Opinie o Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A. w Warszawa

Lenard

Pracuje w firmie Mediq z firm w jakich już pracowałem ta jest najgorsza!Wszystko jednak jest zasługą kierownika apteki, [usunięte przez administratora] na całego zero docenienia pracownika wszystko wiecznie źle,tajemniczy klient, śmieszne punkty,z ustaleniem wolnego czy urlopu wieczne problemy, wciskanie promocyjnych preparatów, maile co i JAK trzeba sprzedawać!Takie działania robią aptekom opinie sklepów, supermarketów.Coraz mniejszy szacunek klienta dla farmaceuty!

Liza

Witam. To wszystko prawda co piszecie. Byłam kierownikiem jednej z aptek przez 5 lat. Dwa razy składałam wypowiedzenie i dwa razy byłam zatrzymywana. Czułam się nawet dowartościowana.Prowadziłam aptekę i zarazem współpracowałam z punktem aptecznym. Wyniki miałam różne-raz lepsze, raz gorsze, ale TP wypadał często na 100%. Jednak do dzisiaj nie wiem dlaczego musiałam odejść. Najciekawszym elementem była rekrutacja na moje miejsce. Prowadziły ją techniczki obdzwaniając wszystkie apteki w mojej miejscowości. Doprowadziło to do utraty mojej opinii w środowisku, do ośmieszenia. Co najlepsze-koordynator wmawiał mi,że to nie prawda, chociaż miałam odzew koleżanek farmaceutek. Rezultat taki, że na dzisiaj jestem rok w innym mieście. Po prostu wyjechałam. Nie mogę otrząsnąć się po tym wszystkim. Mam 25 lat pracy i straszna traumę po Mediq.Ktoś kopał mi dołki więc moje zasługi poszły w niepamięć. Pozdrawiam

mumin

absolutnie przestrzegam przed pracą w Szpitalu Praskim. Koordynator i kierownictwo to niedowartościowani i kłamiący wyzyskiwacze, w dodatku dwulicowi. Atmosfera w aptece sztuczna, bardzo nerwowa, zła atmosfera pracy. Nie polecam !!!!

goguś

Uwazam osobiście, że firma ACP Pharma, do których należą apteki Mediq , jest najgorszym pracodawcą z mozliwych-totalny [usunięte przez administratora] ludzi(tutaj całkowicie zgadzam się ze swoimi przedmówcami), brak szacunku dla pracownika, b. słabe zarobki........Wszystkim stanowczo odradzam pracę w tej firmie....

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Jola

Gorzej niz zle zarobki chyba najgorsze w sieciach, brak szacunku do personelu fachowego myślą że mgr farmacji to jakis robol czy fizyczny, sprawy merytoryczne zawodu zepchnięte na sam koniec wżna jest gazetka i inne promocje. Jola

[usunięte przez administratora] cele nierealne, koszyk pełen, brak szacunku do pracowników, nie ma życzen na święta Boże narodzenie, Wielkanoc., Dzięń Kobiet itp brak rozmów z personelem chyba że repremenda Nie pracujcie w Mediqach jeśli właścicielem nie jest farmaceuta

jaaaaaaaaaaa - 2011-03-20 23:49:23 Tomasz z Lublina - 2011-01-21 23:31:33 Jestem kierownikiem jednej z aptek Mediq w Lublinie. Żałuję , iż znalazłem się na tej stronie i muszę czytać to wszystko. Zatanawiam się jak można pisać o swojej byłej firmie takie opinie? Nigdzie nie jest idealnie, można zmieniać prace, jednak pamietajcie, że możecie jeszcze trafić w swoim życiu na różne osoby, z którymi wcześnij pracowaliście.Drodzy Państwo- nawet nie wypada przedstawiać w tak złym świetle swojej firmy na forum. Pozdrawiam, polecając -TONISOL, na lepsze samopoczucie. hmm, w Lublinie są dwie apteki Mediq. w żadnej nie ma kierownika Tomasza, ani nie było. nie udawaj osoby wiarygodnej, jednocześnie nią nie będąc. albo nie pisz bzdur że jesteś kierownikiem, bo zbyt łatwo to sprawdzić. nie obsmarowywać firmy, bo z kimś możemy jeszcze pracowac? nie widzę by ktoś obsmarowywał ludzi z którymi ma się styczność. zarząd to zupełnie inna bajka, z biedronki, douglasa czy tam skąd, mało ważne. pracując w jakiejkolwiek innej aptece, Bogu dzięki, niewielkie są szanse, że się na kogoś w tym typie natkniemy. bo to taka firma,. niby apteki a w zarządzie kołki nie mające o niczym pojęcia. to jest tragedia w małopolsce szczególnie,nie ma nic w aptece,ponizanie,wszyscy z marsa siÃ�� urwali[usunięte przez administratora]

jaaaaaaaaaaa

Tomasz z Lublina - 2011-01-21 23:31:33 Jestem kierownikiem jednej z aptek Mediq w Lublinie. Żałuję , iż znalazłem się na tej stronie i muszę czytać to wszystko. Zatanawiam się jak można pisać o swojej byłej firmie takie opinie? Nigdzie nie jest idealnie, można zmieniać prace, jednak pamietajcie, że możecie jeszcze trafić w swoim życiu na różne osoby, z którymi wcześnij pracowaliście.Drodzy Państwo- nawet nie wypada przedstawiać w tak złym świetle swojej firmy na forum. Pozdrawiam, polecając -TONISOL, na lepsze samopoczucie. hmm, w Lublinie są dwie apteki Mediq. w żadnej nie ma kierownika [usunięte przez administratora] , ani nie było. nie udawaj osoby wiarygodnej, jednocześnie nią nie będąc. albo nie pisz bzdur że jesteś kierownikiem, bo zbyt łatwo to sprawdzić. nie obsmarowywać firmy, bo z kimś możemy jeszcze pracowac? nie widzę by ktoś obsmarowywał ludzi z którymi ma się styczność. zarząd to zupełnie inna bajka, z biedronki, douglasa czy tam skąd, mało ważne. pracując w jakiejkolwiek innej aptece, Bogu dzięki, niewielkie są szanse, że się na kogoś w tym typie natkniemy. bo to taka firma,. niby apteki a w zarządzie kołki nie mające o niczym pojęcia.

Dżekyl

Współpracujęz tą apteką. Omijajcie ją szerokim łukiem. Spotkałem się z chamstwem i brakiem jakiegokolwiek ludzkiego współczucia. Jedyną porządną osobą w tej aptece jest kierownik. O reszcie nie chce się wypowiadać aby nie używać niecenzuralnych słów. Omijajcie MEDIQI z daleka.

myślący

życzliwy pracownik - 2011-01-16 13:06:16 tak to prawda ze apteka siega dna.starsi farmaceuci bardzo wredni, odnoszą sie do klienta bez szacunku,natomiast pani kolo 50-tki na dermokosmetykach chyba pomylila mięsny z apteka!!!!kto w ogóle tak nieprofesjonalną osobę trzyma w aptece!!!!!przecież to sprzątaczka a doradza jaki krem kupić to jakieś nieporozumienie!!!!ludzie przychodza po pomoc a ona doradza vichy na wszystko.postawcie na personel ktory ma cos w glowie a nie tylko konkursy odsprzedażowe!!!poleca to z czego ma zysk.a zapytajcie o skladniki aktywne w kremie to przeczyta wam z pudelka bo nic nie wie.trzymajcie sie od tej kobiety z daleka probek nie daje mowi ze nie ma-a sama wynosi torbami... Bardzo współczuję "Pani 50-letniej", którą w ohydny sposób obsmarowała koleżanka (?!!!!)brrr!!!! Na podstawie powyższej korespondencji wnioskuję, że praca w tym zespole pełnym zawiści, wojen pojazdowych i nieukrywanej rywalizacji musi być koszmarem! Jasno wynika, że młodzież, zamiast uczyć się od starszych, doświadczonych kolegów, prowadzi z nimi bezpardonową, otwartą walkę. Co na to kierownik? Życzliwy pracownik (????!!!) to niestety nielojalny pracownik, który szkodzi wszystkim zatrudnionym w aptekach, ujawniając zakulisowe sprawy firmy (OSP). Ale nie ma się czemu dziwić jeśli Firma w osobach dyrektorów różnych szczebli, zatrudnia miernoty i kolesiów, zamiast postawić na ludzi rzutkich, myślących, samodzielnych i dobrze opłacanych. Wszak, to ludzie mający bezpośredni kontakt z pacjentem/klientem są WIZYTÓWKĄ FIRMY i to poddaję pod rozwagę nowemu prezesowi...

Tomasz z Lublina

Gal Anonim

Ludzie!!!! Odbiło Wam, czy co????? Idzcie na RING!!! Ta strona służy innym celom, a nie podkładaniu sobie świń! Inteligencja - na poziomie ZERA!!!!!! Szukam pracy, ale dzięki za taki personel w pracy.

Dziewczyno i tak wszyscy wiedzą kim jesteś, więc skończ z tym cyrkiem i nie ośmieszaj się jeszcze bardziej !!!

Aldona Sz.

Przepraszam wszystkich wypowiadających sie ale czy mozecie swoich prywatnych wojen nie toczyc na forum.Ta strona nie nalezy do klótni tylko do opini jak funkcjonuje dana apteka.Więc bardzo prosze abyscie sie opamiętali!!!! Jest tu jakis ADMINISTRATOR ktory moze jakos zareagowac?Bo to jest śmieszne.

Jak najbardziej zgodzę się z przedmówczynią, Pani około 50-tki jest jedyną osobą w tej aptece, która prezentuje sobą nie tylko dużą wiedzę na temat dermokosmetyków ale także takt i styl. Jest uprzejma do pacjentów i przynajmniej nie papla z ochroniarzem jak to robiła dermokonsultantka, która została zwolniona z tej apteki - więc o czymś to świadczy, że niby wykształcony personel już tam nie pracuje a "baba z mięsnego" jest dalej pracownikiem apteki i cieszy się powodzeniem wśród pacjentów.

stały klient apteki

Od 3 lat jestem stałym bywalcem apteki i tylko ta Pani umie mi pomóc i coś doradzic !!! Z tego co się orientuje to ta Pani została sama na kosmetykach a z twojej prymitywnej wypowiedzi można tylko wywnioskowac, ze jesteś byłą dermokonsultantką z apteki z Wileniaka, która na niczym się nie znała. Chyba sama tak robiłaś,że wynosiłaś wszystko torbami i dlatego to opisujesz? A skąd możesz wiedziec kim jest ta ,,baba'' ! Na pewno ma więcej wiedzy od ciebie i sto razy lepiej się prezentuje płytka dziewczyno z prowincji!! Nie możesz pogodzic się z tym ze ktoś jest lepszy od ciebie! Jednym słowem-żenada!!!

kamila

a pytanie o ktorej aptece piszesz.czy to apteka na Dw.Wilenskim???Bo jesli tak to w 100% sie z Tobą zgodzę.Opisalas-łeś to tak jak zeczywiscie jest.Starsi są okropni a ta "baba z mięsnego"to szczera prawda!Jedynie te dziewczyny przyzwoicie obsługują.

wiemcojem

zamawiaja w Chinach leki potem firmuja nazwaMediq i każą sprzedawać aby nazwa madiq sie kojarzyła. Same badziewia. Podpisuje sie pod wszystkim syf syf i oszczednosci i brak szacunku dla pracownikow. Rzadzi tam facet z KFC i czysci z tych co nie maja takich samych pogladow. Powoli osiaga dno

Cypisek

Szymon!! jakie chinskie farmaceutyki ? Kozrystam z tych apteki i nikt mi nigdy nicego takiego nie wciskał !/ Podaj przykłady/

anonim66

Apteki MEDIQ -to apteki szukające za wszelką cenę oszczędności,a kierownicza próżność,nieodpowiedzialność ludzi na stanowiskach prowadzi do [usunięte przez administratora] pracowników-jak niewolników za kilka osób orającego poddanego sługi władzy odpowiadającej za pracowników i zatrudnianie ludzi nieodpowiednich na stanowiskach tej firmy.Radzę omijać szerokim łukiem tą sieć aptek, bardzo cieszę się ,że już tam nie pracuję.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A.?

Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A.
2.3/5 Na podstawie 115 ocen.

Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A.