Opinie o Paulina Danielewicz PP Media w Gowarzewo

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Paulina Danielewicz PP Media. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Paulina Danielewicz PP Media na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paulina Danielewicz PP Media w Gowarzewo

Marti

Sklep prasowy Inmedio znajdujący się w Poznaniu przy ul. Szewdziej 6a Chciałabym się wypowiedzieć na temat pracodawczyni tego kiosku ktora: -Nie potrafi zaopatrzeć pracownika w rzeczy robocze. - pracownik musi się upominać o umowę zlecenie. - Pani która krytykuje pracowników. - Szkolenia trwają 4 dni i są płacone mniej niż zawarte na umowie 23.50 zł za godzinę. - Pracodawczyni wysyła kody QR z aplikacji "kameleon" innych lub bliskich osób i każe je skanować przy zakupach klientów. - Oczerniała pracownika przy klientach o braku szacunku z czego sama go nie ma. - Mimo złego samopoczucia pracownika, pracownik musiał przyjść do pracy i sprzątać, ponieważ SZEFOWA nie miała nikogo na zmianę.

Zz
@Marti

Opinia wcale nie zgodna z prawdą. Uniformy dostałam odrazu jak powiedziałam że chce pracować, szefowa przemiła, nie ma żadnej krytyki jak coś się zrobi źle. Grafik jest ustalony według prośby jak się zdarzy choroba tez nie ma żadnego problemu by zostać w domu i wyleżeć :)))))!

AS Nowy wpis

Pracuję u Pani Pauliny już od 4 lat i nigdy nie spotkałem się z żadną nieuczciwością. Wypłata zawsze na czas, a w dodatku przyjazna wręcz rodzinna atmosfera :)

Magda M Nowy wpis

Pracowałam w kiosku 3 lata, szefowa była najlepszą jaką miałam. Grafik dostosowany do danej dyspozycji, w razie co zastępstwo zawsze szefowa znalazła, a jak nie było to sama przychodziła. Z ubraniami do pracy nie było problemów. Pracę poleciłam dwóm osobom i obie były zadowolone, jedna pracuje do dziś u Pani Pauliny :) Szczerze polecę każdemu tą pracę. Nie ma się do czego przyczepić.

Martita Nowy wpis

Jestem byłym pracownikiem Pani Pauliny. Pracowałam trzy lata, to była moja dodatkowa praca, grafik zawsze miałam dostosowany do drugiej pracy bez żadnych problemów. Nie było żadnych problemów z odzieżą. W razie choroby czy złego samopoczucia Pani Paulina zawsze znalazła zastępstwo nawet jeżeli sama musiała mnie zastąpić. Zawsze mogłam zadzwonić jak miałam jakiś problem. Pani Paulina stworzyła świetną atmosferę w pracy i w całym zespole. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu pracę u Pani Pauliny.

Inga Nowy wpis

Pracę w Inmedio zaczęłam na studiach i wspominam ją z wielkim sentymentem ze względu na super szefową i fajną atmosferę. Paulina to osoba, która jako szefowa daje duże wsparcie pracownikowi, zawsze stara się pomóc, jest pod telefonem i rozwiązuje wspólnie najmniejsze problemy w sklepie. Nigdy nie miałam problemów z wolnym dniem lub ułożeniem grafiku. Podczas choroby zawsze szukała osób na zastępstwo lub sama przyjeżdżała zastępując pracowników w pracy. Jako pracownik czułam się doceniana i zrozumiana. Myślę, że każdy kto pracował z Pauliną, przykładał się do swoich obowiązków w pracy i darzył ją szacunkiem dostawał to samo w zamian :)

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Paulina Danielewicz PP Media? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy International Land Acquisition Manager
Green Capital S.A.

Pracowałam u Pani Pauliny ponad 2 lata i nigdy nie miałam tak świetnej Szefowej! Grafik zawsze był dogadany, nie było problemu z dniem wolnym czy ewentualnymi zmianami w grafiku w razie choroby. Uniform dostałam od razu, bez żadnych opóźnień. Z każdym problem można było zwrócić się do Szefowej nawet w "środku nocy" i nigdy nie zostałam potraktowana gorzej, nawet jeśli zrobiłam błąd.

Tomasz Runowski

Najlepsza Szefowa pod słońcem. Wypłata przychodzi co miesiąc na czas, a Pani Paulina zawsze staje po stronie pracownika. W razie choroby bez problemu znajduje zastępstwo lub przychodzi do pracy za chorego. Dużym plusem jest możliwość dostosowania godzin pracy do swoich planów dzięki czemu ułożony przez nią grafik zawsze mi pasuje. W razie problemów w pracy Pani Paulina zawsze służy pomocą telefonicznie dzieki czemu praca nie jest stresujaca.

Joanna G.

@Marti chyba nie pisała o tym samym pracodawcy u którego ja pracuję już parę lat... To najlepsza Szefowa jaką miałam: wyrozumiała i uczciwa. Koszulki firmowe mam w 4 kolorach :) Kilkukrotnie byłam chora i nigdy nie był to problem, nie zdarzyło mi się aby nie poszła mi na rękę. Gdy nie wiem czegoś dot. sklepu, to dzwonię do Pauliny i zawsze uzyskuję pomoc. Poza tym oprócz bycia dobrą Szefową, jest dobrym Człowiekiem i nie raz wyratowała mnie z życiowych kłopotów. @Marti może jednak powinna zastanowić się nad autorefleksją, a nie szukać winy w innych.

Marti

Kola
@Marti

Pracuje od jakiegoś czasu w tym sklepie i nie zgodzę się z twoją opinią . Ubrania dostałam już pierwszego dnia , żadnej krytyki z strony szefowej również nie ma wręcz powiedziała bym że jest odwrotnie zawsze stara się znaleźć rozwiązanie z danej sytuacji jeżeli ktoś zachoruję , chociaż wiadomo że nie zawsze jest taka możliwość idąc do pracy powinnaś się z tym liczyć :) , pensja za szkolenia również była omawiana wcześniej jeżeli się godzisz to o co masz pretensję? A zwrócenie uwagi o zachowanie jeżeli jest się nieuprzejmym do klientów jest rzeczą normalną każdy chce zadbać o wizerunek . Czasem warto spojrzeć na swoje zachowania a później oceniać i krytykować innych pisząc kłamstwa :)

Zz

OlaD

Jako były pracownik, a aktualny pracodawca w tej samej branży mogę tylko podziękować szefowej za wyszkolenie, motywowanie i reagowanie. Zgrany zespół to wynik podejścia pracodawcy do teamu. Zero stresu, aby zadzwonić z mniej miłą informacją, ponieważ zawsze była otrzymana pomoc lub szukanie rozwiązania czy spokojne wytłumaczenie danego tematu raz jeszcze. Zainteresowanych zachęcam do współpracy z p. Pauliną.

MCh

Jestem pracownikiem w PP media już wiele lat. Dlaczego ? Ponieważ mi tu dobrze. Jestem doceniona, wypłata zawsze ma czas, grafik zawsze dogadany. A jak proszę o dany dzień wolny to tak jest. Uniform dostarczany, a jeśliam miałam kupić sama bo się w między czasie zmienił, pieniądze są szybko oddane. Szefowa zawsze stała po stronie pracowników. Nigdy mnie nie skrytykowała a jak strzeliłam błąd to usłyszałam: że nie myli się ten co nic nie robi :) opinia negatywna jest bardzo niesprawiedliwa. Pracujemy w zgranym zespole już ładnych kilka lat i nikt się nie skarży bo Szefowa to fajna babka.

Zostaw merytoryczną opinię o Paulina Danielewicz PP Media - Gowarzewo

• Jak się pracuje w Paulina Danielewicz PP Media?

Zobacz opinie na temat firmy Paulina Danielewicz PP Media tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Paulina Danielewicz PP Media?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Paulina Danielewicz PP Media
  • Aleja Kasztanowa 1