Opinie o Arkadiusz Mroczek Sprzedaż Mebli Elmro w Czechowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Arkadiusz Mroczek Sprzedaż Mebli Elmro. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Arkadiusz Mroczek Sprzedaż Mebli Elmro na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arkadiusz Mroczek Sprzedaż Mebli Elmro w Czechowo

Jaka jest kultura pracy w Arkadiusz Mroczek Sprzedaż Mebli Elmro?

paulina

polecam frrme elmro arkadiusz mroczek ,wszystko zostalo poprawnie wykonane w terminie,bez zadnych problemow. zostal przygotowany projekt mebli kuchennych .

Niezadowolona

Nie polecam p Arkadiusza od 3 mies zwodzi mnie notorycznie przekłada złożenia dalszej części kuchni, pieniądze zapłacone, co tydzień przekłada montaż, (usunięte przez administratora) Nie polecam!!! Niesłowny!!!! Przy montażu wiele części zostało uszkodzone!!!! Prosze omijać z daleka!!!!!

Niezadowolona
@Niezadowolona

Polecam, kontakt ze sprzedawca znakomity, wszystkie niedociągnięcia zostaly usunięte, serdecznie polecam prace pana Arkadiusza, konkretny, zna się na rzeczy. Solidnie wykonana kuchnia, Dziekuje za współpracę, poprawka do komentarza u góry ponieważ usunięcie bądź edytowanie niestety nie jest mozliwe

Leo Nowy wpis
@Niezadowolona

Omijać tego specjalistę szerokim łukiem.

dom w banino Nowy wpis

u pana arkadiusza wykonalismy meble na zamowienie do calego domu,zostal przygotowany ,projekt . zamowienie zostalo wykonane zgodnie z zalaczonym projektem .po wykonaniu meble wygladaja lepiej nisz na projekcie,nie bylo zadnych niedociagniec ,meble zostaly zamontowane w terminie.

robson

jak z jakością? i ew reklamacja? Ktoś korzystał z usług?

Reklamacja Nowy wpis
@robson

Reklamacje są wykonywane na bierząco w ciągu 14 dni

@Pracodawca nie polecam a wręcz omijać z daleka wykonie szafy masakra nawet szczotki w drzwiach nie założone kuchnia tragedia zmywarka pod zabudowę nie przykręcona bo nie ma do czego pan po prostu wsuną boczną płytę korpusu przy ścianie i lata sobie luźno szuflady masakra różnice na frontach do 7mm wszystkie szafki do regulacji otwór pod zlew wycięty i nie zabezpieczony surową płyta spuchnie od wilgoci od miesiąca nie może dojechać na poprawki ale kasę przytulił a no po mistrzowsku wycięte otwory w szafce nad okapem ręce opadają proszę uważać na tego partacza i nie płacić póki nie skończy pracy a najlepiej nie zamawiać nic u niego

Reklamacja Nowy wpis
@Piotr

Proszę o kontakt dojedziemy i wszystko naprawimy ,przepraszamy za sytuacje

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Arkadiusz Mroczek Sprzedaż Mebli Elmro. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Bielsko-Biała
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

Jaka jest kultura pracy w Arkadiusz Mroczek Sprzedaż Mebli Elmro?

Meble

Meble kuchenne ,szafy ,meble pokojowe ,lazienkowe,zabudowy na wymiat

Zadowolona

Potrafią się dogadać ,i są elastyczni

Mebelek

Można się z nimi dogadać ,są elastyczni i dopasowani do danej sytuacji.

paulina

Zadowolona

U mnie wszystko Było dobrze zgodnie z projektem ,polecam firmę Zrobili mi kuchnie i szafe

Anet

Ludzie nie dawajcie temu człowiekowi zarobić szkoda nerwów meble po czasie przywiózł i przy montażu uszkodzili drzwiczki koloru białego i myśleli że nie zauwaze wzięli białego markera i zaczęli rysy zamalowywac masakra jakaś i mało tego nie przywieźli wszystkich części i do tej pory niema minęły już 3 miesiące

Reklamacja
@Anet

Proszę o kontakt wszystkie usterki zostaną usunięte,przepraszamy za sytuacje.

Elżbieta

Uwaga, nieuczciwy przedsiębiorca! W czerwcu 2021 roku zamówiłam u Pana Mroczka zestaw mebli kuchennych. Od samego początku zaczęły się problemy. Na pomiary przyjechał właściciel firmy, zrobił na mnie wrażenie osoby kompetentnej i solidnej. Niestety, były to tylko pozory, o czym przekonałam się w czasie montażu. Pracownicy Pana Mroczka skrócili za mocno blat kuchenny, przez co musiałam kupić nowy zlewozmywak. Co więcej, nie wycięli w blacie odpowiedniego kształtu (owalnego), gdyż stwierdzili, że nie mają takich narzędzi. Zostawili mnie bez zamontowanego zlewu, więc byłam zmuszona szukać innego fachowca, aby dokończył ich pracę. Zaledwie po roku użytkowania, wszystkie drzwiczki szafek kuchennych zaczęły się wypaczać. Pojawiły się od 0,5 do 1 cm odstępy pomiędzy brzegami ich drzwi. Szafka nad zlewem kuchennym z ociekaczem znacznie się rozchodzi i cały czas żyję w strachu, że spadnie niszcząc mój zlew i wszystko co się w niej znajduje. Najgorsze jednak wydarzyło się w kwietniu tego roku, gdy nagle drzwiczki jednej z szafek po prostu się urwały i spadły, uszkadzając przy tym podłogę i tłukąc wszystko, co akurat znajdowało się na blacie. Tego samego dnia wysłałam do Pana Mroczka informację i zdjęcia szkód, z prośbą o naprawę. Pan Mroczek obiecał mi, że bez problemu się tym zajmie, gdyż jeszcze obowiązuje gwarancja. Od tego czasu systematycznie dzwoniłam oraz wysyłałam do niego wiadomości, a on za każdym razem wyznaczał mi nowy termin, lecz nigdy się nie zjawił. Cierpliwie czekałam i przyjmowałam jego wymówki. W czasie ostatniej rozmowy, gdy w desperacji postraszyłam go podjęciem kroków prawnych, przestał odbierać ode mnie telefony. W tej chwili nie mam z nim żadnego kontaktu. Pan Mroczek nie wywiązał się ani z gwarancji ani ze swoich pustych obietnic. Opisuję moją historię ku przestrodze dla wszystkich potencjalnych klientów.

@Teresa

Nie polecam, wykonawca jest nierzetelny ,od 3 miesięcy dzwonię żeby dosłał opłacone ,brakujące części, cały czas obiecuje i nie przysyła i wykonał kuchnie pod zabudowę z błędami pomimo wcześniejszych ustaleń

Asia

Polecam tą firmę, Panowie montowali mi dziś meble kuchenne szybko i sprawnie, a przede wszystkim dokładnie. Termin został dotrzymany, miał wynosić 3 tygodnie, tak też było. Widać, że Panowie byli zorientowani i doświadczeni w swojej pracy. Po zakończeniu montażu zadbali o pozostawienie porządku po sobie. Jestem zadowolona z nowych mebli, dziękuję i polecam. :)

gotowe meble na wymiar

firma wykonuje meble na zamowienie specjalizuje sie w gotowych meblach na wymiar,posiadaja gotowe produkty dopasowane do kazdej kuchni ,w dowolnej kolorystyce,frontow i blatow,szafki gorne moga byc wysokie do sufitu dopasowane do potrzeb klienta,wykonuja szafy otwierane ,lub przesuwne,polecam szcerze

monter

polecam prace w tej firmie elmro ,wszystko bylo dobrze wynagrodzenie na czas ,musialem wyjechac do angli do zony, mam dobre wspomnienia z ta firma.

P.

Wykonawca z Czechowa 1A reprezentujący firmę Elmor okazał się bardzo nie solidy wziął zaliczkę i zwodził z wykonaniem zamówienia przez trzy tygodnie przekładał terminy w końcu wycofałem zaliczkę. Okazał się ze nawet nie zakupił materiałów i nadal chciał mnie zwodzić. Kupiłem to co chciałem w sklepie i mam spokój. nie polecam ich!!!

Elmro
@P.

Zaliczka została zwrócona bez żadnych problemów,przepraszamy za opóźnienie wynikające z braku dostępności wybranego materiału który został wycofany z produkcji.

Iwonka

Firma elmro godna polecenia ,zamówienie wykonane zgodnie z projektem ,meble godne polecenia szczerze polecam.

Daro

Elmro wykonali dla nas meble kuchenne i dwie szafy wyszło bardzo dobrze obeszło się bez większych klopotow. Polecam firmę.

Zadowolona

Firma elmro wykonują bardzo ładne meble ,firma na wysokim poziomie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Arkadiusz Mroczek Sprzedaż Mebli Elmro - Czechowo

• Jak się pracuje w Arkadiusz Mroczek Sprzedaż Mebli Elmro?

Zobacz opinie na temat firmy Arkadiusz Mroczek Sprzedaż Mebli Elmro tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arkadiusz Mroczek Sprzedaż Mebli Elmro?

Arkadiusz Mroczek Sprzedaż Mebli Elmro
  • 1A