Opinie o P.T. Hotel Warszawski Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy P.T. Hotel Warszawski Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie P.T. Hotel Warszawski Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.T. Hotel Warszawski Sp. z o.o. w Kraków

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Czy zdarzają się nadgodziny w P.T. Hotel Warszawski Sp. z o.o.?

Teraz pracy nie widać, ale póki co, może ktoś napisze, jakie są zarobki pokojówek w 2024 roku? Jeśli oni nie zatrudniają sami na siebie tylko przez jakąś agencję, to też dajcie znać proszę. Chcę się ogólnie zorientować, jak tu można dostać pracę na sprzątaniu.

AAA Nowy wpis

W sieci szukają recepcjonisty hotelowego. Z tego co napisali to można zarobić nawet do 10 tys. To realne? Praca jest na zmiany i także nocą? Ktoś mi podpowie?

goryl Nowy wpis
@AAA

tak można zarobić 10 tysiecy ale w ciągu 3-4 miesięcy xd. stek bzdur i próba naciągnięcia (usunięte przez administratora). mi jak zaczynałem pracę to obiecywali podwyżki co kilka miesięcy ale okazało się że wynikają z zwiększenia minimalnej stawki godzinowej xd

Aplikowaliście na Recepcjonista w P.T. Hotel Warszawski Sp. z o.o. i zostaliście zaproszeni na rozmowę rekrutacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami dotyczącymi bezpośredniego spotkania z przedstawicielami firmy. Wasza opinia może okazać się cenną wskazówką dla innych użytkowników.

Firma P.T. Hotel Warszawski Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Recepcjonista/ka z angielskim/ zakwaterowanie i wyżywienie. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Średnio zadowolony

Jeżeli cenicie swoje nerwy to polecam szeroko omijać tę firmę

z

Również nie polecam pracy w tym hotelu. Tak jak ktoś wcześniej napisał miła atmosfera przy rozmowie kwalifikacyjnej, a po podpisaniu umowy wszystko się zmienia. Wytykanie błędów na każdym kroku, stresująca atmosfera i zastraszanie (co swoją drogą podchodzi pod mobbing). Przy zwolnieniu próbowali mi wmówić, że z pewnego powodu będą zmuszeni obciąć mi wypłatę. Uważajcie, bo pracodawcy w tym miejscu są przebiegli i nieobliczalni, więc jeśli chcecie oszczędzić sobie nerwów to omijajcie to miejsce szerokim łukiem.

Elżbieta
@z

Niby w jakich sytuacjach zastraszają? I jak to robią?

@Elżbieta

zastraszali mówiąc, że obetną wypłatę, po jakimś czasie na porządku dziennym było bezczelne wyśmiewanie błędów przy pracy i ironiczne teksty pani dyrektor, okazywanie na każdym kroku, jak bardzo złym jest się pracownikiem, tworzenie przez nią plotek dotyczących prywatnego życia pracowników na podstawie niedokładnych informacji wynikających z osobistych rozmów pracowników (wszystko wskazuje na to, że wzięte były z podsłuchu, o którym była wcześniej mowa, chociaż ja nie mam 100% pewności, że ten podsłuch był, bo nikt mi go nie pokazał ani nie potwierdził)

@xxxxx

Dokładnie to co napisała osoba powyżej- wytykanie błędów, próbowanie na siłę udowodnić, że coś stało się z twojej winy, mimo że tak nie było i tak jak resztę zastraszali, że obetną wypłatę. Również często odnosiłam wrażenie, że wiedzą coś czego nie powinni, bo była o tym mowa jak nikogo innego z personelu nie było wokół albo ogólnie w hotelu w późnych godzinach.

Honorata
@z

czy to zastraszanie o obcięciu wypłaty to tylo słowa czy często jednak się zdarza ze zabieraja kase z pensji ?

@Honorata

Jedynie zastraszanie w moim przypadku, nie wiem jak było u innych.

A obcinali ostatecznie?

xxxx
@Helena

U mnie nie obcięli. Nie wiem jak u innych było.

@xxxx

A to widzę, że można jednak jednym uchem wpuszczać, drugim wypuszczać i jakoś pracować?

@Helena

Do czasu. Moja cierpliwość ma swoje granice. :)

@xxxxx

No jasne. ;p Ciekawe co musiałoby się tutaj takiego stać, żeby te warunki nieco się pozmieniały. Bo hotelu jako takiego nieco szkoda

@Helena

Usunięcie podsłuchu i szanowanie pracowników :) od razu byłoby inaczej pewnie

@xxxxx

No nawet prosto to brzmi. ;p Ale serio raczej już go pewnie nie ma o ile w ogóle był. Spójrz na wpisy każdy o tym od miesięcy pisze, raczej trudno żeby tak po prostu został. Ci di wariantu drugiego to się nie wypowiem, bo nie wiem. Tu raczej mało prawdopodobne, żeby ktoś inny zaczął tym zarządzać?

d
@Helena

Bardzo mało prawdopodobne. Pan prezes hotelu i pani dyrektor to małżeństwo, a syn na recepcji sobie dorabia.

@Helena

Na pewno mają świadomość, że dostaliby zawiadomienie o planowanej kontroli z PIP, więc dopiero wtedy by zdjęli :) to nie ten pokrój, żeby się bali opinii pracowników lub kandydatów.

@xxxxx

No nie wiem, bez zawiadomienia też mogą wstąpić chyba? Na upartego chyba także jakby jakiś pracownik się zmobilizował to by fizycznie sam próbował go zlokalizować i zdjąć? Ciekawe co by powiedzieli gdyby ktoś wprost o to spytał

@Helena

Niektóre podsłuchy są doskonale skonstruowane, wmontowane w komputer albo inne miejsce, a na recepcji są 4 komputery i stos kabli, więc to baaardzo mało prawdopodobne, żeby go znaleźć. Dzwoniłam do PiP i powiedzieli, że niestety, ale uprzedzają właściciela o kontroli. Taka procedura. Z pewnością nie przyznaliby się do podsłuchu, no bo to przestępstwo.

@x

no cóż... to zaskakujące, bo idąc tym tokiem rozumowania w każdej firmie by sobie mogli tak robić bez konsekwencji... no ale już zostawiając ten temat to czy coś jeszcze się tu dzieje nie tak czy ten tajemniczy podsłuch to tu największy problem?

@x

Nie trzeba długo szukać, bo jak wiadomo najciemniej jest pod latarnią. Podsłuch nie musi być wmontowany w komputer, ale za to może być wmontowany w pendrive. Niektórzy tutaj mogą go już skądś kojarzyć, wystarczy sprawdzic w google jak takie coś wygląda. Podłączony z przodu komputera czy często leżący na środku biurka nie przykuwa uwagi, bo przecież to tylko pendrive! Chociaż może i się mylę i z wszystkich możliwych pendrivów zakupiono akurat ten i to jeszcze bez podsłuchu :))

Nusia

Nie polecam pracy u tego pracodawcy. Wszystkie opinie, które są tu zamieszczone są naprawdę prawdziwe, łacznie z tym podsłuchem. Tam w recepcji nikt głosno nie wyraża swoich opinii na żaden temat bo kinkiety mają " swoje uszy" tylko wychodzi się na zaplecze. Pracując tam przez 2 miesiące przekonałam się do czego są zdolni ci pracodawcy. Kiedy dałam wypowiedzenie, oni to zaakceptowali, potem kiedy zapytałam dlaczego nie wypłacili mi pensji na, którą się umawialismy to prezes argumentował to brakiem rzetelnie wykonywanej pracy. Powiedziałam, że wystawię im odpowiednią opinię i wtedy z mojego wypowiedzenia umowy dostałam dyscyplinarkę. Absolutnie nie pchajcie się tam pracować, chyba, że chcecie się osobiście przekonać jacy oni są fałszywi. Jak ktoś kiedyś napisał w opiniach, że tylko rozmowa rekrutacyjna jest miła to w 100 procentach się z tym zgadzam.

X
@Nusia

I co wypłacili ci w końcu tą pensje?

@X

Pensję wypłacili ale okrojoną, bo takie było ich kaprycho. Mało tego, jeszcze przy odbiorze świadectwa pracy pani dyrektor próbowała mi zarzucić, że jakaś faktura nie miała pokrycia i znów próbowała mi udowodnić, że brakuje w tym rozliczeniu pieniędzy. Ale sama w tym rozliczeniu się pogubiła i w końcu odpuściła.

@x

Aż ciekawa jestem czy faktycznie miała takie szczere podejrzenia czy chciała coś tak troszkę po złości ci wywinąć. Bo to, że brakuje to tak na oko w pierwszej kolejności nagle zauważyła?

@Helena

Była wkurzona, że dałam wypowiedzenie. to dlatego szukała jeszcze "dziury w całym". Ale to ich sposób na zycie: zwalniasz się no to Cię ukaramy nie wypłacając 100 % pensji a powody czepia " z rekawa" ot tak.

@x

Nie no to argumentację muszą mieć serio dobrą, skoro podobno trzebią nimi jak z rękawa. Ale żeby aż 100% uciąć? Bo jeśli tak robią to słabo, ale skąd w nich taka złośliwość? :/ Kurcze aż fajnie by było, gdyby ktoś od tej drugiej strony się do tej sytuacji odniósł, bo ciekawa jestem ich wersji co do tego

Sylwia

Cześć! Czy to prawda (wg poniższych opinii), że zamontowany jest podsłuch na recepcji? Zastanawia mnie to czy jest to w ogóle legalne nawet jeśli jest informacja przy wejściu, że obiekt jest monitorowany...

@Sylwia

Gdzie Ty niby masz tę opinię o tym podsłuchu, bo ja to chyba ślepa jednak jestem. Nagrywanie obrazu jest legalne, natomiast z tego co się orientuję w przypadku dźwięku już nie. Wątpię, żeby to tu praktykowali, łatwo chyba byłoby się im przez to nadziać, nie uważasz?

@Helena

Ups, widocznie opinie na temat podsłuchu zostały usunięte. A były przynajmniej dwie. Dlaczego uważasz, że łatwo byłoby im się przez to nadziać?

@Helena

Poza tym pytanie było skierowane do osób, które tam pracują/pracowały, czy faktycznie tak jest. Już mniejsza z tym czy jest to legalne :))

@Helena

Opinie o podsłuchu są jednak na innej stronie też należącej do gowork tyle że o nazwie firmy Warszawski Hotel Kraków zamiast Hotel Warszawski Kraków ;p https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,21678002

@sylwia

Nie żeby coś ale podałaś ten sam link co to forum. Dobra mniejsza, ale w końcu to znalazłaś jakieś potwierdzenie na ten cały podsłuch?

@Helena

Faktycznie, nie ten link co chciałam wkleiłam :P to ten: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,20678599 Nie mam konkretów tylko "plotki" albo ktoś podaje sytuacje usprawiedliwiające to, że właściciele założyli podsłuch na pracowników nie informując ich o tym.

@sylwia

Ok dzięki. Tak wgl to czemu są dwa fora tutaj, teraz to już nie wiem gdzie o co pytać. To ta historyjka co tam piszą to prawda? Bo tu ktoś wgl napisał o jakimś wyciąganiu hajsu z kasy, przecież jak sam podsłuch miałby to regulować? Otwieranie kasy jest tak głośne czy jak?Xd

Monikaaa

Ja wiem , skąd plotka o podsłuchu .Pracował tam chłopak na recepcji , który okradał właścicieli . Wprowadzał mniejszą kwotę na kasę , a resztę do kieszeni. Złapali go na gorącym. Nie chciał się przyznać ,

@Monikaaa

O kurczę... Ale i tak to, co robią jest nielegalne. Powinni pracowników poinformować, że jest założony podsłuch dla bezpieczeństwa firmy i wtedy wszystko byłoby na legalu. Aż dziwne, że do tej pory nikt tego nigdzie nie zgłosił. Byłby niezły dym.

Zofia
@sylwia

Podsłuch? Masakra. To w ogóle było konieczne? Przecież i tak w papierach im by się nie zgadzało koniec końców.

X
@Monikaaa

I jak wyszło że jest podsłuch?

@X

Zachowanie ich długowiecznych pracowników daje dużo do myslenia, oni w ogóle nic nie mówia w holu recepcyjnym bo tak się boją późniejszej reprymendy od pana prezesa i pani dyrektor, bo tam jest podsłuch a juz w innym miejscu są normalni.

####

Zgadzam się z przedmówcami omijajcie to miejsce. Masakra, porażka brak słów

Elżbieta
@####

Czyli z takich samych powodów jak pisali poprzednicy nie polecasz pracy w tej firmie ?? Czy masz jeszcze jakieś inne nowe powody ??

Magda

Czy hotel nie szuka sprzątaczek do pomocy?

B

Jak wygląda praca na recepcji? Czy atmosfera jest nie do zniesienia?

oXo

Wstrzymywanie wypłat, nie legalne umowy, zastraszanie że nie będziesz mogła jechać do domu( mimo że z 2 miesięcznym okresem mówiłaś o tym) Nie polecam tej pracy nawet najgorszemu wrogowi.

Xxx

Bardzo współczuję wszystkim, którzy poszli podpisać z tym pracodawcą jakąkolwiek umowę. Dwulicowość osób zarządzających tym hotelem przekracza najśmielsze oczekiwania. Jeśli już tam pracujesz to naucz się swoich praw jako pracownik i doucz się w kwestii prawa pracy, bo niewiedza napewno będzie wykorzystana przeciwko tobie. I nic nie podpisuj bez pomyślunku i przeczytania tego najlepiej z prawnikiem. Takie niedopatrzenie może cię dużo kosztować.

PPP

Uważajcie na umowy o szkolenie które proponują, jeśli nie przepracujesz roku w tym miejscu będą od Ciebie żądać zwrotu. Niestety nikt jeszcze nie wytrzymał tutaj tak długo. Musiałbyś mieć stalowe nerwy i dać się oszukiwać.

Ramon

Nie zaczynajcie pracy w tym miejscu.Pracodawcy są na początku mili, a potem stosują różne techniki żeby Cię zastraszyć.Atmosfera w pracy przez nich jest nie do zniesienia. Jeśli lubicie o wszystko pytać pracodawców i nie umiecie wysyłać pism bez ich zgody to miejsce idealne. Wszystko, dosłownie wszystko musi być skontrolowane przez Panią dyrektor.Jeśli zrobicie coś samowolnie to czeka na Was nieusprawiedliwione wypowiedzenie. Nie polecam!!!

Zostaw merytoryczną opinię o P.T. Hotel Warszawski Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w P.T. Hotel Warszawski Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy P.T. Hotel Warszawski Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

P.T. Hotel Warszawski Sp. z o.o.

P.T. Hotel Warszawski Sp. z o.o.