Opinie o UFI FILTERS Poland Sp. z o.o. w Opole

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie UFI FILTERS Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie UFI FILTERS Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UFI FILTERS Poland Sp. z o.o. w Opole

Anonimus

W ogloszeniu o prace czytamy,od kandydata oczekujemy: samodzielności- jesli sobie sam nie pomożesz malo kto pomoże tobie-doswiadczonych pracownikow jest malo,sa zmeczeni,znudzeni ciaglym szkoleniem nowych duża rotacja to codzienność dobrej organizacji pracy wlasnej-jesli nie dopytasz co masz robic ,jak robic ,ile sztuk,etc jest malo prawdopodobne ,ze powie Ci to lider odpornosci na stres?-stres w pracy?-powinno pisac ogromnej cierpliwosci w oczewiwaniu na podwyżkę,premie,szkolenie ,rękawiczki ,maseczki,itp.Na tablicy wisi inf kto ile może zarobić na danym stanowisku-fake news!,tylko po co ,aby jeszcze bardziej rozwścieczyć ludzi piszac cos co nie odpowiada rzeczywistości . (usunięte przez administratora)

@Premia

Dla przykładu? Jakie to rzeczy, na które nie wpłynę podczas pracy tutaj (raczej jeśli już to celuje w kolejny rok kalendarzowy) generalnie z tego co widzę watek ciągnie się od ponad dwóch lat. jak przez ten czas zmieniała się ta cała premia?

UFII OPOLE

Moja ostatnia wypłata to 5748,67 z grosikiem na reke na prasie ;)

@UFII OPOLE

A możesz przy tym jeszcze dookreślić w ile godzin udało Ci się tyle uzbierać? Nie czułeś się zmęczony praca ani nic? Ciekawi mnie ile zarabiają teraz przy tym osoby przeciętne?

Dominika Nowy wpis

cześć. z chłopakiem znaleźliśmy ogłoszenie dla operatora produkcji. jest ono dość dawne ale wpisano w nie prace na trzy zmiany. chłopak jeszcze nigdy w takim trybie nie pracował. czy na spokojnie można się przyzwyczaić?

Aga Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

@pracodawca Czy ktoś mi może powiedzieć o zarobkach? Czy można podjąć pracę dorywczo? Jakie stanowiska bez doświadczenia?

UFII OPOLE

Moja ostatnia wypłata to 5748,67 z grosikiem na reke na prasie ;)

UFII OPOLE Nowy wpis

Nie bede Ci publicznie pokazywal odcinkow z wyplaty,gdyz sa tam moje dane,wystarczy robic swoja praca i znac sie na rzeczy,a uwierz ze da sie zarobic i szefostwo rowniez docenia ladnym przelewem,postraj sie kolego. Wiekszosc ludzi przyjmuje sie tutaj i chciala by tylko odrazu zarabiac duze kwoty,i najlepiej jeszcze czterotygodniowy system pracy,a zamiast fachu to dwie lewe rece...Nie mam juz cierpliwosci do tych nowych pracownikow na prasie,ktorym musze ciagle tlumaczyc jak do sciany...

@UFII OPOLE

Czy po okresie próbnym można spodziewać się podwyżki na stanowisku utrzymania ruchu?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie UFI FILTERS Poland Sp. z o.o. na stanowisko Operator Produkcji? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?

A jak tu ludziom wysyła się jakieś informacje dotyczące chociażby organizacji warunków pracy? przychodzi wszystko na maila czy może przełożony mówi wprost? Zastanowiło mnie po prostu tamto zapytanie o bony. One są w ogóle wpisane w umowie lub w jakimś regulaminie czy po prostu są uznaniowe? Co z innymi benefitami?

Bony

Bony były co roku, w tym roku "śmietanka" biura zrobiła sobie imprezkę. Jeszcze jakaś tam premia co miesiąc jest.

@Bony

Czemu tylko biuro ją sobie zrobiło? Z jakich przyczyn pozostali się nie integrują? Chyba, że również tak, tylko nie piszesz o tym wprost? Wyjazdy też się czasami odbywają?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie UFI FILTERS Poland Sp. z o.o.?

Pokazuje mi ogłoszenie, że nieaktualne od 20 dni. Zatrudnili już kogoś na operatora pras? Czy może po prostu coś z tym ogłoszeniem, bo nie rozumiem. Każdemu ogólnie odpowiadają na zgłoszenie? Czy tylko wybranym? Mam nadzieję, że się dowiem czegoś, bo zależy mi na pracy tu właśnie niedaleko.

Operator pras

Przynieś CV możesz ochroniarzowi zostawić na portierni, z tego co się orientuję to szukają cały czas.

Elizka
@Operator pras

A wiesz jeszcze czy się po nowym roku jakoś zmieniły warunki, stawki itd.? No bo wiem, że teraz jakoś wchodzi nowa stawka minimalna. Chociaż nigdy na minimalną nie pracowałem, zawsze miałam więcej. A tu jak to właściwie wygląda teraz?

Prasy
@Elizka

Zależy na ile się dogadasz, każdy ma podobnie. Jak masz duże doświadczenie u uprawnienia to bez problemu cię przyjmą i raczej nie dadzą minimalnej.

Superdyro

@Pracodawca co z tymi bonami na święta? W każdym normalnym zakładzie ludzie pozostawali a tu nic nie wiadomo do tej pory czy w ogóle cos będzie. Super zmiana dyrektora, coraz "lepiej" się dzieje w tej firmie...

@Anonimus

Zgadzam się z tą opinią. W firmie jest jeden wielki chaos, zero kontaktu miedzy sobą za czym idzie zła organizacja pracy. Są układy,układziki z nowymi pracownikami. Bo po znajomości. Zaczyna się robić coraz więcej pracy, gonią z wynikami bo norma musi być zrobiona.! Z jednej strony dla osoby która potrzebuję pracy stałej, lekkiej jest to zakład odpowiedni ale bez żadnych ambicji, zmian i nagrodzeń za wykonane wyniki czy chęć jakichkolwiek szkoleń, awansów. Praca monotonna przy składaniu systemów filtrujących. Obiecywane są szkolenia dla starszych doświadczonych pracowników, premie. Jest tylko gadanie aby zatrzymać takich pracowników. Są zmęczeni ta całą atmosferą w tej firmie i to kwestia czasu jak zostawią ten zakład.. Kompletnie im nie zależy na takich pracownikach. W firmie jest ciągłe obgadywanie nie można przyjść spokojnie do pracy i stanąć i pracować bo ciągle się słyszy jak każdy na każdego.. zaczynają się robić grupki osób które nieustannie coś na kogoś gadają. Albo patrzą i się śmieją z kogoś, w ten sposób prowokują do kłótni.. Firma działa juz ponad 2 lata a kompletnie nic się nie rozwinęła. Wszystkiego tam brakuje począwszy od konkretnych miejsc pracy jak i po obowiązkowe jak to oznaczają na każdym stanowisku środków ochrony (rękawice itp) Ludzie nie mają ochoty przychodzić do tej pracy bo mają kompletny brak motywacji do czegokolwiek poprzez to jak oni patrzą na pracowników. Są po prostu zmęczeni. Każdy jest tam inaczej traktowany jeden coś musi umieć i ma to zrobić, drugi zaś jest łagodnie traktowany i ma czas.

@Anonimus

Doświadczonych? W czym ? Chyba w pisaniu opini tutaj. Nieład panuje ale taka chyba natura tego zakładu. Ja pracuję miesiąc i też już jestem doświadczony taką to skomplikowana praca :)

Fox

Twoje doświadczenie widać po ilości złomu na gauge i dlt.

@Fox

Ej no tak wysoko mnie cenicie? Tam przecież żeby iść trzeba zasłużyć. Pawła nie ma i zasłużone w smutku

Anonimus

Tak zasłużone w smutku, ze muszą sie męczyć z osobami ,ktore traktują zakład jak poczekalnie, etap przejściowy zanim rusza prace w polu,ogrodnictwie wyjazdy do Holandii itp. Piszesz ,ze na dlt trzeba zasłużyć -to prawda ,trzeba mieć wiedze,tempo,spryt,a nie tylko zaglądać w telefon,wyjsc co chwile na kantyne,do wc,zlapac krzeslo i skladac kory jakby sie przebieralo jajka powoli .Gdy lider Pawel byl miedzy nami to nie bylo skrajnego lenistwa,pytania po kilka razy o to samo.Jak cos bylo potrzebne,to chwila moment i bylo ,a teraz lider Lukasz zniecierpliwiony Ci powie,,idz do Eli to Ci da kopa w d..e i pa pa''.Ci co sie najbardziej napracują pytaj o karte multisport,a starzy pracownicy chodzą w starych butach,jednej koszulce i spodniachPary zostaly porozdzielane po zmianach,tak ze sie widza okazyjnie.Dziekujemy Ci za to Lukaszu

Zwinna
@Anonimus

Mi tam się dobrze pracuje. Lekka przesada te żale. Prawda taka że kilka osób psuje atmosferę. Były lider nie miał pojęcia o liderowaniu a zasłużonych zbyt dużo nie było. Więc nie pisz nie rób wstydu, zamilcz

----
@Anonimus

Niektóre komentarze to swoiste wołaniewołanie o pomoc. Pomoc o reakcje ludzi , którzy moja realny wpływ na to co się dzieje w ich w firmie . Powiem szczerze już bez proszenia o reakcje ze strony biura . Tak jak napisane zostało powyżej o liderze Łukaszu , to cała prawda tylko zapomnieliście dodać jeszcze zmiankę o nierównym traktowaniu ludzi ,mobingu , złośliwości tego pana do pracowników.Proszę się spodziewać poinformowania o sytuacji panującej w firmie inspekcję pracy. Już dawno nie widziałem tak niekompetentnej osoby na takim stanowisku ,która w taki sposób traktuje ludzi . Sam jestem mężczyzną ale widzę że żeby mieć się ,,lepiej ,, na zmianie u tego lidera wystarczy być ładną i zgrabną , a wtedy jesteś w tej firmie nietykalna.

Stary
@----

Masz niezłe kompleksy jak to piszesz. Może czas pomyśleć aby zmienić płeć?! Żadnego mobbingu nie ma to raz a Ci co narzekaja tak jak Ty robią właśnie najmniej.Skoro masz szczelność pisać takie bzdury dlaczego nie podejdziesz i nie powiesz mu wprost, bo co boisz się? Firma powinna się zastanowić aby takich pracowników co utrudniają pracę i stwarzają właśnie nie miła sytuację wśród innych pracowników usunąć z firmy. Pozdro

Aaa
@----

Czemu tam dalej pracujesz skoro Ci tak źle????

@----

W pełni zgadzam sie z twoja wypowiedzią ,nic dodać nic ująć.Dodam tylko od siebie,ze rowniez nosze sie z zamiarem podania Lukasza .B do Sadu pracy za mobbing w miejscu pracy.Zachowanie lidera Lukasza.B jest regularne,dlugotrwale,upokarzajace,systematyczne,,uporczywe. Jest znane nie tylko w obecnym zakladzie pracy,ale i w poprzednim-o czym poinformowal wszystkich, pracownik ,ktory z Lukaszem B pracowal i nie tylko on.Dla Lukasza licza sie tylko osoby,ktore mu potakuja,donosza no i dziewczyna o dlugich,czarnych wlosach w ktora jest slepo wpatrzony,nie wie co sie z nim dzieje ,gdy ja widzi.Jego zlosliwosc,nienawisc do ludzi jest odwrotnie proporcjonalna do wiedzy ,ktora posiada-a raczej nie posiada ,co jest tematem kpin,dowcipow itp Praca w ktorej sie z sprawdzal bylo pozyskiwanie nowych klientów przez telefon,wtedy ,gdy czegos nie wiedzial badz nerwy zagraly odkladal sluchawke i po temacie,atu wciac ktos przychodzi,pyta ,dopytuje,pokazuje bledy-stad ta nerwowosc,stres.

Nn
@Anonimus

Za zniesławienie tez jest paragraf więc uważaj

@Anonimus

Jaki mobbing w firmie? Pierwsze słyszę. Widzę frustracja ludzi niekompetentnych wylewa się w internecie oczerniając kogo popadnie. Zacznijcie od siebie samych.

@Anonimus

To podaj a nie wylewasz swoje żale tutaj, po co? Wpisz sobie w google mobbing przeczytaj z 5 razy i może zrozumiesz. Ktoś zadał już pytanie po co ciągle tam pracujesz, pozwolę sobie odpowiedzieć za ciebie a mianowicie ponieważ nigdzie indziej cię nie zechcą. Każdy chciałby zarabiać więcej ale zasady są znane nie podoba się to droga wolna. Liderów mamy więcej kiedyś było 2 każdy siadał na tym którego już nie ma teraz siadacie na kolejnym zaraz czepicie się kolejnego. Powiedzmy sobie wprost że nigdy was nikt nie zadowoli. Jak dla mnie jesteście jak takie żmije które wrzucają tutaj swój jad. Nie mają odwagi iść zgłosić tego o czym piszą ( wiedzą że to nie prawda a pisać można o wszystkim anonimowo) więc ludzie dajcie żyć sobie i innym.

Anonimus

Nie musze czytać 5 razy czym jest mobbing w pracy,wystarczy raz ,aby,wiedziec czym jest,jakie sa jego przejawy etc-dosw go w tej pracy .Pracuje w firmie bo chce, ale nie godzę sie na takie traktowanie jakie Mnie i inne osoby spotyka ze strony lidera Lukasza .,,Pracujesz tam,poniewaz nigdzie indziej cie nie zechcą''-odp niestety jest to prawda w stosunku co do niektórych osob!!!!,ale nie w stosunku do Mnie, ponieważ przyszedłem z b.dobra opinia z poprzedniego miejsca pracy,nikt mnie nie wyrzucal,zwalnial,kazal odejsc z takiego czy innego powodu. Pawel odszedl nie z powodu pisania opinii na jego temat,ale potraktowania go......Obecni nowi liderzy Marcin,Tomek maj dobra opinie i mam nadzieje ,ze tak pozostanie ,choc jest przyslowie,,z kim przystajesz takim sie stajesz'' to mysle ,ze nie dotyczy ich. Nazywanie pracownikow obecnych i tych którzy odeszli nie zgadzając się na mobbing żmijami jest twoja frustracją.Jest to portal w ktorym wyraza sie opinie o pracodawcy,liderze etc.Lizusy codziennie sie nisko kłaniają,donosza ,pochlebiają Lukaszowi .

Anonimus

Nie musze czytac 5 razy czym jest mobbig-wystarczy raz ,aby zrozumiec-dosw goJa jak i wiele innych osób obecnie w pracy.Pracuje w Ufi bo chce,pracuje b.dobrze ,wydajnie,bez zastrzezen a nie tak jak inne osoby ,,poniewaz nigdzie cie nie zechca''.Pawel nie zwolnil sie z powodu wpisow,a sposobu potraktowania go przez.......Liderzy Marcin ,Tomek nie maja złych opinii, wręcz przeciwnie pomimo przyslowia,,z kim przystajesz takim sie stajesz''.Porównywanie pracownikow ,ktorzy nie godzą sie na złe ,uporczywe,dlugotrwale zachowanie ze strony lidera Lukasza zmijami ,a ich wypowiedzi jadem świadczy tylko i wyłącznie o twojej kulturze osobistej, a raczej jej braku .

Koleś
@Anonimus

Jak czytam te wasze komentarze to gram na skrzypcach...

Witold
@Anonimus

(usunięte przez administratora) to bardzo poważne oskarżenie. Naprawdę jestem zaniepokojony tym, co tu czytam. Skoro tego typu sytuacje rzekomo mają tam miejsce to jestem ciekaw, dlaczego do tej pory jeszcze tak szczerze nikt nic z tym nie zrobił? Nie uważacie czasem, że tego typu sytuacja wymaga interwencji? Proszę o Wasze rzetelne stanowisko w tej sprawie. Dziękuję.

Animrumru
@Witold

Mam rzetelne stanowisko w tej sprawie- tak jak prosiłeś

@Anonimus

Lider tylko pilnuje porządku, a nie mówi Tobie co masz robić. Jeżeli na dany, stanowisku pracujesz z koleżanką to raz, dwa pokaże jak to zrobić. a potem musisz pracować sama. Przecież nie może ktoś całe życie za ciebie robić. Musisz nauczyć się samodzielności . Inaczej [patrzy się na ludzi co przynajmniej próbują robić sami i się starają , a inaczej na takich co co chwilę pytają się jak to się robi.

@Anonim

Ja tam pracowałam i mnie się podobało. Lider jest miły, sympatyczny, a koledzy i koleżanki bardzo życzliwi. To nie jest tak, że nie chcą pomagać bo tak nie jest, a;e to jest zakład pracy i nikt całe życie za kogoś nie będzie robił. Samodzielność w pracy jest bardzo ważna, ponieważ oznacza sam fakt, że jesteś a,mbitny i szybko się uczysz. Wiadomo, że cały czas nie mogą ludzi uczyc i ih wyręczać. Ja jak przyszłam pierwszy dzień do roboty to również mi wszystko pokazywano co robić itp, ale trzeba się uczyć i próbować robić samemu.Mnie po kilku dniach dali na ciężkie stanowisko pracy. Nic nie kapowałam, ale powiedziałam spróbuje, nauczę się i nauczyłam się. , a z takim nastawieniem nie to nic się nie osiągnie Co to za pracownik , który pracuje 10 lat we firmie i nic nie umie zrobić. Myśliz, ze takiego przedłużą umowę?? szczerze w to wątpie/.Najważniejsze są chęci dio pracy. Nie musisz wszystkiego robić perfecto i szybko. Ja również nie umiałam wszystkiego, ale miałam inne nastawienie do pracy: spróbuje, nauczę się. Szef docenia takich ludzi bo chcesz pracować.

@Anonim

zapytać się zawsze można co mam zrobić- nic w tym złego , ale bardziej chodzi o to, aby starać się pracować samemu, a nie ciągle pytać się kolehgów: jak mamy to robić/ Ja przyszłam z nastawieniem : pokaż parę razy, a pozniej uczę się sama i wszystko robię sama. W ten sposób szybciej się czegoś nauczysz i podstawą jest : nie pyskuj do lidera, wykonuj jego polecenia, badz miła. Mówi proszę iść na kory: mów ok, a nawet jak tego nie rozumiesz to poproś koleżankę żeby Tobie pokazała jak to się robi raz dwa aż zakapujesz, a potem rób sama i się nauczysz. Nie można kogoś w czymś wyręczać cały czas. Odmawiając wykonania polecenia szefa musisz liczyć się z tym, że może nie przedłużyć Tobie umowy. Liczą się chęci, że chcesz, starasz sie i próbujesz, a nie mówienie nie bede tego robić bo nie chce. Jeżeli nie idzie, to poprosić trzeba lidera żeby dał ciebie na inne stanowisko pracy. Praca nie jest ciężka tylko jest dużo roboty Co do prac zmioanowych, to myślę ze można się do tego przyzwyczaić. Wierzcie mi że są gorsze zakłady pracy np IAC. Tam jak nie umiałeś czegoś robić , to przełożony zakończyl z tą osobą wspólpracę. Nikt nie bedzie w pracy nikogop 10 lat szkolił. Nie umiesz to się zegnamy. Trzeba się starać i być życzliwy,m zwłaszcza do przełożonych. W pracy byli wulgarni pracownicy i już tam nie pracują. Agresywnością i wyzwiskami nic się nie osiągnie. Na spokojnie podejść do lidera i powiedziec jestem nowym pracownikiem pokazcie nauczcie i na sppkpjnie mowic, a nie krzyki.

@Anonimus

Grunt zeby praca sie podobała, a nie patrzenie na ludzi. W każdtm zakładzie pracy są czarne owce, ktore obgaduja, sa niezyczliwe. Tak jest wszedzie. Najwazniejsze zeby sie nie klocic z nikim , a nie szukac przyjaciol w pracy. To nie o to chodzi. Robote dobrze robic, nie brac L$ i robic postepy w pracy, a nie patrzec na kogos

@Anonimus

Liderzy są ok. Uprzejmi, kulturalni, nie kloca sie. Są w porządku, naprawdę. Praca sana w sobie jest ciekawa . Jeżeli chodzi o pracowników to moje zdanie jest nastepujące: niektorzy są ok, a niektorzy nie. Są tacy co nie chxa pomagac i mowia rob sobie sam bo ja mam swoje do zrobienia. Ci ktorzy sa ok, to pomoga , sle niestety nie brakuje tez i tych niezyczliwych . Nie wiem czy nagabują, nie zwrocilanm na to uwagi. Z pewnoscia widze ze tworza sie grupki starych pracownikow, podzialy na lepszych i gorszych i niektorzy sa gorzej ttaktowani(mam na mysli praciownikow z krotkim stazem pracy). Mam wrazenie ze oni sa traktowani troche inaczej niz praciwnicy pracujacy wiele lat. Moim zdaniem takie robienie roznic w ludziach i podzial na lepszych i gorszych nie jest dobry,

Łukasz jest ok

@Anonimus

Łukasz B jest w porządku. Mnie się wydaje, że ty go po prostu nie lubisz i dlatego się go czepiasz.

She
@Anonimus

Nim pójdziesz do Sądu Pracy nie zapomnij najpierw napisać wezwania do zaprzestania mobbingu(wezwanie należy zaadresować imiennie).Jeżeli to nie przyniesie spodziewanego efektu dopiero wtedy proszę wystąpić na drogę sądową.Jednocześnie pragnę zaznaczyć,że nie współpracuję z Państwem choć aplikowałam.Być może będzie mi dane z Wami pracować.A tak poza tym jestem ciekawa czy w firmie są związki zawodowe ponieważ to one powinny stać przede wszystkim na straży pracowników jeżeli takowe sygnały dostają.Pozdrawiam Wszystkich serdecznie i życzę spokojnych relacji międzyludzkich.

@aa
@Anonim

Premii nie ma i nie liczcie na to. Zakres obowiązków coraz większy. Rotacja pracowników jak na dworcu PKP lub Autobusowym. Codziennie inne twarze. Poza tym niewłaściwa - łagodnie powiedziane - atmosfera w pracy. Przekaz informacji równy zero - dot. pracownik -> Lider -> poszczególne działy wykluczając Kontrolę Jakości w Labo. -> Kier. -> HR -> Dyrekcja.

@@aa

To jak przy tym działa ten program rekomendacji pracowników, który jest wpisany w ofercie dla magazyniera? Piszesz o nowych twarzach, to ile trzeba przepracować żeby kasa z tego programu się należała? Wpada za niego kasa, tak? jakie są zasady?

Premia
@@aa

Przecież jest premia, chociaż śmiesznie niska i często ucinana za rzeczy na które szary pracownik nie ma wpływu.

@Premia

zainteresowana

jaka jest obecnie stawka na stanowisku pracownika produkcji?

Beata
@zainteresowana

A na produkcji mają zapotrzebowanie na pracowników teraz? Szczerze to nie znam firmy, bo dopiero będę się przeprowadzać i już rozglądam się za pracą. Ktoś powie co tutaj dokładnie się na produkcji robi? Czy praca jest łatwa dla kobiet ?

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie UFI FILTERS Poland Sp. z o.o. na Technik utrzymania ruchu? 5 września ogłoszenie na Pracuj.pl.

mag

Jak wyglądają teraz płace po podwyżkach minimalnej, ile zarabia się na produkcji a ile magazynier?

Witam gdzie mozna zlozyc cv, chcialbym podjac prace w UFI FILTERS na produkcji

@Kandydat

Czesc - ogłoszenia są na pracuj.pl lub olx.pl.. w ostateczności zanies do Pana na ochronie na wjeździe do firmy zeby przekazał do HR

Katarzyna

A ktoś ma informacje o posadzie Specjalista ds. Logistyki?? Wyszukałam sobie takie ogłoszenie w internecie, ale chciałabym dopytać się pracowników o detale. Bo mnie interesuje, czy jest ti praca na umowie o pracę? Jest szansa an UoP od razu po rozpoczęciu współpracy? Czy to jest na czas nieokreślony??

Zadowolona

Ja z pracy jestem zadowolona. Atmosfera fajna, ludzie też. W grudniu pracownicy z producji bylismy na imprezie firmowej i wczoraj odebrałam bon od firmy na święta... bardzo fajna firma..dba o pracownika..

Dbaja
@Zadowolona

Jakby chociaż o tych premiach nie kłamali to byliby lepsi.

Mała
@Zadowolona

Sylwia

To ile trwała przerwa i ile trwa obecnie? Bo przecież zapis o ich długości reguluje kodeks pracy. A propos tych premii, to jakie są wymogi, by takową dostać?

Przerwa
@Sylwia

Jak komuś 20 minut wystarczy na przejście z końca hali na stołówkę i połknięcie kanapki to gratuluję. Premii nie ma, szybko odpowiadacie na te komentarze, dział HR ma jakieś powiadomienia ustawione?

Obecnie firma UFI FILTERS Poland Sp. z o.o. poszukuje na stanowisko Magazynier. Czy ktoś składa CV?

Desperado

A po co w innych firmach magazynier więcej wyciągnie niż tutaj.

Gabriela
@Desperado

To ile tutaj zarabia magazynier, poniżej stawki rynkowej? Pracowałeś tutaj, masz jakieś porównanie z innymi firmami?

Łucja

Specjalista ds. Logistyki tylko z wyższym wykształceniem? Pytam o tę ofertę pracy, którą wstawili, bo niestety nic o wymaganiach nie wiadomo pod tym względem. A chciałabym wiedzieć, czy mam szansę na pracę

@Łucja

Co w tym dziwnego,że wymagają wyższego wykształcenia? Wysłać zawsze można. Jeśli zaproszą na rozmowę to szansa jest. Powodzenia

Szefowa ja nie to inni :)

System Premiowy

Jak tam w październiku gadane bylo ze system premiowy ma byc juz niedlugo a tu dalej nic, kolejne obietnice bez pokrycia...

Małgorzata
@System Premiowy

a to nie chodziło o to ze zostanie np wdrozony ten system od 1 stycznia, tak zeby ta dana byla jakas znaczaca a nie tak pod koniec roku ? nikt nic o tym nie mowil ? czy cos wiecje o wysokosci premii wiadomo dla kogo ( czy dla wszystkich), czy po równo itp ?

Kandydacie!!! Jeśli rozważasz ofertę UFI na stanowisku księgowego/księgowej to zastanów się 3 razy zanim zaaplikujesz! Czeka Cię tam ogrom pracy, zero wsparcia przełożonego, same polecenia, rozkazy, pretensje i straszenie sądem. W ciągu 2 miesięcy wykończyli 3 pracowników. Atmosfera beznadziejna. Praca dla ludzi o bardzo mocnych nerwach! Powodzenia

Paulina
@Anonim

Ale czemu niby mieli sądem straszyć? Takie rzeczy to chyba nie bez powodu się robi? W ogóle to jak sie kształtują zarobki na tym stanowisku, może chociaż to rekompensuje nerwowa atmosfere?

K.
@Anonim

Dziękuję, właśnie zastanawiałam się nad aplikacją

Danuta
@Anonim

Dzięki za informacje, a możesz napisać czy jeśli już ktoś sobie tam poradzi to chociaż wynagrodzenie wypłacają na czas i w jakiej wysokości?

Poszukuję pracy na stanowisku Logistyk. Zainteresowała mnie ta oferta pracy na Logistyk. Czy jest tu ktoś, kto ma doświadczenia z firmą UFI FILTERS Poland Sp. z o.o. i może się nimi podzielić? Czy pracodawca oferuje benefity pozapłacowe?

Premieee

Z benefitow to możesz zjeść banana w poniedzialek

Justyna
@Premieee

Czyli co, są owocowe poniedziałki? Innych benefitów nie ma? No a są chociaż jakieś premie może regularne lub z okazji świąt czy innych ważnych dat?

Premieee
@Justyna

Ostatni bonus widziałem w grudniu.

@Marek
@Premieee

System premiowy ma być już niedługo.. Jest umowa o pracę za to. To ważne, bo ciężkie czasy dla gospodarki idą..

Haha
@@Marek

Żebyście się z tymi premiami nie przeliczyli, jak znam ufi będą to groszowe sprawy o ile w ogóle będą, i co ci da ta umowa o pracę? Pracowałem w wielu firmach i to że idą/są ciężkie czasy to uniwersalna wymowka stosowana od lat w różnych firmach.

@@Haha
@Haha

Chińczyk zamknął obok zakład...już są dwie nowe osoby stamtad u nas..a u sąsiada też podobno redukcja... A premia to zawsze dodatkowy grosz..każdy się przyda...

Sasiad
@@@Haha

U sąsiada taka redukcja że nowy budynek kończą stawiać...

Zostaw merytoryczną opinię o UFI FILTERS Poland Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w UFI FILTERS Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy UFI FILTERS Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UFI FILTERS Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 5 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

UFI FILTERS Poland Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 16 ocen.

UFI FILTERS Poland Sp. z o.o.