Energozam Sp. z o.o.

zamośc

Opinie o Energozam Sp. z o.o.

Michał K. 2015-07-09 14:47:19
Rozumiem że fajnie wylać swoje żale w "internetach", ale jeśli ktoś dorosły chciałby coś rzeczowo przedyskutować co dotyczy jego osoby, myślę że powinien porozmawiać z przełożonym i to jest najlepszy sposób aby uzyskać jakiś efekt.

Dziękuję, tyle w temacie.
wywiadowca 2015-07-10 22:43:13
Witam :)
Rozumiem, że jak to w internecie bywa nick wstawiany na podpuchę, bo nie sądzę, żeby pisali wymienieni z imienia i nawet pierwszej litery nazwiska :)
"Wylewanie żalu w internetach" na pewno sytuacji nie zmieni, nie zmieni również tej sytuacji rozmowa z przełożonym, gdyż akurat ten praktycznie nic w tej sprawie - systemu wynagrodzeń - zrobić nie może.
Najrozsądniejsze rozwiązanie w tej firmie, to poszukać sobie innej roboty, takiej, żeby chciała poczekać na ten długi czas wypowiedzenie umowy o pracę :)
Nie ma co biegać do przełożonych i dyskutować, bo trend w podnoszeniu wydajności pracy jest nadzwyczaj czytelny - szybciej i dłużej pracować.
Szybciej, ale bez zainwestowanej choćby złotówki w nowe rozwiązania, narzędzia, czy sprzęt, po prostu "ruszać się" szybciej :)))
gumowe ucho 2015-07-16 22:20:33
Generalnie można aplikować na wszystkie stanowiska, nawet kierownika serwisu i doradcy serwisowego, gdyż niebawem będą wakaty, potrzebni będą również doświadczeni sprzedawcy części. Szczególnie atrakcyjna wydaje się być posada kierownika serwisu.
michał 2015-07-19 07:05:06
Let's hope the tide turns before the business fails completely ...
obserwator 2015-07-19 13:05:34
No i co Andrzejku będziesz miał te 60 tys. brutto rocznie ?
Pochwal się ile masz do tej pory :))))))
Flap 2015-07-31 15:39:31
A jak było za dyrektora ? W nowej firmie chwali się osiągnięciami z Opla, a czytając Wasze komentarze widzę ze było inaczej? Czy się myle?
ziuta 2015-08-03 18:14:26
Potrafi tylko ciąć koszty.
Pomysłów na przyciągnięcie klienta nie ma.
Ferment wśród załogi.
Firma się nie rozwija i niestety właściciel budzi się z ręką w nocniku.
Załoga się sypie, doradcy, sprzedawcy, dyrektor, kierownik odchodzą.
Wiedzą, że na dłuższą metę tak się nie da pracować.
Skoro było tak dobrze, to czemu odchodzą ?
Flip 2015-08-04 19:26:44
A dyrektor od cięcia kosztów sam odszedł czy mu firma podziękowała?
ziuta 2015-08-05 00:20:48
Sam, bo miał nadzieję, że cięcia służą firmie, a tu kasa poszła czort wie gdzie :)
księgowa 2015-08-09 23:54:16
luuuuudzie!
przecież to spółka z o.o.
poczytajcie o tych spólkach i nie dziwcie się
vw też zmienił na z o.o.
babajaga 2015-09-10 23:36:53
leszek, aplikuj, tylko ogarnij się i nie zdradzaj, że twoje oczekiwania to 1800 zł brutto... ciekawe, czy zatrudnił tego taniego fachowca - doradcę serwisowego w autoryzowanym serwisie ???
pewnie tak, bo uwierzył w swe zdolności w dziedzinie rekrutacji po sukcesie w obsadzie myjni :)))
misiek 2015-09-28 22:06:26
nie będą szukać
teraz pracownicy są przywożeni w teczkach
np. myjkowy i specjalistka z Ukrainy
liczba opierdalaczy przyjętych po znajomości rośnie
beret 2015-10-02 08:45:26
Ufffffff !
Ale mi ulżyło :)))
antenka 2015-10-05 20:20:47
No nareszcie... może nowy kierownik przywróci normalność.
Jest kasa na opierdalaczy, to może i na co inne się znajdzie...
xyz 2015-10-07 22:55:56
Putin zaczyna konwersację z pracownikami na hali... trochę późno się obudził
No ale lepiej późno niż wcale :)
%%%% 2015-10-14 08:40:52
myślisz że nie wiedział jak się sprawy mają ???
Karol 2015-10-18 13:06:46
Prawda jest nieco inna niż to, co tutaj wypisujecie.
Energozam jest wspaniałym pracodawcą. Pracownicy asertywni, fachowcy w swojej dziedzinie zarabiają bardzo dobrze i pracują latami w tej firmie. Kolejka chętnych do pracy jest bardzo długa, dlatego zarząd spółki nie trzyma na siłę tych, którzy nie są zadowoleni z warunków.
Warto więc mieć na oku tego pracodawcę i pilnować, czy jakiś etat nie jest do obsadzenia. Ostatnie zmiany zapowiadają, że może być tylko lepiej.
Zwróćcie też uwagę jak wysoko jesteśmy oceniani na tym portalu.
Karol 2015-10-28 22:11:52
A na jakim stanowisku chciałbyś zgarniać te premie ?
beret 2015-11-05 21:58:34
Niestety, za tak śmieszną wypłatę nie da się przyjść do pracy w świeżutkiej koszuli,umyty, pachnący i bez codziennej porcji cebularzy...
flip 2015-11-28 23:50:13
Jest taki jeden co dobrze wychodzi z tą prowizją, ale niestety nagina codziennie po 12 godzin i w soboty robi cały rok i nie odbiera wolnego.
Przeliczając to na godziny pracy wychodzi wielkie g.... na godzinę.
PiS powinno zmienić kodeks pracy tak, aby pracownik dobrowolnie - bez polecenia pracodawcy - nie mógł tyle godzin nadliczbowych pracowac.
sic! 2015-12-08 21:05:49
Polska to dziki kraj.Kiedyś ludzie umierali za 8-godzinny dzień pracy, za godziwe wynagrodzenie, za wolne soboty, a dziś sami robią z siebie niewoilników
Kontent 2015-12-17 19:34:52
To się nie śniło nawet mojej mamie, że tak dobrze będą płacić w Energozamie.

Gaweł 2015-12-21 08:49:35
"Bez pracy nie ma kołaczy" :))) Nikt nie zmusza. Tyle tylko, że ci co chcieliby pracować w europejskim standardzie wymiaru czasu pracy muszą się zadowolić śmieciową wypłatą.
lol 2015-12-29 22:37:29
czekać? taaak, jak najbardziej :)
ale nie zapindalać tyle godzin nadliczbowych, żeby wziąć wypłatę, którą w innej firmie/branży zarabia byle prostak
fachowiec musi zarabiać przyzwoite pieniądze w normalnym cywilizowanym wymiarze godzin, tym bardziej że pieniądze są, bo firma kręci rekordowe wyniki
bogaci się bogacą jeszcze bardziej, a frajerzy kosztem rodziny i zdrowia stoją w miejscu z zarobkami nadrabiając inflację nadgodzinami
kiedy przyjdzie to opamiętanie ????
grzesiek 2016-01-02 23:42:33
ależ się czaisz chłopie :))) wal prosto do prezesa i masz etat niemalże od ręki :))) nie ma co czekać, bo poprzedni konsultanci chcą wracać na stare śmieci
lol 2016-01-04 22:03:23
@ali
Nie tędy droga sympatyczny kolego :)
Ludzie w tej branży błąkają się po Lublinie w poszukiwaniu normalności jak błędne owce, a tu wszędzie to samo. Zamiast powalczyć o swoje solidarnie, dalekowzrocznie, mając na uwadze, że to jest twarda gra pomiędzy pracodawcą a pracownikami - idą na łatwiznę, niezadowoleni z wypłaty sami wydłużają czas pracy albo strzelają focha i "szukają sobie czegoś nowego".
To, że w Polsce tak mało płacą fachowcom jest tylko i wyłącznie ich winą, bo się nie szanują, dają się podpuszczać jak małe dzieci, nie są solidarni i zorganizowani.
Weźmy na ten przykład sprzedawcę... konsultanta do spraw sprzedaży samochodów.
Jeśli są ustalone godziny pracy i ktoś siedzi w robocie, a nie powinien,i zabiera klienta tym z "regulaminowej zmiany", to jak to się nazywa?
Cwaniactwo na krótkich nogach ?
beti 2016-01-12 18:05:40
Trochę z innej beczki, ale Tobie odpowiadam, gdyż sprawa nas (kobiet) dotyczy :)
Tenże serwis Opla za mało przykłada uwagi do wyglądu zewnętrznego... powierzchowności, kultury osobistej doradców nowo zatrudnianych.
Bywam tam od czasu do czasu i z przykrością muszę stwierdzić, że dosłownie dwóch facetów, a może trzech w porywach, nadaje się, aby na dłużej oko zawiesić i miłą konwersację w trakcie załatwiania poprowadzić :)
Panowie, bardziej schludny ubiór, te włoski trochę przystrzyc tu i ówdzie, świeżość i przyjemny zapach... może nawet z ust... no ale jak czytam tutaj, że ten wasz dyktator tak marnie płaci, że na cebularze tylko starcza, no to się i nie dziwię :)
psycholog 2016-01-17 19:47:39
Frustracja - stan rozdrażnienia i rozgoryczenia występujący u kogoś na skutek niemożności zaspokojenia jakiejś potrzeby lub osiągnięcia celu, często połączony z poczuciem bezsilności.
Wydawało się, że są kimś ważnym w firmie, że bez nich będzie ciężko, że jak rzucą wypowiedzenia to będzie lament i prośby prawie na kolanach o zmianę tej decyzji.
A tu nic takiego się nie stało, odeszli, na ich miejsce są nowi, firma prosperuje... może nawet lepiej. Cel nie został osiągnięty, Nowy pracodawca nie głaszcze po główce i więcej nie płaci. Emocje gdzieś muszą znaleźć ujście, prawda?
Telewizja Lublin 2016-01-24 01:20:14
Najlepsza firma z branży motoryzacyjnej po tej stronie Wisły.
młody 2016-01-25 21:27:37
Właśnie wczoraj powiedziałem mamie,
Że marzę o pracy w ENERGOZAMIE.
zaPora 2016-02-09 22:28:24
Już niebawem skończy się ten blog :)))))
Wraca na stare śmieci :))))))))))))))
putin 2016-02-12 21:06:33
N i e m a t a k i e j o p c j i !
Chyba że na całkiem nowych zasadach. Minimalna krajowa + 4 tys. premii brutto na miesiąc... jeżeli sprzeda co najmniej 20 Opli w danym miesiącu. :-)
sieć 2016-03-03 08:40:08
niezły chwyt marketingowy w sieci, gratuluję pomysłu 600 ocen - gwiazdek, niezły ruch tu się musi generować :)
gumowe ucho 2016-03-13 17:43:07
na mieście mówią że warto się starać o pracę w Energozamie serwisie Opla w Klainówce i stąd to zainteresowanie i nawet ci co się zwolnili przebierają nóżkami żeby wrócić ale niestety Putin jest nieugięty
M. 2016-04-18 23:53:33
Wykształcenie motoryzacyjne na myjni mile widziane bo to taka kuźnia młodych talentów dla firmy.W Energozamie z myjni mamy obecnie kilku pracowników i to nie byle jakich :) bo mistrzów wydajności
DOKŁADNIE! 2016-04-20 20:33:11
Ale niestety na "wyjście" z myjni trzeba mieć zdolności.Młody pasjonat motoryzacji po samochodówce ma gwarantowaną karierę w Energozamie pod warunkiem, ze jest:
- inteligentny
- spostrzegawczy
- chętny do pracy
- w każdej wolnej chwili (o ile taką znajdzie na początku :) )podpatruje pracę na stanowisku, na które chciałby awansować.
Tak oto już niejeden zrobił karierę w Energozamie, zaczynając od mycia i sprzątania samochodów. Jeśli ktoś nie wierzy, to proszę dzwonić do Serwisu Opla w Kalinówce i pytać. To nie są jaja, to się dzieje :)
??? 2016-04-29 22:23:42
wygląda na to że bardzo ciężko się załapać na etat mechanika czy inne intratne stanowisko i trzeba przechodzić unitarkę na myjni...
kurcze, trzeba mieć naprawdę dużo samozaparcia żeby tę próbę wytrzymać
no i nie dziwię się, że się nikt z "fizycznych" nie zwalnia, bo jak przeszedł taką szkołę, to musi kochać pracę w tej firmie
no no no wypada tylko pozazdrościć takiej rekrutacji
zapłaciłem i wiem 2016-05-02 00:26:22
jeszcze więcej "samozaparcia" trzeba mieć żeby ciągnąć ten temat w pojedynkę :)
siemka :) 2016-05-06 22:36:21
potrzebujemy doradców serwisowych bo ciągle roboty przybywa i nie dają sobie rady
a może zechciałabyś na kasę... usiąść to znaczy kasjerką zostać w Energozamie
miałabyś wtedy znajomego na oku :) i tu nie ma co czekać na oferty tylko umówić się z prezesem na rozmowę i do roboty bo naprawdę jest co robić
Dramat 2016-06-08 11:55:32
To taka wylęgarnia talentów.... Już jeden figi mego poszedł na przeciwko i już se nie daje rady. I od czerwca mu podziękowali.
kret 2016-06-17 20:00:16
NETTO ! na rączkę :)
od 1480 na myjni, poprzez 2500 do 6000 jako mechanik - to fizyczni czyli brudasy :)
czyściochy :
doradcy 2500 do 3500
sprzedawcy samochodów od 1480 do 5000 ale tu trzeba kombinować żeby zarobić :))))
generalnie jak ktoś ma jaja i spryt to kosi kasę
lewusy tak sobie ciągną powolutku od wypłaty do wypłaty i męczą neta :))))
na recydywę :) 2016-06-29 17:51:54
Atmosfera jest zajebista, trzeba tylko "trzymać się za portfel" bo kombinatorów nie brakuje i może cóś nie grać przy wypłacie :)))
cba 2016-07-02 01:45:33
jak ktoś włazi drugi raz do tej samej wody to trzeba mieć na niego oko
Grzesiek 2016-07-03 16:51:07
A kto pyta ?
sandra 2016-07-04 06:48:00
Mnie się też tak wydaje że tu jakieś konszachty z administracją tej witryny... opisywana firma zatrudnienie ma spore a tu jakieś pikantne szczegóły jasne tylko w wiadomym kręgu, umiejętnie dozowane no to może zachęcać do systematycznego odwiedzania strony... no i te zaskakująco liczne i super pozytywne oceny dla pracodawcy... a wiadomo że w sieci kasa leci z odwiedzin, czyli wydaje mi się że ktoś z firmy jakieś związki rodzinne albo towarzyskie ma
sandra 2016-07-04 06:55:41
Grzesiek? to ty zwariowany peksiaku:)))
Chcesz jeszcze raz się tu zatrudnić... oj lepiej nie bo tacy co do nas wracają pokazują się później z nie najlepszej strony :)))
gomez 2016-07-04 10:09:55
@mrcio ja wiem o której ofercie mówisz, ona się pojawia w internecie ale jest sprzed dwóch lat więc nieaktualna
kris 2016-11-17 21:39:55
Dzwoniłem do nich dwa dni temu, mi chamy nie chcieli zrobić przegladu w moim angielskim aucie, nieroby i darmozjady, nawet nie doradzili gdzie sie udać z moim autem, jestem w kropce bo nie moge jezdzić nim po ulicy, bardzo niepomocni ludzie pracują w zamojskim energozamie.
kris 2016-11-17 21:40:21
chuck 2016-11-18 22:03:01
I bardzo dobrze !
Spuszczać na drzewo takich chamskich klientów, nie ma z tego motłochu kasy tylko aby czas zajmują i denerwują pracowników.
Zostaw swoją opinię o Energozam Sp. z o.o. - zamośc
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Energozam Sp. z o.o.