Opinie o Stowarzyszenie Hospicjum Św.Elżbiety w Złotów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Stowarzyszenie Hospicjum Św.Elżbiety. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stowarzyszenie Hospicjum Św.Elżbiety na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stowarzyszenie Hospicjum Św.Elżbiety w Złotów

Klijent Nowy wpis

Hospicjum ? Jestem w głębokim szoku ze (usunięte przez administratora)prowadzą tak to miejsce , (usunięte przez administratora)tak to trzeba nazwać najlepiej położyć osobę chora w łóżku ograniczyć go całkowicie ruchowo odurzyć lekami na uspokojeni i z głowy . Mój dziadek przeszedł tam z szpitalnego zol niestety nie udało mu się tam przeżyć nawet miesiąca czasu z dnia na dzień nam ginął w oczach obiecywano ze biorą go na rehabilitacje ze sadzają na wózek czego wogole nie było jadł sam jednak z każdym dniem tam jego ręce przestawały pracować ,(usunięte przez administratora). Rygor czuć od samej chwili wejścia wszędzie monitoring siostry Piotry ma wgląd na każda sale chorego , domyślam sie ze zapis dźwięku również odwiedziny bardzo kontrolowane . Niestety na moje nie tak powinno wyglądać hospicjum opieki tam nie ma żadnej jedynie każdy dzień to przystawanie nie polecam nikomu dawać tam swojej bliskiej osoby .. dodam ze lekarz który tam przyjeżdża na moje nie ma żadnej kontroli nad lekami wynikło to z rozmowy z lekarzem

jan

Nie wygląda to hospicjum tak jak na zdjęciach.Jest rygor,rozmowy kontrolowane i pacjenci co za dużo zobaczą są niewygodni dla obsługi i dyrektor ośrodka..

Zostaw merytoryczną opinię o Stowarzyszenie Hospicjum Św.Elżbiety - Złotów

• Jak się pracuje w Stowarzyszenie Hospicjum Św.Elżbiety?

Zobacz opinie na temat firmy Stowarzyszenie Hospicjum Św.Elżbiety tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Stowarzyszenie Hospicjum Św.Elżbiety
  • Panny Marii 7