Opinie o autohero.pl - Autohero Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Autohero Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Autohero Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Autohero Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Ludzie to strona na której daje się opinie dotyczące pracy W firmie nie pracy firmy .

taaak?

A to czemu portal pokazuje możliwość zaznaczenia przy dodawaniu komentarza/opinii w rubryce: "Mój status: Pracownik, Były pracownik, Kandydat, KLIENT"???

Hanna

Każda firma od początku informuje, że kontaktują się wyłącznie z osobą którą jest zainteresowana

Jules
@Hanna

A to właśnie jest nie w porządku ze strony prawie wszystkich polskich pracodawców, powinno się odpowiadać wszystkim starającym się o pracę, nawet jeśli zostaną odzruceni

Krystyna
@Jules

No wiesz jak wysyła ci CV np 200 osób to czasami trudno, wiele firm ma na ogłoszeniu dopisek że tylko z wybranymi się skontaktują. Chyba że podczas rozmowy zapewniają że tak czy siak odpowiedzą. A ty miałaś tak że ci nie odpowiedzieli mimo zapewnień że dadzą odpowiedź?

Mariusz

Dziś jest 6 grudnia autohero nadal ma mnie gdzieś brak kontaktu, brak chęci zapłaty rekompensaty za uszkodzenia, brak chęci pomocy w naprawie auta Pan (usunięte przez administratora) Adamski już sie nie kontaktuję mimo zapewnień droga email... AUTOHERO OCZEKUJE ODPOWIEDZI OD WAS. Zakup auta to dopiero początek problemów, Pan Łukasz Łaganowski pomagał w zakupie oraz przejść przez procedury i na tym etapie jego pomoc się skończyła, dokumenty zostały przysłane do rejestracji pojazdu. Odbiór mail być w ustalonym ale dzień przed dostawą samochodu dzwoni pani z informacją że nie mają lawety aby przywieźć auto mogą to zrobić za parę dni ( ja wiedząc kiedy będzie auto umawiam mechanika na wymianę rozrządu olejów). Pojechaliśmy odebrać samochód osobiście otrzymaliśmy zwrot kosztów 250 PLN. Odbiór na ciemniej hali. Wykryliśmy wady które nie były uwzględnione w opisie. Po przyjeździe do domu dokładne oglądanie i weryfikacja i znajdujemy wady zardzewiałe drzwi kierowcy jak i pasażera na dole dokładnie rant po długości, rozcięty fotel kierowcy zrobione zdjęcia zgłoszona reklamacja, wgniecione oparcie pasażera tylna kanapa przy odbiorze pan stwierdził że to wróci do normy ponad miesiąc i nadal nie wraca stanu pierwotnego. Duże zadrapanie na błotniku strona prawa przód, rysa na masce. Coś było robione ze skrzynia biegów mechanik poinformował mnie ze jest świeży silikon przy skrzynki, też nie wiem co było robione miało to być sprawdzone przez Pana Piotra Dudowicza - również brak odpowiedzi. Brak bluetooth mimo iż w opisie jest też zgłoszenie zostało przyjęte przez Pana Łaganowskiego przed zakupem na portalu widnieje wpis auto posiada bluetooth, jak się później okazało nie ma go Pan Łukasz Łaganowski obiecał iż skieruje nasz samochód do serwisu celem montażu tego bluetootha. Od 3 września czekamy i brak kontaktu z działem reklamacji gdy dzwonie do autohero słyszę przyjmuje zgłoszenie ktoś jeszcze dziś do Pana zadzwoni. Akurat ???????????? i tak co dzień. Ręce opadają. Dziś to jest 29.092021 usłyszałem że Pan Łaganowski już nie pracuje. Lakier przepalony za bardzo został z polerowany, Problem zostaje nie rozwiązany. Autohero oczekuje opini ciągle wysyłają sms jak również przez email,ale żeby klient czekał ty czasu na reklamacje to skandal auto to Opel Astra J kombi. Nie smak pozostaje. Czy doczekam się rozwiązania problemu? Edit :27 czerwca nadal nie rozwiązany jest problem rdzy strona prawa i lewa drzwi kierowcy i pasażera, spychologia najpierw twierdzą że wypłacone są pieniądze, jak pokazuje screen że nie to twierdzą że mam 7 dni aby się zgodzić na ich propozycje 500 zł gdzie koszt naprawy wynosił 1200 zł moja propozycja była 800 zł. Nie szanują klienta. Będę walczył o swoje do końca. Sprawa zostaje skierowana na drogę sodową. NIE POLECAM AUTOHERO

Kupiliśmy od tej szemranej firmy Hyundaia ix20. Wg dosłanego raportu auto miało mieć tylko malowane prawe tylne drzwi, a reszta stan fabryczny. Rzeczywistość jest jednak inna. Auto miało uderzony przód, odkręcany prawy błotnik i malowany. Kiepsko spasowany oraz naprawiany zderzak. Ponadto masę rys i wgniotek, o których nie było mowy w raporcie. Jednym słowem przepłaciliśmy za ów pojazd i zostaliśmy (usunięte przez administratora) nie otrzymując żadnej rekompensaty. Ostrzegam wszystkich potencjalnych chętnych na zakup auta od tej "firmy". Nie warto!!! To (usunięte przez administratora)

grzegorz

o sprawie pisałem w marcu 2021- dlaczego ludzie nie czytają komentarz- sami proszą się o pozwy- które trwają przeciwko firmie 2-3 lata i firmy jako spólki z oo już nie będzie- hihi.Super

Leszno
Natalia

Kupiłam auto, okazało się że jest niesprawne. Przywieźli mi auto z niesprawną skrzynią biegów. Mam jeszcze czas na zwrot, więc również wybieram się do sądu

-m
@Natalia

Skoro masz czas na zwrot to po co wybierasz się do sądu?

@-m

Poczytaj umowy handlowe i się dowiesz dlaczego klienci wybierają się do sądu- oprócz zwrotu przedmiotu

Grażyna
@grzegorz

A to nie można u nich najpierw sprawdzić auta a potem dopiero zakupić?? Nie byłoby takich problemów...

@Grażyna

Auto kosztuje 30 procent więcej jak na portalach ogłoszeniowych- firma wysyła ci raport o usterkowości i Ty albo chcesz lub nie nie mozesz zobaczyć auta- bo je w ciemno zaliczkujesz- " kupujesz kota" ale nie wiesz jaki będzie- masz gwarancję którą możesz sobie pizzę swoją podetrzeć- ale wszystko jest wg prawa oki- taki mamy kraj i tak działa ta firma

Emeryt

Po zapoznaniu się a opiniami kupujących w firmie AUTOHRO wyleczyłem się z zamiaru kupna

@Emeryt

Ja też miałem zamiar tu kupić i lekko mnie zaniepokoiły te opinie. Ale może warto jeszcze zasięgnąć języka w firmie. Próbowałeś się czegoś dowiadywać czy tylko polegasz na opiniach?

@Andrzej

Najlepiej pójść do firmy i zasięgnąć języka- Panie szefie- czy jesteśćie tacy źli jak piszą? Ależ skąd- to brednie odpowie szef. Zrób tak i kup od nich autko z pełnym zaufaniem i gwarancją- może ci się poszczęści.......... tylko ty na całym świecie jesteś gość.

kici
@Emeryt

Bo większość jest negatywnych

Iza

Ja kupiłam auto w Maju 2022r. i jestem bardzo zadowolona zarówno z obsługi sprzedawcy p. Radosława Szewczuk, super człowiek jak i z jego kolegów z działów ubezpieczeń i rejestracji. Faktycznie trochę się obawiałam zakupu przez internet, ale firma (jej pracownicy) okazali się bardzo rzetelni. W ciągu tygodnia od zakupu do dostarczenia samochodu byli ze mną w ciągłym kontakcie, a i po dostawie również dzwonili. Miałam później jeszcze kilka pytań i p. Radek był bardzo pomocy. Nie mam żadnych zastrzeżeń do samochodu, faktycznie jest taki jak w opisie, jestem super z niego zadowolona. Ze swojej strony bardzo polecam.

@Iza

Ukochana kobiet napisz jakie auto jaki model, rocznik itd

Również nie polecam. Auto objęte roczną gwarancją. Kupiłem auto z wadą lusterek to w ciągu tygodnia usterka została zlikwidowana po czym mając jeszcze gwarancję powtórzyła się ta sama wada (mineło 10 miesięcy)Dzwoniąc do działu reklamacji dowiedziałem się że gwarancja nie obejmuje tego elementu. MAZDA 6

Dorota K-S

Jak najbardziej polecam firmę AUTO HERO. Po raz pierwszy zakupiłam auto bez wcześniejszych oględzin i wcale tego nie żałuję, wręcz przeciwnie jestem mega zadowolona z zakupu. Wyczerpujące informacje na temat stanu samochodu, które przekazał mi Pan Łukasz K. :)(nazwisko ukryte ze względu na RODO), w 100 % pokryły się z rzeczywistością. Mam wrażenie, że kupiłam samochód od kogoś, kto sprawdził go za mnie i szczerze opisał mi jego stan, wady i zalety. Przy następnym samochodzie zacznę poszukiwania od sprawdzenia Waszej strony. Polecam firmę Auto Hero wszystkim, którzy cenią swój czas oraz solidne i uczciwe podejście do biznesu. Życzę kolejnych sukcesów mając nadzieję na dalszą współpracę:)

@Dorota K-S

98 % opini jest strasznych o firmie- zatem mamy z osobą skrajnie zadowoloną- a jedna stokrotka wiosny nie czyni

Misiek

Rok temu - 16 miesięcy temu pisałem to- dlatego raczej słabo ten komentarz- lub po prostu głowe masz w reality show

Grażyna
@Misiek

No to co że pisałeś? Nie każdy tu wchodzi przed zakupem.

@Grażyna

Rozumiem- zatem masz dużo zaufania, pieniędzy, zatem masz czas na sądy i czas zmagania się z papierologią- a auto jest i Cię irytuje

Pafffciooo

Witam,omijajcie ta firmę dalekim łukiem,to banda złodzieji i oszustów,wpłaciłem zaliczkę ale nie kupiłem samochodu,anulowanie zamówienia odbyło się półtora miesiąca temu a moich pieniędzy dalej nie ma,a w infolinii nie potrafią mi powiedzieć gdzie moje pieniądze,mój opiekun nie odzywania jak prosze o kontakt na infolinii... jeszcze raz powtarzam, (usunięte przez administratora)

Leszek

Kupiłem auto za gotówkę. Przed wpłatą pieniędzy było wszystko ok. Poinformowano mnie że w momencie zaksięgowania wpłaty wyślą do mnie dokumenty, a po kilku dniach samochód. Po zaksięgowaniu wpłaty okazało się, że dokumenty dopięto zaczęły być kompletowane ( z tego wynika że samochód nie miał kompletu dokumentów, a ponoć jest on ich własnością). W końcu po dwóch dniach wysłano do mnie dokumenty, ale vez faktury, którą dosłano mailem. Ustalono ze mną termin dostawy samochodu na tydzień później, a następnie dzwoniono do mnie że samochód nie zostanie do mnie dostarczony ponieważ pracownik się pomylił. Nadmieniam, że id dnia planowanej dostawy miałem już wykupione ubezpieczenie pojazdu. Pracownik był zdziwiony moim zdenerwowaniem twierdząc że każdy przecież może się pomylić. Ponadto jeżeli chodzi o gwarancję to też ściema. Gwarancja bezpłatna jest ograniczona tylko do silnika i skrzyni biegów, a za pełną gwarancję trzeba zapłacić około 1000 zł za rok. Podsumiwując firma nue godna polecenia.

@Leszek

Najważniejsze, żebyś wierzył, a wszystko w ciągu kilku miesięcy bedzie dobrze- auto okaże się szrotem , a Ty będziesz jeszcze bardziej wierzył- najważniejsza w życiu jest wiara

Rick

NIE POLECAM... Ta firma jest bez żadnej godności i wiarygodności wobec klienta. Od kilku tygodni widnieje ogłoszenie w AutoHero, AutoMoto, Allegro - Volvo V40 (56 700 czerwone). Od sprzedawców dowiaduję się, że auto jest już sprzedane (kilka tyg. temu), ale ogłoszenia nadal widnieją (jako zarezerwowane). Jakie zarezerwowane skoro forsa w kasie? Pytam jaki jest cel takiej polityki?co się za tym kryje? Mamicie ludzi, aby ich przyciągnąć do waszej strony, może coś innego znajdą? Wszystko to jest prymitywne i przynosi odwrotny skutek - brak zaufania już na wstępie. Nie polecam

przemek641
@Rick

To że auto jest sprzedane, nie znaczy że już go u nich nie ma. Ja kupiłem auto miesiąc temu ale z racji tego że pracuję za granicą jestem umówiony na odbiór dopiero 17 maja. Dopiero przy odbiorze odblokuje im pieniadze a do tej pory auto mimo że jest moje to stoi u nich bo nie mam mozliwości wczesniejszego odbioru. Dlatego takie ogłoszenia nadal są w ofercie bo mogę się np rozmyślić i oddać Taka polityka aby nie wstawiac kilka razy tego samego ogłoszenia.. Sądze ze ogłoszenie zostanie usnięte jak juz auto bedzie u mnie w domu. Wiec nie ma się co pieklić.

Lukasz
@przemek641

Dzień dobry mam pytanie odebrał Pan auto pytam dla tego że czekam na auto. Po opiniach nie wiem czego się spodziewać

przemek641
@Lukasz

Tak odebrałem. Co prawda w dzień odbioru siedziałem jak na szpilkach bo zero jakichkolwiek informacjii ze strony Auto Hero czy to auto wyjechało czy nie. Dotarło do mnie o pierwszej w nocy ale jest. Jedyny minus to taki ze trzeba sie samemu dowiadywać czy auto będzie czy jest może jakis poslizg

pawlo 4546
@Rick

Tak to prawda, oferty widnieją a realnie wcale ich nie ma, na początku odrazu traci się zaufanie do nich.

@przemek641

aha, jak sprzedam na Allegro rower, klient zapłaci to ja nadal wystawiam ten rower na alle? ale farmazonisz. skoro zapłacił to jest jego a nie mój. polityka wielkiej firmy, aha

@Rick

(usunięte przez administratora) pracowałem w tej firmie, auto zarezerwowane to takie na które wpłynęła zaliczka, a nie cała kwota, auto jest sprawdzane i wysyłane do serwisów przed wyjazdem do klienta, i to właśnie tutaj zazwyczaj się czeka długi czas. Jak w każdym serwisie.. celo działanie, idiocii..

@Marek

Nie czytasz ze zrozumieniem.. na auto jest wpłacona zaliczka kolega wyżej napisał, a nie że wpłacił wszystkie pieniądze.. i tak jak kupisz rower na allegro to płacisz całą kwotę, wtedy oferta znika, jak dzwonisz do komisu żeby auto zarezerwować, to sprzedający wpisuje że auto ma rezerwacje, a nie usuwa ogłoszenie za które w razie wycofania miałby drugi raz płacić.. ludzie.. aż oczy bolą od ludzkiej głupoty.

Sill
@Rick

Czasami bywa że strona zarządza ktoś inny. A pan się pluje że auta nie ma. Zadzwoń zapytaj się a nie się trzęsiesz. Info na stronie to nie oferta tylko ewentualna reklama. Strona to nie ludzie więc o jakim zaufaniu gadasz. Żenujące

Prawda
@Marcin

Tak jest

Prawda
@Sill

Tak jest.

A
@Rick

Podobne praktyki stosuje firma AAAauto, tej firmy tez nie polecam, omijać z daleka

@A

Pewnie kupić za 10000 PLN , a sprzedają 18000- a zero normalności

Wojtek

Człowiek który steruje firmą w Polsce jako sukces przedstawia odinstalowanie facebook. 80%pracownikow ma pierwszy raz styczność z branża motoryzacyjna. Wystawiając ogłoszenia nie rozróżniają modeli samochodów. Opisując wyposażenie patrzą na zdjęcia jakie są przyciski. Przykładowo w aucie skoda są przyciski z telefonem na kierownicy ale radio jest z uboższej wersji wiec opisują ze ma bluetooth. Praca na chwile jak musisz

lech

Wyleczyłem sie z zakupu auta w Autohero. Tym bardziej, że musiałbym wpłacić im kilkadziesiąt tysięcy z góry bez żadnej gwarancji otrzymania auta, np. w formie wcześniejszej umowy. No, i jak okaże się, że dostarczono mi auto zgodne z opisem, ale z wadami, których nie akceptuję, to muszę je sam odwieźć do firmy. A nie ma możliwości wcześniejszej jazdy próbnej.

@lech

ano pewnie- najważniejsze, żeby klapy z mózgu spadły- lepiej wczesniej niż czekać na rozprawe w sądzie

German Camp

Zarzadzanie za pomoca kija: odlaczanie handlowcow od infolinii na wiele dni + podwyzszanie celow z miesiaca na miesiac. OMIJAC SZEROKIM ŁUKIEM !!!!

Miras

Firma potrafi odłączyć handlowców na 5-10 dni z infolinii za karę oraz odłącza ich pod byle pretekstem np. danego dnia. Jak wtedy ci handlowcy mają sprzedać skoro odbywa się to w 100% online?

Mirosław
@Miras

Miras Zawsze możesz zmienić pracę:)

Jacol
@Mirosław

warto wziac pod uwage ta odpowiedz w przypadku zastanawiania sie nad praca w autohero. Ja od siebie dodam, ze firma nie obniza celu handlowcom gdy ci ida na L4 lub na urlop. Z urlopu zrezygnowac nie mozna, wiec nawet jak nie chodzisz na urlop i firma wysle cie na urlop przymusowy to tez celu ci nie zmniejsza. Czemu? zebys tego celu nie zrobil , bo wtedy nie musza ci zaplacic

Nie wiem to się wypowiem
@Jacol

Byłeś u kierasa zapytać czy Ci obniży plan? Chyba nie więc się nie dziw nicponiu

Luk
@Miras

W takich sytuacjach bierze sie dlugoterminowe L4 i szuka sie nowego zatrudnienia. Jak Kuba Bogu tak Bog Kubie...ale jak ty (i cala reszta) potulnie znosisz takie traktowanie to nie ma co sie dziwic, ze jest ono praktykowane

@Nie wiem to się wypowiem

moze opowiesz jak google wylaczylo komentarze pod wizytowka Autohero bo sami sobie pisaliscie pochwaly ?

Jola
@Mirosław

firma, ktorej osoby zarzadzajace w ten sposob zwracaja sie do pracownikow jest firma na ktora nie warto splunac. Jest to pozytywne, ze pojawiaja sie ba.rany, ktore na publicznym forum takie "madrosci" zamieszczaja. Dzieki temu wielu bedzie omijac taka firme szerokim lukiem. Pisze to klienta waszej firmy ....

Daniel O.

Wał taki, że aż przykro. Znajduję jedno atrakcyjne ogłoszenie - nieaktualne. Znajduje kolejne dwa, to samo. Wybieram pierwszy z brzegu gruz, tym razem aktualne. Przeglądam dalej, znajduję auto, potencjalną perełkę, znów nieaktualne. Firma albo zupełnie nie panuje nad ofertami, które zamieszcza albo celowo wstawia fejki, żeby zwiększyć ruch na stronie.

Joanna

Czytam i juz nawet nie chce mi sie aut przegladac dlaczego nie mozna zaufac nikomu w tej branzy?Gdzie radzicie szukac auta?

@Joanna

Joasiu- szukaj tylko i wyłącznie na auto.de, czyli w niemczech, zatem nigdy w polsce nie szukaj używanego auta. Transport 1000-2000. I masz auto z niemiec.

@Joanna

Ależ Joasiu, można zaufać- ale też trzeba zapłacić- rynek niemiecki i salony marek oryginalnych- gdzie mają auta używane

Cjfjdc
@Misiek

Taaaa. Bo w niemczech nie cofaja licznikow...

jaczew1@wp.pl

Po przeczytaniu wszystkich opinii a właściwie negatywnych bo pozytywnych nie ma a jak sa to wklejone , rezygmuję z zaqkupu w tej firmie a juz byłem zdecydowany za 91.500 zł - SZKODA

@jaczew1@wp.pl

Pamiętaj - opisuję firmę już od maja 2022, - nie żałuj - nie warto od nich kupować - jedź do niemiec i kup od niemca w salonie - używane od skody

@Misiek

Sorki od maja 2021 r- nie warto z nimi mieć coś wspólnego.

Agnes

Firma jest po prostu niepoważna. Na zamowiony pojazd trzeba było czekać ponad miesiąc, przyszedł z nieprawiodlowymi papierami błędy, które spowodowaly brak możliwości sprawdzenia i zarejestrowania pojazdu w związku z czym pojazd jiz dostarczony stał tydzień bez możliwości poruszania sie nim. Dodatkowo trzeba bylo upomnieć się o komplet kół i opon zimowych, które miały być w komplecie, ale ich nie dostarczono. Po dostarczeniu okazało się ze to totalnie lyse opony, a felgi nie od zamowionego pojazdu. Po zarejestrowaniu pojazdu okazało się, że w pojeździe są usterki dwustrefowa klima nie działa, a wąż wysokiego cisnienia do wymiany... Zgloszono problem bo auto na gwarancji dwa mc czekania na rozpatrzenie gdzie i jak wymienic. A potem odpowiedź, że serwis zaprzyjaźniony z autohero nie wysłał kosztorysu to żeby nie psuc relacjiz klientem to firma proponuje 300 zł za naprawę, we własnym zakresie. Serio ŻENADA!!! fajna i mila obsluga to była do momentu wpłacenia pieniędzy potem nagle brak kontaktu i zero pomocy... Tylko tlumaczenie że mają dużo zamówień... NIE POLECAM... AUTO WCALE NIE BYŁO W SUPER STANIE, szyby zielone od stania na dworze, układ hamulcowy do wymianynyl na starcie, a oleju w silniku prawie zero... Serio reklama i falszywe opinie to wielka ściema.

@Agnes

Trzeba być bardzo ograniczonym intelektualnie- żeby od maja nie czytać komentarzy i mieć coś z tą firmą- a kupić coś od nich to totalny defekt umysłu.

Zostaw merytoryczną opinię o Autohero Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Autohero Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Autohero Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Autohero Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 3 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Autohero Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Autohero Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Autohero Polska Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 51 ocen.
  • ul.Połczyńska 31A
    01-377 Warszawa
  • NIP: 1132875411 REGON: 147193500 KRS: 0000506043

Autohero Polska Sp. z o.o.