Opinie o Edu Klaster w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Edu Klaster. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Edu Klaster o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Edu Klaster w Katowice

Ina Nowy wpis

dzień dobry. nie mogłam znaleźć takiej oferty w sieci więc może prędzej tu się dowiem. Czy na część etatu można się przyjąć jako pracownik sprzątający? Na razie wiem, że ponad połówkę nie ogarnę, później ewentualnie bym zobaczyła. Warto?

Beata Nowy wpis

Witam ja napisze tak p. Ania wszystko mi wytlumaczyla co mam robic i wykonuje swoje obowiazki. Nie stoi nade mna i na rece mi nie patrzy - bo ma sto innych obiektów. Jem kiedy chce , przerwe tez se Robie kiedy chce i tyle

@Beata

I nie ma kompletnie żadnych zastrzeżeń co do wykonywanej pracy? chodzi mi głównie o te przerwy na jedzenie i robienie tego w dowolnym czasie. nie ma z tym problemu czy jednak jest powiedziane w których godzinach wypada a w których nie?

nie mam pojęcia co ostatecznie jest przyczyną tej wspomnianej świetnej atmosfery ale skoro tak to jaka występuje na dzień dzisiejszy? czy do teraz jest ona niezmienna? I jak wygląda sytuacja odnośnie jakichś ewentualnych przyjęć? jakoś nie udało mi się odszukać aktualnego ogłoszenia, gdzie teraz są zazwyczaj dodawane? kiedyś widziałam na FB post o naborach ale raczej na pewno jest już do teraz nieaktualny. Jakich zarobków teraz można się spodziewać?

Panie będące na zwolnieniu niech się zajmą swoim zdrowiem skoro takie chore są ,a nie dociekaniem jaka atmosfera. Atmosfera jest świetna jak was nie ma haha????

Aplikowałeś do firmy Edu Klaster? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Pracownice

Szanowne literatki dlaczego piszecie w naszym imieniu? Atmosfera w firmie Klaster Dąbrowa Górnicza uległa polepszeniu. Każdy pracuje za siebie , a nie za osobę siedzącą u p. Ani udajacą poruszanie ważnych problemów związanych z pracą a w rezultacie szkalującą codziennie inną z nas budujacą atmosferę nienawiści wśróď załogi. Macie też niedostateczne informacje bo pani Ania przebywała ostatnio na urlopie i bez będącej na L4 brygadzistki praca przebiegała normalnie ( do oceny kierownictwa) - bez nerwówki jak poprzednio - mimo że pracujemy w mniejszym składzie bo koleżanki chorują i pracy jest więcej.

Xxx

Praca jak każda.. na początku pięknie i ładnie. A potem się zaczyna... obgadywanie, na kazdym kroku, dawanie do zrozumienia że jesteś gorszy ( przez inne pracownice również), ze swoją pracę wykonujesz nie tak jak należy choć na początku żadnych zastrzeżeń, sprawdzanie każdego kąta przez panią Anne plus setka komentarzy zbędnych choć sama robi na (usunięte przez administratora)się. Może gdyby była inna kierowniczka to praca oraz atmosfera byłaby inna bo do póki będzie tam p. Anna to psychicznie nie da sie wytrzymać.

Ann
@Xxx

Prawda!!!

Emilia
@Xxx

Tyle niezadowolonych pracowników jak wynika z forum, czy ktoś próbował z nią porozmawiać? Taka atmosfera w pracy chyba nikomu nie jest na rękę.

Sa
@Emilia

Szkoda strzepienia sobie języka zmienia się na dzień lub dwa i znowu wszystko wraca tak jak było.

J

Może byście odpowiedzieli ludziom na poprzednie a nie udawali że na ngk jest wszystko pięknie

Angel

Witam, praca w firmie klaster bardzo nie przyjemna z powodu nieodpowiedniej osoby pełniącej funkcje kierownicza przez panią Anne . Stosowany jest (usunięte przez administratora) na pracownikach , poniżanie , ubliżanie pracownikom . Taka osoba nie powinna znajdować się na takim stanowisku . Nadaje się jedynie do mopa .

Ann
@Angel

Ludzie prawdę piszą a oni i tak to w (usunięte przez administratora) maja żeby być kierowniczka trzeba mieć na to wygląd i wykształcenie

Sa
@Ann

Szkoda pisania po tylu negatywnych wpisach nikt z dyrekcji nawet się nie pojawia a p Damian wszystko kryje PIP się szybciej zainteresuje a (usunięte przez administratora)jest karalny a znęcanie psychicznie tym.bardziej napewno na widok grafika i godzin PIP zareaguje skoro dyrekcja firmy nie potrafi

Pip

Nie polecam pracy w Klaster na NGK , to (usunięte przez administratora), sprzęt to stare pokrzywione wózki, myjąc podłogę mopa wykręca się w rękach (w dzisiejszych czasach nie do pomyślenia, 21wiek), środki czystości są rozcieńczane z wodą (oszczędności), na zmianie przysługują rękawiczki jednorazowe 1 para, jak podziurawisz robisz w nich do końca dniówki, a na dodatek kobitki pracują nawet po 15 godzin dziennie, jak moi przedmówcy mogę potwierdzić, że ten reżim trzyma kierowniczka i jej zastępczyni, nie mówiąc o poziomie kultury i przestrzeganiu prawa, te panie nie wiedzą nawet co to jest RODO, prywatne sprawy pracowników są poruszane przy innych pracownikach, a szefostwo doskonale wie i zdaje sobie sprawę z tego co się dzieje i jest im tak wygodniej bo mają więcej w kieszeni, o jakiejkolwiek podwyżce czy premii można pomarzyć, w dodatkowe dni (sobota niedziela) zamiast płacić po 50 i 100 % to mają swoje stawki zaniżone, nie mówiąc o zachowaniu co niektórych pracujących tam pań, obgadują, kłamią żeby tylko innej pracownicy zaszkodzić, a i najważniejsze umowa tylko zlecenie, nie ma mowy o umowie o pracę, przecież pracownikowi w tym obozie nie przysługuje urlop płatny czy chorobowe, po co, jak chce pracować jako sprzątaczka to niech (usunięte przez administratora) jest podział na te lepsze i gorsze, jak należysz do kliki to nie musisz nawet sprzątać bo zrobi to za ciebie ta co wykonuje pracę za dwie, i jeszcze jedno na cały duży zakład jakim jest ngk jest tylko 12 sprzątaczek, tego też szefostwo nie zmieni bo nabija sobie takimi oszczędnościami kasę, pip miałby tam co robić

R

Dopóki po Asia będzie z p Ania nigdy nie będzie dobrze na firmie ngk to jest mnsciwosc na ludziach co wszystko zostaje kryte ludzie są szczuci bardzo proszę o przyjrzenie się temu ze strony kierownictwa słyszałam o państwu że jesteście bardzo w porządku zainteresujcie się tym

Zostaw merytoryczną opinię o Edu Klaster - Katowice

• Jak się pracuje w Edu Klaster?

Zobacz opinie na temat firmy Edu Klaster tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Edu Klaster?

Edu Klaster
  • Młyńska 23