Opinie o UFI FILTERS Poland Sp. z o.o. w Opole

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie UFI FILTERS Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie UFI FILTERS Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UFI FILTERS Poland Sp. z o.o. w Opole

Iryna Fedko

celowy, uczciwy, jest wielka chęć do pracy w tym obszarze, szybko znajduję wspólny język z ludźmi, odporny na stres.

Jak wygląda rozmowa w UFI FILTERS Poland Sp. z o.o. na stanowisko Operator? Z iloma osobami się rozmawia? 24 kwietnia pojawiło się ogłoszenie.

Premieee

Jaka rozmowa biorą wszystkich jak leci za te stawki to cud że tu ktoś pracuje jeszcze.

Myslacy o zmianie pracy
@Premieee

Witam. Jakie stawki obowiązują na produkcj? Czy cztery tysiąc jest realne wyciągnąć? Beż nocek?

Ktoś

Chyba brutto

@Myslacy o zmianie pracy

Jeśli tam gdzie pracujesz zarabiasz więcej niż 3600 i nie chcesz być poniżany to zostań w swojej firmie. Bo z tej to trzeba uciekać.

Masz tyle brutto czy netto? :D

Paulina

To ile godzin miesięcznie pracujecie przy takiej stawce?

8h
@Paulina

8h dziennie 5 dni w tygodniu czasem dodatkowo w sobotę na 3 zmiany.

@8h

czasem to znaczy jak często? 1 sobota w miesiącu dla każdego ? czy rzadziej ?

Nie
@Małgorzata

Nikt tu nikogo nie zmusza do nadgodzin, są dobrowolne i płatne.

NICK

2400 NETTO

Rozczarowany
@Premieee

Okazuje się, że nie biorą jak leci. Mnie odrzucili a rozmowa wyglądała conajmniej tak jakby się aplikowało do biura co bylo po prostu śmieszne. Ktoś chciał się ewidentnie popisać

Haha
@Rozczarowany

Jak cię ufi odrzuciło to nie mam dobrych wieści dla ciebie :D

Titanic

Ten okręt powoli tonie...

Polecam praca lekka i przyjemna.

Paulina

Na jakim stanowisku tak lekko i przyjemnie niby?

Unknown

Dyrektora zakładu

Justyna
@Unknown

Jakie obowiązki trzeba wykonywać na tym stanowisku?

@Paulina

Lekka i przyjemna za biurkiem ????

Łucja
@Mala

No a nie? Chyba nie mniej niż praca fizyczna

Mala

Gdzie przyjemna i lekka przy biurku ,

@Mala

Co takiego w takim razie Twoim zdaniem w pracy przy biurku jest nieprzyjemnego?

Ludzie

Inni ludzie

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie UFI FILTERS Poland Sp. z o.o. na stanowisko Operator Produkcji? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Mateusz

Witam, Chciałbym się zapytać jakie są zarobki na produkcji, magazynie ? Czy obowiązuje 3 miesięczny okres próbny? pytam, bo czekam na rozmowę i nie wiem, czego można się spodziewać. A o zarobkach nie ma żadnej wzmiaki.

Unknown
@Mateusz

3400 brutto na produkcji.

ss
@Unknown

czyli mniej jak w biedronce na kasie

@ss

Mniej niż w stonce ale za to jakie wymagania mają :) i bez premii bez motywowania pracowników (chyba że nagana za palenie oczywiście takie rzeczy tylko dla pracowników produkcyjnych).

Borys Makarenko

Proszę pisać o zarobkach, premiach, awansach, doświadczeniu, a nie, że woda w toalecie jest brudna. Szukam pracy i potrzebuję się czegoś konkretnego dowiedzieć.

mala
@Borys Makarenko

tam tylko sa premie i awanse ha ha

@Borys Makarenko

Premie obiecują i na tym się kończy, kasa zależy od stanowiska ale nie oczekuj kokosów, awanse to już zależy od umiejętności.

Teresa
@Premie

Ale to jak z obiecywaną wysokością tych premii?

@Teresa

Obiecaja ci co chcesz w myśl przysłowia obiecanki cacanki... Od ponad 2 lat na obietnicach się kończy.

Borsuk

Witam do Działu kadry-Hr widze że Firma szuka pracowników do pracy na produkcje , ludzie do pracy są w Brzegu i okolicach wystarczy zrobić dojazd pracowniczy a chętni sami się znajdą zakładając że jest odpowiednie wynagrodzenie, praca jest na zmiany więc nikt nie będzie dojeżdzał pociągiem bo czasowo jest to na dłuższą mete nie do wyrobienia a taki autobus pracowniczy nawet odpłatny to zupełnie co innego.Warto pochylić się nad tym pomysłem i pomyśleć a wszyscy będą zadowoleni.Pozdrawiam.

@Borsuk

A wiesz może ile mniej więcej osób byłoby chętnych?

@Paulina

Trzeba dac ogloszenie w Brzegu i ze jest transport pracowniczy .Nie wiem ilu może być chetnych Pozdrawiam

Borys Makarenko
@Borsuk

Ludzie z Brzegu pracują w Jelczu-Laskowicach i we Wrocławiu i mają od zawsze Opole gdzieś. Taka jest prawda od lat.

Zmiany

W firmie zachodzą nowe zmiany. Obsadzone są nowe stanowiska w biurach i kadrach. Wielkie plany. Wielkie maszyny. A firmy nie stać na podstawowe rzeczy. Jak naprzykład czyste miejsce pracy. Wszędzie brudno, lazienki, stołówka i szatnie strasznie zapuszczone. W łazienkach unosi się nieprzyjemny zapach. W dodatku marna płaca, liderzy którzy biegają za własnym ogonem i wywyrzszają swoich pupilków. Żałosne. Podwyżek jak nie było tak nie ma, za to kierownik potrafi chodzić po hali jak sam dyro.

AbrahamLincoln

Strasza karami, naganami, poza tym duzo obiecuja i nic w tym zakresie sie nie zmienia. Identyczna sytuacja byla w tamtym roku, obiecywali, przeciagali az do jesieni kiedy nikt pracy nie zmienia. Obawiam sie, ze w tym roku bedzie to samo. A moje op i n i e dziwnym trafem zn i k aja z serwisu.

Pracownicy chcą podwyżki i socjalu. Dochodzi do kuriozalnej sytuacji gdzie niektórzy zarabiają mniej niż osoby bez doświadczenia i przeszkolenia co pracują na jednym stanowisku.

@Anonim

no i co ostatecznie z tymi podwyżkami i socjalem? bedzie w firmie czy nie? jaka była decyzja ?

Jakiepodwyzki
@Małgorzata

W poniedzialek mozna zjesc jednego banana wiecej :) taki zart oczywiscie.

Polityka
@Małgorzata

Czemu nieprzychylne komentarze znikaja w trybie natychmiastowym? A firma duzo obiecuje i wlasciwie tylko tyle, strasza karami, naganami - zasada kija bez marchewki...

Komentarzeznikaja
@Małgorzata

Nieprzychylne firmie ukazujace prawde o zakladzie od razu znikaja, nic wiecej nie trzeba dodawac...

Politykaaaaa
@Małgorzata

Ilość ogłoszeń na pracuj.pl mówi sama za siebie . Za chwilę i taka garstka która jeszcze została też ucieknie !!!

Pracownicy

Dokładnie. Chcemy podwyżek.

Jakiepodwyzki
@Pracownicy

Przeciez obiecują od dawna, czego jeszcze chcecie ;)

Ogólnie robota nie jest zła, jest prosta i można sobie poradzić na każdym stanowisku o ile jest się ogarniętym. Największym problemem jest nowy kierownik który ma coś nie tak z głową i odgórnie spogląda na wszystkich pracowników. Pandemia pod koniec zeszłego roku położyła 2/3 pracowników którzy wylądowali na kwarantannie. Wiadomo wiąże się to z brakami na zmianach co przekłada się na dodatkową pracę. Byłem na zmianę u pana Ł. I szczerze mówiąc jest to najbardziej niekompetentny człowiek w całym zakładzie który absolutnie nie ma pojęcia o procesie produkcyjnym a jedynie stosuję wobec pracowników formułkę pod postacią "Musisz poprawić swoje wyniki za mało robisz". Absolutny brak docenienia pracownika, niejednokrotnie musiałem pracować "skacząc" na kilku stanowiskach w tym samym czasie, dokonywać rozładunku/załadunku coolerów na piecu podczas gdy nie było osoby z tymi uprawnieniami, mimo tego że pan Ł. Posiada takie uprawnienia. Jest zwykłym burakiem który niczego nie potrafii a swoją frustrację za ciężkie życie na osiedlu wylewa na innych pracowników. Generalnie funkcjonowanie tej firmy w ostatnim czasie woła o pomstę do nieba. Wieloletni pracownicy mają dosyć bo nie są w ogóle doceniani a wręcz zamęczani nadmiarem obowiązków. Tzn. Ile byś nie zrobił to i tak jest za mało. Polityka wobec pracowników znacząco się zmieniła. Ci którzy mają dwie lewe ręce dostają nowe umowy i pracują na jednym stanowisku bo "skoro już tu jesteś to musisz coś robić" a pracownicy którzy zapi**dalają na kilku stanowiskach na raz, robili wszystko na produkcji są traktowani jak (usunięte przez administratora) i wiecznie poniżani. Radzę trzymać się ogólnie z daleka od wszystkich 3 zakładów znajdujących sie na tej ulicy IFM, UFI oraz IAC. Mimo tego że są to różne firmy to poziom żenady i braku poszanowania dla drugiego człowieka jest takim sam czyli (usunięte przez administratora) samego dna. Pozdrawiam i nie polecam tej parodii zakładu produkcyjnego

Fred
@Anonim

Ma racje. Najlepiej robic sabotaz we wspolpracy z tymi, co cos umieja, a taki niekompetentny z kupionym dyplomem sam sie spali, bo za ch.. nie wie, co i jak odkrecic. Tak najprosciej pozbyc sie (usunięte przez administratora) ze stanowisk. Zgrana ekipa, kazdy trzyma sztame, nikt nic nie wie, a przeciez 20osob na raz nie zwolnia. Jak zwolnia, to akcja taka, ze produkcja staje i juz nie rusza. Proste

Mmm

Nikt z was nie pisze jaka stawka.To chyba podstawa do aplikowania .I nie wiem jak gdzie indziej ale jak przychodzi ktoś nowy to lepiej żeby zapytał 100 razy i robił dobrze niż nie pytał i wszystko robił źle .Po to są starzy pracownicy żeby pokazać .Bardzo zniechęcacie do aplikowania wszędzie jest ktoś złośliwy i ktoś kto obgaduje ,ale do pracy idziesz pracować a nie szukać serdecznych przyjaciół.Bardzo dziwne podejście .Poza tym ile ludzi tyle opinii i tak jest w każdej firmie.

@Mmm

Prawda, pytałam się o wypłaty operatora, ale nikt nic. Albo mają podpisane, że się nie rozgłasza pensji, albo taki klimat że są niepomocne.

Stawka taka sobie ,ale po trzech miesiącach stówka więcej .średnio 3,450

@Anna

Mężczyźni mają wyższe stawki .

Faceci mają na więcej

Mała
@Anna

Trochę mała stawka jak na 3 zmiany ,brak premii zero motywacji ,a kierownik wymaga coraz więcej ma być zrobione .????????????????

@Mmm

Widzę że Firma ma problem z pracownikami proste rozwiązanie zróbcie Państwo dojazd dla pracowników nawet częściowo płatny a chętni do pracy sami się znajdą oczywiście pod warunkiem że będzie dobra płaca.Mieszkam w Brzegu i tutaj dużo osób jest bez pracy lub chce zmienić prace bo wszędzie mało płacą i jeszcze trzeba dojeżdżać pociągiem do Wrocławia a to też kosztuje wiem bo sam dojeżdżam i też chce zmienić prace jak wielu innych.Może ktoś to zauważy i zastanowi się nad tym.Pozdrawiam Kadry-HR.

Mała
@Borsuk

Gdzie się człowieku pchasz firma ok ale kadra kierownicza ,HR ,liderzy szkoda słów .

@Mala

Pracowałam tam rok temu stawki się nie zmieniły

UFI FILTERS Poland Sp. z o.o. ma teraz aktualne oferty pracy w Opole. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Owocowe

Czemu zniknely owocowe poniedzialki? Przecież są.

Jaka atmosfera panuje w firmie UFI FILTERS Poland Sp. z o.o.? Są ogłoszenia na GoWork.pl z 30 stycznia. Czy jest rotacja?

Mala

Bardzo duża rotacja i atmosfera nie dobra

Prawnik

Art. 212. kk [Zniesławienie] § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności

@Prawnik

Aż tak nisko upadacie? Domyślam się który dział najczęściej korzysta z prawnika... Proszę też wypisać tekst art. Który mówi o (usunięte przez administratora) Kilka skarg znajdzie się u wielkiego szefa

ok

witam! czy w tej chwili firma poszukuje pracowników na dział produkcji? gdzie można wysłać/złożyć CV?

Pracuj
@ok

Na pracuj . pl mozna skladac aplikacje

@Pracuj

Prawda, można. Nie podali ile się zarabia, wiesz może ile by wziął operator produkcji? Mąż myśli wysyłać cv.

Kierownik nie spogląda na pracowników z góry, gdyż jest nikłego wzrostu,drobny( z zadlugimi spodniami),a wprowadzającym go w zagadnienia produkcji jest.....człowiek o ogromnym doświadczeniu,wiedzy, uprzejmości tak dobrze tu opisany Łukasz,więc wszystko na temat

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie UFI FILTERS Poland Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Dodatkowo płatne

Jolanta
@.

A wiesz ile? Jakie są teraz kwoty? Chętnie bym sobie tak dorobiła.

Zostaw merytoryczną opinię o UFI FILTERS Poland Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w UFI FILTERS Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy UFI FILTERS Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UFI FILTERS Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 5 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

UFI FILTERS Poland Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 16 ocen.

UFI FILTERS Poland Sp. z o.o.