Opinie o Green Gate Sp. z o.o. S.K.A. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Green Gate Sp. z o.o. S.K.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Green Gate Sp. z o.o. S.K.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Green Gate Sp. z o.o. S.K.A. w Lublin

eligiusz

chodzi mi o zakwaterowanie. bo ty o jne piszesz tak? powiesz cos wiecej o zakwaterowaniu?

criley

Pytasz o warunki pracy czy o zakwaterowanie.

criley

Witam,krótko i zwięźle ,wszystko co tu piszą o wypłatach to prawda,nie ma dyskusji o podwyżce ,kompletny brak zaintetesowania po dotarciu na miejsce pracy,(ewentualnie dostało się jakiegoś sms-a )choć u mnie szef i zakwatetowanie było ok,dojazd we własnym zakresie,kontrakty co miesiąc lub dwa,zjazd na urlop zero ubezpieczenia,no i pod koniec spóźnione wypłaty bez jakiegokolwiek wytłumaczenia.....co tu dużo mówić chyba raczej nie polecam,dodać trzeba,że jakieś luki w prawie są i znajdą się zawsze jakieś spryciary,że się na tym dorobią .

eligiusz

Czy wrocil kto ostanio z francji? ciekawi mnie kestia budowlancow. jak warunki itd w zimie?

logo firmy Serwisant rowerowy
słoń

Dzieki za link do fb, nawet nie wiedzialem, ze job networks ma fb. A co do tego na czym mi bardzej zalezy... hm... chyba wole byc w kraju, ale cos czuje, ze na wiosne pojade za granice dorobic sobie do wakacji.

katia

słoń - 2012-12-13 13:46:38 A to jne ma jakies oferty w kraju? w ogole jakos na biezaco informuja o nowych ofertach? jak dorywczo pracowac to lepiej w kraju czy za granica?na biezaco masz oferty ich na fb - www.facebook.com/JobNetworksEurop co do pracy to wiesz, na czym ci bardziej zalezy - aby byc na miejscy czy aby troche wiecej zarobic?

eddi

Pewnie - sa oferty w kraju i we Francji. śledzisz na ich stronie jakie sa oferty i zglaszasz sie gdzie chcesz: www.jobnetworks.com.pl

słoń

katia

MANI - 2012-11-24 07:06:03 czy ktoś współpracuje z agencją JNE dłużej? bo tak mi oferują ale wiecie jak to z agencjami- obiecują dużo pracy,przyjeżdzasz do Polski i zapominają o tobieJa z job networks pracuje juz jakis czas. Nie wiem jak to dziala tam do konca, ja zazwyczaj sama sledze jak jest cos nowego i sie zglaszam no i jako, ze jestem sprawdzona i dobrze pracuje to mnie przyjmuja.

eddi

Skoro szanujacy sie fachowiec drugi raz nie pojedzie to dlaczego byles az 8 razy? Z reszta nie wiem o czym mowisz, ja pracowalem z jne i wszystko zawsze bylo tak jak mialo byc.

MANI

eddi

zarobki sa teraz ok, przynajmniej moje byly

tyran

Witam bylem z tej agencj i bylo ok niewiem jak teraz murarz ciesla niewiem jak jest teraz z zarobkami

katia

Ale o jaki proceder chodzi? Chodzi o jne czy tak ogolnie?

naiwny

i co z tego, że opisze cały proceder jakim trudni się ta firma, jak się spażycie to zrozumieniecie

katia

Potwierdzam to co pisze Pan nade mną. Ja pracowałam z jne jako pokojowa i też wszystko było dobrze.

eddi

Ja pojechalem jako kelner i bylo ok. Przed wyjazdem nie czytalem co na forach pisza, dopiero kumpel mi powiedzial jak spytal, jak przezylem z ta beznadzieja firma, a ja nie wiedzialem o co mu chodzi. U mnie bylo na prawde wszystko spoko. Trzeba bylo pracowac, no ale po to jechalem. Uczciwa kasa, spoko warunki.

marzena

Ja z tej firmy pojechałam jako pokojówka do Francji ponad tydzień temu. Szczerze mówiąc wasze opinie mnie zaniepokoiły ale miesjcu okazalo się ze wszystko jest ok narazie jestem zadowolona. jakby cos sie zmienilo napisze odrazu . pozdrawiam

no no to znowu JA

Ypa - 2012-07-27 10:32:51 Siema wszystkim mamy jechac teraz do Krakowa podpisywac umowe w wtorek na montera plyt moze ktos mi opisac wiec cos na temat tej firmy placa mieszkanie praca itd dzieki z goryYPA kolego pracowałem w Aubenas i nie polecam Ci tej wycieczki bo inaczej tego nazwać nie można.W Krakowie będą tłumaczyli że wszystko jest OK. ja to przechodziłem i teraz jestem na etapie szukania pracy , podjąłem już kroki aby odzyskać SWOJE CIĘŻKO ZAROBIONE pieniądze.TWÓJ WYBÓR

trójka

witam jedni wielcy [usunięte przez moderatora]jedziesz do Krakowa i tam wszystko ładnie i pięknie wygląda przyjeżdżasz do Francji a tu pierwszy szok niema dla ciebie kwatery bo patron zapomniał że masz przyjechać i nocka w samochodzie albo pod chmurką pote mieszkanie gdzie dwóch facetów ma spać w jednym łóżku do tego do pracy od 20 do 35 km w jedną stronę po górach gdzie Kasprowy to pagórek jak się z buntujesz i zaczniesz robić po 39h to zjazd do Polski (sprawa w PIP) pracujesz po 50 54 h w tygodniu a płacą za 39 nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Green Gate Sp. z o.o. S.K.A. - Lublin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Green Gate Sp. z o.o. S.K.A.?

Kandydaci do pracy w Green Gate Sp. z o.o. S.K.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Green Gate Sp. z o.o. S.K.A.
1.9/5 Na podstawie 85 ocen.

Green Gate Sp. z o.o. S.K.A.