Opinie o autohero.pl - Autohero Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Autohero Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Autohero Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Autohero Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Kaktus

Te wszystkie reklamy , że sprawnością i dostawą to pic na wodę. Te auta sprawdzane były jak wyjeżdżały z fabryki. A nie z tej firmy , najgorsze jest to że ci sprzedawcy świadczą za nie a auta i tak się sypią przy oglądaniu na miejscu. Pozdrawiam I życzyłbym by taka firma jak w reklamie istniała ,wtedy miałbym gdzie auto kupić.

Widzę same negatywne opinie , dzięki wszystkim za to że mnie ostrzegliście przed tą firmą . Pozdrawiam .

Zawiedziony

Nie polecam nikomu . Auto nie zgodne z opisem . Na maxa awaryjne a miało być takie idealne . Po sprzedaży maja na maxa wywalone na klienta bo po co jak kasa się zgadza

Kamil Sosna

(usunięte przez administratora) Czekam na auto 3 tydzień, miało być w kilka dni. Auto okazało się niesprawne i od ponad tygodnia stoi w warsztacie. Kontakt utrudniony. Ściemniają i umywają ręce. NIE POLECAM.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Janusz

Czy ktoś z państwa się z nimi sądził? Jeśli tak to proszę zostawić jakis kontakt pod tym komentarzem.

@Janusz

Ja będę się chyba sądzić, ale jeszcze czekam. Tel 665 130 055. Pozdrawiam.

On
@Go

Witam czy coś sprawa ruszyła ... Także będę się sadzic

mlody
@Go

stracisz aby kase nawet jak wygrasz kapitał zakładowy 5000 do podziału na wszystkich roszczących umoczysz na adwokata sprawy i zostanie Ci tylko kwit ze ci się należy

Ferdek

Witam, dla wielu z Was, jeżeli nie dla wszystkich konsumentów, czerwona lampka powinna się zapalić po usłyszeniu całej procedury zakupu. Zakładasz u nich konto, po czym wpłacasz 500 zł zaliczki na poczet zakupu auta. W konsekwencji auto masz zarezerwowane, więc teoretycznie nikt Ci tego auta nie podbierze. Powyższe jestem w stanie zaakceptować, ale co się dzieje dalej? Masz 3 dni na ostateczne podjęcie decyzji co do zakupu wybranego auta. Jeśli pragniesz tego samochodu, musisz wpłacić 100% sumy! A zatem bez możliwości obejrzenia auta, przeglądu i wykrycia oraz stwierdzenia przez mechanika ewentualnych wad, udzielasz sprzedawcy kredytu zaufania, że oferowane auto jest obłędne i bezbłędne. To nic innego jak kupowanie kota w worku. Płacisz mnóstwo forsy za coś, czego na własne oczy nie widziałeś/aś, chyba że opis na stronie internetowej + filmik uznajesz za wiarygodne i jedyne źródło rzetelnej informacji. Samochód dostarczają po wpłacie pod wyznaczony adres dostawy. Masz 14 dni na zwrot w razie stwierdzenia uchybień i chęci jednak rezygnacji z auta. Z tym że samochód jest niezarejestrowany i nieubezpieczony. W takim razie tracisz kilka dni na dopełnienie formalności, zanim pojazdem w ogóle gdziekolwiek wyjedziesz. Kolejny warunek, jaki musisz spełnić, by móc zwrócić pojazd - nie możesz przejechać więcej niż 150 km. Chcesz auto odstawić do zbywcy? Zamawiasz lawetę i pokrywasz koszty za przejazd do miejsca, w którym się ono znajdowało. Nie, nie kupiłem z Autohero żadnego samochodu, aczkolwiek sam penetrowałem ogłoszenia i nierzadko trafiałem na bardzo kuszące. Warto jednak dać sobie czas, wysłuchać sprzedającego, przetrawić treść, wyciągnąć wnioski, zanim zbyt pochopnie wykona się fałszywy ruch. Dlatego po przeanalizowaniu całej tej procedury zakupu, metody i kolejności, stwierdzam, że to ryzykowna inwestycja, choć nie wykluczam, że niejednemu może dopisać szczęście. Mimo wszystko, nie dajcie się bić w butelkę. Pozdrawiam

Stan
@Ferdek

Kupiłem od nich w tym roku auto,jak na razie sprawne TYLKO nie przyszło mi do głowy że auto może mieć OPONY o DWA LATA STARSZE NIŻ samo auto

bolo-29

A juz miałem kupić jakieś autko ale niestety po tylu negatywnych opiniach o tym komisie jednak zrezygnuje ,dziękuje wszystkim za rzetelną informacje

B.B
@bolo-29

Myślę tak samo

Bolo
@B.B

Polecam :D na bogato :D

Rafal

Widziały gały co brały.Wy samochody kupujecie oczami jak kobiety auto umyte lakier się świeci jak psu jajca a wy już kasę wywalacie na szroty a z silnika olej się leję wiadrami

Tatarychu

Dzięki za wasz trud i wpisy. Udało wam się skutecznie sadzę, że na szczęście, ostrzec mnie przed tą firmą.

Przezorny

Dzięki wszystkim za opinie o tym AutoHero. Jak to dobrze, że takie portale istnieją. Na 99% (do dzisiaj) chciałem od nich kupić auto za ok. 70 000. Wcześniej miałem 3 przypadki wycofania się z zamiarów dzięki opiniom w necie. Auto tej samej marki o zbliżonych parametrach mogę samodzielnie sprowadzić z Niemiec za około 63 000 już z kosztami przywiezienia, akcyzą, tłumaczeniem, przeglądem i rejestracją w Polsce. Wiem jak to zrobić aby nie wtopić, znam niemiecki. Zainteresowałem się tym ......hero ze zwykłego lenistwa. Pozdrowienia dla wszystkich którzy opisują prawdziwe przejścia z naciągaczami.

Pat
@Przezorny

Opinia nie na temat , tendencyjna i szczerze mówiąc nie ma znaczenia za ile się kupuje samochód .

klex

trzeba mieć nie po kolej w głowie by kupować starego gruza za kilkadziesiat tyś PLN i myśleć że bedzie w stanie jak z salonu i jeszcze z gwarancją ;-)

Megi

Witam wszystkich przyszłych i obecnych klientów Firmy AutoHero,niestety nie mogę napisać o Nich nic pozytywnego,wszelkie opinie negatywne na które się tutaj natknęłam potwierdzają również i mój przypadek.Wraz z mężem zakupiliśmy samochód model SUV ,połowa płatności gotówka,resztę wzięliśmy na pożyczkę leasingową.Na początku wszystko wyglądało pięknie ,naszym opiekunem został Pan Łukasz P.,odbierał telefony,oddzwaniał,po wpłacie swojej transzy i banku,opłaceniu pełnego ubezpieczenia,odebraniu tablic i dowodu rejestracyjnego miękkiego i wszystkich dokumentów od AutoHero wraz z kluczykami czekaliśmy na swoję ,,wymarzone autko",czekaliśmy i czekaliśmy i się nie doczekaliśmy,po kilku dniach od wpłaty okazało się ,ze nie mogą Nam wydać samochodu ,bo ..uwaga...zmieniła się inflacja i do wpłaty zabrakło 1,20 zł ,tak kochani 1,20 (samóchd wart 70 koła),więc auta nie mamy do tej pory,bo starą umowę trzeba było anulować ,więc też tak zrobiliśmy i mieliśmy czekać na zwrot pieniędzy,aby móc dopłacić te brakujące środki,ale niestety pieniędzy nie mamy do tej pory i nie wiadomo czy tak szybko je zobaczymy,bo Oni mają na to 14 dni ,ale to termin tylko na papierze,chyba ,że skorzystamy z usług adwokata,bankowi wypowiedzieliśmy umowę ,ponosząc za to oczywiście dodatkowe koszty,jedyną radością ,że Bank z Nimi pojedzie bo na Nas nie zarobi swojej prowizji i ciekawe ile będą zwracać bankowi te środki,obawiam się,że może to potrwać.AutoHero to prawdziwy Amber Gold w nowej odsłonie.Dodam ,że obsługa fatalna nikt nic nie wie,spychologia ,nikt nie oddzwania,to nadaje się do Uwagi.Nie polecam -szanujcie swoje zdrowie.

Kupujący w Autohero

Nie polecam!!! obsługa na poziomie do czasu zakupu samochodu. Razem z partnerem kupiliśmy samochodód. Miał być bez wad - niestety wady się znalazły. Ok przyznali nam określoną kwotę na naprawę auta. Czekamy 2 miesiące pieniącze nie wpłynęły na konto. Po licznych telefonach, okazało się, że Pan który prowadził sprawę już nie pracuje, natomiast Pani, która przejęła sprawę, nic nie może zrobić. Proces w toku - 2 miesiące!!!!! Tak samo było jak zgłaszaliśmy wadę - liczne telefony, odsyłanie od osoby do osoby. Jeszcze raz przestrzegam też w tym miejscu. Dodałam swoje komentarze na fb Autohero ale zostały usunięte, a moje konto zablokowane. Widać, że wolą kogoś zablokować niż odnieść się do problemu.

Piotr Gorzów

Firma nie potrafi zorganizować wizyty w serwisie. Auto hero nie ma żadnego serwisu, a ich wspomniana gwarancja w umowie nie ma pokrycia. Gdyby auto całkowice przestało jezdzić to jesli na własny koszt nie naprawimy auta to na Auto Hero nie ma co liczyć. Kłamią na każdym kroku, dzwoniąc do serwisu informuja że na zgłodzenie do serwisu mają pare dni i informują żeby czekać. Czekam już 22 dni. Zenada. Nie polecam. Do tego Auto było bite co widać po malowaniu. O tym oczywiście nie poinformowali.

grzegorz
@Piotr Gorzów

Przecież- dziwne, że ktoś wierzy w gwarancie " od józka banbuły", ja jako grzegorz też daję gwarancje- że podczas miłości żadna kobieta nie będzie zapłodniona- daję taką gwarancję..............i co z tego?????

kupilem uwas opla corse 1.2 mam go krudko ale jestem zadowolony z doradztwa i obsługi tak trzymać .jestem Franciszek mieszkam kolo Oławy auto sprawuje sie dobrze zm.nr.plbv13750

wojtek

Jest to firma , której absolutnie nie należy ufać. Od ponad miesiaca próbuję odzyskać wpłaconą zaliczkę w wysokości 500 zł i jestem zbywany durnowatymi problemami, czy aby konto z którego wpłaciłem pieniądze jest moim kontem Oczywiście, reakcji z AUTO HERO o zwrocie zaliczki nie było żadnej i dopiero po interwencji mailowej ktoś sobie cos przypomniał, a ja dalej czekam na kasę

Audi q3

Kupilem w tej firmie samochód marki Audi q3 z 2013 roku. Pieniadze wyslalem z zachowaniem odpowiedniego terminu. Moim opiekunem był pan Bartosz K. Przed opłatą, pan Bartek dzwonił i odpowiadał na wszystkie pytania. Po opłacie i ustaleniu terminu przyjazdu auta czekałem na wysłanie dokumentów. Dokumenty przyszły samochód zarejestrowałem. I od tej pory zaczynają się problemy. Przeniesiono datę doręczenia o tydzien (chociaż firma deklaruje się że potrafią w 24h wyrobić sie z dostarczeniem samochodu- pierwsze klamstwo). Zrozumialem to i poprosiłem o informacje dotyczące 100 punktowego sprawdzenia przez niezależnego rzeczoznawcę. Zapoznałem się z sprawozdaniem. Po kilku dniach nastąpiła kolejna zmiana daty. I już zacząłem drążyć sprawę. Zadzwoniłem na infolinię, a na niej pani powiedziała, że samochód jest naprawiany z powodu rysy na drzwiach i problemem z zamknięciem bagażnika (co nie zostało ujęte w opisie samochodu i pokazaniu niedociągnięć na zdjęciach- kolejne klamstwo). To też przeżyłem, bo firma obniżyła wartość samochodu. 16.11 zadzwoniłem na infolinię żeby potwierdzić dostawę na 19.11, i tam Pan Igor potwierdził że samochód bedzie odebrany późnym popołudniem i że termin 19.11 jest możliwy. Jednocześnie zapewnił ze zarezerwował lawetę ktora przywiezie samochód pod wskazany adres. Dzisiaj 17.11 znowu przesunięto dostawę na 25.11. To przelalo czare. Do opiekuna po wpłacie kwoty nie idzie się dodzwonić. Na infolinii co raz zajmuje się sprawą inna osoba. Poinformowalem UOKIK o waszych poczynaniach względem klienta który zawierza międzynarodowej firmie swoje pieniądze oraz wierzy w rzetelność i ma nadzieję na dobrą współpracę. Olewanie klienta jest bardzo złe i stawia Panstwa firmę w złym swietle, w której po wpłacie kwoty klienta się zbywa, prowadzący ma wyłączona komórkę i zostawiony jest sam sobie w nieznanej mu sytuacji. Firma nie powinna nazywać się AUTOHERO tylko AUTOZERO.

Klient

Nikomu nie polecam zakupu auta w tej firmie. Nie rejestrujcie wcześniej pojazdu przed jego dostawą, bo wtedy jest jeszcze szansa odzyskania kasy. Bo potem dopiero zaczynają się schody, kiedy samochód przyjeżdża okazuje się, że to nie działa czy tamto i reklamacja również nie działa na to czy tamto. Przed zakupem należy dobrze sprawdzić pojazd, bo handlowcy żerują na waszych emocjach związanych z zakupem wspaniałego auta bez wad. Byłem naiwny. Nie polecam nikomu zakupu samochodu w tej firmie.

nie zadowolony
@Klient

Popieram przedmówcę, mam problem z odzyskaniem pieniędzy za auto, a opinie pozytywne chyba sami sobie piszą. Firma jak pieniądze za auto to chce w ciągu 4 dni, a zwrot to już i 3 tygodnie za mało po rezygnacji. Nie polecam i każdemu kogo znam będę odradzał zakup w Tej firmie, a już kilka osób było.

@Klient

To jak chcesz sprawdzić, auto bez rejestracji, jak przyjeżdża na lawecie. Jak nie masz blach to co sprawdzisz.

Norbert

Jestem zmuszony dać 1 gwiazdkę gdyż auto które kupiłem było pełne wad ukrytych, całe szczęście że nie zdążyli jeszcze wysłać, zamówienie anulowałem . Tylko i wyłącznie przez moją nieufność i wizytę z mechanikiem i komputerem diagnostycznym uchroniłem się przed wpadką . VIN auta: U5YPC813CCL178095 Bardzo długo szukałem auta typu suv, no i w końcu natrafiłem na jedno z ogłoszeń wystawionych przez Autohero. Przedmiotem ogłoszenia była jak się na początku wydawało przepiękna i bezwypadkowa Kia Sportage 2.0 CRDI z 2012r. 148205 km, która była bardzo dobrze wyposażona, jak na tamten okres produkcji miała praktycznie wszystko. Pierwsze oględziny auta niestety rozwiały wątpliwości co do bezwypadkowości auta. Pojazd miał malowane: -tylny lewy błotnik wartości dochodziły do ponad 300 mikronów - tylne lewe drzwi wartości dochodziły do 300 mikronów - tylny prawy błotnik malowany od rantu do przetłoczenia i tez w okolicach do 300 mikronów , ponadto w/w element pomalowany bardzo niechlujnie. Bardzo niepokojącym objawem na tylnym lewym błotniku były pęcherzyki w jego górnej części , bliżej dachu, tam po zimie będzie korozja i cały element kwalifikuje się do ponownego malowania. Po wykupieniu dodatkowego raportu w Autobaza.pl wyszło że auto w 10.2014r miało szkodę w Niemczech, co prawda niewielką ale ucierpiał dach panoramiczny i jego przednia część otwierana automatycznie była z 2011r,( wymiana), reszta szyb jest z 2012r. oprócz szyby przedniej czołowej, która też była wymieniana. Dodatkowo wyszło ze pojazd miał też szkodę zgłoszoną w Polsce w 07.2021r. prawdopodobnie było to pociągnięte z jakiegoś oc komisowego, może ta szyba , lub te elementy które wymieniłem jako malowane. Generalnie to auto NIE JEST BEZWYPADKOWE!!! AUTO JEST POWYPADKOWE !!! Była ingerencja w poduszkę powietrzną w siedzeniu kierowcy, i daj Boże żeby faktycznie była nieaktywna / niefachowo zamontowana, bo jeśli by się okazało ze faktycznie zamiast poduszki jest tam opornik jak to wskazywały błędy na komputerze to jest to po prostu sprawa niedopuszczalna. Kolejną sprawą jest kwestia zabezpieczonego masą bitumiczną podwozia, ktoś po prostu dopsikał co nieco i niestety gdzieniegdzie po korozji prawdopodobnie jeszcze w Niemczech. Dodatkowo wyszło kilka innych usterek: - bardzo duży wyciek oleju z tylnego mostu, jeżeli ktoś tak jeździł i nie wnikał a wskazywało by na to zabrudzenie całej okolicy olejem i brudem to możliwe że most za długo nie wytrzyma a jak wiadomo są to potężne koszty. - Nieszczelność w układzie dolotowym okolica intercoolera, rury, zasysało lewe powietrze - parametry filtra DPF wskazywały ze też jest przypchany, możliwe że zwykła płukanka w serwisie diesla by pomogła, tego z gwarancji by na pewno nie zrobiono, w najgorszym wypadku większy wydatek/ wymiana - był jakiś błąd w sterowniku silnika, nie pamiętam już za dobrze co to było ale coś było. - końcówki kierownicze w kiepskim stanie oraz gumy w tylnym zawieszeniu, za bardzo niedługi czas wskazana wymiana , ale cóż w 9 letnim aucie ok...eksploatacja. Auto było wystawione za 49500zł. z tymi wszystkimi usterkami i malowanymi elementami auto jest warte co najwyżej 40000 zł Po wyeliminowaniu w/w problemów auto będzie całkiem niezłe pod warunkiem że dopuszczasz możliwość zakupu auta po przejściach blacharskich.. Ja się zawiodłem , lecz w kierunku dwóch pracowników Autohero kieruję słowa uznania za pomoc z wyjścia w patowej sytuacji, anulowanie zakupu, szybki zwrot gotówki. Dziękuję dla p.Daniela Zgódki, gdyż po stwierdzeniu wszystkich usterek nie było żadnych problemów, poinformował mnie o całej procedurze odkręcenia zakupu. Dziękuję też dla p. Radosława Szewczyka, za szybkie anulowanie umowy i przeprosiny że taka sytuacja miała miejsce a nie powinno to w ogóle się wydarzyć. Sprawdzajcie auto przed zakupem dokładnie, w szczególności diagnozujcie komputerem, uchronicie się przed przykrymi niespodziankami. ja po pierwszych oględzinach i stwierdzeniu że było coś tam malowane przełknąłem to i zrobiłem przelew, przecież jest to auto używane, ale po stwierdzeniu innego dnia jeszcze kolejnych usterek w porę się wycofałem

@Norbert

no to świadczy o ich nieuczciwości a nie żeby dziękować pracownikom 'za odkręcenie zakupu'. myślisz że nie wiedzieli ze był malowany? że był popaćkany masa bitumiczną, że miał wycieki z mostu? wiedzieli wszystko bo to handlarze tylko nie jedziesz na plac a chcą ci wysłać auto pod dom bez sprawdzania z Twojej strony. auto powinno być uczciwie opisane, wydruki z baz dostępne na ich stronie (serwis, ubezpieczyciel, rejestr zastawów) a tak to kolejny przekręt, a nuż Klient się nie skapnie. a to z poduszkami - w tym kraju powinni ich wsadzać do pierdla za to. dzięki za info bo już miałem coś tam kupować....

@Norbert

Ja nie mogę się wykręcić, już telefonów nawet nie odbierają. Wypowiedziałam umowę, ale cisza. Ktoś się do pani odezwie i tak od 3 tygodni.

Załamany

Odradzam kupna auta chyba że z lawetą. Ponad 30 tys wyrzucone w błoto. Jak już kase dostaną kontakt się urywa a gwarancja to tylko mit. Po 300km cały czas się pali serwis i auto stoi na warsztacie. Jedno wielkie (usunięte przez administratora) i porażka. Radzę się trzymać od nich z dala

@Załamany

kupujesz filmik i zdjecia autka... nawet bez wiedzy mechanicznej jak sam wsiądziesz, odpalisz, zobaczysz, dotkniesz wiecej wiesz o pojeździe. a to nie działa, a tu porysowane, urwane, pali się check engine.... a tak to . hmmm

Zostaw merytoryczną opinię o Autohero Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Autohero Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Autohero Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Autohero Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 3 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Autohero Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Autohero Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Autohero Polska Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 51 ocen.
  • ul.Połczyńska 31A
    01-377 Warszawa
  • NIP: 1132875411 REGON: 147193500 KRS: 0000506043

Autohero Polska Sp. z o.o.