Opinie o UFI FILTERS Poland Sp. z o.o. w Opole

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie UFI FILTERS Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie UFI FILTERS Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UFI FILTERS Poland Sp. z o.o. w Opole

Zero perspektyw, zero tolerancji . Kobiety traktowane jak tania siła robocza . Liderzy mają pupilków i tylko one mają dobrze . Reszta to popychadła. odejście z ufi to najlepsze posunięcie

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w UFI FILTERS Poland Sp. z o.o.?

mloda

Zależy na kogo trafisz . Jeden jest lajtowy, a drugi wymaga

Obiektywna opinia

Praca jako monter nie należy do ciężkich, aczkolwiek mała rotacja pracowników na poszczególnych stanowiskach sprawia, że monotonia obowiązków trochę zabija motywację do pracy. Osoba nowo przyjęta raczej będzie zadowolona z pieniędzy, biorąc pod uwagę lekki charakter pracy. Starzy pracownicy, czyli Ci na których firmie powinno najbardziej zależeć zostali olani ciepłym moczem. Ufi Filters to nie jest lokalna firemka, tylko światowe przedsiębiorstwo,a nie potrafili dać "weteranom" choćby najmniejszej podwyżki tłumacząc się tym, że dopiero się rozwijają. Niestety zapomnieli o tym, że ludzie również się rozwijają i nie chcą stać w miejscu. :) Atmosfera? Zależy od brygady i od mistrza. Nie byłam zadowolona ze sposobu zarządzania swojego lidera,ale też nie wiele oczekiwałam, bo siedząc na przerwie ze współpracownikami dało się słyszeć tylko "wysłałam CV tam i tam" "zwalniam się stąd" oraz szereg epitetów na temat lidera,i nie były to przychylne komentarze ;) jako, że jestem osobą, która woli sama sprawdzić niż się sugerować czyjąś opinia dałam szansę i szybko się zorientowałam,że faktycznie coś jest nie tak. Arogancki,z brakiem podstawowej wiedzy na temat całego procesu tworzenia produktu, gdzie nazywają się "mistrzami zmiany, mistrzami brygady", budowanie dobrych relacji ze swoimi pracownikami leży i kwiczy. Priorytet dla Pana P. To dobrze wypełniony raport i w sumie to tyle. Wiem, że druga brygada ma bardziej ogarniętego lidera i takie też sprawia wrażenie na pierwszy rzut oka - wymagający, ale ludzki, nie wywyższający się i raczej z tych co pójdą za pracownikiem jeśli coś jest nie tak. HR przy przyjęciu nowego pracownika otacza firmę piękna mgiełką ze słów "tolerancja dla wszystkich" "równość" "dobre i ciągle rozwijające się miejsce pracy" A jak dasz im wypowiedzenie to ma się wrażenie, że w tym wszystkim brakuje tylko oplucia w twarz, tak bardzo wyniosłego zachowania z ich strony doświadczyłam. Podsumowując jest to dobre miejsce dla osób, które lubią zrobić co mają zrobić i iść do domu po 8h, monotonna praca nie sprawia im problemu, nie przywiązują dużej wagi do jakości troski o pracownika oraz atmosfery między innymi pracownikami i liderem. Na pewno można oczekiwać więcej na zmianie Pana Ł.

Przesada
@Obiektywna opinia

Troche przesadzilas z tymi raporatami, wydaje mi sie ze w szkole podstawa Czy gimnazjum zostalo ukonczone przez Ciebie wiec wypelnienie jakichkolwiek formularzy nie powinno byc problemem a uwierz mi ze co do etykiet i raportow to jest wazne dla lidera i pracownikow. Glupie gadanie i narzekanie na lidera z ktorym sie nie pracowalo ???? uwazam ze takich pracownikow jak Ty, powinni odrazu usuwac z firmy. Co do Pani Hr moze masz ciut odrobine racji bo podejscie ma FATALNE do pracownikow. Nie wypowiadaj sie prosze jak nie pracowalas dla tego otoz lidera.

@Obiektywna opinia

mowic sobie mogą, aleSzczerze wątpie żeby kierowali się zasadą tolerancji i równości. Tak jest w każdych firmach.L ogicznym jest sam fakt, ze kazdy ma swoich pupilkow.

Crimp

Praca ok, większość ludzi nie wie jak wygląda praca na produkcji i potem są płacze bo nie może jeden z drugim siedzieć i grać na telefonie. Najlepsi są pracownicy do których NIC nie dociera, na szczęście nie zostają na długo. Jak ktoś mówi o mobbingu to bym go nie słuchał, nie spotkałem się z takim zjawiskiem w tej firmie. Zarobki może nie są oszałamiające (szczególnie jak ktoś nic nie potrafi) i panuje mały chaos organizacyjny. Poza tym praca jak każda inna, bez wywierania presji na pracownikach czy innych formach mobbingu jak w większości opolskich firm. Atmosferę psują sami pracownicy niższego szczebla (nie wszyscy oczywiście), wzajemnie się obgadując i wymyślając niestworzone historie o innych, najbardziej pewien jegomość z produkcji o którym teraz nie napiszę a i tak wszyscy wiedzą o kogo chodzi, nawet nowi pracownicy, wystarczy jedna rozmowa z tą osobą. Ogólnie polecam.

@Crimp

Niestety to prawda. To wszystko przez kompleksy i zazdrość. Patrzą krzywo, ponieważ boją się konkurencji, Na szczęście nie wszyscy tacy są.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie UFI FILTERS Poland Sp. z o.o. na stanowisko Operator Produkcji? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

praca i opinia na temat firmy Liderzy są ok. Nie krzycza, są mili i kulturalni. Nie można powiedzieć złego zdania na ich temat. Zarówno Łukasz jak i Marcin są naprawdę w porządku. Nikt nie stosuje mobingu, są spoko. Jedna pracownica co czasami wciela się w rolę szefowej, jest dobra w swoim fachu. Pilnuje porządku i trzyma dyscyplinę , ale czasami za dużo Z niektórymi gada, a innych ignoruje. Praca sama w sobie jest ciekawa i interesująca. Nie mam żadnych zastrzeżeń do niej. Wiadomo, że trzeba swoją robotę wykonywać dobrze i w miarę szybko. Nocki są trudne, ale da się przeżyć. Najfajniejsze są drugie zmiany Mam tylko mieszane myśli co do pracowników. Niektórzy są ok, pomagają, są mili, ale niestety niektórzy nie są ok. Jak trzeba pomóc, doradzić to albo nie odpowiadają albo mówią nie mam czasu , rob sobie sam. Nie jest to zbyt fajne. Trzeba sobie pomagać bezinteresownie. Wydaje mi się, że w pracy jest podział na ludzi lepszych i gorszych co nie powinno być miejsca., ale skoro nikt nie zwróci o to uwagi, to zmian nie będzie. Praca jest naprawdę ok.

Co jaki czas w UFI FILTERS Poland Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Płacą więcej za nocki

Rororo
@mloda

No to akurat jest w przepisach pracy i jest to ich obowiązek.

@Rororo

To jest uczciwe. Nikt za darmo nie pójdzie na produkcję ciezko pracować. Na nockach jest charowa. Organizm zmeczony, a oni wymagaja tyle co na normalnych zmianach. Dobrze ze placa za to inaczej by tam nikt nie poszedl za darmo chodzić.

Eee
@mloda

Ktos wam placi za te komentarze? Pojawiaja sie regularnie i maja identyczny wydzwiek. Ale sama firme i prace polecam.

Asti

Najniższa krajowa, premii brak. Tłumaczone jest to tym iż firma dopiero co weszła na rynek. Z pozytywów to sama praca lekka i przyjemna. Odwalisz 8h i w domu żyjesz swoim życiem. Jak ktoś szuka problemów i sensacji to jak w każdym innym miejscu znajdzie powody do narzekania. Atmosferę tworzą ludzie jeśli jesteś w porządku wobec innych to oni też są wobec Ciebie.

@Asti

Przyszłam do pracy z nastawieniem: nie kłocić się, nie wyzywać nikogo, być życzliwym. Być codziennie w pracy, nie spóżniać się do roboty i starać sie pracować samodzielnie. Oni to doceniają, że ktoś się stara.

@Asti

Plusow jest wiecej. Jestes tylko 8 h, masz mozliwosc dorobienia sie pracujac na nadgodzinach w soboty i na 3 zmianach. Pieniadze sa dosc spore. Praca nie jest ciezka ani halasliwa. Jedyny minus to taki ze przy montazach patrza na to ile zrobiles a te liczby ktore dobrze byloby miec sa dosc spore i to jest troszke niefajne , a tak poza tym to ok 9./ 10

Ona

Tylko mi się wydaje czy jakoś dziwnie się zrobiło?

mloda

Witam. Moja opinia jest pozytywna, Większość pracowników była bardzo uprzejma dla mnie. Naturalnie zdarzały się czarne owce w stadzie, ale tak jest wszędzie. Zawsze znajdą się nieuprzejmi ludzie. Należy to olać. Ja wyciągnęłam z tego następujące wnioski: trzeba podejść do ludzi z życzliwością, nie kłócić się w pracy. Robić swoje i tyle. Jak trzeba pomóc to trzeba. Postarać się wykonywać pracę samodzielnie i słuchać poleceń przełożonego.

Pracowałem tam

Witam wszystkich. Pracowałem w firmie Ufi i na produkcji u Pana Pawła i u Pana Łukasz jak i na tłoczni u Pana Karola. Zaczynając od opisu pracy z Panem inżynierem tłoczni, mogę powiedzieć że współpraca przebiegała bardzo chaotycznie , dlatego że zostawiając ludziom zakres obowiązków na dany dzień pracy (słownie bądź przez polecenia pisemne ) po przyjściu do pracy tego Pana, jak decyzję z jego strony były błędne, bo jak okazało się trzeba było kazać robić ludziom coś zupełnie innego , winą za wykonanie ,,nie tej,,pracy są obwiniani pracownicy . Nie można się z tym Panem zupełnie dogadać ,bo racja jest tylko po jednej stronie i to po stronie Pana inżynieria. Jeżeli chodzi o pracę produkcyjne pod pieczą Pana Łukasza to nie zgadzam się z tym że jest wymagający i żeby to był odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu .On po prostu nie za bardzo się orientuje co się wokół niego dzieje , a siedząc w większości czasu pracy za biurkiem nie dowie się tego . On wie tylko tyle że mają być wyniki i ma ich być dużo . Brak jakiejkolwiek pomocy pracownikom w czasie pracy , niemożności z jego strony w rozwiązywaniu problemów produkcyjnych , od razu widać że nie ma zielonego pojęcia o przebiegu pracy na produkcji .I to co mi się bardzo tam nie podobało to są notatki Pana Ł. W których się wystawia produktywność każdego pracownika i raz na jakiś czas publicznie, stojąc wszyscy w ,,przyjacielskim,, kręgu na mitingu (zawsze po 2-giej. Zmianie około godziny 22-giej) beszta pracowników przy wszystkich ludziach.Czyli wywołuje ich personalnie i przy całej grupie czyta ze swoich notatek jaki dany pracownik jest wydajny ,co źle robi a zwłaszcza to co źle pracownik robi -troche przykre. Brygadzista z łapanki z brakiem podstawowej wiedzy . Nie wiem co on robi przez cały dzień w biurze skoro nawet dokumentacji produkcyjnej pokserować nie umie. Na zmianie u Pana P. Byłem kurtki czas . Ale co mogłem zauważyć to chyba to że daje się za bardzo wykorzystywać . Może się zdziwcie ,ale on jako jedyny nie pracuje tylko za biurka .przynajmniej będąc tam nie zauważyłem tego .Ja akurat byłem tam wtedy ,kiedy brygadzista z jednym z pracowników wyciągali razem coolery z pieca. Co mnie pozytywnie zaskoczyło ,patrząc na to co widziałem na zmianie lidera Ł. Pracownikom (dobrym ),którzy tam pozostali poradzę tylko tyle , żeby nie dawali się wykorzystać są lepsze oferty pracy za lepsze pieniądze i nie przy aluminium,które jak wiadomo jest szkodliwe zwłaszcza kiedy jest wypalane . Mówi się że pracowników jest dużo i jest w czym wybierać! Tak jest ich dużo ,ale średnio chce im się pracować . Dobry pracownik jest w cenie . Pozdrawiam

DaDi strach
@Pracowałem tam

Dobrze ze dodałeś że pracowałeś w Ufi bo nikt się nie domyśli kim jesteś... Ale strach nie pozwala Ci ujawnić się kim byłeś... Może wtedy lider na którego się skarżysz mógł by napisać też coś na Twój temat. Strach...

Jest super
@Pracowałem tam

Ludzie zacznijcie krytyke najpierw od siebie. O błedach nie bede mówił. Niektórzy myśla, że przyszli do przedszkola przebimbać 8 godzin i nara. Tak to wyglada.

@Jest super

To jest praca i nie można przychodzić z nastawieniem: ktoś za mnie zrobi. Lider pomaga, mówi co zrobić, ale trzeba również coś kapować i robić samemu, a nie tylko patrzeć na to czy ktoś pomoże. Pomczątki są najtrudniejsze. Pózniej jak się wszystkiego nauczysz, to będzie ok. Mnie najbardziej podobała się praca na korach- fiat i bmw.

Neque

Jakie teraz są zarobki na produkcji?

@Neque

płacą więcej za 3 zmianę. Jeżeli przepracujesz cały tydzień na tych zmianach to oprócz standardowego wynagrodzenia, dostaniesz jeszcze 160 zł. Warto zwłaszcza jeżeli ktoś potrzebuje kasy. Kwestia przyzwyczajenia.

Przyszły niedoszły

Witam jakie wynagrodzenie przysługuje na stanowisku narzedziowca ? Pozdrawiam

Jakieś opinie na temat stażu?

Nie
@Kasia

Tak

Na jakie benefity można liczyć w Ufi Filters Poland Sp. z o.o.?

Nicko

Na żadne.Gola pensja.

Uwolniona

Wreszcie koniec , przez koronowirusa musialam tam zostac troche dluzej mimo warunkow, płaca hmmm , gola wyplata za godziny, zero dodatkow , premi , nawet ubezpieczenia grupowego nie ma, firma stosuje stara spoewke ze dopiero zaczyna , ze to nowa firma itd , tak juz 2 lata, firma dziala jak nasz rząd, obiecuje obiecuje i nic wiecej, w pracy generalnie nieogar rządzi, lider przynajmniej na mojej zmianie to jakis smiech na sali, ludzie poprostu przez niego sie zwalniaja, moze nowa pani z HRU zrobi wreszcie z nim pożadek , bo nie da sie tak pracowac. Rotacja w firmie ogromna ,zadlo kto chce to wytrzymywac za te pieniadze. W samej firmie nieład, góra smieci , muchy , nawet na stolówce, magazynier posprzatal wszystko a za kilka dni bylo to samo, malo komunikacji, sprzeczne polecenia , generalnie firma z braku laku.

On
@Uwolniona

Pracuje w firmie o podobnym profilu i widzę podobne problemy które wynikają w większości ze złej komunikacji. Brak jasno określonych celów i wymagań oraz co się wielu osobom nie spodoba ich egzekwowania. Pominąć nie można też naszej skłonności do wiecznego narzekania. I tak np. bałagan na stołówce zrobiły krasnoludki a nieład i bałagan na produkcji to Marsjanie??? Z jednej strony jest zarzut o bałagan a z drugiej będzie narzekanie że brygadzista czy lider gonią o porządek? Przestańcie szukać problemów tylko do okoła i u innych a zacznijcie od siebie.

Chętny

Witam. Jakie teraz stawki dają na "dzień dobry"? Czy faktycznie nie ma ubezpieczenia grupowego? Jest jakiś socjal?

Fiki miki
@Chętny

Na start gdzie? Na montażu? Na piecu? Na prasach? Tam chyba sa rozne stawki zalezy co kto sobie wynegocjuje. Socjal wchodzi, grupowka tez.

Chętny
@Fiki miki

Montaż. Wchodzi tzn obiecali ale nie będzie? Jakieś karpiowe na święta?

Fiki miki
@Chętny

Beda bony na swieta. Na start na montaż 3200 brutto. Premie maja być od stycznia. Z socjalem tzn opieka lekarska itd to w trakcie organizacji jest.

Pracowalem w UFI na zmianie Pawła .(usunięte przez administratora) Udaje milego a swoje robi ( kabluje na pracownikow). Duzo bylo skarg na tego lidera a nadal pracuje.Praca bez mozliwosci rozwoju. Ogolnie nie polecam.Porazka

Wzburzony

Proszę mi powiedzieć dlaczego ,,starych,, pracowników traktuje się gorzej niż nowych? Nie dość że więcej robią ,więcej wiedzą , szybciej pracują to mniej zarabiają! Są dawanie na cięższe stanowiska pracy tam gdzie trzeba być szybkim i to za co ? Za mniejsze pieniądze jak biali murzyni . I jeszcze tylko starzy pracownicy pracują na nockach na 2-uch zmianach po 5osob się zmienia żeby chodzić na noc do pracy z jednej i 2-giej zmiany . Kara czy przywilej ? A reszta pracowników jak by byli na wakacjach przynajmniej .

Psychopath
@Wzburzony

Proszę Cię, napisz jeszcze raz to samo ale po polsku. Aha, jeszcze jedno. Czy wiesz, co to są znaki interpunkcyjne?

Wstyd

Wstyd mi za wczorajsze zachowanie ludzi reprezentujących naszą firmę , bo jak można na podstawie jednej rozżalonej ,,Pani ,, zwątpić w pracę liderów do takiego stopnia jak to się stało wczoraj. Co sobie ludzie pomyślą ,że kim jest dla was lider w naszej firmie. Ewidentny brak szacunku do Pana P. ze strony rządzących . Tylko że ten lider nie wykonuje tylko i wyłącznie swoich obowiązków ale dodatkowo robi jako magazynier ,podstawia nam komponenty za każdym razem jak widzi że czegoś nam brakuję... Ponadto jako utrzymanie ruchu ,sprzątaczka i najważniejsze z każdym problemem produkcyjnym można do niego przyjść . A to jak napisała Pani uwolniona że chodzi na tak jak mówisz ,, skargę,, i są rozmowy prowadzone z daną osobą na którą tak jak piszesz ,,naskarżył,, to to jest proceder stosowany w każdej szanującej się firmie.Przy poważniejszych rozmowach bądź konfliktach proszony jest pracownik z HR jako osoba postronna i jako świadek żeby tacy ludzie jak ty niezażucili liderowi nadużycie władzy żeby nie poszli w rewanżu na skargę i nie skłamali że np. tą daną osobę lider podrywał ???? i z drugiej strony HR wie o wszystkim co się dzieje na hali . A zamiast iść do brygadzisty i po ludzku z nim porozmawiać i powiedzieć co się nie podoba i czy można by było to jakoś zmienić ,bo np.stanowisko pracy ci nie odpowiada to nie lepiej się obrazić ,zwolnić , szukać winnego, pogrążyć go ...a może jeszcze byłabyś szczęśliwsza jak by go zwolnili z pracy za twój brak komunikacji ,a może miał się domyślić o co ci chodzi... To jest tak jak lider jest za ,,dobry,, a może wszyscy oczerniajmy niesłusznie jakiegoś kierownika , inżynieria , lidera, HR, a co? Mamy tyłu dobrych ludzi znających się na swojej pracy ... Ale jak widać to za mało tylko dzięki tym ludziom ta firma prosperuje... A co by było jak by sami zaczęli się zwalniać bo poczuli by się urażeni w sposób jaki zostali potraktowani i to nie przez byłych pracowników tylko przez reakcje niewłaściwą ludzi którzy powinni za nimi stać murem ,bo przecież on wśród pracowników ich reprezentuje . To działa w 2-e strony my jako pracownicy też mamy prawo poprosić Panią z HR o uczestniczenie w rozmowie z jakimkolwiek przedstawicielem naszej firmy jak czujemy się w obojętnie jaki sposób ,,pokrzywdzeni ,, , mamy jakieś zastrzeżenia , bądź wątpliwości . Mamy tak fajną Panią z działu HR że na pewno pomogłaby w przeprowadzeniu takiej rozmowy i rozwianiu wszelkich wartości jak i ułagodzeniu konfliktów. Jak by do tego doszło to pani uwolniona nie musiała by się zwalniać i oczerniać niesłusznie ludzi,bo firma nie jest zła. Atmosfera w pracy jest w porządku ,a głównie dlatego że ludzie są fajni i lider ,który nami zarządza .

Były filterowiec
@Wstyd

Paweł czy ty sam sobie odpisujesz? Trochę to żenujące. Pracowałam z tobą i niestety nie mogę powiedzieć dobrego zdania. Ale sama firma nie jest zła.

Rozbawiona

Powiadomienie o nowych wpisach przyszło mi na maila . Widzę że Pani uwolniona i były pracownik to jedna i ta sama osoba tyle że na pierwszy rzut oka prowadząca dialog ale jak się przyjrzeć godzinie i dacie tych 2-ch wpisów można stwierdzić że to nie był dialog lecz monolog????????????firma musiała Panią nie źle wkurzyć że postanowiła Pani przeprowadzić sobie rozmowę sama ze sobą ???? najpierw roszczenia, bolączki co jest dobre a co złe o godzinie 6:22 po czym odpisała sobie Pani na poniższy text o 6:36 ????????????nie źle ????????????

Zostaw merytoryczną opinię o UFI FILTERS Poland Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w UFI FILTERS Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy UFI FILTERS Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UFI FILTERS Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 5 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

UFI FILTERS Poland Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 16 ocen.

UFI FILTERS Poland Sp. z o.o.