Opinie o Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A. w Warszawa

Na jakie benefity można liczyć w Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A.?

CFC

Grusza (ok 1200 zł). Na święta rzucają 350zł (było 700 ale w tym roku obcięli) Prywatna opieka (najtańszy pakiet).

Paulina

Czy napiszecie jak wygląda w Cefarm praca przedstawiciela handlowego? Jakie tereny i jakie plany sprzedażowe są do zrealizowania? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Prawda jest taka, że spółką włada (obecnie mgr AWF a zastępcą jest pokojowy z Mariotu, który nie wiem czy w tym roku zdał maturę.) idźmy dalej... Królują ukraińcy którzy nie wiele potrafią , kadra zarządzająca jest uzależniona od "góry" … magazynier z 6-7 doświadczeniem zarabia 2700 brutto jak dobrze pójdzie. Są premie dla wybrańców albo czytaj dalej dupowłazów. 200 zł brutto + to co pokojowy z Mariotu ma na myśli bywa 600 zł ale trzeba " dziubać" dobrze

Dawidek

@Kriss Mam wrażenie, że kogoś opuściły chęci do pracy bo firma jest ok!!

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Kriss

Nie polecam. Nigdy. Spółka Skarbu Państwa pracujesz na pozatrudnianych znajomków

miki

zaległe dniu urlopu - 10 dni - to twoim zdaniem dużo .? buahhhaaahha. popracuj w innych magazynach to zobaczysz ile maja niektórzy..

Jacek

Wypadki się zdarzają, przykre to ale prawdziwe a firma jest ogólnie dobra i tyle w temacie!!

Nikt

Witam. Jak wygląda praca w dziale przetargów? Jakie wynagrodzenie na stanowisku specjalisty? Czy przygotowanie ofert to tylko strona formalne prawna czy też ustalanie cen? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Kserkses
@Nikt

Posłuchaj Nikt.Firma Cefarm ukryła wypadek przy pracy z dnia 28 lutego 2018 roku.Czy ty wiesz o tym coś?

Paulina

@Zainteresowany, ze strony internetowej Centrala Farmaceutyczna Cefarm wynika, że firma aktualnie poszukuje kandydatów na stanowiska: magazyniera, specjalisty ds. sprzedaży i specjalisty ds. informatyki. Czy któraś z tych ofert odpowiada Twoim wymaganiom i kwalifikacjom? Może już aplikowałeś do tej firmy. http://www.cefarm.com.pl/oferty-pracy.html pod tym linkiem zapoznasz się ze szczegółami każdej z tych ofert.

Kserkses
@Paulina

Paulina .Czy wiesz że Cefarm ukrył wypadek przy pracy z dnia 28 lutego 2018 roku?Czy firma była uczciwa wobec tej kobiety?

Paulina

@Z.D Próbuje jedynie podsunąć optymalne rozwiązania tej przykrej sytuacji. Jeśli zarząd firmy Cefarm również nie jest przychylny niektórym grupom pracowników, to należałoby zgłosić sprawę jeszcze wyżej postawionym organom. Może to by przyniosło jakieś efekty - jak sądzisz?

Paulina

@Tymon Zdecydowałeś się już na aplikowanie do Cefarm, czy są to jeszcze Twoje plany? Jeśli się zdecydujesz to bardzo proszę, żebyś podzielił się z nami pierwszymi wrażeniami. @a.k Zmiany w firmie, o których nadmieniasz są bardzo niepokojące. Może warto byłoby porozmawiać o swoich wątpliwościach i oczekiwaniach z samym zarządem? Jak myślisz, czy to mogłoby realnie wpłynąć na kolejne zmiany, tym razem na lepsze?

Z.D
@Paulina

Sama porozmawiaj, zarząd tez nie jest przychylny zwykłym pracownikom ludzi z magazynów traktują jak murzynów a gdyby nie robole to już by tej firmy nie było. Proponuje iść i popracować i zobaczyć co tam się dzieje.

Tymon

Jak sądzicie czy są jakieś szanse na poprawę warunków finansowych w firmie? Warto aplikować?

qrt
@Tymon

Biorąc pod uwagę że ktoś na górze zgłupiał i postanowili zatrudniać głównie ukraińców z agencji to chyba nie.

a.k

Pracowałem 3 lata. Na początku jak sie zatrudniałem było spoko. Wszystko się popsuło gdy nadeszły tak zwane "zmiany". Nowi koordynatorzy ,specjaliści, kierownictwo. jak mogą Toba rządzić osoby z niższym wykształceniem? Awanse idą drogą znajomości(awans specjalistów czy koordynatorów),ale nikt tej sprawie się bliżej nie przygląda. Jedynym spoko koordynator za mojej kadencji była Pani B. i Pan M. Reszta traktuję Ciebie jak murzyna_tanią siłę roboczą. Jak pokazesz ze cos umiesz to jestes wykorzystywany do wszystkiego. Na początku chodziłem tak z przyjemnością- po zmiana juz z przymusu.

cf

Praca lekka, prosta i bez ciśnień. Niestety stawki słabe.

Pająk Eryk

Zarobki dobre 2500 brutto soboty i ciągle tekst zostan po godzinach bo premii nie będzie buhahaha śmiech na sali, ci co się ustawili albo w związkach są to mają dobrze cały dzień jazdy windą i ploty a szaraki z magazynu najlepiej żeby z niego nie wychodzili za grosze i brak szacunku, zero perspektyw na podwyżki i awanse, kołchoz nie polecam.

@Pająk Eryk

ile tam pracowales i na jakim stanowisku?

Kufel

Tak jak w każdej państwowej firmie zmiana rządu to i zmiana prezesa i wciskanie swoich ludzi na dobre stanowiska za dobrą kasę najfajniejsze jest to że ci ludzie nie mają pojęcia np dyrektor logistyki zielony jak trawa, kierownik do przyjęcia towaru po AWF nadaje się do żąglowania piłką lekarska itd wszyscy z branży i po odpowiedniej szkole nie potrafią zarządzać ludźmi jeszcze jest jeden Pan po zawodowce zielony jak szczypior w maju ale cóż jaka kadra taka praca przyjdzie kolejny prezes I będą kolejne zmiany śmiech na sali nie polecam

Paulina

@Ol Rozumiem, że Twoja współpraca z Cefarm nie przebiegała pomyślnie, ale pamiętaj, iż na forum publicznym należy wypowiadać się w sposób kulturalny. W swoim komentarzu skupiasz się jedynie na kwestii zarobków. Warto byłoby, żebyś poruszył również inne aspekty - np. jakie proponują tam warunki zatrudnienia, czy zapewniają ubezpieczenie zdrowotne, itp.

Ol

Robią ludzi w (usunięte przez administratora) Zarobki śmieszne i ciągle się do czegoś dowalają, nawet jak się starasz. Nie polecam, a niektórzy koordynatorzy to traktują cię jak śmiecia np. "urocza" D. Musisz być robolem, bo tylko zysk dla tej firmy jest ważny o człowieczeństwu zapomnij. Nie polecam.

Paulina

@Kandydat Widzę, że jesteś zainteresowany pracą w firmie Cefarm. Czy w związku z tym aplikowałeś już do nich, czy dopiero masz to w planach? Pamiętaj, iż jeśli jednak nie uzyskałbyś odpowiedzi na swoje pytania, to zawsze możesz skontaktować się z nimi bezpośrednio http://www.cefarm.com.pl/kontakt.html Na pewno udzielą Ci rzetelnych informacji.

Jestem zainteresowany pracą na magazynie w tej firmie w Warszawie. Napiszcie proszę obiektywnie kilka słów - jak kierownictwo czy ok, jaka atmosfera panuje , jakie są aktualnie zarobki, jakie umowy , godziny pracy ....dzieki

Zostaw merytoryczną opinię o Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A.?

Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A.
2.3/5 Na podstawie 115 ocen.

Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A.