Opinie o Bravilor Bonamat Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Bravilor Bonamat Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bravilor Bonamat Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bravilor Bonamat Sp. z o.o. w Białystok

Tola Nowy wpis

Witam serdecznie. z oferty dla specjalisty ds. zakupów wiem, że potrzebne są minimum 3 lata doświadczenia aby moc ssie zakwalifikować. Proszę mi przy tym napisać, czy może pojawić się jakieś zadanie? Planuje się zgłosić

WK Nowy wpis

Jakie zarobki oraz atmosfera pracy ?

. Nowy wpis
@WK

Jak atmosfera to nie wiem, ale zarobki to najniższa krajowa. Pierwszy miesiąc bez premii, w drugim możesz dostać połowę czyli 250 zł brutto. W trzecim możesz dostać 500 zł brutto, ale oczywiście to góra decyduje kto ile i czy w ogóle dostanie. Śmieszna rekrutacja w tej firmie. Zadają pytania typu "co cię motywuje do pracy", "jaki powinien być szef" i z każdej firmy w której się pracowało trzeba się wyspowiadać. Dlaczego uważam, że to śmieszne? Bo oferowana praca jest prosta, nie wymaga szczególnych umiejętności a pracodawca oferuje naprawdę niewiele. Odniosłam wrażenie, że to taka psychologiczna zagrywka żeby stworzyć złudzenie prestiżu pracy u nich. Mówią, że oddzwonią (taaa....) a nie dostaniesz nawet głupiego smsa z informacją a to już wiele mówi o podejściu do ludzi.

Czy na przyuczenie tez tu biorą? akurat widzę po zapytaniach, że jeśli o ustawiacza chodzi to wymagają minimum 2óch lat doświadczenia, we wczorajszej ofercie jest tak napisane. Ja tyle nie mam, wiec nie wiem czy jest sens w ogóle starać się o prace? jak tu jakieś szkolenia teraz wyglądają?

Zuza

Jak na dzień dzisiejszy wygląda temat tego przedłużania umowy? Teraz widzę po opiniach, że e ludzie pisali o tym, że parę dni przed dowiadywali się, że jednak nie zostaną na dłużej. Nie można było o to chodzić i dopytywać już wcześniej tak dla pewności? I z jakich przyczyn nie przedłużają zazwyczaj? Chodzi głównie o jakieś redukcje czy to inne, całkiem odrębne sprawy? tu pracuje więcej osób od lat czy właśnie mniej?

Monter Instalacji Elektrycznych

Nie wiem

Nie pamiętam

Leszno
Grzesiek

Halo proszę państwa.Ktos się wypowie jaka jest teraz sytuacja w firmie?Planuje złożyć papiery na produkcję.Pozdro wszystkim

Mały

Witam.Zmienilo się coś w firmie co do atmosfery?Tak czytam te opinie i nie wiem czy warto składać tam cv.

qwerty
@Mały

Siemka, a o którym stanowisku myślisz? Ja widziałem na stronie, że kierownik od logistyki do fabryki w Białymstoku jest potrzebny i też kiedyś nad tym myślałem, ale ktoś napisał o jakimś nieprzedłużaniu umowy. Jakie mogą być ostateczne tego powody, ktoś wie?

Czy w Bravilor Bonamat Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Gal Anonim

Poprzedni kierownik pracował ze świadomością że przedłuża mu umowę, a dyrekcja na kilka dni przed końcem poinformowała że jednak mu nie przedłużą. A mieli na to kilkanaście miesięcy. Takich sytuacji było kilka w ciągu kilku lat. I to wszystko kryje się za uśmiechami i nienagannymi manierami szefostwa. Bardzo instrumentalnie traktują pracowników. Kandydaci niech to wezmą pod uwagę i oby nie żałowali.

Alicja

witam, widziałam opinię, w której ktoś w skrócie napisał, że w firmie jest dobrze, nikt temu nie zaprzeczył, do dziś tak jest? na stronie widnieje ogłoszenie dla kierownika logistyki, z czego konkretnie wynikają te nabory i z jakich przyczyn nikt z docelowego działu nie awansuje? jak praca w ujęciu praktycznym wygląda na stanowisku kierowniczym i jak jest wynagradzana?

Tomasz

To jak tu jest z atmosferą, bo jedni piszą że dobra, a jest też kilka komentarzy że nie można się dogadać z z szefową. Ostatnie wpisy są z zeszłego roku więc mogło się wiele zmienić. Ktoś wrzuci mi aktualne info?

ok
@Tomasz

Jest dobrze.

Witam, jest ogłoszenie na ustawiacza wtryskarek, jak z tym stanowiskiem jak pieniądze? Warto składać CV?

Aga

Szczerze jestem w szoku czytając te opinie. Mam wrażenie, że pisze je konkurencja albo sfrustrowane małe człowieczki, co to ambicje mają, ale wiedzy, kompetencji i umiejętności im brakuje. Było kilku takich. Pracowałam dwa lata w firmie. Odeszłam z powodu problemów osobistych, związanych ze zdrowiem. Firma naprawdę na wysokim poziomie. Atmosfera przyjazna. Nie spotkałam się z (usunięte przez administratora) Wynagrodzenie też niczego sobie, ale należy pamiętać, że czasy pandemii dały wszystkim w kość. Pracownicy biurowi bardzo zaangażowani i przyjaźnie nastawieni do pracowników niższych szczebli. Szczerze polecam samemu przekonać się albo przynajmniej wybrać się na rozmowę kwalifikacyjną i ocenić. A w bzdurne opinie nie wierzyć. W internecie każdy "mądry".

On
@Aga

Wynagrodzenie niczego sobie mówisz o tej najniższej co oferują no to brawo bo na więcej nie ma co liczyć

Macie dobry socjal w firmie?

Hehe
@Adam

Nie ma wgl i nie będzie nigdy

Aleksandra
@Hehe

Czym w takim razie zachęca do siebie Bravilor Bonamat jeśli chodzi o kandydatów na nowych pracowników? Czytałam coś o darmowych owocach. Co jeszcze jest oferowane? Można spodziewać się zadowalającej pensji?

HASTA LUEGO
@Aleksandra

Wszystko co chcesz, firma oferuje wszystko i nic. Piękne słowa, obietnice, na końcu czeka Cię rozczarowanie ale pozytywne bo sie zwolnisz :) Pensja to sprawa indywidualna, oczekuj ze na start cos wynegocjujesz ale o podwyżce zapomnij, wiecznie cos wymyślą ale kto co lubi :)

iwona
@Aleksandra

nie. pensja jak dla (usunięte przez administratora).... ale skoro chcesz iść do pracy bo dostaniesz jedno jabłko na miesiąc to ehh....

Kandydatka

Witam. Chciałabym aplikować do tej firmy. Czytając te opinie czy jest tak naprawdę tam źle? Jakie jest wynagrodzenie i czy są jakieś normy do wykonania.

Janusz
@Kandydatka

A na jakie stanowisko chcesz aplikować? Wybierasz się na rozmowę w najbliższej przyszłości? Ciekawi mnie jak przebiega proces rekrutacyjny w Bravilor Bonamat, więc jeśli się tam wybierzesz to koniecznie daj znać jak to wyglądało. ;)

Kandydatka
@Janusz

Stanowisko monter. Nie wysłałam cv tylko się dopytuje jak to jest w tej firmie. Czytając te opinie to raczej nie skorzystam z oferty.

dobra dusza
@Kandydatka

i masz rację. nie ma po co nawet tam wysyłać CV, po paru dniach sama będziesz chciała stamtąd uciekać. jedno wielkie (usunięte przez administratora) szkoda swojego zdrowia psychicznego. nigdy w zyciu nie byłam tak okropnie traktowana w pracy...

iwona

(usunięte przez administratora)podkładanie kłód pod nogi, ciche naśmiewanie się, ublizanie, zdeptanie człowieka do zera , takie wbijanie noża w plecy z uśmiechem przez kierowniczkę biura , ona ma nieźle pod kopułą popierdzielone... chora baba psychicznie ogólnie odradzam potrafi zadeptać każdego pozytywnego człowieka

Gienek

Liczyłem na socjal i wsparcie bo rency mnie kręcą i robić nie mogę za dużo. Ale oni nie pomogą

Czy zarobki oferowane przez Bravilor Bonamat Sp. z o.o. są adekwatne do zakresu obowiązków?

Hhhh

Niestety nie

Janusz
@Hhhh

To ile się tu zarabia? Jakich podwyżek byś oczekiwał żeby było okej?

On

Niestety przez pierwsze 3 miesiące zarabiasz najniższa krajowa, po 3 miesiącach możesz liczyć na premie w wysokości do 300 zł. Co i tak premia jest zależna od twojej pracy.

Gagaryna

Czy mógłby ktoś sie wypowiedzieć jak teraz jest w tej firmie? Czy sa jakieś zmiany. Dużo jest negatywnych opini co zniechęca do złożenia CV w tej firmie.

hahaha firma oferuje : " Pracę w profesjonalnej firmie o wieloletnich tradycjach i wysokiej kulturze organizacyjnej" ta wysoka kultura zwalnia pracowników, którzy pomagali tworzyć tą firmę, pracowali 2-3 lata oraz robili za darmo po godzinach.... z daleka od tej firmy radzę wszystkim! Zainteresowanym pracownikom oraz kontrahentom .... jedno wielkie (usunięte przez administratora) i 100m mułu , tak pani prezesina dziekuje za wiele lat pracy i starań.... zwalnia osoby

ON

(usunięte przez administratora) NA KAŻDYM KROKU!!! NIE POLECAM TEJ PSEUDO FIRMY

Zostaw merytoryczną opinię o Bravilor Bonamat Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Bravilor Bonamat Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bravilor Bonamat Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bravilor Bonamat Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bravilor Bonamat Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bravilor Bonamat Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bravilor Bonamat Sp. z o.o.
  • Jacka Kuronia 2
    15-569 Białystok

Bravilor Bonamat Sp. z o.o.