Opinie o Ewa Stankiewicz Zakład Krawiecki Ewa w Kętrzyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ewa Stankiewicz Zakład Krawiecki Ewa. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Ewa Stankiewicz Zakład Krawiecki Ewa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ewa Stankiewicz Zakład Krawiecki Ewa w Kętrzyn

Jak dużo osób pracuje w Ewa Stankiewicz Zakład Krawiecki Ewa?

nany Nowy wpis

Jakie to ma znaczenie ile osób pracuje w tej firmie?

D Nowy wpis

Nikomu nie polecam tam pracować ... brygadzista jest walnięta!!!

Magdalena

Niestety nastały ciężkie czasy dla wielu przedsiębiorstw - tych małych i tych dużych. Weszłam tutaj na forum, gdyż jestem ciekawa jak obecnie, w czasie epidemii pracuje się w tej firmie, ale niestety nie znalazłam nowych wpisów. Może ktoś z obecnych pracowników napisze coś więcej o warunkach pracy, zarobkach i atmosferze w tym przedsiębiorswie?

BEata Nowy wpis
@Magdalena

Zmartwię Cię Madziu ale niestety trzeba pracować.

Zastanawiam się czy firma zatrudnia krawcową czy to działalność jednoosobowa?

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Ewa Stankiewicz Zakład Krawiecki Ewa. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Z

Myślę że tak. Szefostwo jest super. Brygadzista jest wymagająca ale taka jej praca I można się od niej wiele nauczyć.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Ewa Stankiewicz Zakład Krawiecki Ewa rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Zatrudnimy krawca/krawcową?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Jakie są warunki zatrudnienia w Ewa Stankiewicz Zakład Krawiecki Ewa?

R

walnięta jest brygadzista nie polecam tej firmy nikomu

Kk
@R

Jak można oceniać całokształt firmy, bazując na jednej jednostce, tu brygadzistkę. Proszę o usuwanie komentarzy, obrażających innych ludzi. Na to jest paragraf, nikt nie jest anonimowy

S
@Kk

To nie obraza tylko prawda !!!

S

To nie obraza. Tylko prawda !

Nikomu nie polecam tej firmy.Brak szacunku do pracowników.Nic dodać nic ująć pod tym hasłem kryje się wszystko.Dziwi mnie fakt że mimo tak ogromnej rotacji pracowników i złej opinii firma w dalszym ciągu utrzymuje się na rynku.

Biedronka
@anonymous

Zgadzam się w 100% jeden wielki (usunięte przez administratora)

Paulina
@anonymous

Pracuję w tej firmie. Po przeczytaniu wszystkich opinii z przykrością dla serwisu GoWork muszę stwierdzić, że są to kłamstwa. Nie wiem komu zależy na takiej opinii. Moja opinia jest pozytywna. Miła atmosfera, wypłata zawsze na czas i najważniejsze dobrze płatną.

Kaja
@Paulina

Potwierdzam. Zaczynałam tam swoją karierę zawodową. Porządni ludzie - jako pracodawcy i jako ludzie w ogóle. Pracowałabym pewnie do dzisiaj ale życie potoczyło się inaczej. Brygadzistka o ogromnej wiedzy fachowej i chętnie się z nią dzieli, potrafi nauczyć fachu. Co prawda wymagająca ale czy to źle? Co się nauczyłam to moje. Wypłata oczywiście zawsze na czas. Przykro jest czytać takie oszczerstwa jak wiesz że ci ludzie na nie nie zasłużyli. Pozdrawiam gorąco Szefostwo i panią Brygadzistkę, róbcie swoje i nie przejmujcie się głupimi wpisami, zawsze znajdą się tacy (takie) frustraci którzy chcą zaszkodzić byłej firmie, choćby przez anonimowy wpis. Ja naprawdę nie mogę narzekać na pracę w firmie Pani Ewy.

Red

Nie każdy może mieć własną działalność.a jeśli chce uczciwie pracowac i solidnie a brygadzistke ma walnięta .to sory.

Iza

Można zatrudnić się w zakładzie na własnej działalności i z niewielką baza klientów?

ewaZK
@Iza

Proszę o kontakt na adres: aplikuj.ewa@wp.pl

Zuzanna

Czy zakład poszukuje pracowników?

ewaZK
@Zuzanna

W sprawie pracy proszę pisać na adres: aplikuj.ewa@wp.pl

R
@Zuzanna

Poszukuja osob naiwnych i głupich.bo mądry tam miejsca nie zagrzeje gdyż brygadzista jest walnięta i z nią nie da się wytrzymać. Jak jej się z gdyby nie spodoba są to cię zniszczy.

Rr.

Szefostwo jest super.tylko brygadzista jest powalona.kazdego zniszczy bez powodu..jest stuknięta.

Aga

Wiecie może czy firma potrzebuje kogoś do pracy?

Henry

Idealnie to nie jest nigdzie. Wiem tylko, że wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!!

@Henry

Ha ha hi dobrze jest wszędzie gdzie szanuje się pracownika i docenia jego wykonaną pracę...Więc nie pisz tu takich bzdur,bo jak wiesz szacunek to podstawa a z resztą jakoś to będzie...Gdzie choć trochę empatii tam i łatwiej się pracuje,ale zeby to zrozumiec to najpierw trzeba być dobrym i kulturalnym człowiekiem i takie bzdury "ludzie mnie tego nauczyli" to można sobie w kieszeń wsadzić...

@Henry

Przestań piexxxxyć te bzdury.Chyba nigdzie nie pracowałeś po za 1 firmą skoro gadasz takie bzdury.Wszędzie lepiej tam gdzie szacunek,kultura osobista i porządek,a to już bardzo dużo ...powinieneś już się orientować ,że atmosfera w pracy to podstawa...

Tomasz
@Sok z gumijagód

Kulturalne słownictwo to postawa przy pisaniu opinii. Przeczytaj proszę regulamin https://www.gowork.pl/regulamin który mówi o kulturze wypowiedzi. Wypowiadasz się w tym wątku więc wnioskuję, że jesteś pracownikiem firmy Ewa Stankiewicz Zakład Krawiecki Ewa. Czy prócz atmosfery mógłbyś napisać o innych aspektach zatrudnienia? Jak wygląda wynagrodzenie i czy jesteś z niego zadowolony? A dodatki do pensji? Pracodawca je oferuje?

@Sok z gumijagód

Sory ,ale jak widzę nic nie zrozumiałeś z mego wpisu,więc kłania się czytanie ze zrozumieniem ha ha hi....

Kamil

Czy jest powód, że tak oceniacie firmę? Może trzeba rozmawiać z szefostwem?

Tereska
@Kamil

Rozmawiać ha ha hi Nie wiesz o czym mówisz ...gadać z nimi to tak samo jak walić łbem w mur.Zatrudnij się tam to zobaczysz jakie to szefostwo...

Zainteresowana

Czy firma potrzebuje ludzi?

Natalii
@Zainteresowana

Pewnie, tylko samych naiwnych i głupich,ponieważ nikt mądry i ktos kto szanuje siebie i innych to tam miejsca nie zagrzeje.

Wiktor

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Tereska
@Wiktor

Cóż jak widać nie można.Każdy kto tam pracował wie jak jest ,a kobiety które tam są ,boją się wypowiadać,płaczą jak to źle ,zęby zaciskają i dalej pracują.Aniu czy dalej tam siedzisz i płaczesz?Naprawdę teraz w dobie kryzysu szwaczek wszędzie Cię zatrudnią i nie daj se wmówić ,że jesteś słabą szwaczką bo to nie jest prawdą .Pozdrawiam.

@Wiktor

Czemu sam nie napiszesz ? Gdyby była taka możliwość to ktoś by coś napisał ,a tak ....sam widzisz....

Barbara

Brawo za odwagę,:) Nareszcie znalazł się ktoś kto miał odwagę napisać co to za "zakład" Zgadzam się z przedmówcami.Nie polecam nikomu.

Zostaw merytoryczną opinię o Ewa Stankiewicz Zakład Krawiecki Ewa - Kętrzyn

Ewa Stankiewicz Zakład Krawiecki Ewa