Opinie o Warszawski Hotel w Kraków ul. Pawia 4 -6

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Warszawski Hotel. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Warszawski Hotel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Warszawski Hotel w Kraków ul. Pawia 4 -6

DD

Piszę to aby ostrzec osoby, które chciałyby podjąć pracę w tym miejscu.Zapytajcie siebie samych czy w dobrym miejscu pracy jest taka rotacja? W tym miejscu osoby nie wytrzymują dłużej niż 3 miesiące. Kiedy chcesz dochodzić swoich praw jako pracownik jesteś traktowany jak śmieć. Wystarczy że coś się nie spodoba tej p. dyrektor i już masz kłopoty.Podsłuch na recepcji ? Proszę bardzo. Wstrzymywanie wypłat? Proszę bardzo Zwolnienie z powodu błahej przyczyny? Oczywiście Każda osoba, która szuka normalnego, z dobrą atmosferą miejsca nie znajdzie go tutaj.

@DD

O co chodzi z tym podsłuchem na recepcji? Jak to wyszło, że jest takowy?

Wieśniak
@DD

Czytam właśnie te opinie i jakby dotyczyły zupełnie innej firmy. Ludzie pracują tam po 15 - 20 lat .Niech mi ktoś pokaże hotel sieciowy kto tak długo wytrzyma. No no niezłe bzdury ktoś tu wypisuje. Chyba tu komuś bardzo zależy żeby zepsuć temu pracodawcy opinie ., wygląda na zorganizowaną imprezkę ... pewnie się podpadlo , a teraz mała zemsta ..ha ha ha

Pati Nowy wpis
@Wieśniak

Ooo ktoś tu zna się na rzeczy :) Może podzielisz się z nami tym, jak wygląda praca w Hotelu Warszawskim na stanowisku recepcjonisty bądź pokojówki? Chętnie się dowiem, jak naprawdę tam jest :)

Nikt

Nie polecam i radzę nie podejmować tu pracy. Rozmowa o pracę bardzo miła, smieszki, heheszki ale jak przychodzi co do czego to traktowany jesteś jak śmieć. Podsuwane umowy o szkolenie, po to tylko że jak chcesz się zwolnic to musisz im jakieś wydumane kwoty oddać, podsłuchy, zwalnianie za głupoty, które nawet nie kwalifikują się do łagodnego opierniczenia a co dopiero do zwolnienia. Tragedia. Rotacja jest większa niż w McDonalds.

@Nikt

Jak wyszło na jaw, że jest podsłuch?

@Sylwia

Serio wierzysz w ten podsłuch? Przecież gdyby naprawdę był to by młyn ogromny się zrobił, przecież to nielegalne jest

@Małgorzata

A czemu nie? Różne rzeczy dzieją się w firmach :)) już mam info z innej strony- Warszawski Hotel Kraków też na gowork. Wrzucam link: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,21678002

Didka
@Małgorzata

A ja tez wiem , że kiedyś była sprawa z chłopakiem Który miał charakterystyczny wygląd. Wszyscy którzy pracowali wiedza kto to. Miał obudzic gości, i nie zrobił tego. Zamiast się przyznać i przeprosić zawalił winę na gości. A goście mieli dowod że on kłamie. Przyszła akurat Dyrektor i wszystko wyszło na jaw Chłopak strasznie sie uparł wolał żeby go zwolnili niż przeprosić i się przyznać, Powymyslal różne niestworzone historię na gości, I jeszcze powiedział że go podsluchiwali.

@Didka

Co Ty serio? No to faktycznie może i jest, a zgłaszał to ktoś już? Bo chyba nie można ludzi podsłuchiwać z tego co się orientuję?

P
@Małgorzata

Z tego co wiem to zgłoszenie może przyjąć Państwowa Inspekcja Pracy odpowiednia dla danego miasta /regionu. Ale następnym krokiem jest poinformowanie właściciela przez PIP, że będzie kontrola i bez sensu bo podsłuch zawsze można zdjąć w jakiejkolwiek formie on jest. Więc wydaje mi się, że zgłaszanie nie ma sensu.

@P

A nie ma opcji, żeby wbili znienacka? Przecież w takim razie każda kontrola w nieważne jakiej firmie nie miałaby sensu, skoro oni się przygotować mogą. Ciekawa jestem czy ktoś od nich w sumie to czyta

P Nowy wpis
@Małgorzata

Kiedyś dzwoniłam do PIP w pewnej sprawie i tak mi powiedzieli. Może by było inaczej, gdyby tu doszło do donosu. Możliwe, że czytają skoro chcą mieć pełną kontrolę nad wszystkim związanym z ich biznesem ;p

Małgorzata Nowy wpis
@P

Ano w sumie nie pomyślałam o tym. Ale z drugiej strony zaraz wyjdzie, że go już tam nie ma, bo skoro tak uporczywie temat drążymy to po co mieliby się narażać? Ciekawa w sumie jestem co na to aktualnie zatrudnieni?

p Nowy wpis
@Małgorzata

Raczej wątpię, żeby go zdjęli, skoro inspekcja pracy ostrzega pracodawcę przed kontrolą. No fajnie, jakby się obecni pracownicy wypowiedzieli na ten temat, którzy już kilka miesięcy tam pracują co najmniej

Zostaw merytoryczną opinię o Warszawski Hotel - Kraków

Warszawski Hotel