Opinie o Kosbud Sp. z o.o. w Tarnobrzeg

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kosbud Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kosbud Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kosbud Sp. z o.o. w Tarnobrzeg

Henryk Nowy wpis

Konkurencja postanowiła szkodzić firmie i inspiruje do takich wpisów w dodatku na forum pracowniczym

Michał Nowy wpis
@Henryk

Nie konkurencja tylko mieszkańcy którym owy deweloper sprzedał mieszkania które nie spełniają standardów deweloperskich ba powiem więcej budowlanych. Sprawa jest już w prokuraturze i sądzie także spotka go sprawiedliwy wyrok i tych którym dobrze zapłacił żeby podpisali dokumenty odbioru budynku.

Gosc Nowy wpis

Panowie (usunięte przez administratora)w zależności od statusu potencjalnego klienta obiecywali różne rzeczy, np. gdy mieszkaniem była zainteresowana rodzina z dziećmi to obiecywali plac zabaw (na który nie ma miejsca na osiedlu aby spełniał wymagane normy). Pomimo obowiązku przygotowania dodatkowych miejsc postojowych Pan (usunięte przez administratora)uważał iż to jest jego dobra wola, że miejsca postojowe dla gości pozostawił- na 66 mieszkań jest 4 takie miejsca. Stan bloku w kwestii budowlano-technicznej jest fatalny - liczne zaniedbania po stronie Wykonawcy skutkują tym iż obecnie mieszkańcy mierzą się z powodzią po opadach deszczu (garaże zamieniają się w baseny kryte, zaś na najwyższej kondygnacji budynków w mieszkaniach pojawią się przecieki) ale Pan (usunięte przez administratora)przecież zastosował najlepsze materiały. Zastosowanie najlepszych materiałów w niewłaściwy sposób nie sprawi iż liczne wady znikną. Podsumowując NIE POLECAM I BARDZO ŻAŁUJĘ ZAKUPU MIESZKANIA U TEGO "DEWELOPERA"

Lokatorka Nowy wpis

Deweloper, który wybudował bloki z garażami podziemnymi? Teren podmokły, wiedział o tym i nie zabezpieczył w odpowiedni sposób do warunków ścian garaży i posadzki ( odpowiednia izolacja ). Nie ponosi odpowiedzialności za swoje błędy, uporczywie twierdzi, że wszystko jest wykonane z najlepszych materiałów. Pomino rozmów, nie dotrzymuje słowa, ignoruje nas mieszkańców.

mieszkaniec

Absolutnie nie polecam, gdybym takie opinie wcześniej znalazła na pewno nie kupiłabym mieszkania. Jakość bloku pozostawia wiele do życzenia. A sam "deweloper " to jakaś pomyłka. Przeciekający dach, basen w garażu, popękane ściany, a on twierdzi że wszystko zrobił dobrze.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Kosbud Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Dramat... Człowiek na którego zdaniu nie można polegać... Wypiera się własnych słów, jakość prac tragiczna, stanowczo nie polecam...

Renata

Nie ma gorszego dewelopera niż firma Kosbud. Zacznijmy od tego, że nawet nie powinien się nazywać deweloperem. Wykonane prace po najgorszej linii oporu. Na początku sprzedaży aby tylko wyglądało a później się wszystko sypie. Nie naprawia zgłaszanych usterek. Uważa, że to wina mieszkańca i niech sobie sam naprawia jak popsuł bo oj wykonał to z najlepszych produktów. Uważajcie na tą firmę.

Ostrzegam nie kupujcie mieszkań od tej firmy.. Nie mają pojęcia o budownictwie.. Budują po najprostszej Lini oporu.. Po roku użytkowania wychodzą wady których nie chcą naprawiać.. Zerowy kontakt po sprzedaży mieszkania.

Zostaw merytoryczną opinię o Kosbud Sp. z o.o. - Tarnobrzeg

• Jak się pracuje w Kosbud Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kosbud Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Kosbud Sp. z o.o.
  • Józefa Piłsudskiego 20