Opinie o Fly Bartosz Mucha sp.j. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Fly Bartosz Mucha sp.j.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Fly Bartosz Mucha sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fly Bartosz Mucha sp.j. w Wrocław

Wojciech Białobłocki Nowy wpis

Sprzedają rzeczy w Internecie, których wcale nie mają. Bez jakiegokolwiek kontaktu zwrot wpłaty .Po moim telefonie następuje pokrętne tłumaczenia i zwalanie winy na ,,błędy systemu, lub-to wina portalu Allegro,, to zasłona dymna przed nieróbstwem i niekompetencją .Takie praktyki stosują ludzie którzy myślą że są poza prawem i im wszystko wolno. Zdecydowanie nie polecam !!!

Mateusz Nowy wpis

Praca średnia ze względu na swoją specyfikę, ale dało się dogadać z Szefem jak z człowiekiem.

ja Nowy wpis

Nie polecam tego kogoś. za mądre toto nie jest

Bartek jest naprawdę dobrym i konkretnym człowiekiem, niesamowicie spokojnym. Nigdy nie odmawia pomocy. Pracuje już ładnych parę lat I szczerze nigdy nie spotkałem się z podobnym pracodawcą

Natalia

A czy pan Bartek również docenia pracowników dobrą wypłatą? Macie szansę na premie i rozwój w firmie? Bo reszta brzmi bardzo dobrze, aż mam ochotę złożyć CV!

Justyna Nowy wpis

Miło się to czyta, piszesz że jest konkretny szef, a czy te konkrety widać też podczas omawiania pracy, obowiązków? Chodzi mi o to, czy pokazuje np. kto co robi źle, poprawia i konkretnie pokazuje czego wymaga na danym stanowisku?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Fly Bartosz Mucha sp.j.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.

Słyszałem ze nowy oddział firmy ma się otwierać, to prawda ? Jeśli będzie nabór to gdzie ogłaszacie oferty pracy? I kogo byście potrzebowali :)

Pracownik 54

Mogę z polecić tego pracodawcę. Jest w porządku.

Hej! Coś nowego dzieje się u pracodawcy jakim jest Fly Bartosz Mucha sp.j. w mieście Wrocław, bo nie widzę nowych informacji. Może ktoś z osób zatrudnionych powie nam co się dzieje u nich?

Janusz

Dzieje się dobrze :)

Artur

Każdy może każdego obsmarować w necie jednak napisze wam jako były pracownik tej Firmy.Szefa jakim jest Bartek nie znajdziecie nigdzie bo to fajny normalny człowiek i jeśli tylko się z nim rozmawia to zawsze pomoże nigdy nie przejdzie obok problemów obojętnie.Pracując w takiej branży człowiek musi się zastanowić czy podoła bo to dość specyficzna praca i wymaga dużej kreatywności od ludzi stąd często po odejściu z firmy ludzie wypisują bzdury - "a tak naprawdę to albo nie nadają się do tej branży ,albo po prostu nie chce im się pracować". Czasy gdy za leżenie się płaci minęły.Po za tym myślę że każdy musi spotkać się mając chęć pracować w w/w Firmie i porozmawiać w cztery oczy.Jeśli z rozmów wyciąga się wnioski to sami stwierdzicie co to za firma i jakim człowiekiem jest Szef,a w moim mniemaniu jeśli ktoś pisze że zły - to niech pokaże mi dobrego.100%(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Fly Bartosz Mucha sp.j. - Wrocław

• Jak się pracuje w Fly Bartosz Mucha sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Fly Bartosz Mucha sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fly Bartosz Mucha sp.j.?

Fly Bartosz Mucha sp.j.
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Brylantowa 24
    52-214 Wrocław