Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Tomasz Gil w Zamość

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Tomasz Gil. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Tomasz Gil na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Tomasz Gil w Zamość

Serio nikt tu z pracowników nie zagląda? Jest teraz zapotrzebowanie na pracowników? Szukam pracy, robiłem już w komisie i przy sprzedaży aut bardziej od strony ecommerce. Chętnie bym się spróbował dogadać z szefem w sprawie pracy tutaj. Podpowiecie mi czy jest po co zawracać mu głowę? Jak tam w ogóle zarobki, czy wypłaty są na czas?

@ klijent Nowy wpis

Kupiłem samochód brak możliwości jazdy próbnej, miało być igła sprężyny pęknięte do wymiany, po miesiącu 5 tys wpakowane w auto nie równa praca silnika końcówki łączniki tłoczek hamulca zacinający się bicie kierownicy problem z alternatorem wyszedł przy pierwszych przymrozkach nie trzymający Aku wszystko po miesiącu zaczęło wychodzić rozmowa ze "sprzedającym" a właściwie pośrednikiem wyszło bo kupiłem w Zamościu a niby z olszanki i tam mam kierować zażalenia nigdy więcej omijać szerokim łukiem

Hej, dałby ktoś znać czy nie zatrudniają może obecnie? Szukałem ich strony i ofert w Google, ale nic nie znalazłem. Może mają stałe grono pracowników i nie zamierzają nikogo szukać w najbliższym czasie?

Kupione Nowy wpis

Witam, Kupiłem w tym komisie Skodę Octavię w lipcu, auto po małych korektach wizualnych i mechanicznych wygląda jak nowe i tak samo się sprawuje. Samochód oglądałem sam i wydaje mi się że się na tym trochę znam bo nie mam z autem żądnych problemów Mogę polecić ten komis bo mają fajne auta ryzyko zawsze jest bo to są auta używane.

Aplikowałeś do Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Tomasz Gil na stanowisko PRACOWNIK GOSPODARCZY (NR 2479)? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Ksawery

Można się dostać tu do pracy na sprzedawcę samochodów? Mam doświadczenie w branży motoryzacyjnej i w handlu. Potrafię też naprawić to i owo w samochodzie. Przyjmują nowych z zewnątrz czy bardziej to firma rodzinna?

Kaja

Auto kupione dwa lata temu, było stuknięte,opis był że bezwypadkowe. Od kupna włożyłam już ponad 13tys. Taka robią zdjęcia,żeby nie było widać mankamentów... Auto ogólnie fajne, ale trochę to nie fair.

Barbara

Gdzie znajdę oferty pracy do firmy? Jeden klient napisał tutaj "fajnie chłopaki", czyli w ekipie Pana Tomasza pracowników musi być więcej:) Tak myślę. Mój chłopak pracował całe życie w handlu i komisach, chciałby się czegoś dowiedzieć o warunkach. Jak tam stawka, umowa? Może jakiś pracownik to czyta i da znać czy praca według niego jest na plus?

ANASTASIA

AUTKO ŚMIGA KLIMKA WIEJE FAJNE CHŁOPAKI ????

Max

Kupiłem już 2 samochody i jestem bardzo zadowolony. Do wyboru miałem kilka samochodów i wszystko było wyłożone gdzie jakie plusy minusy noni cena odpowiednią w każdym przypadku. Pozdrawiam

Barbara
@Max

A pracownicy jak tam? Profesjonaliści? :D Potrafią doradzić/pomóc?

Stacho

Z mojej strony wszystko pozytywnie. Kupujący nie miał żadnych przeciwskazań abym mógł dokładnie sprawdzić auto, gdzie wielu innych sprzedających miało niechęć podłączenia komputera czy możliwość przejechania się przed zakupem. Samochodu szukałem dłuższy okres będąc w nie jednym komisie. Tutaj zostałem dobrze obsłużony, fajna atmosfera a dokumenty mimo niedzieli do rejestracji przygotowane bez zastrzeżeń, wszystko dokładnie wytłumaczone.

Witold
@Stacho

Takie tłumaczenie dokumentów to dodatkowa usługa czy to standard?

Tadeusz

Samochód sprawuje się wyśmienicie. Rok bezproblemowej jazdy. Opis rzetelny i dokładny. Samochód na miejscu w 100% zgodny z ogłoszeniem. Polecam tego sprzedawcę.

@Tadeusz

Czyli faktycznie to chyba zależy od tego jak komu się trafi, bo widziałam niedawno, że ktoś mocno się skarżył na nich. A z którego roku brałeś auto, bo to pewnie też ma znaczenie?

Leniuch

Oszust kretacz matacz!!! Omijać z daleka takie komisy autko idealne bez wgniotek i rys a i oryginalny lakier na całym aucie na miejscu po obdzierany uderzony przodem z błotnika schodził lakier od środka w innym kolorze maska przesunięta w bagażniku woda, rozrząd wymieniony a podtwierdzeniem jest tylko i wyłącznie napis korektorem na osłonię rozrządu.DRAMAT!! STRACILEM 200ZL NA DOJAZD I 5 GODZ CZASU.

@Leniuch

Ej faktycznie słabo jeśli tak zataili wszystko. Ale nie zaproponowali może do obejrzenia jakiegoś innego samochodu chociaż? Bo jednak faktycznie 2 stówki za dojazd się nie zwrócą. :/

Kupiłam w maju hundai ix35 .Autko sprawuję się super .Jeszcze dodam była nie sprawna chłodnica założyli mi nową w cenie samochodu. Miła obsługa Polecam ten komis

@Anna

I czy do teraz chłodnica i ogólnie całe autko sprawnie chodzi? Wiesz może czy ściągają jakieś modele na zamówienie?

Przemek
@Alicja

Tak ściągają, tylko kwestia czasu i czekania i zależy od wymagań klienta

@Przemek

I skąd zazwyczaj ściągają? I jak sprawdzają czy na pewno wszystko dobrze w nich chodzi przed transportem?

@Alicja

Ściągają auta głównie Niemcy Belgia. Na ile mogą na tyle sprawdzają auta i testują ich podzespoły i wymieniają zużyte części

@Michał

Czyli nikt z nich osobiście nie podjeżdża, żeby zobaczyć co i jak? Albo nie mają nikogo zaufanego na miejscu, kto mógłby sam podskoczyć i popatrzeć? Bo to ryzykowne się wydaje

Astra

Kupiłem auto już 2 lata temu. Samochód sprawuje się wyśmienicie. Bez większych nakładów finansowych, jedyne co wymieniałem to olej i filtry. Sam mogłem wybrać stacje diagnostyczną oraz mechanika, który sprawdził mi pojazd. Gdy będę chciał zmienić samochód pojadę tylko tam. Z czystym sumieniem polecam.

Bartłomiej

Śmiało mogę polecić sprzedających, plus za obsługę i kontakt. Oglądany egzemplarz Lancii bez zastrzeżeń, wszytko ujęte jak należy w rozmowie i potwierdzone na miejscu. Sympatyczna obsługa z dużym pojęciem o autach. Wszytko można sprawdzić, żadnych niezgodności po stronie sprzedającego.

Krzysiek

Kłamca i (usunięte przez administratora) ! . Przez telefon samochód idealny, a na miejscu okazało się że to kompletny szrot poklejony na taśmę izolacyjną. Informowałem że jadę ponad 300 kilometrów a ten osobnik bezczelnie kłamał że samochód jest w stanie idealnym i bezwypadkowy (Saab 95 2010 r)

@Krzysiek

Masz może jakieś zdjęcia? Bo naprawdę trudno mi uwierzyć, żeby ktoś aż tak psuł sobie renomę taką taśmą itp., serio szok

Zakupowicz

Sprzedano mi wadliwy samochód, musiałem go oddać. W samochód trzeba było wsadzić około 70% wartości zakupu - mnóstwo części do wymiany i to kluczowych. Próba zaniżania kwoty na fakturze. Pracują tam same (usunięte przez administratora) Nie polecam- omijać ten komis jak najdalej.

Szeląg
@Zakupowicz

Nie masz racji… ja kupiłem już 4 samochody z tego miejsca, zawsze przyjemna i fachowa obsługa. Była tez tam nie raz cała rodzina moja i tez są zadowoleni. Pokaz fakturę zakupy samochodu jeśli chcesz kogoś obrażać.

@Zakupowicz

Skoro zwróciłeś auto i komis je przyjął spowrotem czyli jest wszystko okey i nie ma co obrażać sprzedawcy.. Dodam od siebie żeby takich problemów nie było warto przed zakupem zainwestować 60zl udać się na stację i sprawdzić auto porządnie a nie kupić a po zakupie mieć do kogoś pretensje że sprzedał wadliwy pojazd bez dokładnych jego oględzin...

@Michał

A to dobra porada i faktycznie tego trzeba się trzymać. U mnie właśnie tak chcieli zrobić, ale serwis był zamknięty już, gość przyjechał z miernikiem grubości i całe auto przez godzinę leciał.xd

Natalia

Polecam ten komis, auto sprawuję się super. Auto kupione bez żadnych wad ukrytych oraz z wiarygodnym przebiegiem. Pozdrawiam właścicielka Mitsubishi Lancer.

Marta Pilos

Świetna obsługa, byłam dzisiaj w danym miejscu, przejechałam na prawdę dużo kilometrów, jechałam z Iławy, po drodze z mężem zwiedziliśmy kilka komisów. Niestety dopiero w Zamościu zostaliśmy obsłużeni na prawdę życzliwie. Honda już stoi na podwórku i bardzo się ciesze :) Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Tomasz Gil - Zamość

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Tomasz Gil
  • Kazimierza Wielkiego 12