zarejestrować w Polsce. Na moje telefony z prosba o rozwiazanie sytuacji w sposób normalny po ludzku reaguje zbywaniem mnie i blokadą mojego numeru telefonu. Bardzo szczerze NIE POLECAM ponieważ przy zakupie wydawał sie być fajnym miłym człowiekiem przy tym jak wynikł problem z jego winy ( niekompletne dokumenty) obrócił sie o 180` i zachowuje jak typowy handlarz janusz czyli "jak zapłaciłeś pieniądze to spadaj". Oczywiscie składam pozew sądowy przeciwko temu Panu i na bieżąco bede tu Panstwa informował o przebiegu. Jesli ktoś czuje sie podobnie (usunięte przez administratora) jak ja zapraszam do kontaktu , mam kancelarie która pomaga w takich sprawach i uwazam , ze nalezy pietnowac takie zachowania.

Piotrek

Zleciłem Panom sprzedaż mojego samochodu. Jestem zadowolony z efektu współpracy. Proces przebiegł bezproblemowo, fachowo i kulturalnie. Polecam wszystkim

SPrzedawca kręci , sciemnia , nie odbiera telefonu jak zaczynałem dociekac szczegółów. Nie poolecam

Maria

Samochód który zdecydowaliśmy się kupić był dokładnie w takim stanie jak go reklamowano na stronie internetowej.Podczas oględzin "na miejscu" nie było niespodzianek Żadnych wychodzących usterek czy wad. Obsługa i atmosfera w komisie bardzo na plus - Właściciele elastyczni , pomocni, do tego bardzo życzliwi- zdecydowanie ewenement na rynku komisowym;) Polecam

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Auto-Komis Alf Elżbieta Jankowska? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
ARTUR

Nie polecam, utrudniony kontakt w prostych sprawach (arogancja, cwaniactow) ! To wolę nie myśleć co by było przy poważniejszych problemach!

Krzysztof

Darek

Sprzedawca solidny posiadający wiedzę o oferowanych autach pokrywajacą się z rzeczywistością, mimo wczorajszych niesprzyjających warunków pogodowych transakcja zakończona sukcesem ????

Martyna Góral

Autko zgodne z opisem w internecie .Panowie przemili z dużym poczuciem humoru ale i fachową wiedzą - Serdecznie dziękuje i życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku.

Grażyna
@Martyna Góral

Dziękuję za Twoją opinię. Super, że jesteś zadowolony z transakcji. Podejście do klienta jest bardzo ważne i fajnie, że firma w tym przypadku wykazuje się profesjonalizmem. Nic tylko polecać Auto-Komis Alf dalej.

Wiktor

Panowie sprowadzili na zamówienie auto którego szukałem ponad rok. Firma rzetelna i godna zaufania.

Zbigniew Borecki

Wszystko odbyło się szybko i sprawnie, samochodem jeżdżę w celach służbowych codziennie 200 kilometrów już prawie miesiąc nie było żadnych problemów dobrze zainwestowane pieniądze. Dziękuję i pozdrawiam.

Marika Pawlak

Bardzo polecam firmę ALF.Pracują tutaj świetni fachowcy, a moja toyotka wygląda ślicznie i spisuje się bez zarzutu.Pozdrawiam

Marika Pawlak

Bardzo polecam firmę ALF???????? . Pracują tutaj świetni fachowcy, a moja toyotka wygląda ślicznie i spisuje się bez zarzutu.????????????Pozdrawiam????

MS

Profesjonalny Autokomis. Rzetelnie i uczciwie.Podejście Właściciela Autokomisu do klienta wzbudza zaufanie, co ma bardzo duże znaczenie w tego typu transakcjach. Gorąco polecam wszystkim którzy chcą sprzedać lub kupić samochód . My kupiliśmy naprawdę dobrze i jesteśmy bardzo zadowoleni.

Olgierd

Mam nadzieję, że dobrze się tu pracuje i dlatego nie zaglądacie na forum? Czy firma jest zainteresowana zatrudnieniem kogoś?

Grzegorz Pietrzak

Rzetelny i uczciwy komis zaufałem w uczciwość sprzedawcy i.... nie zawiodłem się.Polecam

Gosia

Dzień Dobry...Jak najbardziej POLECAM AUTO KOMIS ALF.Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Już pierwsze wrażenie (którego nie można przecież powtórzyć) było niezwykle pozytywne gdyż rozmawiałam w piątek tuż przed zamknięciem komisu. Pan niezwykle rzetelnie podszedł do sprawy, m.in. zmierzył czujnikiem lakieru powłokę lakierniczą używanego pojazdu, którego zakupem byłam zainteresowana oraz wytłumaczył wszelkie kwestie formalne. Sama wizyta w komisie także przebiegła w miłej atmosferze gdzie autko zostało mi w sposób profesjonalny pokazane i zademonstrowane podczas jazdy próbnej.Negocjacje cenowe także przeprowadzone były na zadowalającym poziomie.Kontakt e mailowy jak również telefoniczny również bez żadnych uwag. Na uwagę zasługuje fakt, że kontakt nastąpił również po sprzedaży auta co w przypadku egzemplarzy używanych jest rzadkością. Reasumując szczerze polecam ww. dealera, za jego rzetelne, miłe, cierpliwe, a przede wszystkim profesjonalne podejście do klienta, który zostawia ciężko zarobione środki finansowe. SERDECZNIE POZDRAWIAM :)

Gienek

MAJĄ NAPRAWDĘ DOBRE CENY SAMOCHODY W KAŻDYM PRZEDZIALE CENOWYM

Piotr Adamczyk

Pozytywne zaskoczenie kupiliśmy auto w bardzo okazyjnej cenie ......kontakt ze sprzedającym jak najbardziej na plus rzeczowa i konkretna rozmowa na placu nie było rozczarowania a miłe zaskoczenie.Zakup sfinalizowany jestem zadowolony .

Fast

Kręt i (usunięte przez administratora) jakich mało , zarezerwowalem auto a koleś po kilku godzinach nagle twierdzi że właśnie sprzedał, kto tak robi? Totalne olewactwo, pewnie w razie problemów z autem kupionym u niego później będą same problemy. Na pewno tego tak nie zostawię. Pozdrawiam kupujących u niego.

Duży wybór samochodów jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego vw .Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Komis Alf Elżbieta Jankowska - Zduńska Wola

• Jak się pracuje w Auto-Komis Alf Elżbieta Jankowska?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Komis Alf Elżbieta Jankowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Auto-Komis Alf Elżbieta Jankowska
4.8/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Czechy 2
    98-220 Zduńska Wola