Opinie o Transblach Jan Rusin w Lubin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Transblach Jan Rusin. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Transblach Jan Rusin o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Transblach Jan Rusin w Lubin

Maciej Nowy wpis

Ja bardzo polecam firmę Trans Blach kontakt z przedstawicielem super cena najniższa w okolicy więc nie wiem czego chcieć więcej

Paweł Nowy wpis
@Maciej

Zapomniałeś napisać, że blacha, którą importują po dwóch sezonach nadaje się do utylizacji...

Pan T. Nowy wpis

Witam Jest tu ktoś pracujący w tej firmie, w Lubinie? Chciałbym dowiedzieć na czym polega praca, na stanowisku pracownik biurowy. Jakie wymagania? Jaka praca do wykonania? Jaka płaca? Jaka atmosfera panuje w firmie? Jeśli można, to niech ktoś szczegółowo opisze, będę bardzo wdzięczny.

pako Nowy wpis

na dodatek poleciłem ich swoim znajomym którzy zakupili blisko 400 m/2 a teraz nas zlewają centymetrowa szczelina na zamku łączenia arkuszy ze sobą niepolecam

pako

zakupiłem blachę trapezową z filcem T18 170m/2 nz zamku Pozostaje centymetrowa szczelina

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Transblach Jan Rusin? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
logo firmy 2024 Finance Transformation & Automation Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
DCD Systemy Dachowe

Nie polecamy. Do Lubina mieliśmy ponad 500km. Na pytanie skąd pochodzi blacha usłyszeliśmy, że z polskiej huty. Po przyjechaniu na miejsce okazało się, że na placu mają tzw. "hindusa". Osoby z branży wiedzą o co chodzi a niewtajemniczonym wyjaśniamy. To tandetnej jakości blacha z Indii, która w naszym klimacie po 5 latach praktycznie znika z dachu. Jest zupełnie nieodporna na czynniki atmosferycznie i bardzo mocno koroduje. Polecam zastanowić się przed zakupem.

Wiktoria
@DCD Systemy Dachowe

A ta blacha to faktycznie taka łatwa do rozróżnienia jest? Bo jeśli tak to nie rozumiem czemu mieliby tak ściemniać skoro na oko byłoby to widać?

DCD Systemy Dachowe
@Wiktoria

Na bębnach z blachą były naklejki producenta oraz dane związane z importem. Chyba nikt nie wpadł na pomysł, żeby je usunąć ;)

....

Praca w Transblach bardzo przyjemna kolegów uważam za profesjonalistów... blacha pognieciona nigdy nie wychodzi z firmy jest brana na drugi gatunek który jest o wiele wiele tańszy.. wszystkie obróbki dachowe wykonywane są na bieżąco pod danego klienta jeśli trzeba poprawki na danej obróbce w pełni jest to realizowane... Uszkodzenia powstawały prawdopodobnie w transporcie po czym firma Transblach zawsze przyjmuje zwroty... ktoś napisał o cenie hds to proszę bardzo niech wynajmie to osobno i wtedy się przekona ile to tak naprawdę kosztuje... Firma wykonuje usługi na całą Europe co czyni ją jedna z najpotężniejszych w tej dziedzinie... osobiście nigdy nie spotkałem się z negatywna opinia wśród klientów...

Wiktoria
@....

No a jak widać jeszcze z rok temu komuś jednak nie podpasowało coś. Czego dowodem są te dwa wpisy tu na forum. No ale teoretycznie to o niczym nie świadczy chyba przecież, bo wszystko też chyba zależy od indywidualnej oceny. Oni tak właściwie informują was szczegółowo o tym jakie mają statystyki z zadowolenia klientów czy raczej trzymają to sobie u góry?

Magda

Można przynieść do nich osobiście cv ? Czy może jest jakiś mail na który można wysłać ?

Zakupiłam blachodachówka kiara 34 arkusze po 6m. Plus komplet do dachu i rynny na gotowo. Blacha zniszczona porysowana. Transport bez rozładunku o godz 19. Następnego dnia pretensje bo hds kosztuje 400 zł. A za dostawę zapłaciłam. Proponowali 250 zł upustu i zaprawka. Następnego dnia 500 zł upustu i transport hds. Zrezygnowałam szkoda nerwów. Nie chcę więcej z nimi nic wspólnego. Nie polecam. Zakupiłam w innej firmie w podobnych pieniądzach. Z transportem gratis i rozładunkiem . Palcem wskazałam gdzie postawić, a nie o godz 19 szukać kogoś do rozładunku. Brak szacunku do klienta. Zdecydowanie odradzam by nikt więcej się nie zraził tak jak ja. Nie spodziewałam się takiego podejścia. Na drugi dzień zadzwoniłam powiedzieć co myślę to jeszcze głupie teksty ,,czy już się wykszyczałam'' (Pani Agata D. Dyrektor handlowy) tak traktuje ludzi bez słowa przepraszam.

Beata

Polecam! Fachowa obsługa!

Krzyzisk
@Beata

Kupiłem ponad 260 metrów Kiarra pierwszy gatunek poobdzierane arkusze , narazie cztery blachy czekam na decyzję co teraz z tym bublem, ręce opadają prawie dziewiec tysiecy jutro przyjezdza pan z firmy zobaczymy jaka będzie jego decyzja i co z tym zrobi.

Zostaw merytoryczną opinię o Transblach Jan Rusin - Lubin

• Jak się pracuje w Transblach Jan Rusin?

Zobacz opinie na temat firmy Transblach Jan Rusin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Transblach Jan Rusin
  • Marii Skłodowskiej-Curie 97a