Opinie o Borys Monopolowy Polska Sp. z o.o. w Mokre

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Borys Monopolowy Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Borys Monopolowy Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Borys Monopolowy Polska Sp. z o.o. w Mokre

Czy w firmie Borys Monopolowy Polska Sp. z o.o. występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Kasjer?

Nie ważne

Wyglada to tak że np ze zmiany w poniedziałek 15-23 przychodzisz we wtorek na 8-15 przykładowo tragedia!!!!!

Elka

Nie polecam pracy w tej firmie . Nie są wypłacalni ,obcinają wypłaty jak mogą ,a śmieszne wyliczenia wypłat tylko po to by jak najwięcej ściągnąć od pracownika . 5000 zł zarobki ? Chyba jak ciągniesz 14 dni bez wolnego . Miesiąc w miesiąc problemy z niezgodnością wypłat . Jak ktoś zaczął pracę uciekajcie , a kto myśli o podjęciu tej pracy nie warto .

Ilona

A możesz coś więcej powiedzieć o pracy u Was? Widze na stronie ogłoszenie na sprzedawcę, ale nie ma szczegółów oferty. Czy na to stanowisko również potrzebuje studiów lub jakiegoś większego doświadczenia? Jakie są godziny pracy oraz średnie zarobki na tym stanowisku? Możesz coś więcej powiedzieć o rozwoju w firmie ,czy są szkolenia ,awanse ?

Pracuję w tej firmie od ponad roku i jestem zadowolony z pracy w niej. Stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie na czas. Jednakże zwracam się z prośbą do Zarządu firmy o możliwość objęcia pracowników ubezpieczeniem grupowym. Zawsze to podnosi prestiż pracy, ale i bezpieczeństwo oraz przywiązanie Pracowników. Proszę o rozważenie takiej możliwości.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Borys Monopolowy Polska Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
UWAGA !!! UWAGA !!!

Zarząd firmy Borys wkłada dużo starania wstawiając tu fałszywe komentarze, które zachwalają pracę w ich firmie. Inteligencja nie jest ich mocną stroną, więc bardzo łatwo rozpoznać te komentarze np. "Pracuję w tej firmie X lat. Najlepszy pracodawca w regionie, świetne zarządzanie. Realizujesz cele, pracujesz, sprzedajesz, zarabiasz..." Robią tak ponieważ jest dokładnie odwrotnie.

100 % PRAWDA

Właściciel tej firmy dostał niedawno karę za brak koncesji na sprzedaż alkoholu w jednym ze swoich sklepów. I wiecie co zrobił? Poobcinał wypłaty wielu pracownikom swojej firmy, i to Oni za niego spłacili karę. Tak więc kochani dołączcie to "teamu".

PRAWDA

Najgorszy pracodawca jakiego można sobie wyobrazić. Okradanie pracowników, wyzysk, nadurzycia, (usunięte przez administratora) kłamstwa są tam na porządku dziennym. Nie żartuję. Nie wyolbrzymiam. Od razu widać, które komentarze napisane są przez zarząd tej (usunięte przez administratora)firmy.

Blx

Ile jest Na umowie? Jak z wypłatą ?

Wiktoria

Czekaj, a na jakim stanowisku pracujesz? Wpis pisany trochę w specyficzny sposób, nie wiem, czy mówisz na serio, czy to lekki sarkazm? :P Może jakaś wskazówka?

Magda 2,5 roku

Borys dobry Pracodawca świetne zarządzanie , zadowolony Personel zadowoleni Klienci polecam pracę w Borysie

Dziwne

Tak super placa, tak super dbają o pracownika. Wszystko jest takie idealne a ciągle brakuje ludzi do pracy... przypadek? Nie sądzę xD

Snajper
@Dziwne

Brakuje nam Ciebie na prawdę , wróć i pracuj , mniej mów więcej rób będzie dobrze . Pozdrawiam 3 lata !

Byly pracownik
@Snajper

Pracowałam u was 3 lata i podziękuję.!

Byly pracownik

Widzę że wam brak. Ciągle macie braki w personelu

Skoro niektórzy byli pracownicy, myślą że mogą sobie brać z półki bonusy, za które musi zapłacić reszta przy remanencie, to odpowiedz sobie sam.. Skąd taka rotacja?

Bakardi

Wszystkie te negatywne opinie które są poniżej to prawda, na dodatek jak przełożony może powiedzieć pracownikowi że u nich w firmie (Borys) nie ma czegoś takiego jak L4, bo odrazu jest wylot to jest szczyt chamstwa ze strony tej firmy jak ktoś jest chory to musi zapieprzać bo inaczej wylot z pracy, czy takie praktyki są w ogóle legalne? Myślę że powinien się tą firmą zainteresować inspekcja pracy.

Pan X

Chyba żartujecie ze można zarabiać nawet 7tysiecy chyba pisze to ktoś kto dobrze ,palca trzyma w(usunięte przez administratora) Sama doświadczyłam tego wszystkiego co piszą w opiniach ,każą zmazywać daty z rzeczy po terminach ,nakładają śmieszne kary które są bezprawne ,są nie wypłacalni wciskają ściemy dla pracowników,odradzam w 100% jeden wielki wyzysk…

Maja
@Pan X

A za co te kary są nakładane, jak je uzasadniają? One są obcinane z pensji czy o co chodzi? A no i zmazywanie dat chyba jest średnio legalne. Ktoś to zgłaszał do odpowiednich instytucji? :/

Jan
@Pan X

A jak mogą zatrudniać w niedzielę ? To legalne, słyszałem o zgodach czy coś.

@Pan X

Powinni włączyć chociaż możliwość wyjścia na papierosa, bez bezprawnej kary. Po użeraniu się że śmierdzącymi pijakami. Bo innej klienteli tam praktycznie nie ma. Dźwigasz ciężkie skrzynki pół dnia przez caly miesiąc i skaczesz jak małpa. Towar przyjeżdża brudny. Okurzony, o białej bluzce zapomnijcie. To co się działo woła o pomstę do Nieba. Jeżeli chcecie pracować cały miesiąc bez dnia wolnego, użerać się z zulami i handlować zasyfiałym towarem zapraszam

Gruby
@Pan X

Oczywiście że można zarobić 7 k . Na dwa miesiące????????????

W tej firmie powinna być osoba która interesuje się (pyta pracowników) w jaki sposób traktują nas kierownicy. Jeżeli nikt nie może palić papierosów w czasie pracy albo w przerwie to dlaczego kierowniczka Pamela będąc w pracy może palić? Jest za to obciążona? Dlaczego nie potrafi zacząć pracy od godziny otwarcia sklepu kiedy na prawdę jest potrzebna. Powinna zająć się bardziej sklepem i pomagać pracownikom Firmy Borys. Każdy wie że jest to duży lizus firmy. Większość pracowników brało zwolnienia albo się zwalniało z firmy z nią ciężko wytrzymać. Nie powinna obciążać pracowników swoimi obowiązkami. Nie powinno być też tego żeby z jednego sklepu brać pracownika na drugi sklep na zastępstwo są też kierownicy którzy mogą stanąć.

Beczka

Praca tam ?? Nigdy w życiu. Wyzysk, śmieszne plusy,minusy. Zabieranie kasy z wypłaty za wszystko. Kilka set złoty zabierane na inwentaryzacje. Zażywanie dat ważności i sprzedawanie przeterminowanych produktów. Kit ,wałek z wszystkim. Przerwy nie ma. Miejsca na zjedzenie śniadania też nie ma. O papierosie zapomnij. Bo na kamerach złapani to 100 zł konsekwencji.. omijać ten sklep. Bo nie dość że ludzi mają za psów to jeszcze strach coś kupić bo się można nadziać na towar bez daty. Czyli towar po terminie a data zamazana specjalnie zmywaczem do paznokci. Żałuję że pracowałam tam. Nigdy więcej tam pracy i nigdy więcej żadnych zakupów.

@Beczka

Szanowna Osobo Piszesz o zmywaczach do paznokci Żal mi Ciebie za Twoja nieudolność , nie dopilnowałaś terminów i żeby nie dostać wypłaty w tym towarze wzięłaś zmywacz do paznokci i zmagałaś datę ! Dla mnie to kryminał ! Ale szanowna Osobo dla Ciebie nie dla pracodawcy . U nas takich praktyk nie ma w Firmie . Jesteśmy 20 lat na rynku i nie zbudowalibyśmy potęgi największej sieci sklepów monopolowych w Polsce . Pozdrawiam Cię nieudaczniku z 500 plus .

Borys absolutny Top !
@Beczka

Proszę Pani ja pracuje w Borysie 11 rok . Pani opinia mnie zaskakuje w wielu kwestiach . Nie zgadzam się z nią ! Ciekawi mnie za co została Pani zwolniona ze tyle jadu wylewa Pani na swojego Pracodawcę ? To co Pani pisze i mówi to stek kłamstwa , poturbowanego przez życie Człowieka który zapewne nigdzie nie czuje się dobrze . Zapewne 500 plus Pani wystarcza i nie mamy z tym problemu to są Pani potrzeby szanujemy to . Pani konstrukcja jest dość skomplikowana , natomiast my potrzebujemy pasjonatów , aktorów którzy w pracy bawią się swoją pracą . Za to płacimy bardzo przyzwoite wynagrodzenia . Mimo wszystko życzę Pani dobrego poczucia humoru i zapewne do Borysa proszę już nie aplikować . Nie potrzebujemy Śledzi z Beczki . Mamy ponad 400 Pasjonatów Aktorów Ludzi do pracy na różnych stanowiskach , szczeblach i już ponad 100 sklepów . Prowadzimy sprzedaz hurtowa nie tylko w Polsce ale już w Europie . A to dopiero początek naszej dynamicznej ekspansji na inne kontynenty świata . Pozdrawiamy naszego zbłąkanego szaraczka który został skrzywdzony przez Borysa , Przepraszamy . Proszę nas omijać dla Pani Pana zmieniliśmy zasady , nie ma powrotów do tej sanek wody . Adriana z Elbląga .

@Borys absolutny Top !

Takiego wyzyskiwacza ze świeczka szukać. Gdybyś chciał świnio aktorów, to byś ich szanował. Żaden utalentowany człowiek nie będzie tyral u ciebie jak wół na polu. Jedynie możesz zatrudniać Karyny,którym 500 plus na sztuczne rzęsy nie starcza,bo inteligencji nie mogą nigdzie kupić za te twoje zajebiste zarobki.Inne firmy płacę podobnie po czasie a dają normalne i godziwe warunki pracy

Olka

Zgadzam się w 100%

Dla was każdy jest złodziejem. Każdy kto nie jest waszym niewolnikiem. Skoro po dwóch dniach potraficie wyczuć człowieka,to dlaczego zatrudniacie taką patologię? Dlatego,że nikt normalny nie chce u was pracować. To wy bezpodstawnie mnie obrażacie,bo nie macie argumentów. Wasze desperackie próby znalezienia pracownikow budzą śmiech klientów . Wszyscy wiedzą jakim Borys jest tyranem . Pazerność szefa nie zna granic. Po trupach do kasy. Ludzie pracowali u was z covid,zarazali innych,nie uznajecie zwolnień lekarskich, miesiąc człowiek pracował bez dnia wolnego. Gdzie macie kodeks pracy??? W dupie!

@Beczka

Każdego pracownika którego zwalniają biorą za złodzieja....a sami (usunięte przez administratora) ludzi mogą przerwy zero wiecznie musisz stać nawet na chwilę nie możesz usiąść bo Wielki Brat widzi ???????????????? wiecznie kary nie możesz wyjść na minutę do sklepu bo kara 100 zł spóźnisz się kara 100 zł zapalić papierosa też nie możesz chociaż regionalny o tym wie 100 zł ale wkoncu ktoś się Znajdzie co ich Zgłosi bo to jest wszystko robione bez prawnie

@Ewa

Jestem pracownikiem firmy od roku. Zatrudniając się w tej firmie, na początku mnie poinformowano, co można a czego nie. Faktycznie, dziewczyny co palą, robią to w biegu i głównie e-papierosa. Jak sobie wyobrażasz wychodzenie do innego sklepu w trakcie pracy? Usiąść zawsze możesz, nikt Ci tego nie zabrania, o czym Ty mówisz. Masz czas aby zjeść kanapkę i nawet kawę sobie zrobić. Jeżeli chodzi o spóźnienia, no to sorry, ale żaden pracodawca tego nie toleruje. Gdybyś chciał/a to byś sam/a to byś zgłosiła jak nie masz nic do ukrycia. Nie wiem , gdzie pracowałeś/aś , być może to jest kwestia sporna, ale wypisujesz głupoty.

ZARZĄD
@Beczka

szanowna Pani , Pan To nie my do Pani do pracy przyszliśmy tylko Pani do nas . Chętnie bym się z Panią spotkał i wszystko omówił . To co Pani pisze jest nie prawda , jeżeli Pani tak robiła proszę się ujawnić , pomożemy się Pani zwolnic dyscyplinarnie , to co Pani pisze jest abstrakcją . Jeżeli Pani daty zmazywała to groza Pani nie tylko konsekwencje dyscyplinarne ale i prawne . Skandal proszę Pani !!! Zapewne jest Pani Leniem I nie potrafi Pani polecać sprzedawać stad ta flustracje . Przykre ze przez jakiś czas brała Pani od nas pieniądze ba utrzymanie siebie i swojej Rodziny a teraz tak źle Pani o nas pisze. To wszystko wróci do Pani ze zdwojona siła . Natura próżni nie lubi . Pozdrawiam Zarząd ♥️

Jacek
@Ewa

Te kary po stówce są wpisane w umowę i każdy pracownik wie o nich od początku? Masz jakąś przerwę w pracy żeby właśnie wyjść na papierosa albo odpocząć? Jak tak to ile trwa?

Zadowolony

A ja sie zastanawiam po co ten (usunięte przez administratora) na zwolnionej Pani kierownik.... hmm pracowałem i zlego slowa nie mozna powiedzieć pomocna zawsze i niekiedy wiecej niz trzeba bylo zawsze dostepna o kazdej godzinie nawet gdy miala wolne prywatny czas poswiecala i taka prawda ze kierownicy czy Zarzad się ze mna powinni zgodzic ze byla oddana ekipa fakt jak się trafiło na sklepie bylo super a czarne owce szybko zawsze byly eliminowane ktore mialy lepkie rece na utargi czy towar ale kochani naprawde bez sensu jest siac nieprawde P.S. moja prosba do Zarządu aby ucieli te bezpodstawne spekulacje na temat osób które juz nie pracuja a przyczynialy się calym sercem do pracy w sklepie Pozdrawiam wszystkich z ktorymi i ja mialem okazje pracować nawet tych ktorzy dawno odeszli....

Zadowolony

A ja powiem tak kto tam pracowal badz pracuje wie dobrze ze sklep jest teatrem a personel aktorem i co tam się dzieje naprawde kazdy wie tylko nie kazdy ma w sobie tyle odwagi by podnieść glowe i otwarcie isc do przodu to jest dopiero sztuka i ludzie po latach którzy odeszli po roku dwoch dopiero wiedza ze zyja i zaczynaja zycie na nowo Panie Szefie moja goraca prosba Pan zacznie integrowac zaloge a nie podpuszczac jeden na drugiego bo mam.wrazenie ze zaczyna Pan wprowadzać Panstwo w Państwie pozdrawiam wszystkich tych co trzezwo mysla i przestrzegam tych co przymykaja oczy karma wraca

Xxxx

Brak słów na ta wypowiedz ,śmiać mi się chce jak kłamiecie żeby tylko zachęcić do pracy ,odradzam brońcie się od tego sklepu rękoma i nogami ,będziecie żałować ze tam poszliście sam osobiście pracowałem rok i odradzam ,kierowniczki to tylko obgadywać potrafią ,i kłamać tylko po to żeby ratować(usunięte przez administratora) firmy…żenada

Magda 2,5 roku

pracuje w Borysie przeszło 2,5 roku jestem z tego dumna i szczęśliwa ,że w tak porządnej Firmie mogę pracować i się rozwijać ścieżka awansu jest na prawdę motywująca a co za tym idzie gratyfikacje finansowe wspaniałe polecam prace w Borysie Borys jest dobrym pracodawcą Borys jest wzorem w zarządzaniu Ludźmi , Klientami , Towarem , cenami Borys zaprasza na zakupu do Starogardu i Tczewa dzięki tej sieci towary w Tczewie i Starogardzie potaniały i to drastycznie mieszkańcy Tczewa Starogardu rozwijamy się z Wami i dla Was jesteśmy z tego dumni życzę miłego dnia

Wiedźma

Witam serdecznie pracowałam w Borysie, kary, brak miejsca socjalnego do zjedzenia chociaż kanapki, kary za odebranie pilnego telefonu prywatnego, zero przerwy , żadnych premi , umowy przedłużane śmieciowe , kierowniczka regionalna nie interesuje się pracownikami i to co dzieje się na sklepach, ma swoich wybranych ludzi których szanuje, atmosfera na sklepie nie miła obgadywanie przez innych pracowników nie prawdą nawet do klientów. Grafik zmienią (1000razy )w tygodniu bez wiedzy pracowników, plany trzeba zmieniać. Zabierane pieniądze z chorobowego. NIE WOLNO CHOROWAC. Praca dla osób chardkorowych.

Zostaw merytoryczną opinię o Borys Monopolowy Polska Sp. z o.o. - Mokre

• Jak się pracuje w Borys Monopolowy Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Borys Monopolowy Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Borys Monopolowy Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 24 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Borys Monopolowy Polska Sp. z o.o.