Opinie o Borys Monopolowy Polska Sp. z o.o. w Mokre

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Borys Monopolowy Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Borys Monopolowy Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Borys Monopolowy Polska Sp. z o.o. w Mokre

Pomóż osobom zainteresowanym zatrudnieniem w firmie Borys Monopolowy Polska Sp. z o.o. w mieście Mokre. Napisz jak wygląda zatrudnienie w tej firmie i jak pracodawca traktuje swoich pracowników.

Hej jak wygląda praca kierownika regionalnego czy naprawdę jest to umowa na zlecenie ?

Umowa na cały etat Najlepszy płatnik niektórzy zarabiają po 12 tys zł .za lada płaca nawet do 5 tys Xl na rękę Kierownicy maja po 6/7 8/9 tys zł zajrzy id miesiąca Polecam Borys Company to absolutny lider na Rynku pracy. Molosy dajny TEAM !!! Spółka Akcyjna wchodzą na Giełdę , będą się rozsiąść teraz maja około 100 sklepów , planują kolejna 100 zrobić . Polecam !!!

@Monika

Ile godzin trzeba wyrabiać żeby mieć te 5 tysięcy?

Basia
@Monika

Zależy od Twoich umiejętności sprzedażowych . Jeżeli potrafisz sprzedawać to wystarczy etat . Zapraszamy do Borys TEAM , świetna atmosfera Ja pracuje 8 rok .

Byly pracownik

Nie polecam pracy w Borysie. Jest to zwykle wyzyskiwanie ludzi. Co do wyższej umieszczonej opini zgodzę się z tym że trzeba ponosić odpowiedzialność za asortyment sklepu nieraz przy wypłacie oddaje się po 300 zł. Pracownik równez odpowiada za towar po termnie. Kierownik regionalny nie wie co to szacunek do pracownika i nie raz sie słyszy ze (usunięte przez administratora) ją obchodzi dany problem. O podatku, który należy się młodym pracownika też można zapomnieć. Grafik na danym sklepie potrafi się zmieniać 5 razy w ciągu miesiąca. A i co najważniejsze nie ma możliwości umowy na dłuższy okres a co mowa na stałe... są kary za wszystko... za spozniena, za brak maseczki, za używanie telefonu. Praca jest bardzo ciężka, trzeba nadzwigac się mnóstwo towaru.

@Byly pracownik

Bzdury piszesz !!! Praca jest tak ciężka ze niektórzy od siedzenia maja odciski ba (usunięte przez administratora) szczególnie w poniedziałek , wtorek , środę i czwartek . Najlepszy płatnik na rynku pracy na swoim rejonie ! Super zarządzanie , super Ludzie . Stary otwórz sobie swój biznes i układaj zasady . Nie radzisz sobie w życiu codziennym nie poradzisz sobie w Borysie . Facet zatrudnia 400 osób . Firma oparta o zasady i o pozytywnych Ludzi nie cwaniaków i leni Polecał z całego serca , kro chce dobrze zarobić i czegoś w życiu się nauczyć .

@Byly pracownik

Polecam najlepszy Pracodawca i płatnik na rynku Zatrudnia 430 Osób Super Firma Borys Company SĄ Wchodzą na giełdę ! Będą więksi niż biedronka i żabka . Rozmawiają w Dubaju z szejkami . Wiem ze tez idzie kapitał z Hiszpanii . Polecam firma się rozwija pozytywnie Ludzi Zgniłe jaja wszędzie się znajda ! Pewnie frustrata złapali na złodziejstwie i zwolnili Dlatego się poci i obraza tekę która go karmi !

Magda ja polecam pracuje 4,5
@Byly pracownik

bardzo dobrze zarządzana firma Borys Company to wzór nowoczesności pasji i zaangażowania pracuje 4,5 roku umowy całe etaty . premie od przyrostu obrotów można sie wykazać więcej sprzedaż więcej zarobisz pasjonaci !! zapraszamy tylko uczciwych solidnych Ludzi którzy chcą pracować i zarabiać pracy jest dużo ale Borys Company najlepszy !!!!

Sylwia
@Byly pracownik

Masz racje , dla Ciebie najlepsze do pracy są galerie obrazów ???? Tam nie trzeba pracować i być kreatywnym , tam trzeba wyglądać Wernisaż w Sopocie otwierają , zapraszam na Casting

Marzena Borys Company

Pracuje 3 lata w Borys Monopolowy . Bardzo dobrze zarządzana i odpowiedzialna firma . Polecam Fajnie pozytywne , nowoczesne zarządzanie Maja ponad 100 sklepów .

Borys Company konsorcjum polec

Polecam z całego serca Borys Monopolowy Najlepszy płatnik i pracodawca na lokalnym rynku . Płaci na czas umowy całe etaty do tego wysokie premie !!! Pracuje 8 lat na stanowisku kasjer sprzedawca Polecam .

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Borys Monopolowy Polska Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Magda

Borys Company Spółka Akcyjna Najlepszy i przyjazny pracodawca Troskliwy o swoich Pracowników Bardzo dobry płatnik na rynku pracy Lubi zasady zatrudnia ponad 300 Osób Wie co robi , dobrze zarządza Rozmawiają z Funduszami Wchodzą na GPW Maja ponad 100 sklepów Kolejna 100 to tylko kwestia czasu Chcą przejąć Dużego Bena i Alcapone z południa Łącznie około 400 sklepów Polecam Borys Company

BORYS COMPANY S.A.

Najlepszy Pracodawca i płatnik jako Borys Company S.A. Na rynku pracy . Wszystkie negatywne opinie to są Ludzi którzy z żadnej pracy nie są zadowoleni !!! U nas są zasady , jest jakość za to płacimy ale też wymagamy . Na bylejakość przepraszam nie możemy sobie pozwolić . Polecam Borys Company S.A. Pracuje w niej już 7 lat i złego słowa nie mogę powiedzieć . To są na prawdę pasjonaci i pozytywnie zakręceni Ludzie na punkcie swojego biznesu . Nie słuchajcie , złodziei , (usunięte przez administratora) , malkontentów . Na 400 Osób które Firny zatrudnia zawsze jakieś zgniłe jabłko się znajdzie . Pozdrawiam Cały TEAM Borys Company ????

Wiola
@BORYS COMPANY S.A.

To prawda . Ktoś napisał prawdę . Fajnie ????

@BORYS COMPANY S.A.

Bo tu pracuje i jestem szczęśliwy i pewny ze działam w miłym i dobrym Towarzystwie

Ktoś

Witam. Chciałam zapytać do którego dnia każdego miesiąca są wypłacane wypłaty na umowie zlecenie w sklepie Borys Monopolowy w Grudziądzu?

@Ktoś

Z reguły są dwie opcje. Albo do 10 alb do końca miesiąca. Musiałbyś się zapytać księgowej. Zresztą na umowie będziesz mieć datę.

cyborg
@Jacek

Jak dostaniesz umowę do reki to tak.

Katarzyna
@cyborg

To można pracować w tym sklepie bez umowy? Dziwny komentarz Jacka, Ktoś się pyta, kiedy naprawdę płacą za pracę, a ten pisze z kodeksu pracy. To strona z poradami prawnymi, czy z wpisami pracowników? :D

Zostaw merytoryczną opinię o Borys Monopolowy Polska Sp. z o.o. - Mokre

• Jak się pracuje w Borys Monopolowy Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Borys Monopolowy Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Borys Monopolowy Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 24 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Borys Monopolowy Polska Sp. z o.o.