Opinie o Green Gate Sp. z o.o. S.K.A. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Green Gate Sp. z o.o. S.K.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Green Gate Sp. z o.o. S.K.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Green Gate Sp. z o.o. S.K.A. w Lublin

Mądrala

Nie znam firmy ale na pewno z nia nie wyjade. Powody są banalne. Ani w języku francuskim, ani w angielskim nie ma słowa "Europ" (jest Europe), tym bardziej w polskim. Z kolei, "network" tak jak "work" jest nieodmienne (uncountable) - tzn. nie ma słowa "networks". Może niepotrzebnie się wymądrzam, ale firma która ma błędy ortograficzne w swojej nazwie sama się reklamuje...

smieje sie z was

to idz na prezesa odrazu panie "poraszka" hahahahahahah

monter

dziewczyny na miejscu się starają a Kraków to olewa , a nie powinno tak być bo pani prezes przecież na wczasy musi jechać , a i na panie w biurze też trzeba zarobić tak krótko mówiąc zastanówcie się , byłem zobaczyłem przeżyłem i to nie raz 6 albo 7 kontraktów nie polecam , a poszukują do fabryki drutu , poraszka

akurat

Akurat, ubezpieczenie ciemnoto MUSISZ miec za granica i sie pytaja czy chcesz zeby oni ci zalatwili czy chcesz sam sobie to zalatwiac w JAKIEJKOLWIEK firmie, ktora sobie wybierzesz. Dziwne agencje zatrudniaja ponad tysiac pracownikow rocznie, ale kazda z nich jest zawsze nazywana (usunięte przez administratora) POLSKA!!!!!

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
mario

powiem krotko o wypłatę trzeba się dopominać tygodniami ( można nabawić się nerwicy) jak myślicie ze dostaniecie w terminie to zapomnijcie , haczyk : musisz podpisać dodatkowe prywatne ubezpieczenie z ich zaprzyjaźnioną firmą i będą ci ściągać z konta.

mario75

Ciekawe, ze ze mna nikt umowy nie rozwiazał, moze dlatego, ze pracuje w doslownym tego slowa znaczeniu? bylo nas czterech i 2 kolegom podziekowali za wspolprace, bo zle ja wykonywali i tyle. Pozatym nie zwalnia job tylko jest to polecenie firmy, dla ktorej wykonujecie uslugi. rada- myslenie nie boli

malinka

Witam, wraz z moim mezem współpracujemy z ta firma juz kilka miesiecy i nie rozumiem frustracji niektorych piszacych. Po 1 na umowie jest napisane czarno na bialym, ze jezeli nie uprzedzi sie o nieobecnosci w pracy jest potracana stawka za 8h pracy! I to tylko wtedy jesli nie doniesie sie zwolnienia lekarskiego do czasu wyplaty!Pozatym czy w którejkolwiek pracy jest dopuszczalna nieobecnosc????? Po 2 tak to prawda bywaja obsuwy w terminie wyplaty, ale jak to bylo np. w moim przypadku, wynikalo to z tego faktu iz czesc pracownikow olala sobie doniesienie swistka z godzinami przepracowanymi i podpisanie sie na liscie plac! i taki jest efekt, ze wyplaty wstrzymuja calej reszcie! chyba nie macie ani grama pojecia o tym jak ksieguje sie wyplaty i ze nie robi sie tego 24h/dobe. Zreszta jak to polaczki bez pracy zle z nia jeszcze gorzej wiecznie niezadowoleni. pamietam jak bylam w biurze podpisac umowe i na rozmowe rekrutacyjna przyszlo 3 panow ewidentnie pod wplywem alkoholu smierdzacych papierochami.. skoro maja takie podejscie to nie dziwota, ze narzekaja potem na prace, bo sie okazuje ze zagranica trzeba (usunięte przez administratora) a nie tak jak w PL caly dzien browar na budowie.

@malinka

Pracodawca u którego się pracuje pisze godzinówki przepracowane, a nie pracownik. Tak więc Droga Pani piszesz jakieś głupoty. Job Networks Europ stary Euro Job Polska z siedzibą w Krakowie od lat kantują rodaków!!! Stare numery starych wyjadaczy z Metz!

Józef

Witam są nowe oferty dla elektryków z tej firmy w okolice marsylii, czy ktoś na świeżo może się wypowiedzieć bo jakoś bardzo kiepsko się przedstawia ta agencja.

MARGO

Ta agencja to jedna wielka banda (usunięte przez moderatora) . Wyplaty maja byc do 10 kazdego miesiaca, a sa jak panie sobie przypomna. Oczywiscie twierdza, ze przelewy sa zrobione, a kasy jak nie bylo, tak nie ma...Na sie kaze za nieobecnosci w pracy, potracajac po 50 zl za kazdy dzien. (usunięte przez moderatora)

?

anonim - 2013-08-19 17:42:58 a czy wypłata w firmie Job Networks Europ sp.z.o.o jest wypłacana pracownikom na czas? są jakieś opóźnienia?Ta firma nową siedzibę ma na ul.grzegórzeckiej w Krakowie , poprzednio była na ul zaleskiego tez w Krakowie , chcesz wiedzieć jaką opinie mają ??? wystarczy popytać ludzi, sąsiadów na ul.zaleskiego , ja pytałem to mi włosy stawały na głowie:)

lotte praca

ludzie uciekajcie niepodpisujcie umowy z ta firma (usunięte przez moderatora) daja kary wysokie za blachostki od 100 euro do 1000 euro, do tego zarobki po odpiczeniu hotelu ~200 euro wychodza na miesiac ponizej 400 euro !!! a gdzie jedzenie gdzie na paliwo do pracy!!! (usunięte przez moderatora)

wtajemniczona
@lotte praca

A chcesz telefon do głównego szefa, szefa wszystkich szefów a konkretnie "pań"

lypek

bardzo prosze oopinie w sprawie hydraulikow czy jest tak jak te panie muwia 9 euro

tomek

i jak wygląda sprawa z elektrykami,miałem jechać ale po tym co czytam to mi się nie widzi coraz bardziej

katiusza

Pytanie do elektryka? Gdzie Pan był dkładnie ,jak długo we Francji i jak to wyglądało??? Mój mąż ma teraz jechac (elektryk) chciałabym wiedziec więcej

XXXX

bo ty chyba jesteś z tej agencji!!!!!

jola

czesć czy byłaś na rozmowie na stanowisko pokojówki ciekawa jestem , pozdrawiam

krzyś

czy ktoś z was pracował w Job Networks Europ jako płytkarz we Francji? Jaka jest wasza opinia na temat tej firmy?

francjaaa

prosze o wypowiedz osob ktore wyjechaly z tej agencji JOB do pracy jako pokojówka? ile razy trzeba jechac do biura do krakowa? ile placa za godzine pracy? gdzie maja hotele w gorach czy nad morzem? jakie warunki mieszkaniowe? jak z wyzywieniem?

ktos

ktos - 2013-04-11 00:10:10 Marian - 2013-04-09 11:41:33 ja byłem z job networks europ i było tak jak pisali, wiadomo praca, ie ma obijania jak niektórzy na to liczyli to sie przleicyli...Ale poza tym ok prawdziwa praca a nie leserstwo, tego w wielu zakladach u nas brakuje Byłem pracowałem. a w ZUS-ie też byłem?a zadłużenie względem tej instytucji widziałem?SORRRRRRYYY POMYLIŁEM FIRMY

ktos

Marian

Zostaw merytoryczną opinię o Green Gate Sp. z o.o. S.K.A. - Lublin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Green Gate Sp. z o.o. S.K.A.?

Kandydaci do pracy w Green Gate Sp. z o.o. S.K.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Green Gate Sp. z o.o. S.K.A.
1.9/5 Na podstawie 85 ocen.

Green Gate Sp. z o.o. S.K.A.