Opinie o Energozam Sp. z o.o. w Zamość

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Energozam Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Energozam Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energozam Sp. z o.o. w Zamość

Normalny pracownik

Agnieszko, możesz nam przybliżyć rolę jaką pełnisz na forum? Tak się tu panoszysz, demaskujesz spamerów, pouczasz... Czy teraz takie nowe zwyczaje że moderator/administrator występuje pod przykryciem ?

@Normalny pracownik

Nie muszę nic przybliżać bo z tego co czytam jesteś inteligentnym człowiekiem i w dobrą stronę skierowane są Twoje myśli:) Nie jestem administratorem bo miała bym większe pole do popisu, nikogo też nie chce pouczać ale żeby pisać nie musimy się na wzajem obrzucać brzydkimi słowami które z czasem moderator i tak wychwyci i usunie.

pękłakasa

Cytat z forum innej lubelskiej firmy motoryzacyjnej. Powiem tak, ludzie dostali pier...ca szczycą się że dobrze zarabiają pracując 24 h na dobę, a gdzie czas dla rodziny... dla siebie na odpoczynek ? Przez takich pracoholików normalni ludzie mają przechlapane. Mustang 09.12.2017 15:31 @Mustang 09.12.2017 15:30 koleżeńska atmosfera i współpraca to podstawa Siodłowski 16.11.2017 18:42 Zgodzę się z twoją opinią Aniu i powiem tak praca dla ludzi nastawionych na wysokie zarobki. W tej firmie musisz się dopasować do mocnego zespołu, starasz się to dużo zarabiasz. Rotacja jest jak wszędzie bo słabi zawsze odpadają natomiast zarząd inwestuje w szkolenia, pomaga w rozwoju i premiuje starania. Ludzie tam pracujący to osoby mające rodziny, stabilność życiową, poziom i elokwencję dzięki czemu od lat tworzą silny i zgrany zespół a ty jeśli się do nich dopasujesz będziesz zarabiać ponad przeciętnie. Osobiście dzięki doświadczeniu i prestiżowi własnej osoby, które tam wypracowałem dostałem pracę na managerskim stanowisku w międzynarodowej korporacji i nie myśl sobie że nic nie robię a pieniądze same lecą, wręcz przeciwnie zasuwam 24h na dobę po kraju i nie tylko, ciągle smycz GPS w aucie a rodzinę widzę dwa może trzy weekendy w miesiącu. Podsumowując Aniu trzymam kciuki rozwijaj się dalej a opinie piszą sieroty oni wiecznie są ze wszystkiego nie zadowoleni. https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1023669

widmo
@pękłakasa

o jakiej Ani mówisz? nie pomyliłeś przypadkiem firm? piszesz wogóle nie na temat - szkoda mi twojej żony i dzieci -Ciebie zresztą też. kiedyś może w życiu zrozumiesz co najważniesze ale będzie za późno. spędzisz życie z komórką GPSem i autem- wspaniała perspektywa...

Majkel

Dzień dobry. Owszem wypowiedziałem się, uzyskałem informację więc co mam więcej pisać? Narazie nie ma przyjęć wiec obserwuje, czytam, obserwuje inne firmy... jedno muszę Ci przyznać: wszędzie jest bardzo podobnie i chyba narazie się wstrzymam bo żeby nie było że "zamienił stryjek...". Pisać można bez końca bzdury ale chyba nie o to chodzi na tych forach. I nie oceniaj mnie bo sam tu zaglądasz i piszesz z tym że ja zapytałem dowiedziałem się i nie spamuję a Ty podsyczasz rozwój tematów. Dobrego dnia.

Nocna zmiana
@Majkel

Bądźmy obiektywni, od podsycania są tu zawodowcy i oni bez problemu mogą kształtować to forum. Gowork zdobyła już pozycję w sieci, więc mogliby postawić wreszcie na jakość i zrezygnować z anonimowych wpisów. Komentarze tylko po zalogowaniu, możliwość porozumiewania się poprzez prywatne wiadomości itd. Na takim forum na pewno uzyskałbyś wiarygodne informacje odnośnie warunków pracy w interesijącej Cię firmie.

@Nocna zmiana

Dobry wieczór. Kolego z nocnej zmiany masz tu wiele racji, widzę że znasz trochę funkcjonowanie internetu i finansowanie tych portali :) Gowork wybił się dzięki prostocie i łatwego dostępu do informacji oraz możliwości anonimowych opinii niezadowolonych bądź zadowolonych pracowników/klientów którzy chcą pozostać anonimowi ze względu mogące mieć miejsce represje czy mobing. Jeśli miało by to mieć miejsce np. na FB to nikt z pracujących nawet niezadowolonych kto musi pracować nie zabierał by głosu w związku z powyższym. Musieli by wtedy pisać byli pracownicy lub hejterzy by forum nie umarło śmiercią naturalną, co wiązało by się ze średnią wiarygodnością i opiniami po złości lub z kosmosu. A tak jest całkiem ciekawe forum na którym zawsze jest co poczytać i pomysłodawca/właściciel portalu też jest zadowolony z odwiedzin, bo jest to wprost proporcjonalne do jego zysków:) Dobranoc.

nocna zmiana
@Majkel

Trafiłeś w sedno, zatem należy się komuś od niego kasa za pomysł skutecznego wywoływania odwiedzin na profilu firmy :))) Wszyscy zainteresowani pracą w Energozamie powinni sobie ustawić powiadamianie na maila o nowych wpisach na forum, bo a nóż będzie to przeciek o zwalniającym się etacie.

widmo

Jasne ok milcze jak grób :))konfidentem nie jestem:)))sam buszujesz po firmach z którymi miałeś styczność i wklejasz linki. Pękłakasa rozumiem że możesz być nieszczęśliwy że się odkryłeś przez przypadek ale nie szukaj winnych>>Brawo Ty.

Agnieszka

Panowie troche kultury nie obrzucajcie sie na wzajem błotem! nie widzicie że te zaczepne wiadomosci pisze osoba która ma związek z kilkoma firmami? przenosi cytaty z jednej firmy do drugiej i próbuje rozpoczynać kolejne dialogi jak nic sie nie dzieje..

ziutek

mówisz o berecie? czy o tym że jak pisze też kobieta to wszyscy dostają małpiego rozumu?

Pozorant

Ja tam w atmosferze żadnego zapachu seksu nie wyczuwam, zresztą nawet nie wiem jak to pachnie. Może tam za szybą coś się unosi ale tu na hali serwisowej ?

Agnieszka

Beret chcę żeby ludzie odwiedzali i czasem coś napisali ale po co jeden drugiemu robić koło piórka? Jak wyżej kolega pękłakasa przenosi cytaty miedzy firmami z którymi ma styczność a potem jak któryś z pracowników go zdemaskował to jeszcze próbuje zastraszyć i wymóc na nim milczenie. Tak nie można.. Sam się odkrył wiec niech ma pretensje tylko do siebie.

Normalny pracownik
@ziutek

Nie wiem dlaczego wszyscy tak bardzo ufają w prawdziwość anonimowego internetowego nicku, przecież Agnieszką może być dziadek na emeryturze dorabiający sobie w Gowork jako opiekun forum, a beretów pięciu.

Agnieszka

@Tajemniczy rekruter :) Oczywiście. Poprosimy o jak najwięcej szczegółów. Każda wiarygodna informacja jest bardzo cenna, więc skoro je masz to podziel się nimi z innymi użytkownikami forum. Do wszystkich użytkowników forum. Super, że jesteście tacy aktywni w tym wątku. Jednak mam wrażenie, że jest sporo wypowiedzi nie wnoszących nic konstruktywnego do wątku. Proszę, ograniczcie wzajemne przerzucanie się słowami, a postarajcie się zmieścić wasze autentyczne doświadczenia związane z Energozam.

tajemniczy rekruter
@Agnieszka

Agniesiu, skarbie... złotko Ty moje dla Ciebie wszystko :)

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Energozam Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Tajemniczy rekruter :)

Najmocniej przepraszam :) Czy ktoś jeszcze ma jakieś pytania odnośnie pracy w ENERGOZAMIE ? Chętnie udzielę wyczerpujących informacji. Z góry uprzedzam, że problemów alkoholowych i pożycia małżeńskiego (ewentualnie w konkubinacie) na forum nie poruszamy :) Od razu też zaznaczę, że czasy - gdzie można było się przyjąć do prężnej firmy, wmieszać się w tłum i "obijać gruchy" - dawno już minęły. Dzisiaj najbardziej poszukiwany jest P I E S... pies na robotę. Chyba nie muszę tłumaczyć o co chodzi :)

Agnieszka

Na stronie internetowej Energozam Sp. z o.o. zauważyłam otwartą rekrutację na stanowisko blacharza samochodowego. Wśród tego co oferuje pracodawca swojemu przyszłemu pracownikowi jest umowa o pracę, system premiowy i np. świadczenia socjalne. Wiecie może co wchodzi w skład takich świadczeń? Czy osoba mająca doświadczenie na takim stanowisku, będzie Waszym zdaniem, zadowolona z pracy na nim u tego pracodawcy?

twardy
@Agnieszka

przecież pracuje już blacharz i można go zapytać jak mu se pracuje, zapraszam w odwiedziny :)

Majki

Dobry wieczór. Czytając to co piszecie nie sądzę żeby ktokolwiek coś chciał ugrać... Nie sądzę też by pisał to gnojek - no chyba ze firma zatrudnia osoby poniżej 18roku życia. Nikt tu chyba nie napisał nic obraźliwego czy niezgodnego z faktem autentycznym bo w przeciwnym wypadku nie było by to zgodne z regulaminem i moderator by to usunął zgodnie z regulaminem. Wydaje mi się że osoby używające tu słów obraźliwych i sformułowań zastraszających próbują wymóc na załodze milczenie... Czyżby mieli coś na sumieniu? ... Proszę by ktoś z załogi coś podpowiedział takiego rzeczowego co się tam naprawdę dzieje - swojego czasu też miałem aplikowac tam na sprzedawcę samochodów bo była oferta na stronie ale odezwali się z innej Firmy i nie złożyłęm kandydatury. Czytałem opinie ale wiele jest całkiem nieczytelnych dla osoby która nie jest w temacie. Dobranoc

parapaparapapa
@Majki

Tak, boimy się, że bocianeria opanuje firmę :))) Dlatego nie jesteśmy zainteresowani nowymi pracownikami, (usunięte przez administratora) Lepiej poszukajcie sobie innej firmy

perdekus
@parapaparapapa

Bocian swoją drogą, ale ja też muszę mieć co robić żeby zarobić, szczególnie jak teraz mam wydatki. Urlop już prawie minął a robota stoi, przydało by się więcej tego wolnego, ale może coś wymyślę....... Ale jak napisał przedmówca więcej Bocianów nie potrzeba.......

Kropson
@perdekus

Z jakiej paki bocian napisane z dużej litery to naźwisko czy jak ???

Majkel

Dzień dobry. Jak napisałem w innej mojej wiadomości szukałem kiedyś pracy na stanowisku sprzedawca samochodów osobowych ale koniec końców pracę dostałem u innego pracodawcy. Wnikliwie prześledziłem przebieg rozmów pracowników pracujących na tymże stanowisku (bynajmniej z rozmów), pozwolę sobie zacytować pewną wiadomość zamieszczoną wcześniej przez Flip'a: "Jest taki jeden co dobrze wychodzi z tą prowizją, ale niestety nagina codziennie po 12 godzin i w soboty - robi cały rok i nie odbiera wolnego. Przeliczając to na godziny pracy wychodzi wielkie g.... na godzinę..." oraz drugą wiadomość odnośnie wynagrodzeń na stanowisku sprzedawcy napisaną przez Andrzej'a: "Około 60 tys. zł rocznie. Tyle zarabia średnio każdy fachowiec w Energozamie, więc i konsultant ds. sprzedaży samochodów może spodziewać się takiego rocznego dochodu brutto...". Użytkownik Obserwator napisał też tak: "Andrzej i Widmo dużo wiedzą o firmie :) bo już w kwietniu pisali tutaj o zwalniającym się etacie sprzedawcy samochodów, a dopiero teraz dyrekcja dała oficjalne ogłoszenia. Tak więc warto brać pod rozwagę powyższe wpisy :)" I teraz moje pytania do powyższego materiału: 1. Czy praca każdego dnia 12h plus każda sobota to chęć pracownika do wykazania się i swoich efektów pracy czy niepowiedziane wprost oczekiwania pracodawcy wobec pracownika? A może to po prostu żart żeby odstraszyć potencjalną konkurencję chcącą złożyć swoje CV? 2. A Ty Andrzej ile musisz aut sprzedać w ciągu miesiąca lub rocznie żeby osiągnąć taki efekt finansowy o jakim napisałeś w swoim poście? Rozumiem że Ty pracujesz w normalnym systemie 8 godzinnym a nie jak Kolega o którym napisali w pierwszym cytacie. W soboty też pracujesz? Jeśli masz takie dochody mieszcząc się w godzinach ustawowych to zazdroszczę bo niestety ja tyle nie zarabiam i tylko dlatego pytam bo wydaje mi się to niemożliwe i że kłamiesz... 3. Pytanie trzecie będzie dotyczyło trzeciego cytatu a brzmi tak: czy Waszym zdaniem warto by było mi nawiązać kontakt z którymś z Was żebym miał informacje z "pierwszej ręki" przed ukazaniem się ewentualnego ogłoszenia pracodawcy o poszukiwanym pracowniku? Wtedy po prostu mógłbym wcześniej zareagować i udać się do Prezesa na rozmowę.. Póki co pracuję i jest ok ale przy takich zarobkach o jakich pisze Andrzej warto było by mi zaryzykować i postarać się rozwinąć sprzedaż w Waszej Firmie co oczywiście przełożyło by się na moją większą niż w tym momencie wypłatę.. Dziękuję za każdą chęć pomocy i każde informacje które mogą pomóc w podjęciu ewentualnej decyzji o zmianie miejsca pracy. Pozdrawiam życząc spokojnego wieczoru.

Szczery
@Majkel

Pod h.j to Szweda Polak się nie da. Miodu szukasz ? Męczynetów nie potrzebujemy. Jeśli masz doświadczenie i dobre referencje - czytaj wyniki sprzedaży- to byś u nas już dawno pracował, bo by cię przyjęli w każdej chwili.Na 3,5 klocka na rękę to trzeba mieć wyniki za samo przychodzenie do roboty dostaniesz 1600 zł.

@Szczery

Dobry wieczór, dziękuję Kolego "szczery" za odpowiedź ale zdecydowanie niepotrzebne te nerwy. Nie pytam po to żeby sobie statystyki tworzyć a po prostu chcę się dowiedzieć jak to naprawdę wygląda - mogę przyjechać do Waszej firmy i zapytać któregoś z Was ale po tym jak jesteście zastraszeni przez przełożonych wątpię że ktokolwiek będzie chciał szczerze rozmawiać na jakikolwiek tematów... wiem, wiem że jesteście na prowizji (ja również, dlatego wiem jak to wygląda) i każda minuta na wagę złota ale nie popadajmy w skrajności - jesteśmy tylko ludźmi - i nie piszcie że można porozmawiać z przełożonym bo wiem że można, ale kto powie prawdę? Nawet nikt mi nie odpowiedział na żadne z prostych pytań które zadałem wyżej - jedynie spławiające wypowiedzi żeby nic nie powiedzieć a za razem odstraszyć potencjalną konkurencję :( Dobranoc.

członek... załogi :)

Popieram! Stop włóczykijom ! Załoganci wszystkich działów łączcie się !

Majkel

Dobry wieczór, kolego "Szczery" dziękuję za odpowiedź - z tej wiadomości coś przynajmniej się dowiedziałem i rozumiem mniej więcej jak wygląda sytuacja - póki co wstrzymam się i będę obserwował czy nie pojawiają się nowe oferty pracy (zawsze ktoś może podziękować) no i przede wszystkim będę tu zaglądał bo podobno (jak w jednym z postów) zanim dyrekcja zadecyduje o przyjęciu kogoś lub o zwalniającym się etacie w firmie to tu już jest informacja znacznie wcześniej :) Dobranoc.

blacharzyk

Agnieszko - blacharka to nie praca dla kobiety uwierz mi... nie jestem przeciwko ale szkoda paznokci i ładnie ułożonych włosów... zresztą nie wiem czy kierownik był by za tym żeby przyjąć kobietę na takie stanowisko, mimo wszystko życzę powodzenia i może jednak pomyś o troszkę innej pracy...

Karol

Prawda jest nieco inna niż to, co tutaj wypisujecie. Energozam jest wspaniałym pracodawcą. Pracownicy asertywni, fachowcy w swojej dziedzinie zarabiają bardzo dobrze i pracują latami w tej firmie. Kolejka chętnych do pracy jest bardzo długa, dlatego zarząd spółki nie trzyma na siłę tych, którzy nie są zadowoleni z warunków. Warto więc mieć na oku tego pracodawcę i pilnować, czy jakiś etat nie jest do obsadzenia. Ostatnie zmiany zapowiadają, że może być tylko lepiej. Zwróćcie też uwagę jak wysoko jesteśmy oceniani na tym portalu.

Karol

A na jakim stanowisku chciałbyś zgarniać te premie ?

obiektywny
@Karol

fakt pracodawca jest ok: nie zatrudnia na czarno, płaci w terminie, spłaca wierzycieli bez problemu- nic do niego nie mam, fachowcy jak wszedzie: i ci dobrzy (których mało) i plotkarze oraz ci gorsi i (usunięte przez administratora) ci którzy pracują wiedzą o co chodzi. firme ocenia sie za całokształt ale nie mozna kazdego nazwać fachowcem ani (usunięte przez administratora) , trzeba poznać i wyciągnąć wnioski samemu.. kolejki chetnych nie ma bo firm motoryzacyjnych jest akurat w PL wiele! jest rotaacja i szukanie miodu wiec te same osoby sie kręcą po firmach patrzac gdzie odrobine lepiej. zawsze mozna próbować itd nikt nikomu nie broni, firma jest oceniana dobrze bo nie dziadują i nie robią z pracowników idiotów jak to sie zdarza czesto ze pracodawcy robią ze SWOICH pracowników czarnoskórych niewolników jak to wyglądało nie tak bardzo dawno na kontynencie Ameryki Północnej. czy bedzie lepije czy nie to sie okaze czy PSA zacznie robić normalne auta dla normalnych ludzi a nie dziwolągi o absurdalnej cenie... trzymam kciuki żeby PSA zaczął dbać o swoich dealerów którzy robią wszystko żeby sprzedawać te plastikowe zabawki dla "kobitek" bo pewnie jak by mogli i mieli możliwości to zrobili by wszystko zeby klienci byli zadowoleni z zakupu dobrego i ekonomicznego auta o normalnej procedurze gwarancyjnej i możliwosci likwidacji awarii której możliwosci dealerowi nie daje PSA... wiec Drodzy Klienci nie szukajcie czasem winy ze auto jest takie lub inne lub ze naprawa długo trwa lub gwarancje odrzucona u dealera bo może leżeć ona znacznie wyżej...

Gutek

Czy jest jakiś powód, że tak rzadko tu zaglądacie?

ziutek
@Gutek

Noooo... represje... reperkusje.... czy jakoś tak :)

Agnieszka

A jak przedstawia się atmosfera w miejscu pracy? Macie jakieś opinie? ;)

załoga

Wisi nam jego los jak kilo kitu :)))

Pozorant

Wyrzucili ze Skody Waszego Jakuba.... A taki miał być dobry....

kris

Dzwoniłem do nich dwa dni temu, mi chamy nie chcieli zrobić przegladu w moim angielskim aucie, nieroby i darmozjady, nawet nie doradzili gdzie sie udać z moim autem, jestem w kropce bo nie moge jezdzić nim po ulicy, bardzo niepomocni ludzie pracują w zamojskim energozamie.

chuck
@kris

I bardzo dobrze ! Spuszczać na drzewo takich chamskich klientów, nie ma z tego motłochu kasy tylko aby czas zajmują i denerwują pracowników.

kris

gomez

@mrcio ja wiem o której ofercie mówisz, ona się pojawia w internecie ale jest sprzed dwóch lat więc nieaktualna

sandra

Grzesiek? to ty zwariowany peksiaku:))) Chcesz jeszcze raz się tu zatrudnić... oj lepiej nie bo tacy co do nas wracają pokazują się później z nie najlepszej strony :)))

Grzesiek

A kto pyta ?

na recydywę :)

Atmosfera jest zajebista, trzeba tylko "trzymać się za portfel" bo kombinatorów nie brakuje i może cóś nie grać przy wypłacie :)))

cba
@na recydywę :)

jak ktoś włazi drugi raz do tej samej wody to trzeba mieć na niego oko

Dramat

To taka wylęgarnia talentów.... Już jeden figi mego poszedł na przeciwko i już se nie daje rady. I od czerwca mu podziękowali.

Zostaw merytoryczną opinię o Energozam Sp. z o.o. - Zamość

Energozam Sp. z o.o.