Opinie o autohero.pl - Autohero Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Autohero Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Autohero Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Autohero Polska Sp. z o.o. w Warszawa

na bity w butelkę

Kupiłem z tego portalu hyundaia ix 35 miał być po całkowitym przeglądzie sprawny gotowy do jazdy nie dość że został dostarczony póżnym popołudniem jak zapadł zmierzch bo to był luty .Samochód był brudny i nie kompletny mianowicie nie działały czujniki tył parkowania ,brak zaślepek w drzwiach nie wymienione filtry (olejowy,powietrza ,kabinowy )nie było stanu oleju -niedziałająca klimatyzacja (chłodniczka była zepsutaczyli nieszczelna -uszkodzona )czujnik ab-esu był niesprawny .Wszystko to jak im się pisze to oni twierdzą że kupujący powinien sam tego dokonać i wymienić------a gdzie jest gwarancja autohero tak pięknie piszą że wszystko sprawdzają i auta są gotowe do jazdy bez wkładu finansowego .Jednym moim zdaniem sami (usunięte przez administratora) i więcej nic na ten temat gorsi od handlarzy z Gniezna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Amy

Widziałam widełki płacowe 3800 - 5000 zł miesięcznie na posadzie Mechanik samochodowy. Obecnie szukają pracownika i zastanawiam się, czy to jest pensja? Czy te widełki to pensja i tez jakieś premie?

Andy

Do momentu zakupu- super, auto dostarczono pod dom. Po przejechaniu 2000 km i stwierdzeniu usterek (rozrząd)....wykasowałem Auto-Hero z pamięci. Pozdrawiam .

Dominik

Firma beznadziejne zarządza, od ściany do ściany. Zatrudnia ludzi, tworzy działy a po kilku miesiącach zawalenia i likwiduje. Dyrektor pasowałby raczej w więziennictwie. Kasa za etat nędzna, trzeba wyrobić prowizję którą też czasem zmniejszają w trakcie miesiąca i nie ma dyskusji. Jak ktoś szuka poważnego pracodawcy na dłużej to nie tu.

X
@Dominik

Święta prawda. Stworzone kilka zespołów po czym po kilku miesiącach zwalniają na raz 20 osób. Jeśli ktoś szuka stabilizacji to nie tu.

Joanna
@Dominik

Prowizje zmniejszają? Co na to pracownicy w takiej sytuacji? A taka miesięczna pensja bez prowizji to ile wynosi?

@Joanna

Podstawa to najniższa krajowa.

Sprawiedliwy
@Oo

15,7 x 168 = 2637- za wiele to to nie jest- do tego praca w różnych godzinach tj. raz od 6.00 innym razem o 14.00- człwoiek ma robić i się nie pytać- ma być jak Tommy Lee Jones-,ale masz nim być po cichu- czyli nie mowisz tylko robisz i co ci dadzą - to jesteś zadowolony i robisz, jak ci czegoś pracodawca nie daje to to zdobywasz - zamiast dostać- u mnie mailem sam sobie kupić nóż kreślarski do streczu i taśmy. rękawiczki jedna para na tydzień. A oni odbiorą telefon i cię pocieszą- bo sami tylo siedzą w biurze 60 km od pracy- którą wykonujesz- jak mają ci wystawić zaświadczenie- to na wszystko mają czas- taka to opieka. jak w ZSSR- wujek stalin też był dobry i dbał o naród- oni też tak dbają.

@Sprawiedliwy

Dlaczego nie zgłaszacie takich tematow do HR, BHP i Pip?

@Oo

A jest tam w ogóle opcja zgłoszenia problemu anonimowo np.? Może ludzie się boją konsekwencji czy coś. Ja w niektórych firmach miałam taką skrzynkę na anonimowe uwagi przykładowo.

@Marta

Tak, bezpośrednio w biurze Pip.

@Dominik

Jeśli ktoś pracował już w innej firmie która jest dobrze zarządzana to szybko się zorientuje że dyrektor się uczy. on cały czas się uczy. Firma jest bardzo bogata i stać ich na naukę

Krystyna
@Oo

pip i tak jest zewnętrzny, mnie to ten HR zastanawia... Ludzie faktycznie są co do nich jakoś sceptycznie nastawieni skoro nie zgłaszają tak jak sugerujesz? wiadomo dlaczego?

nik313
@Dominik

Kontakt z konsultantem- opryskliwy , robiący łaskę. Nie pozwalaja dokładnie oglądać samochodu. Kupuje się kota w worku. Dotyczy ŁAJSKA. Nie polecam

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Pracownik po przejściach

Firma to żart, jeżeli chodzi o pracownika kwestie wewnętrzne podejścia do produktów i klienta to historia na dobre wydanie w kilku tomach. potraktują Cie jak najgorszego śmiecia, zero podwyżek ciagle zwolnienia wieczna pretensja i wymogi pod tabelkę - co by się wszystko zgadzało jak Pan Niemiec kazał. Szanse na rozwój tylko jeśli jesteś w gronie które darzy sympatia dyrektorzy. Zwolnią Cię - szkoda bo byłeś dobrym pracownikiem jednak redukcje. Zwolnisz się sam - bardzo dobrze bo i tak nie byłeś nic wart. Ciekawa narracja.

Grażyna
@Pracownik po przejściach

Skoro jakieś tam "wymogi pod tabelkę" macie to wiązały się chociaż z tym jakieś premie? I skoro zero podwyżek to aż ciekawa jestem jaka podstawa była, porządna chociaż?

@Grażyna

Podstawa w 2023 dawno poniżej norm rynkowych, w niektórych wypadkach na granicy najniższej krajowej Co w przypadku większej ilości obowiązków niż niejeden kierownik na juniorskim stsnowisku to żart Premie zapomnij Cudowna „premia uznaniowa@ według uznania z miesiąca na miesiąc coraz mniejsza lub jej brak Tyraj za 5 bo redukcje, podwyżki zapomnij bo poprawa rentowności spółek Brak podwyżek pensja niezmienna od 2020

Emila

Na granicy najniższej krajowej to ile dokładnie? 100zł więcej, 200zł ? Za co można dostać premię uznaniową, jakieś konkretne działania?

Ej a kto uznaje, żeby pracownik dostał premię?? Szef firmy, czy dział hr? Jakby kto podejmuje te decyzję? I czy można na święta dostać i premie uznaniowa i jakąś świąteczną?

Beniu

Dzień dobry, pracuje w Autohero w Kezin / Berlin, Atmosfera wśród pracowników jest przyzwoita, sama praca też, niestety brygadzista Polak na mechanice jak i na lakierni traktują ludzi jak śmierci, są to ludzie z przypadku i zamiast stworzyć pozytywną atmosferę w pracy robią pracownikom wodę z mózgu wysyłając ich raz tu raz tam, bez powodu, od tak żeby pokazać kto tu rządzi..... Nie mają żadnego przygotowania do pracy z ludźmi, w dzisiejszych czasach jest to nie do pomyślenia, strach się odezwać bo z automatu leci się z pyz dnia na dzień..... Przykra sprawa.????

Leon
@Beniu

Witaj kolego. Domyslam się kim jestes a nawet jeśli się mylę ,to napiszę Tobie co ogólnie myślę. Z pewnością zostałeś zatrudniony przez tel ,podając i wysyłając swoje CV lub z polecenia kolegi, który to mógł otrzrymac pieniądzę za Twoje "przyjście do pracy" i poświadczył Twoje umiętności . Widziałem to wiele razy i (usunięte przez administratora) ściska jak z tych opowiadań "co to Ja nie robiłem" itp okazuje sie kompletne dno,amatorszczyzna i papudroctwo bez poczucia odpowiedzialności za swoją "prace".Zapomniałeś ,żę przyjechałeś do pracy a nie na wakacje do kolegów.?? Potem sie Pan dziwi ,że przerzucany z działu na dział nigdzie się nie sprawdził.. Przypadek????? no ale to przecięż wina zarządzających.Troche pokory.

Oliwka

Ktoś był w pracy jako mechanik samochodowy ale w Niemczech? Bo jest oferta taka też, nie tylko w kraju. Czy zapewniają mieszkanie? Bo tylko jest o pomocy przy przeprowadzce napisane.

Destroyer

Wszystko pięknie, fajnie ale tylko na początku, kiedy zaczną się problemy z samochodem który pojeździł prawie 2 miesiące bez usterki, rzecz w tym że raz już był w warsztacie skierowanym przez autohero który nic nie zrobił tylko wykasował błędy (problem dotyczący z kontrolką check engine) lecz po jakimś czasie znów to samo, a autohero umywa ręce i nie chce uwzględnić gwarancji bo jak to twierdzą że łańcuch rozrządu jej nie podlega. Dwóch doświadczonych mechaników powiedziało że to są części mechaniczne rozrządu które są napisane jakie obejmuje roczna bezpłatna gwarancja. Ja tego tak nie zostawię i przestrzegam każdego kto chce kupić tam samochód czar pryska jak zaczną się problemy, a gwarancja jest tylko na papierku roczna niewidoczna. Ponoć samochody są sprawdzane pod każdym kątem a tak naprawdę sprzedaje się nieświadomemu klientowi uszkodzone auto mechanicznie.

Justyna

Firma Autohero (usunięte przez administratora) ludzi na dodatkowe koszty w związku z gwarancją jako dają na zakupione samochody, ale jest to zwykła ściema. Osoby pracujące w tej firmie w dziale reklamacji Pan Łukasz G. i Pani Joanna P. jakiś dramat. W celu odrzucenia reklamacji piszą byle co oby tylko Klient się odczepił. Ja na miejscu pracodawcy dawno bym podziękowała za współpracę. Nie wspomnę już o traktowaniu Klienta po zakupie samochodu. Dają gwarancję na rok a jak coś się wydarzy to mówią, że to z winy Klienta bo nie dopilnował. Za te kłamstwa i obietnice bez spełnienia powinni tą firmę zamknąć za naciąganie ludzi i łamanie prawa! NIE POLECAM ZAKUPU AUTA!

Klientka

Nie widziałam komentarzy. Kupiłam. Od tygodnia jeżdżę, prawdopodobnie uszkodzone łożyska w kołach. Reklamacja złożona, informacja od autohero " mamy 14 dni na rozpatrzenie... auto nie może być użytkowane, chyba, że dotyczy to jazdy do serwisu". Ktoś miał podoba sytuację? Co robić?

Mr T
@Klientka

Prawdopodobnie już jest po temacie, ale... odpowiem. Trochę dziwne pytania zadajesz, to raz. Wyraźnie napisali ci że: - mają 14 dni na rozpatrzenie reklamacji - od momentu zgłoszenia reklamacji nie korzystasz z auta, chyba że dotyczy to dojazdu do serwisu. Czego tu nie rozumiesz? No ludzie...!

Radek

Oddział w Ketzin, praca Ok , brygadzista Polak, bez jakichkolwiek przygotowania i wykształcenia, człowiek z ulicy, gania ludzi z konta w kont, jeżeli jesteś innego zdania niż majster, wylatujesz nawet tego samego dnia. Brygadziści skorumpowani, handlują częściami i felgami samochodowymi, totalna samowola, pracowników nie szanują, liczy się tylko własny interes. Przykra sprawa..... nie polecam pracy w tej firmie, atmosfera jest kiepska.????

Dawid
@Radek

Możesz coś więcej o oddziale w Ketzin ? Mam propozycję pracy z umową na 6 miesięcy ? Jak zarobkowo wygląda oraz coś więcej o atmosferze w pracy ?

Łukasz Suchocki

Oferta odkupu pojazdu zakupionego za pośrednictwem firmy autohero Kupiłem za pośrednictwem firmy autohero kilka samochodów postanowiłem skorzystać z oferty odkupu pojazdu przez firmę autohero celem zakupu kolejnego . Muszę się podzielić wycena która otrzymałem od firmy autohero, jest upokarzająca . Auto kupiłem w październiku 2022. BMW f11 2013 rok za 64 tys w dniu dzisiejszym otrzymałem wycenę 48 tys . Przestrzegam wszystkich przyszłych klientów

To prawda wykupiłem pakiet ochronny na rok za 1000zl teraz mam problemy z autem zgłaszam reklamację to jest jedna wielka porażka.....mam nie korzystać z auta, do mechanika scholowac na własny koszt....a mija już 3 dni (Rzekomo powinno być 24h)a dalej ani widu ani slychu ....naciagactwo i (usunięte przez administratora)....nie polecam tej firmy

Darek

Autohiro to (usunięte przez administratora) teraz piszę do głównej firmy koło berlina ale do sprawy w sądzie mogę się przylaczyc

Ten znany

Cały oddział produkcji skorumpowany, osoba odpowiedzialna za produkcje dogadana z firmowym warsztatem na zamawianie i handlowanie częściami na boku. Nikt się tu z niczym nie ukrywa, w zewnętrznych warsztatach to samo. Nie płacisz - nie robisz. Jak się tabelka zgadza to jest ok, firma nierentowna.

@Ten znany

Nierentowna, skąd masz takie informacje? Zastanawiam się, czy są jakieś „objawy” tej sytuacji dla zatrudnionych, w sensie czy jakoś to odczuwają w wysokości zarobków czy ilości pracy? Były jakieś zwolnienia czy raczej stabilnie?

expracownik
@Marta

"Jakieś zwolnienia"? W ciągu pół roku zostało zwolnionych 3/4 pracowników. Na pytanie o obiecane podwyżki (nawet inflacyjne) odpowiadali: "ciesz się, że masz pracę, a jeśli uważasz że zarabiasz za mało to się zwolnij". Ilość pracy i normy dzienne/miesięczne oczywiście większe, bo rąk do pracy mniej.

Rudolf

Przestrzegam wszystkich przed zakupem auta w tej firmie zwłaszcza online. Ja dokonałem takiego zakupu Honda Civic kombi 1,6 diesel 120 kM, 2016 z przebiegiem 124 tys. i się bardzo rozczarowałem. Kiedy auto przyjechało i dokonałem wstępnych oględzin to musiałem sprawdzić dwa razy VIN, żeby się upewnić że to jest to samo auto, które zakupiłem. W ogłoszeniu było 8 niedoskonałości, a po oględzinach stwierdziłem jeszcze kilkanaście i to rażących w tym plamy na podsufitce nad fotelem pasażera i co najgorsze wycieki oleju z silnika! Przy takim przebiegu w hondzie to raczej bardzo niepokojący objaw Dalej już mi się po prostu nie chciało sprawdzać. Po złożeniu reklamacji otrzymałem propozycję sprawdzenia auta w warsztacie który mi wskażą. Oczywiście wszystkie koszty ponoszę ja. Auto było niesprawne technicznie i niezgodne z opisem. Po kilku dniach już nawet nie mogłem go odpalić. Na szczęście zdecydowałem się na zwrot i poniosłem tylko koszty zwrotu dostawy. Auto kosztowało ponad 50 tys, a nawet nie było ich stać na to żeby je dokładnie posprzątać o czym świadczyły (usunięte przez administratora) w schowku! To są ich Standardy Jakości! Na prawie miesiąc zamrozili mi gotówkę i dostarczyli przez ten okres wielu nerwów i stresu. Jeśli ktokolwiek zdecyduje się na zakup tej hondy to proszę o Kontakt. To zlom!!! Posiadam dość obszerną dokumentację fotograficzną. Auto było ponownie serwisowane w ich warsztacie , pytanie dlaczego w przeciągu 4 miesięcy dwa serwisy?

Erad
@Rudolf

My tez czekamy na rozpatrzenie zwrotu auta, volvo v60. Mailowo milczą, ile Pan czekał aż się odezwali?

Zby

Firma zwalnia to prawda, ale nie dlatego ze bankrutuje, tylko dlatego ze na rynku brakuje aut którymi można handlowac. Wszystkie firmy z branży maja te same problemy i wszystkie ograniczają zatrudnienie. Zwolnienia są na dobrych warunkach, nie ma co narzekać.

Gg
@Zby

Szkoda ze te samochody które są w sprzedaży nie są nawet porządnie sprawdzone, w internecie roi się od opinii Klientów. Jeśli nie ma jakości to nie ma przyszłości. Gwarancja którą Firma się chwali jest tylko na papierze a stosunek do klienta kiedy zaczynają się problemy z autem zgoła odmienny niż przy sprzedaży.

Xyz
@Zby

tłumaczenie zwalniania ludzi brakiem aut na rynku jest śmieszne, Wystarczy spojrzeć na konkurencję która sobie dobrze radzi

Lol
@Zby

Zwolnienia na dobrych warunkach? Realizujecie tylko i wyłącznie obowiązek jaki nakłada na Was ustawowdawca. Wydawaliście pieniądze na głupoty, bez żadnego planu i pomysłu to w koncu Niemiec zakręcił kurek z euro.

Jolanta
@Lol

Te etaty są definitywnie redukowane? Może ktoś napisać jakie to są dobre warunki zwolnienia? Jakieś odprawy przysługują?

Xyz
@Jolanta

Tak definitywnie, pracownicy dostają odprawy.

autohero to żart
@Lol

To prawda. Nieprzemyślane wydatki zatwierdzane przez administrację nie mającą bladego pojęcia o czymkolwiek to główna bolączka finansowa tej firmy. Do tego kierownicy, którzy znają się na warsztatach samochodowych jak świnia na gwiazdach. To i tak cud, że Niemcy jeszcze nie zamknęli tego polskiego bagienka.

Darek

Jestem klientem firmy Autuohero Polska. Z uwagi na swoje doświadczenie zdecydowanie odradzam zakupu samochodu z ich oferty. Ja swój samochód kupiłem we wrześniu 2022 r. Zgodnie z opisem na ich stronie, został sprawdzony przez ekspertów zgodnie z najwyższym standardem jakości. Posiadał 16 niedoskonałości które zostały wyszczególnione. Ale zabrakło informacji, że w samochodzie wymieniono z prawej strony dwoje drzwi łącznie z szybami, a powłoka lakiernicza z tej strony oraz częściowo z tyłu, został naprawiana. Najgorsza sytuacja jest we wnękach przednich i tylnych drzwi (słupki, próg). Sprawdzenie miernikiem lakieru wyraźnie pokazuje, że pod lakierem jest gruba warstwa szpachli. Wskazania miernika miejscami znacznie przekraczają 1700 mikronów. Te informacje zostały przede mną zatajone. Dodam, że w papierowej książce serwisowej samochodu nie ma adnotacji o naprawach blacharsko lakierniczych. Gdybym miał świadomość rzeczywistego stanu auta do zakupu nigdy by nie doszło. Ostrzegam wszystkich i proszę, żeby jeszcze raz dokładnie przemyśleli decyzję o zakupie. Inaczej można się narazić na duże problemy z użytkownikiem, a następnie sprzedażą samochodu zakupionego w firmie Autuohero Polska. Informacje o pojeździe na stronie internetowej oraz te uzyskane telefonicznie od pracowników firmy w moim przypadku nie pokrywały się z rzeczywistością. Dodam jeszcze, że mój samochód we wrześniu 2022 r. wystawiony był za 54 tyś. zł. Wycena tego samego samochodu przez Autuohero Polska w kwietniu 2023 r. to około 35 tyś zł.

Westona

Nie polecam, samochód kupiony u nich przyjechał uszkodzony. Odzyskanie pieniędzy to droga przez mękę. Z informacji które dostaliśmy o pracownika Firma tonie, zwalnia ludzi i ma problem z wypłacalnością.

PRACOWNIK

FIRMA ZACZYNA ZWOLNIENIA GRUPOWE!!!!!!

@PRACOWNIK

Pierwsze zwolnienia były już chyba w sierpniu 2022. Niestety zatrudnieni spece od excel'a nie podołali... To już raczej koniec AH. Szkoda, bo początki były obiecujące.

@PRACOWNIK

Naprawdę, ale dlaczego? Zwolnili już kogoś? Nigdzie o tym nie słyszałam wcześniej, ciekawa jestem co się dzieje, bo liczyłam na coś przeciwnego, że będzie praca. To nie ma żadnych rekrutacji?

@Marcin

Pierwsze grupowe zwolnienia były już w kwietniu 2022, a później stopniowo co miesiąc leciały kolejne osoby. W sierpniu w moim dziale, skład był już o połowę mniejszy niż na początku roku

Firma szykuje się do trzecich zwolnień grupowych w ostatnich 6 miesiącach. (usunięte przez administratora), nowym został człowiek, który nie ma żadnego doświadczenia i wiedzy i nie potrafi podjąć żadnej decyzji poza zwolnieniem opornych mu pracowników. Kółko wzajemnej adoracji, w swoim zespole zostawił dostawce kebaba i sprzedawcę obuwia, a zwolnił ludzi po studiach. (usunięte przez administratora), wartościowych ludzi się pozbył. Cała ta firma to kompletna porażka, dobrze że nie uczestniczę już w tym (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)już nawet nie zagląda na produkcję, chyba że musi poinformować o kolejnych zwolnieniach to wpada na 15 minut.

Jaki dyrektor? I co to znaczy że uciekł?

AS

Zgadzam się z tą opinią bo siedzę tu jeszcze i widzę co się dzieje, a w między czasie szukam nowej pracy, firma upada

Zostaw merytoryczną opinię o Autohero Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Autohero Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Autohero Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Autohero Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 3 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Autohero Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Autohero Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Autohero Polska Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 51 ocen.
  • ul.Połczyńska 31A
    01-377 Warszawa
  • NIP: 1132875411 REGON: 147193500 KRS: 0000506043

Autohero Polska Sp. z o.o.