Opinie o Energozam Sp. z o.o. w Zamość

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Energozam Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Energozam Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energozam Sp. z o.o. w Zamość

scenarzysta

Zamierzam właśnie to wszystko jakoś dokumentować, archiwizować i przekazać jakiemuś scenarzyście, aby napisał scenariusz do filmu, bo to co się w tej firmie dzieje jest niebywałe. Ten film pokazałby jak strach przed poszukiwaniem nowego pracodawcy odbiera zdrowy rozsądek i zmusza do śmiesznych i frajerskich zachowań(usunięte przez administratora)

pimpek

Sami się wykańczają, bo dodatkowej kasy nie dostanie pracownik, który zostanie „po godzinach" w pracy bez wyraźnego polecenia przełożonego. Zamiast czekać na to wyraźne polecenie, to zapierniczają za normalną stawkę i cieszą się, że ich wychwalają.

pompon
@pimpek

Ciekawe czy dyrektor i kierownik obejrzeli "Dzień Kobiet"

brudas

maszynę do mycia posadzki byś dał do remontu niech wymienią szczotę poprawią to i owo bo rozmazuje ten syf a nie myje

stella

siedzi w robocie po godzinach i (usunięte przez administratora) dostał w nagrodę bilet do kina zamiast uczciwej zapłaty za godziny nadliczbowe..(usunięte przez administratora)

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Energozam Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
przodownik

Jaja sobie robisz???? Zamiast jakiejś premii albo podwyżki laurki pochwalne namalował

wycisnął jak cytrynę i już nie ma dalej co wyciskać... i co teraz? musi siebie podstawić do wyciskania

?

taaaa :) szczególnie Mietek

konkretny

No i co robaczku? Zadzwoniłeś ? Internet a rzeczywistość to nie to samo ?

konkretny

Po co tu tak dialogować anonimowo....... zupełnie bez sensu... jak kogoś coś interesuje to za telefon i po sprawie Chyba ze adresy zbierasz :))))))))))

ochrona

miki - 2013-08-20 22:40:40 komuś chyba chodziło o najlepsze stanowisko z dostępnych dla przeciętnego zjadacza chleba :) w sumie ciekawe pytanie?Najlepiej się pracuje na stanowisku ochrony obiektu.

?

anonim - 2013-08-19 21:58:46 tak, akurat opinia powyżej nie wydaje mi się do końca prawdą...??? a na jakim stanowisku się najlepiej pracuje?dyrektorskim

m

anonim - 2013-08-16 20:10:24 no właśnie tak mi się te negatywne opinie wydawały mocno przerysowane.. na jakie stanowiska można starać się o zatrudnienie w Energozamie?Najpilniej poszukujemy pracowników na kierownicze stanowiska

stróż

jaki wstyd ? to prestiż :) jakiś malkontent chce tu coś ugrać w necie i urabia opinie ale sam się nigdy nie zwolni z tej firmy

obiektywny

o czym wy marzycie ???? dobry fachowiec- mechanik nie będzie pracował w energozamie dłuzej niz dwa trzy miesiące a ten obecny skład jest optymalny przy tej organizacji pracy i tych nakładach na sprzęt i pracownika nic lepszego nie spłodzi zaden rekruter cudotwórca zacznie się rotacja pracowników to będzie tylko gorzej zmiany uderzą spólkę po kieszeni i to bardzo prezes i dyrekcja o tym wiedzą i nie sądzę aby teraz poszli w takie koszty

GP

najlepiej idź do dyrektora i z nim porozmawiaj ale tylko wtedy gdy jesteś młody zdolny i robota pali ci się w rękach bo niedouczonych łajzów nie potrzebujemy

krzysiek

wiktor - 2013-08-06 11:55:54 witam, czy są jakieś wolne etaty teraz w Energozamie? jestem mechanikiem, młodym, ale mam już doświadczenieZapraszam serdecznie. Właśnie zamierzamy odmłodzić kadry.

rekruter

Z tych wpisów wynika, że nie pracują tam profesjonaliści. Ja bym nigdy nie zatrudnił takich ludzi. Wypłakują swoje żale w internecie zamiast po męsku rozmawiać z dyrekcją.

lza

D O K Ł A D N I E ! ! !

werbkowice

tak tu strzępicie jęzory lubelaki a to przecież firma zamojska i co kogo obchodzi wasz lubelski syf i tak to jest jak sie weźmie firme razem z ludźmi (usunięte przez administratora) was oddał bo nie mógł sobie z wami poradzić i taka jest prawda

nowi pracownicy

WŁAŚNIE CZEKAMY AŻ ZWOLNICIE ETATY ! TAM TRZEBA PRZEWIETRZYĆ KADRY, DZIADKÓW NA RENTY ALBO EMERYTURY A ZASIEDZIAŁYCH MECHANIKÓW PUŚCIĆ NA MIASTO NIECH POSMAKUJĄ INNEJ ROBOTY. Ale do takich pociągnięć trzeba nowej dyrekcji. Do dzieła Panie Prezesie kadry z AUTOLUXU czekają!

Zostaw merytoryczną opinię o Energozam Sp. z o.o. - Zamość

Energozam Sp. z o.o.