Opinie o UFI FILTERS Poland Sp. z o.o. w Opole

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie UFI FILTERS Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie UFI FILTERS Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UFI FILTERS Poland Sp. z o.o. w Opole

Zniesmaczony

Długo czekałem aż ukażą się pierwsze komentarze. Sam nie wiedziałem jak zacząć. Bo to tak już jest im firma bardziej się rozwija i przyjmuje większą ilość pracowników tym jest więcej opinii na temat danej firmy. Dlatego powiem tak z większą częścią moich przedmówców się zgodzę czyli prawda jest brak premii ,nagród,podwyżek itd. są owoce co poniedziałek ale jak dochodzę do części która mówi o liderze jednej zmiany bądź drugiej zmiany to pomyślałem sobie jak łatwo jest zniszczyć i oczernić człowieka ... W dobie internetu gdy ludzie nie mają odwagi ,gdy jeszcze pracują iść do wymienionej Pani z HR i powiedzieć co myślą o liderach bądź danym liderze swojej zmiany a żeby ten mógł się odnieść do danych zarzutów , to jak pies z podkulonymi ogonem najlepiej zniszczyć każdego z kim miało się zatarg ,bo przecież ,,napisać wszystko można ,,nawet nieprawdę . Czemu nie napiszecie prawdziwego powodu waszego zwolnienia jakim jest zbieżność wynagrodzenia między starymi pracownikami a nowymi,gdzie ci pierwsi mają mniej i to jest jeden dotykający sedna powód zwolnień , następny to brak podwyżek,brak premii ,jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi zawsze o pieniądze ???? firmy konkurencyjne płacą więcej ... Dlatego co niektórzy do nich przechodzą pracować . Zresztą co się dziwić że ludzie odchodzą jak jak w większości to są młode osoby ,którym niezależny na utrzymaniu stałej pracy,albo są nie nauczone roboty i szukają cały czas swojego miejsca na ziemi .Pójdą tam gdzie zapłacą im więcej ☺️ nie ma firmy w której odchodzący pracownik nie zjechał by firmy w której pracował i brygadzisty do którego podlegał. Z tym że znam jednego lidera i drugiego można im sporo zarzucić,ale jak czytam że brygadzista jest wredny ,nie miły czy coś w ten desent to sobie myślę że wy nigdy nie pracowaliście w firmie z ,,wrednym ,,brygadzistą ???????? ja nigdy nie słyszałem żeby liderzy krzyczeli na swoich pracowników , nigdy nie słyszałem jakiejkolwiek nieuprzejmości ,a wręcz przeciwnie. A podejście psychologiczne typu mam nadzieję że nowa Pani w końcu coś z nim zrobi .... Pani z HR nie jest (usunięte przez administratora) żeby dała sobą w taki sposób manipulować . Moim zdaniem jest za inteligentna żeby wieżyc we wszystko co przeczyta .No bo przecież papier i internet przyjmie wszystko prawda...

Byly pracownik

Wiem o ktorym liderze mowisz , ja noe wiem co on w tej pracy robi , co chwile zmienia decyzje brak kompetencji, rozumnego.myslenia , do zrozumienia drugiego czlpwieka ostatni , ale do podkablowania o byle co to pierwszy, chyba kose ma z calym zakladem, ta pani z HR powinna zrobic zebranie i by sie zdziwila co ludzie by o nim powiedzieli, generalnie wszystkim gra na nerwach , worowadza nerwową atmosfere, jest chamski , zlosliwy i jak cos nie jest po jego musli odrazu leci na skarge, a co do płacy to fakt, choc na swieta dali kiedys babke z biedronki za 10 zl, a co poniedzialek jest skrzynka owocow, banany jablka ...., to zamiast premi, jakby nikogo nie bylo stac na owoce, czesty brak rekawic do pracy, w firmie panuje tzw nielad artystyczny. Nieadekwatna placa do wykonywanej pracy, zreo przyszlosci , bynajmniej ja z ta firma jej nie widze i wiem ze wielu innych tez , nawet ludzie z biura narzekaja, firma jako okres przejsciowy dobra

Filip

Firma dobra to można sprawdzić w internecie. Szkoda, ze tu nikt nie korzysta z możliwości pozostawienia opinii o pracy.

Witold

Nie ma żadnych dodatków do pensji podstawowej? Myślałem, że pracodawca ten oferuje, chociażby nagrody uznaniowe dla najbardziej zaangażowanych pracowników. Coś takiego występuje?

Zofia

Gdzie się zgłosić , żeby dostać tam pracę. Nigdzie nie ma telefonu tylko jakiś z kierunkowym włoskim??????????????

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie UFI FILTERS Poland Sp. z o.o. na stanowisko Operator Produkcji? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Leszno

Jak obecnie wygląda zatrudnienie w firmie Ufi Filters Poland Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa? Czy jest osoba pracująca, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem?

Operator

Firma jest już w opolu nie w warszawie

Zostaw merytoryczną opinię o UFI FILTERS Poland Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w UFI FILTERS Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy UFI FILTERS Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UFI FILTERS Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 5 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

UFI FILTERS Poland Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 16 ocen.

UFI FILTERS Poland Sp. z o.o.