Opinie o JK System Abramowicz Czerniak sp.j. w Dobrzeń

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie JK System Abramowicz Czerniak sp.j.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w JK System Abramowicz Czerniak sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JK System Abramowicz Czerniak sp.j. w Dobrzeń

Blimbo

Jako osoba która przepracowała pewien okres w tej firmie mogę powiedzieć że nie jest tak tragicznie jak niektórzy tutaj piszą (chyba są obrażeni na swoje życie). Jak wiadomo w każdej pracy są swoje wady i zalety. Moim zdaniem najgłówniejszą wadą tej firmy jest nieodpowiednia organizacja i ostra potrzeba w wykwalifikowanej kadrze(2-3 osoby ogarniające i reszta osób wzięta z ulicy). Również jedna z wad to są prace głównie w delegacjach i często w nocy, ale jesteście o tym informowani w trakcie rekrutacji, także niema co narzekać. Z szefostwem można dogadać się, nie są to ludzie którzy cię zrównają z ziemią bez powodu. Zarobki nie są zachwycające ze względu na ilość przepracowanych godzin, imho bardzo lepiej sprawdzało by się płacenie za wykonane zlecenie niż stała opłata miesięczna, premie czas od czasu są. Pracodawca zapewnia wszystkie narzędzia pracy oraz odzież roboczą(buty są tragiczne). Jak na pierwszą prace w tej branży nie mogę ani polecić ani powiedzieć omijać szerokim łukiem, wszystko zależy od osoby, jej chęci i umiejętności dogadać się. Jak na mnie Szef jest dobrym handlowcem ale jednak nie technikiem. Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia.

Jaka jest kultura pracy w JK System Abramowicz Czerniak sp.j.?

Blimbo Nowy wpis

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w JK System Abramowicz Czerniak sp.j.? Chętnie zatrudniają?

анонімний

Робота передбачає встановлення камер та систем Протикрадіжні. Я весь час був у відрядженнях, часто вночі, а понаднормову не платили, її було багато (іноді премії). Договір про мінімальну заробітну плату, а решта під столом. Хороші люди, але погані умови.

анонімний Nowy wpis
@анонімний

Що значить під столом? Оскільки ви постійно їздили у відрядження, то не виписували відрядження? Чи були готелі хороші та з харчуванням? Які дієти в делегації? Ви повідомляли роботодавцю, що вас щось не влаштовує? Я шукаю роботу і хотів би дізнатися більше деталей

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie JK System Abramowicz Czerniak sp.j.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Osoba do pracy przy załadunku - lotnisko
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
No coment

Czytając posty widzę że wszystko bez zmian. Szkoda że właściciele nie wyciągaj wniosków ze swoich decyzji i postępowania negatywnie wpływającego na wyniki pracowników. Myślę że przy innym podejściu do pracowników mieliby mocną ekipę, która byłaby profesjonalną wizytówka firmy. A tak jakoś się kreci a czynnik ludzki można wymieniać co kilka miesięcy lub zniechęcić tak że sam odejdzie mając założone białe rękawiczki i zawsze się wybielając że to na pewno nie wina właścicieli.....

@No coment

Z całym szacunkiem śmiechu warte są te komentarze:-) Widać, że byli pracownicy nie mają co robić już o godzinie 14, o czymś to świadczy. Dla informacji, Aktualna ilość pracowników zatrudnionych tylko w dziale serwisu to 10 osób, myślę, że wszyscy są zadowoleni :-) Pozdrawiamy wszystkich byłych pracowników :-)

@Współwłaściciel

Po godzinie 14:00 mija 8 godzin pracy. Mają czas dla siebie i swoich bliskich, mogą odpocząć i pozałatwiać swoje sprawy. W normalnych warunkach pracy obowiązują ramy czasu pracy - doba nie jest tylko dla wykonywania poleceń pracodawcy - i tym różnią się właśnie inni pracodawcy od pana Współwłaściciela. 10 osób brawo - ciekawe ile godzin wyrobili w ubiegłym roku? Bazując na moich doświadczeniach i opiniach znajdujących się w komentarzach poziom zadowolenia może mieć różną skalę - zależy kto ją ocenia. Pozdrawiam i powodzenia życzę.

No coment

Nie trafione. Pewnie nie tylko "Adrian" ma takie zdanie. Powodzenia.

Roman

Cześć. Czy u Pana Krzyśka handlowcy mogą liczyć na godziwe warunki finansowe? Mam 2 lata doświadczenia ale za to rok przerwy w pracy w handlu. Chciałem zmienić branżę i spróbować czegoś nowego ale najlepiej czuję się właśnie w kontakcie z ludźmi. Jakieś szczególne wymagania są na tym stanowisku? Nikogo teraz nie szukają ale 3 lata temu właśnie handlowca szukali. Chcę wiec na przyszłość podpytać

@Roman

Zapraszam do bezpośredniego kontaktu lub zapraszam na spotkanie. Wszystkie dane kontaktowe dostępne są na stronie internetowej. Pozdrawiam.

Bożena

Jak są weryfikowanie i wybierani kandydaci na stanowisko Handlowiec? W ogłoszeniu w necie było napisane że nie wymagają CV. To jak kandydacie są tutaj wybierani, na podstawie czego?

@Bożena

Dzień dobry Pani Bożeno, Najlepszą formą jest przesłanie CV. Jeśli jednak nie można go przesłąć to prosimy o bezpośredni kontakt z biurem, po czym umówiona zostanie rozmowa kwalifikacyjna.

Irena

O jakich walkach i przekrętach piszesz? :/

Współwłaściciel

Chciałbym zaznaczyć, że internet nie jest anonimowy. Każde opinie nieprawdziwe bijące w dobere imię firmy będą zgłaszane do administratora oraz do odpowiednich służb ścigania. Pozdrawiam.

Andry
@Współwłaściciel

Panie Krzysztofie proszę wziąć pod uwage (usunięte przez administratora) i przekręty które pan robi zawiadamiajac ''odpowiednie organy''.

Były Współwykonawca
@Współwłaściciel

AHHAHAHAHAHA :D widać zdecydowanie po opiniach ten profesjonalizm oferowany przez telefon.

przekręcie
@Współwłaściciel

To może twoje i "kierownika" wałki zgłosimy odpowiednim służba ? :)

Andry

Byłem rozczarowany opiniami wystawionymi przez ludzi tutaj, jednakże 80% tego wydaje się prawdą po rozmowie rekrutacyjnej..

Irena
@Andry

To możesz napisać co tutaj się sprawdza w takim razie po rozmowie rekrutacyjnej z tych opinii?

Artur.G

Byłem w tym tygodniu na rozmowie bo wszędzie powystawiali ogłoszenia .Facebook'i, Olx'y dosłownie wszędzie jak to fenomenalni nie są...... jak usłyszałem warunki pracy oraz zarobki bez dwóch sekund zastanowienia podziękowałem. A rozmowa z szefem który jest w dresie nie wydaję się ani poważna ani profesionalna.

Bartosz
@Artur.G

Mógłbyś powiedzieć jak przebiegała rozmowa rekrutacyjna? Byli do niej przygotowani? I ile mniej więcej Ci zaoferowali na jakim stanowisku?

Artur,G
@Bartosz

Strasznie od niechcenia, miałem wrażenie jakby wszystko było mówione z szablonu. Oczywiście umowa zlecenie na czas nieokreślony + najniższa krajowa. (usunięte przez administratora) totalny bałagan w całej firmie o czymś świadczy, jak wpisy z 2018 roku szkoda czasu i zdrowia myślę ze w 2022 można śmiało powiedzieć to samo.

Piter
@Bartosz

Widzę nic się nie zmieniło :P Nie pozdrawiam

Hanna
@Artur,G

Tak ostentacyjnie ten alkohol na tej stołówce był prezentowany? I ten szef w dresie, widzę że serio mają tutaj sporego lajta. Wracając jednak do tego alkoholu to nie powinno się takich rzeczy przypadkiem gdzieś zgłaszać?

Jak to w życiu bywa tyle opinii ile osób opiniujących. Jako pracownik związany z tą firmą, chcę przedstawić tylko swoje stanowisko, bo nie ze wszystkim się zgadzam i uważam opinie za niesprawiedliwe. Nie jest to firma idealna ale opisane poniżej sytuacje to lekka przesada. Bałagan w firmie jest, ale w większości spowodowany podejściem niektórych pracowników, którzy po zjedzeniu posiłku nie potrafią po sobie pozmywać talerza, lub po odbiorze przesyłki położyć ją w korytarzu i zapomnieć o niej, bo po co ją rozpakować albo się nią zainteresować ???? Szef w dresie chodzi bo lubi - czy to świadczy o nim źle ? Ja również chodzę do pracy w dresie i nie uważam, że to coś złego . To firma świadcząca usługi serwisowe i instalacyjne a nie kancelaria. Proponowane warunki na 1 miesiąc a nie na 3 są zawsze te same i sprawiedliwe dla wszystkich. I każdy z nas o tym doskonale wie. Jeśli ktoś zna swoją wartość i wie, że chce pracować to zarobi normalne i uczciwe pieniądze. Jednak jeśli ktoś oczekuje pensji Dyrektora na dzień dobry nie umiejąc nic w głównej branży firmy to ma do tego prawo ale....... Jeśli wypowiadają się tu osoby, które odeszły z firmy to może będą miały na tyle odwagi i powiedzą ile mają pożyczek w firmie i czy rozliczyli się z nich po odejściu ??? Tak apropo ja również takowa posiadam i jestem wdzięczny za pomoc Tak na koniec, pozdrawienia dla wszystkich !!!!! :-)

Ok

Ale podkoloryzowane no no. Mało stronna ta opinia.

Tak

Panie Krzysztofie nikt nie oczekuje pensji dyrektora przychodząc na stanowisko serwisanta tylko przyzwoitej wypłaty za dość ciężka pracę. 3k czy 2.5 jak ja miałem na umowie zleceniu to tak wiele, za tygodnie w delegacji? To może niech Pan spróbuję przeżyć za taką kwotę przez okres jaki Pan zwie "okres próbny" i po tym czasie porozmawiamy. O ubraniach firmowych to już nie wspomnę, bo Szanowna Pani Agn.... od roku załatwial, ale co tam swoje można niszczyć. Życzę aby nikt w tej firmie nigdy więcej nie musiał pracował.

Pracowałem chwilę w tej firmie. Atmosfera w biurze - dramat. Ilość pracy? Najlepiej jakbyś cały dzień od świtu do nocy w delegacji pracował jak wół i nic nie narzekał, bo zaraz za pelcami będą gadać piękne panie z biura, że nie chce Ci się robić) Pieniądze za ilość pracy? Jakby to określić hmm - jakbyś w ryj dostał, dosłownie. Dzieląc ilość godzin przez wypłatę, to poniżej 10 zł wychodzi. Pójdź na L4 w tej firmie jak normalny człowiek, bo jesteś przeziębiony i ledwo z łóżka wstajesz, to zaraz będą jakieś podejrzenia, wyzwiska za plecami od nierobów (tak tak, wszystkie informacje trafiały z górnego piętra na dolne) Chamstwo, cwaniactwo i takie moje zdanie jest o tej firmie. Nie dajcie sie łudzić jak będą Wam obiecywać złote góry na rozmowie. Dla porównania pracuje teraz w konkurencyjnej firmie, która zajmuje się tym samym kropka w kropkę. Zarobki 6800 na konto, gdzie każda złotówka jest na umowie. Każda!

Anim

Szkoda czasu i zdrowia.

Beata
@Anim

Zaniepokoiła mnie trochę Twoja opinia. W jaki sposób praca w JK System może odbić się na Naszym zdrowiu? Co prawda swój wpis dodałeś/aś już dawno temu.. ale może jeszcze tu zajrzysz i udzielisz mi odpowiedzi. Na to liczę :)

Anim

Szkoda czasu i zdrowia.

Zostaw merytoryczną opinię o JK System Abramowicz Czerniak sp.j. - Dobrzeń

• Jak się pracuje w JK System Abramowicz Czerniak sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy JK System Abramowicz Czerniak sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JK System Abramowicz Czerniak sp.j.?

JK System Abramowicz Czerniak sp.j.
1.3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • 26
    56-410 Dobrzeń
  • NIP: 9111901521 REGON: 20213855 KRS: 0000293284

JK System Abramowicz Czerniak sp.j.