Opinie o Lozkoholicy.Pl Sp. z o.o. w Bulkowo-Kolonia

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Lozkoholicy.Pl Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lozkoholicy.Pl Sp. z o.o. o rekrutacji.


Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lozkoholicy.Pl Sp. z o.o. w Bulkowo-Kolonia

baner wywiady
PRACOWNIK Nowy wpis
Pracownik

Atmosfera w porządku, co potwierdza kilka lat zatrudnienia w tej firmie. Zespół w podobnym wieku co też wpływa na lepsze dogadywanie się i współpracę. Szef otwarty na pomysły pracowników, chętny do dyskusji nad nimi. Firma daje warunki do rozwijania swoich umiejętności, zachęca do udziału w szkoleniach dopasowanych do zajmowanego stanowiska.

... Nowy wpis
Inne

Pracuję kilka ładnych lat w tej firmie i równiez polecam prace na stanowisku biurowym, jest super atmosfera, zachęcam

Misiek Nowy wpis
Pracownik

Pracuję z Łóżkoholikami już ponad 3 lata i nie mogę powiedzieć złego słowa. Cały zespół jest zaangażowany i nastawiony na dobre imię firmy. Czasami widać lekkie przepychanki między ludźmi z magazynu a biura ale to chyba bardziej droczenie się niż realny problem.

Aleksandra Nowy wpis
@Misiek

przepychanki? a po co mieliby się droczyć tak właściwie, o co konkretnie jeśli już? a osoba która jest odpowiedzialna za zarządzanie takimi sprawami to co wobec tego robi? jak dbają tu o poprawę ewentualnej atmosfery?

Szuler
Były pracownik

Jestem wdzięczny za możliwość współpracy z Lozkoholicy.pl i za wszystkie pozytywne doświadczenia, jakie zdobyłem podczas mojego zatrudnienia. Współpraca z tym przedsiębiorstwem zdecydowanie wzbogaciła moje życie zawodowe i pozwoliła mi nabrać pewności siebie jako profesjonalista. Gorąco polecam firmę Lozkoholicy.pl każdemu, kto szuka wyjątkowego miejsca do pracy oraz możliwości rozwoju zawodowego.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Lozkoholicy.Pl Sp. z o.o. na stanowisko PRACOWNIK MAGAZYNOWY bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Aleksandra

Można się dowiedzieć ile osób teraz tutaj pracuje i jaka liczba z nich to osoby na nieokreślonym? Padały tu kiedyś sugestie, że podobno o taką trudno ale to nie znaczy, że miałoby to być niemożliwe? Na dzień dzisiejszy jakie są tu stawki? Opowie ktoś o pracy tutaj w praktyce z własnego doświadczenia?

Tornadus
Były pracownik

Najlepiej zatrudnia im się studentów od których nie trzeba odprowadzać podatków, ale nie łudźcie się, dłużej niż 3 lata nie po pracujecie, bo potem trzeba dać umowę na czas nieokreślony a pracodawca tego nie chce robić. Taniej wychodzi mu przeszkolenie nowego pracownika, niż trzymanie kogoś z dłuższym stażem, który za najniższą krajową nie chce już pracować.

JanetJJ
Były pracownik

Nie polecam. Wykorzystują pracownika na każdym kroku. Najlepiej jakby ktoś pracował 24/7. Każą przychodzić nawet w soboty i niedziele, za co nie płacą jakoś specjalnie. Zatrudniają młode osoby, którym nie chcą przedłużyć umowy po 3 umowie na czas określony. Atmosfera też kiepska, hipokryci na każdym kroku. Dramat.

Maja

Chciałabym wiedzieć, jak przedstawia się kwestia związana z rekrutacją w Lozkoholicy.Pl. Jakich właściwie pracowników potrzebują tam na chwilę obecną? Szukają tylko wykwalifikowanej kadry? Czy w ogóle mają jakieś wakaty?

Administrator

Nie ma osoby zatrudnionej, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Jak obecnie wygląda zatrudnienie w firmie Lozkoholicy.Pl Sp. z o.o. w miejscowości Bulkowo-Kolonia? Wiecie co się dzieje? Czekamy na nowe wpisy od pracujących na temat Lozkoholicy.Pl Sp. z o.o.. Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Lozkoholicy.Pl Sp. z o.o. - Bulkowo-Kolonia

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Lozkoholicy.Pl Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Lozkoholicy.Pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Lozkoholicy.Pl Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lozkoholicy.Pl Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 2 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Zacisze 34
  08-110 Bulkowo-Kolonia
 • NIP: 8212662388 REGON: 382805992 KRS: 0000776427
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 476 708
 2. GoWork.pl 3 989 574
 3. linkedin.com 3 495 960
 4. olx.pl - praca 3 386 448
Lozkoholicy.Pl Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii