Opinie o Green Gate Sp. z o.o. S.K.A. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Green Gate Sp. z o.o. S.K.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Green Gate Sp. z o.o. S.K.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Green Gate Sp. z o.o. S.K.A. w Lublin

zadowolona

Opóźnienie 2/3 dniowe nie robi na mnie większego wrażenia. Cieszcie się, że macie dobrą pracę, bo w dzisiejszych czasach o nią bardzo trudno.

janusz

Ludzie szukają pracy to chyba nic dziwnego? Ale kwestia nie wypłacania pieniędzy to zupełnie co innego.

bombelos

tak rekrutuja na wiele stanowisk ale ciagle! wynika to z tego ze po a ludzie nie chca z nimi pracowac a po b po 1 obsuwie z wyplata co madrzejsi spieprzaja z tej firmy. na co oni w ogole szukaja? (usunięte przez administratora)

ja12

a pracowaal ktos z ta agencja w kraju?

ja12
@ja12

a nie umiesz czytać?

ASIA

Ludzie uwazajcie na ta firme !!!!!! To sa zlodzieje !! Moj syn przepracowal przez tą agencje jeden miesiac i do tej pory wynagrodzenia nie dostal,Sa nie wyplacalni.Te "lalunie" z tej agencji nic sobie nie robią ze ludzie sie upominaja o wyplate.Najgorsza Agencja Pracy !!!! NIE POLECAM !

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Kelnereczka

Pracowałam z ta firma rok temu w wakacje i wszystko było w porządku. Prace dorywcze - co krok nowe zlecenia i wypłaty w terminie. W tym roku na początku było dobrze ale w maju opóznienie 9 dni, a w obecnym miesiącu już 6dni i dopiero po weekendzie otrzymam informację kiedy "pójdzie przelew". Mam nadzieje ze to ostatni raz takie problemy. Zobaczę jak sytuacja rozwinie sie w lipcu i najwyżej zrezygnuje u usług tej firmy.

informacja

CZYTAM WASZE rozne komentarze na TEMAT różnych firm agencji pracy wysylajacych ludzi za granicę , jedni zadowoleni inni narzekaja jak jest prawda nie wiem ?....powiem jedno - za granica dla kazdego sa otwarte drzwi do urzedow takich jak inspekcja pracy , zwiazki zawodowe, policja, sąd pracy itd... nie tylko agencja firma ktora was wysłała a pracodawca uzytkownik u ktorego wykonujecie prace bezposrednio odpowiada za wasze płace i warunki pracy w swoim kraju za kazde lamanie prawa i nie musicie zgłaszac polska agencje , mozecie zagranicznego prcodawce z kazdym problemem ktorego dostrzerzecie lub najmniejszym oszustwem te instytucje zajmuja się natychmiastowo, TO NIE POLSKA :- ) jezeli chodzi o umowy z agencją polską to po przekroceniu granicy i rozpoczeciu pracy w danym kraju za granicą obowiazuje kodeks pracy i prawo kraju w ktorym pracujesz , jezeli umowa z agencją polską jest mniej korzystna niz prawo kraju w delegcji taką polską umową mozecie sobie podetrzec tylko tyłek , umowa musi spelniac minimalne ustawowe płace, warunki pracy, warunki mieszkaniowe, przywileje itd ... powtarzam za granicą obowiązują nie polskie warunki pracy ale zagraniczne nakazuje to też dyrektywa UE ( wyjątkiem jest tylko ubezpieczenie i podatek ktory jest honorowany waszego kraju czyli polski ) pozdrawam i zycze bezstresowej pracy za granicami , nie dawac sie wykorzystywac czytac prawo kraju i zglaszac nieprawidlowosci , nie znasz jezyka pisz e- maila do instytucji ktore wymieniałem , tlumacz slownikiem . hejka!

janek

Zmieniona nazwa zmieniona siedzibą a pieniędzy jak nie było tak nie ma!!!!! A dalej siedzą na grzegorzeckiej! To co tu piszą to prawda!! Nie wiem jak damy z biura mogą spać spokojnie!!

ostry

Witam, Dostalem propozycje pracy w tef fabryce drutu-obserwuje to ogloszenie od kilku miesiecy.Moze ktos szczerze opisac o co tam chodzi,praca w akordzie czy jak?Jezdze do Francji od 7 lat wiec nic mnie nie zdziwi.Jedni bronia firmy ,drudzy wyzywaja.Powiem tak ,jesli ktos znal Agencje Pracy LM EUROPE Sp zo o to wie o czym mowie-pojechalem od nich do Francji i wracalem przez Ambasade Polska ,obecnie mam wyrok Sadu Pracy -winni mi sa 12 000 zł .Firma juz nie istnieje w rejstrze ,zapewne jest juz nowa nazwa.Kasy nie odzyskam ,a poszkodowanych jest jakies 50 osob.Prosze o info na temat pracy przy tym nieszczesnym drucie

pracowałem ponad pół roku i tylko raz dostałem wypłate na czas , panie w biurze siedzą plotkują i kawke piją ,a jak sie im zwraca uwage co i jak z wypłatami to jeszcze pretensje mają !

kaziu

jest żle,kasa póżno,potrącenia za co tylko możliwe,kiedyś byli wiarygodni,po trzecim kontrakcie mam dość

marek

firma nie przelewa wynagrodzenia w terminie (bywa ze i 2 tygodnie po) ale jest wypłacalna a to moj priorytet. tyle.

grabowski

chcesz iść na chorobowe ? chcesz mieć większą składkę emerytalną a masz ubezpieczenie od podstawy ? weź pasek rozliczeniowy , wyciąg przelewu wypłaty z banku , pokaz w ZUS-e ,ze nie zarabiasz postawy polskiej lecz francuską i firma będzie musiała ci wyrównać składkę zus do min średniej krajowej .

pika

tygodniowa obsuwa w wypłacie to nie zaległa pensja!!! ci co laduja te opinie to pracownicy i to tacy ktorzy pracuja wystarczy na ip popatrzyc- francuskie!!!!!!! wstyd mi za was koledzy

marian i spolka

nie polecamy nikomu pracy z tej firmy , (usunięte przez administratora)

bolimniegłowa

Inspektorze.. o tej mowa, o której pisać mogę, bo pracowałem. Jakby praca była nielegalna to raczej nie miałbym umowy o pracę, nie miałbym składek w ZUSie, nie ubezpieczałbym córki i nie dostałbym świadectwa pracy. Coś słaby z Ciebie inspektor, a raczej siejesz zamęt i tyle. Ciekawe skąd wnioskujesz, ze została wykreślona? Może ze str kraz wpisujac nazwe? Jak tak to powodzenia :D

ArtAr71

Firmy francuskie zawsze płacą na czas!

bolimniegłowa

1 rada: nie szukajcie opinii o niczym i nikim na forach. O wszystkim trzeba wyrobić sobie opinię samemu. Tyczy się to absolutnie wszystkiego. Czytałem fora, ale wyjechałem i nie narzekam w fabryce zarabiam 8-9 tyś zł miesięcznie, kwota nieosiągalna dla mnie w PL. Zgadzam się, że wypłaty nie są na czas, ale nie będę wyzywał nikogo o tygodniową obsuwę. W PL na budowach nie widziałem wypłaty nawet po kilka mcy, czasem wcale oprócz zaliczek. Jestem w stanie samodzielnie myśleć, że dopoki firma francuska nie zapłaci agencji to agencja nie ma z czego przelać, więc twierdzenie, że to agencji wina jest dla ludzi tepych. Przewinelo sie tu troche pracowników i byli tacy, ktorym nic nie pasowalo i rezygnowali nawet po kilku dniach: bo lozko za male, bo pokoj 2 osobowy, bo za mala lodowka bo slonce nie swieci:) prawda jest jedna zlej baletnicy przeszkadza i rąbek u spodnicy. a panie z biura sa bardzo wporzadku, czego nie potrzebuje to mam, gorzej z koordynatorami na miejscu, ale na to jzu nie mam wplywu. pozdrawiam wszystkich pracowników

inspektor
@bolimniegłowa

bolimniegłowa o jakiej agencji ta propagandowa mowa??? chyba nie masz na myśli tej agencji co dotyczy to forum ????? zapomniałeś sprawdzić? że , ona została wykreślona dawno temu z rejestru agencji???, nie ładnie ludziom polecać pracę nielegalną za granicą ?

mikołaj

Witam czy ktoś pracował jako murarz we franci czy wypłaty są na czas i jakie warunki mieszkaniowe.

krystian

A czy ktoś pracuje lub pracował w tej fabryce drutu? Proszę o opinie.

byly pracownik

Nie polecam pracy w tej firmie nikomu !Jeżeli chcesz uzyskać prawdziwą opinie bez cenzury na temat tej firmy napisz do mnie (usunięte przez administratora)

maniek
@byly pracownik

Czy ktoś pracował z tej firmy na Korsyce w resteuracji prosze o opinie

Zostaw merytoryczną opinię o Green Gate Sp. z o.o. S.K.A. - Lublin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Green Gate Sp. z o.o. S.K.A.?

Kandydaci do pracy w Green Gate Sp. z o.o. S.K.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Green Gate Sp. z o.o. S.K.A.
1.9/5 Na podstawie 85 ocen.

Green Gate Sp. z o.o. S.K.A.