Opinie o eko-partner Arkadiusz Rutkowski w Przywidz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy eko-partner Arkadiusz Rutkowski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w eko-partner Arkadiusz Rutkowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o eko-partner Arkadiusz Rutkowski w Przywidz

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w eko-partner Arkadiusz Rutkowski? Chętnie zatrudniają?

Kuba.P Nowy wpis

Praca w porządku , przynajmniej wypłata na czas, atmosfera super polecam tą firmę, jednak na to zasługują

Majster Nowy wpis

Merytorycznie to sie nie da. Firma na moje zozeznanie juz pod 3 lub 4 nazwą. Sposob dzialania w dalszym ciagu ten sam. Zaliczki, niesłownosc w terminażu a na koniec sprawa w Sadzie. Brak egzekucji komorniczej pomimo korzystnego wyroku Sądu dla poszkodowanych. Ku przestrodze.

zawiedziony

Nie dawajcie mu pieniędzy na zakup materiałów bo stracicie je. Bierze pieniądze z jednej budowy i przerzuca na inną- nie ma płynności finansowej .Terminy w/g umowy -poślizg nie miesiące a lata , Zatrudnia ludzi z grupą inwalidzką wiadomo dlaczego. Zdecydowanie odradzam na stronie internetowej ma certyfikat jakości wydany przez ECJPR-nie ważny , nie dajcie się nabrać

Majster Nowy wpis
@zawiedziony

Temat rzeka,tak ciągnąca sie juz dlugimi latami. Polecam internet ,wpisy (usunięte przez administratora) potencjalnych szczesliwych posiadaczy drewnianych domow. (usunięte przez administratora) Nie polecam.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w eko-partner Arkadiusz Rutkowski się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Robson

Jak najbardziej mogę polecić firmę. Bardzo dobrze się tu pracuje. Zarobki również dobre.

@Robson

Robert odpuść.

Ed

Dokładnie. Odpuść dzieciaku. Nie odkryłeś jeszcze, że pełnomocnik bez wątpienia nie przynosi ci żadnych korzyści.

olek

Uważajcie na (usunięte przez administratora) tylko czekają Was kłopoty

Czy istnieje możliwość rozwoju w eko-partner Arkadiusz Rutkowski?

KW

Istnieje możliwość rozwoju, że ho ho! W kryminale!

Eda

Jasne Robsonie i Franku. Pewnie szefie i drugi szefie. Sami sobie opinie jak widzę piszecie, żeby ocieplić wizerunek. To taki prosty i przewidywalny zabieg. Gdzie pozostałe negatywne opinie? Zniknęły. Obserwuję to forum regularnie. Nawiązując też do postu o stażu - nie ta znana już w okolicy firma nie zatrudnia i nigdy nie zatrudniała nikogo na staż Pracowników owszem . Ich fora znajdziecie w innych miejscach.

Damian
@Eda

Usuwają negatywne opinie tą firmą to (usunięte przez administratora) dla zainteresowanych mógłbym powiedzieć które domy nie zostały wykończone pod wykonawcy nie dostali wynagrodzenia za wykonaną pracę.Duzo spraw jest w sądzie

EkodomV
@Damian

Sprawa karna przeciwko wlascicielowi(plus pelnomocnik ojciec) toczy sie w sadzie w Gdansku.Nie pierwsza i zapewne nie ostatnia.

Budowa
@EkodomV

Też mam problem z tą firmą. Proszę o kontakt na emaila budowa678@gmail.com

Iwo

Firm można mieć kilka i prawo na to zezwala. A w ogóle mam wrażenie, że ktoś postanowił bardzo dokuczyć firmie nie do końca uczciwie.

Iva
@Iwo

Serio? Firm można mieć kilka i prawo na to zezwala. Sprostować warto, że to nie firm kilka, tylko wziąć tą sama. I zapytać warto w jakim celu i z jaką intencją jedna,.ta sama firma zmienia nazwę. Dokuczyć? Niech zgadnę. Rozpacz ludzi,.którzy powierzyli kredyty wykonawcy?.A może płacz pracowników odprawionych z kwitkiem? A może.to, że zasiedli przy pustych talerzach, zamiast najeść się za uczciwie.zapracowane pieniądze?

Iva
@Iva

Sorry..Winno być: Sprostować warto, że to nie firm kilka, tylko wciąż ta sama. I zapytać warto w jakim celu i z jaką intencją.....

wojcek
@Iwo

Widocznie nie poznała Pani firmy, ja dostatecznie poznałem i nikomu nie polecam, chyba że chce stracić nerwy pieniądze i zdrowie .Nie odbiera telefonów czyba ze zadzwonisz z nieznanego numeru fuszerkę odstawia, zainteresowanym udostępnię fotki ,termin przekroczony 3 miesiące

Budowa
@wojcek

Witam, tez mam problem z ta firma, gościu bezczelnie kłamie. Proszę o zdjęcia i jakieś bardziej szczegółowe informacje na maila budowa678@gmail.com. Pozdrawiam

Franek

Domek był wybudowany dość szybko. Nie sądziłam, że tak szybko może powstać. Tym lepiej dla nas, bo możemy już urządzać. Super. Świetnie też doradzili w wyborze, można się było skontaktować z handlowcem i o wszystko dopytać.

Ekodom
@Franek

Co za ściema. Proszę dac namiary na dom który został szybko i do końca postawiony. Chętnie przyjedziemy zobaczyć! Kolejna wystawiona opinia "sami sobie ".

EkodomV

Ktora to juz nazwa firmy zarzadzanej przez panow Rutkowskich.Ja naliczylem juz kilka.Wpisy nierzetelnosci firmy pojawiaja sie juz od 2006 roku .Polecam lektóre na forach internetowych i szczeze odrw=adzam wspolpracy z ta firma.

Ojciec żadzi firma Robert Rutkowski to słup niestety to zwykły (usunięte przez administratora)

Polecam z pełnym przekonaniem. Szybko tanio i solidnie. Pozdrawiam.

Tadeusz

Super sprawa ten domek. Jest przepiękny i cieplutki nawet w chłodne dni. Cenowo wyszło bardzo ok, a zastosowano atestowane drewno ze Szwecji.

marek

Jak dla mnie ok firma. Dość długo budowali bo brakło mi kasy ale w efekcie końcowym udało się skończyć i jestem ogólnie zadowolony z firmy.

Tadeusz

Każdemu niezdecydowanemu polecam, żeby porozmawiać z firmą, a wszelkie wątpliwości znikną. Mają dużą wiedzę o drewnianym budownictwie i spore doświadczenie. Szybko poradzili sobie z postawieniem domu, a ich domy drewniane są bardzo solidne.

Eda
@Tadeusz

Jasne, jasne. Wystarczy wpisać nazwę firmy w wyszukiwarkę Google wraz z nazwiskiem wiadomym , i co widzimy, kolejnych i kolejnych, i dalej kolejnych odpowiedziach wyszukiwarki? Ano: odnośniki do stron; " Długi....", "Długi z miasta ....", itd, itp. Pewnie z tej solidności.

Jakiś tam
@Tadeusz

Wiedzę to mają, ale ich zatrudniani w dziwnych okolicznościach pracownicy, żenująco opłacani ( bądź nie ) pracownicy.

Agnieszka

Czy są tu jacyś pracownicy Ekodom? Jeśli tak, to będę wdzięczna, jeśli napiszecie coś o tym, jak się tam pracuje. Przyjmują może na staż?

Krzchu

Nie wiem co myśleć i mnie jest wszystko ok negocjuje umowę w której place za wykonaną robotę nic wczesniej

Krzchu

Dzień dobry jestem klientem i negocjuje umowę proszę odpisać jakie są zagrożenia Krzuchu

Magdalena

Nie polecam a wprost odradzam kontaktu z tą "firmą" założona na synka który nic nie ogarnia. 0statnie i w zasadzie każde słowo należy do tatusia który jest bezczelny i kłamie prosto w oczy. Wyciągają pieniądze od inwestorów, nie płacą pracownikom. Nie kończą budów ł.

Zostaw merytoryczną opinię o eko-partner Arkadiusz Rutkowski - Przywidz

• Jak się pracuje w eko-partner Arkadiusz Rutkowski?

Zobacz opinie na temat firmy eko-partner Arkadiusz Rutkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w eko-partner Arkadiusz Rutkowski?

eko-partner Arkadiusz Rutkowski
  • Katarynki 1