Opinie o Fundacja Ręka Wielkiej Pomocy w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Fundacja Ręka Wielkiej Pomocy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fundacja Ręka Wielkiej Pomocy o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Ręka Wielkiej Pomocy w Warszawa

Dominik

Działają te ku......(normalni ludzi tam długo nie pracują) nie tylko w Warszawie (Wrocław, Kraków, ..........), i zarejestrowana fundacja ukraińcem, pracują tam przeważnie ukraińcy, zbierają dla ukraińskich chorych dzieci, a co naprawdę otrzymują te dzieci - wiedzą tylko organizatorzy. Pod przykryciem dobrych działań - zbierają pieniędzy dla siebie! Przykro te, że oficjalnie jak by wszystko w pożądku, a metody działania i główne cele - brzydkie. Nawet bezdomowcy zachowują się w razy lepiej.

Jlq

Porażka, skoro ludzie tam pracujący są tak natarczywi to dla mnie oczywiste jest, że to zwykły biznes bazujący na ludzkiej naiwności. Każda normalna fundacja zna granice zbierania pieniędzy- ta niestety z fundacją poza nazwą chyba nie ma zbyt wiele wspólnego.

Klaudia

To polecacie tą fundacje ?

Mateusz
@Klaudia

Nie

paweł

proszę się od tygodnia o wystawienie zaświadczenia o zarobkach w tej firmie i cisza. jakiś ukrainiec powiedział,że mam się przypomnieć i nie odbiera nie odpisuje. potrzebuje tego wniosku by zdobyć większe mieszkanie dla mnie i rodziny. potrafi ktoś pomóc może ktoś miał z tą pseudo fundacją podobnie ;(

8 СТУПЕНЕЙ К УСПЕХУ:)
@paweł

Raczej nie spodziewaj się żadnego zaświadzenia, bo tam nikt nie ma umów o pracy.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Fundacja Ręka Wielkiej Pomocy odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
Natalia Muzyka

Serdecznie dziękujemy Fundacji „Ręka Wielkiej Pomocy” oraz wszystkim dobrym ludziom za pomoc naszemu synkowi, Mikołajowi! Dzięki Wam, Mikołaj dostał tak ważną rehabilitację w klinice Olinek. My bardzo doceniamy te rehabilitacje, ponieważ choroba Mikołaja powoduje trudności z doborem odpowiednich terapii, które będą skuteczne dla naszego syna. W tej klinice on nauczył się prawie wszystkiego, co potrafi robić dzisiaj – samodzielnie siedzieć, stać opierając się na podporę oraz od niedawna robić pierwsze kroki. Dziękujemy bardzo wszystkim DOBRYM LUDZIOM za podarowaną dla naszego syna możliwość walczyć o godne życie, opanowywać podstawowe umiejętności! Powodzenia i wszystkiego najlepszego! Z poważaniem Natalia Muzyka

Byly pracownik
@Natalia Muzyka

Ja chyba kojarzę kto to pisał. I mogę powiedzieć tylko jedno - wszystko co można dobrego napisać o tej fundacji to jest kłamstwo! Co, Natalka? Jakieś specjalne zamówienie od Nazara na komentarzy?)))))

Aga

Ta fundacja to jest dramat. Osoby pracujące tam są nachalne, nie rozumieją słowa NIE. Mieszkam we Wrocławiu, a w okolicach Pasażu Grunwaldzkiego jest ich po prostu wysyp. Pan w kapeluszu ma bezczelne odzywki, ponadto prowadzi zbiórki w tramwaju, co jest zabronione. Nie można spokojnie przejść przez Rondo Regana, bo jest się wręcz napastowanym przez osoby z fundacji. Jest to bardzo męczące i irytujące. Zastanawia mnie, ile z tej kasy naprawdę idzie do danego dziecka, a ile do kieszeni szefostwa i tych pseudo "wolontariuszy". Jeśli jeszcze raz zobaczę te osoby w tramwaju, ktore narzucają sie pasażerom to powiadomię odpowiednie służby (monitoring w tramwaju potwierdzi) i sprawa zakończy się mandatem.

Dominik

Witam wszystkich! Znam osobiście jedną z rodzin, która znalazła się pod opieką tej fundacji. Nie będę mówił, że fundacja jest idealna, że pomaga wszystkim, że na 100 % wywiązuje się ze swoich obowiązków. Bo chyba żadna podobna organizacja tego nie robi. Nawet słynny WOŚP. Jednak Owsiak mimo krytykę, a czasami nawet nienawiść czy hejt już od wielu wielu lat naprawdę pomaga ludziom, zmieniając ku lepszemu ich losy i życia. Fundacja Ręka Wielkiej Pomocy jest młodą fundacją, więc napewno zdarzają się błędy. Jednak oni nie zasługują na takie komentarze, które tutaj czytam! Pozwolę więc sobie wyrazić moją opinię. Mychajło, sześcioletni syn moich znajomych został potrącony przez samochód na Ukrainie w czerwcu zeszłego roku. Miał okropny uraz czaszki, połowa mózgu nie funkcjonowała. Od tego czasu był w śpiączce wegetatywnej. Lekarzy nie dawali dobrej prognozy. Rodzice zwrócili się do kliniki specjalistycznej w Krakowie oraz do fundacji. Po trzech ciężkich i bardzo drogich rehabilitacjach dziecko obudziło się ze śpiączki, zaczęło reagować na bodźce zewnętrzne, pokazuje dobrą dynamikę regeneracji mózgu. Na ile jest sześliwa rodzina nawet nie będę mówił. Dzięki fundacji Ręka Wielkiej Pomocy udało się uratować życie małego chłopca i podarować nadzieję jego bliskim. Patrząc na działania fundacji takich przykładów jest mnóstwo. Dlatego nie zgadzam się z opiniami, które tu czytam. Na taką krytykę, moim zdaniem, mogą sobie pozwolić tylko ci, kto tak naprawdę ratuje życia, a nie garstka obrażonych smarkaczy. Radzę Wam znaleźć prace, a nie siedzieć tu i nie pisać bzdury!

Radek

Natarczywe udające wolontariuszki panie z Ukrainy atakują naiwnych w sklepach. Ledwo mówiące po polsku i do tego bez maseczek nachalnie nagabują klientów, obsługa sklepu bezradna. Miejsce Wrocław ul Krakowska. Ta fundacja to jakieś nieporozumienie.

Natalia

Czy fundacja zapewnia jakieś bony ?

Maciej

Wchodzą do biur, bez pukania, jak do siebie. Bezczelny gość z puszką jest natarczywy i widać, że po jakimś szkoleniu bo ma wyuczone gadki do konkretnych osób. Do gości z brodą zagaduje o brodzie, czy jest przyklejona? Nie wiem czy ma to być śmieszne i pozwolić skrócić dystans by zgrabnie przejść do tematu zbiórki?. Przezroczysta puszka i marny identyfikator niestety nie wystarczą aby wzbudzić zaufanie w dzisiejszych czasach. Zmieńcie sposób działania bo jesteście śmieszni.

Aso

Dziś zostałem zaczepiony przez miłą Ukrainę, fajnie mówiła, rzeczowo ale nie ufam takim zbiórką.Poprosiłem o numer konto i powiedziałem jak sprawdzę fundacje to coś wpłace ale po przeczytaniu opinii nie dam się naciągnąć....szkoda mi tylko zbieraczy którzy tyrają na wierchuszke.

R

Zostałam dzisiaj zaczepiona przez dziewczynę z tekstem "coś pani wypadło", poczym usłyszałam nie żartuję. Kiepska zaczepka, i w oogle nie śmieszna.

Zostałem dziś zaczepiony przez pracownika fundacji na bulwarach krakowskich. Człowiek zaczął od straszenia mnie że to kontrola i poprosi o dokumenty. Niby to miało być śmieszne. Nie życzę sobie takiej formy zaczepiania ludzi starszych. (usunięte przez administratora).

Sylwia

Powiedzcie coś o warunkach zatrudnienia w Fundacji. Jaką umowę oferują? Na czym polega ta praca? Dzięki.

@Sylwia

Umowy nie ma żadnej a jak poprosisz to unikają tematu

Jowita

Fundacja ma opinię dobrego pracodawcy, więc inspirowanie do negatywnych wpisów to tylko ze strony konkurencyjnych firm.

Znam tą fundacje ponieważ pracuję w klinice gdzie dzieci przechodziły rehabilitacji . I ta fundacja cały czas finansowała zabiegi. Osobiście znam tych dzieciaków , ale zawsze jest osoby, który narzekają . Szkoda mi was!

blabla

wolontariusze lub pracownicy przychodzą ciągle do firmy prosząc o wsparcie finansowe, kiedy ktoś odmawia zaczynają naskakiwać i nie dają dojść do słowa.. jasno i wyraźnie ktoś odpowiada że nie jest zainteresowany to są na tyle bezczelni że mówią że jedna osoba nie moze sie wypowiedzieć za wszystkich... ŻENADA

XY

Pracodawca fundacji nie szanuje swojego personelu , traktuje ich jak roboty do zarabiania pieniędzy, pomimo całym dniu pracy do późnego wieczora, zarobki są niskie gdzie przeciętna osoba nie utrzymała by się z takiej wypłaty. W jakiej pracy płaci się za chwilowe spóźnienie z przyczyny niezależnej? Właśnie w tej ;). Zatrudniają ludzi a kiedy po jednym słabszym dniu pracownik nie ma normy, zostaje zwolniony w trybie natychmiastowym z dodatkowym upokorzeniem.

Sylwia
@XY

Widzę, że sytuacja w Fundacja Ręka pozostawia wiele do życzenia. Piszesz o małych stawkach i długich godzinach pracy. Ile godzin trwa zmiana w fundacji? Często macie nadgodziny?

XY

Pracodawca fundacji nie szanuje swojego personelu , traktuje ich jak roboty do zarabiania pieniędzy, pomimo całym dniu pracy do późnego wieczora, zarobki są niskie gdzie przeciętna osoba nie utrzymała by się z takiej wypłaty. W jakiej pracy płaci się za chwilowe spóźnienie z przyczyny nie zależnej? Właśnie w tej ;). Zatrudniają ludzi a kiedy po jednym słabszym dniu pracownik nie ma normy, zostaje zwolniony w trybie natychmiastowym z dodatkowym upokorzeniem.

iw

FUNDACJA EWIDENTNIE NIE DAJE ŻADNEJ UMOWY JAK TO BYŁO NA MOIM PRZYKŁADZIE. CHCIELI ŻEBYM PRACOWAŁA U NICH BEZ UMOWY NA OKRES PRÓBNY MYSLELI, ŻE DAM SIĘ W COŚ TAKIEGO WROBIC. Z DALA OD TYCH LUDZI. ZARABIAJA NA CHORYCH DZIECIACH

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Ręka Wielkiej Pomocy - Warszawa

• Jak się pracuje w Fundacja Ręka Wielkiej Pomocy?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja Ręka Wielkiej Pomocy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fundacja Ręka Wielkiej Pomocy?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 8 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fundacja Ręka Wielkiej Pomocy
3.3/5 Na podstawie 72 ocen.

Fundacja Ręka Wielkiej Pomocy