Opinie o K&T Pak Sp. z o.o. w Sucha Beskidzka

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy K&T Pak Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w K&T Pak Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o K&T Pak Sp. z o.o. w Sucha Beskidzka

Pracownica Nowy wpis

Szef szefem.... ale gdzie pracuje się na cały etat po 10 godzin dziennie i jeszcze dwie soboty? Da się z szefem ustalić 8 godzin za dającą godnie żyć stawkę? No nie da się. To co z tego, że miły? Miły, ale wyzyskiwacz.

jan Nowy wpis

jakie widełki finansowe na magazynie ?

Ania Nowy wpis

Mam pytanie odnośnie rodzaju pracy na czym polega? Czy jest ciężka fizycznie? I ogolnie jaka panuje atmosfera w firmie? Pozdrawiam

Lew Nowy wpis

znów poruszenie.. Warunki pracy są bardzo dobre, szef do dogadania i zawsze pomoże jeżeli ktoś ma potrzebę, jeżeli chodzi o czas pracy wszystko jest ustalane indywidualnie, jeżeli ktoś chce więcej może więcej, jeżeli ktoś chce mniej może pracować mniej, jestem tam już prawie 5 lat i nie zmieniłbym nigdy pracy w tej firmie.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie K&T Pak Sp. z o.o..
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Zygzak

Pracuje w tej firmie od lat i mam całkowicie przeciwne zdanie niż ludzie wypisujący ty negatywne komentarze, jak czytam te wszystkie komentarze to się zastanawiam, jak bezwartościowymi ludźmi musicie być.. skoro jest wam tak źle i zarobki takie złe to przecież zmieńcie prace, teraz każda firma przyjmie na dobrych warunkach wartościowego pracownika, (usunięte przez administratora)

Mar

Naprawdę mamy tego dość. Dajcie nam wreszcie odpocząć w soboty. Czy nie widać, dlaczego nikt nowy nie chce tu pracować? Ludzie mają rodziny, chcą z nimi być, a nie w (usunięte przez administratora), jak miewolnicy!!!!

Katarzyna
@Mar

Nikt nowy nie chce pracować? Kiedy konkretnie były ostatnie przyjęcia? W jaki sposób tak ogólnie sama rekrutacja przebiega? Po jakim czasie od złożenia cv można już rozpocząć pracę?

Pracownica

Pracowałam w firmie dluzszy okres czasu, niestety musiałam zrezygnować z powodów zdrowotnych. Warunki pracy zawsze były świetne. Z szefem Jakubem można było dogadać się w każdej kwestii i zawsze chętnie pomagał. Jeżeli ktoś poszukuje pracy i zależy mu na fajnych warunkach oraz dobrych relacjach z szefowstwem to polecam pracę w tej firmie .

Maja
@Pracownica

Relacje to jedno, a jak tu płacą? Ciężkie czasy mamy, ale mam nadzieję że tutaj oferowali stawki konkurencyjne? Szefostwo dawało czasem jakieś premie albo inne benefity?

Kr
@Maja

Żadnych premii, benefitów. A kolejne soboty do pracy. Następna to odrabianie wolnego piątku, ale czy będzie wolny? Nie wierzę za nic, że będzie wolny dzień. Znowu damy się oszukać....

Nic się nie zmieniło. W zeszłym tygodniu pracowaliśmy po 12 godzin i jeszcze w sobotę. A dowiedziałem się o pracy w sobotę oczywiście w piątek tuż przed końcem dnia!!!!!!! Nowi pracownicy są po kilka dni i nie wracają. Może jakaś kontrola?

Niko

W sobote od 4 rano. Koszmar.

Pracownica

Dajcie wreszcie ludziom odpocząć w soboty. Nie dość, że pracujemy po 10 godzin, to jeszcze w piątki dowiadujemy się, że mamy pracować w sobotę. Za dużo zamówień? To może trzeba zatrudnić więcej pracowników? Organizacja pracy w tej firmie, to skandal.

@Pracownica

Ciekawe, czy na na jutro znów będzie łapanka.... W zeszły piątek aż strach było popatrzeć na K.

Zostaw merytoryczną opinię o K&T Pak Sp. z o.o. - Sucha Beskidzka

• Jak się pracuje w K&T Pak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy K&T Pak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w K&T Pak Sp. z o.o.?

K&T Pak Sp. z o.o.
  • Szpitalna 8A/7