Opinie o Atalian Holding Sp. z o.o. w Kraków Bularnia 5

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Atalian Holding Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Atalian Holding Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atalian Holding Sp. z o.o. w Kraków Bularnia 5

Jacek

Dostałem środki wszyskto dobże polecam

Norek
@Jacek

"dobże", że miałem lepszych polonistów niż Jacek. Otrzymane środki proszę przeznaczyć na korepetyceje z języka polskiego ;-)

@Jacek

Weź tu glupot nie pisz banderowcu. Lecisz z transa i próbujesz palić głupa że AH płaci. Jakbyście poszukam dobrze w necie to AH i temu podobne świństwa są od dawna na liście jako firmy bez podstawy prawnej.

@iwo
@Norek

Coś mi sie wydaje ze ten Jacek to taki „aspenowy” jest - łamana polszczyzna

A w czym możesz pomóc?

Elżbieta

jakiej płatności ??? (usunięte przez administratora)

janko2929
@Elżbieta

Wpłać więcej i daj dostęp do komputera

opinie widzę prawie wszystkie

hazhaz. Wpłaciłem 250 USD w X 2019 i zleciłem handel automatyczny. W marcu 2020 zweryfikowałem swoje dane wg wymogów Aspen Holding. Na moim koncie pojawiło się 24.345 USD. Podobno z handlu Bitcoinami. Raport na moim koncie pokazujący wszystkie operacje nie potwierdza tego. Zacząłem handlować samodzielnie złotem i w ciągu miesiąca zarobiłem 10.000 USD. Ale wypłaty 12.000 USD nie mogę się doprosić. Czy ktoś wie, jak postępować, aby ich zmusić do wypłaty. W regulaminie stoi, że stroną umowy jest ich Strona internetowa, a spory reguluje prawo bułgarskie. Czy ktoś wie, kogo mam pozwać do sądu o wypłatę. Proszę o pomoc. Obiecuję prowizję pod warunkiem powodzenia.

Aca

Dokładnie. Dobrze piszesz. To wszystko to pic na wodę. Jak najdalej od tych skur..eli

Renata
@opinie widzę prawie wszystkie

ja straciłam 12500 zł wczoraj. jszcze tzw Kierownik zmuszał mnie do wzięcia kredytu w banku i zgody na dlasze dojenie konta. Właśnie piszę pismo do Prokuratury i Wydzialu Przestepstw Gospodarczych. Do tego się zobowiązałam w banku - starają się cofnąć wypłatę. Dołączycie??? takich ssynów trzeba żywym ogniem!

@Renata

Sprawa już się toczy w prokuraturze w Rzeszowie. Nie jest Pani pierwsze I nie ostatnia, mogę tylko pocieszyć, że to "tylko" 12 tyś. Dobrze, że Pani szybko zareagowała. Może uda się w banku cofnąć przelew.

Hiro
@Renata

nie daj się zwieść, wszystkie ich działania zmierzają do wyciągnięcia od Ciebie jak najwięcej kasy. Nie licz na to że Ci wypłacą jakieś wygrane pieniądze. To wszystko jest (usunięte przez administratora) pozdrawiam

@Hiro

Zgodzę się w 100%.wymień dowód, karty itp.

Pawel Zopa
@opinie widzę prawie wszystkie

Prosze Pana skontaktowac sie ze mna, prosze podac adres mailowy to wysle Panu instrukcje jak dokonac wyplaty z tej platformy, juz wyplacilem 2 razy i mam doswiadczenie bo myslalem ze juz stracilem, jak zobaczylem te opinie to wystraszylem, ale jak okazuje sie jest dobrze, przeciez jest dobrze. pozdrawiam

Robert Krol
@Kaś

nie uda sie, bo to trzeba kredyt na zwrot wziac dopiero wtedy mozna czekac na przelew tej kasetki

@Pawel Zopa

Cos ten Pana polski łamany... Jakby z translatora... Przedstawiciele Aspen nigdy nie mówili płynnie po polsku i zawsze z obcym akcentem. Czyżby jakas podszywka?

Opinie widzę prawie
@Dorota

Ma pani rację. Wbiłem w Internecie Paweł Zopa, ale nic się nie wyświetliło. Podałem temu Panu mój mail, ale administrator usunął mój mail. To faktycznie podszywka. Pozdrawiam.

ACA

Dokładnie podpucha

@Kaś

W moim banku niczego nie wstrzymali, kiedy się zorientowałam, że padam ofiarą oszustwa. W banku powiedzieli, że muszą wypłacić, a potem mam składać zażalenie. Pic na wodę. Po zażaleniu odpowiedzieli, ze sama sobie jestem winna. Dołączyłam do sprawy w Rzeszowie. Przyjęli ale cały czas jest cisza

@mala

niestety tak zachowują się banki , ja odwołałam się jeszcze do Rzecznika Finansowego w grudniu i czekam ... z Prokuratury Rzeszowskiej też cisza . Doprawdy dziwne to wszystko ...

@mala

W takim razie bardzo mi przykro, myślałam, że cos można wtedy jeszcze zrobić. Niestety wiem, że prokuratura nic się nie odzywa. Taka prawda, że szans są równe 0, żeby coś udało się zrobić. Bliska mi osoba też padła ich ofiarą, bank niestety też odrzucił reklamację, bo niestety transakcja była dobrze przeprowadzona.

@opinie widzę prawie wszystkie

Ty się lepiej zastanów się co zrobili lub zrobią z twoimi danymi osobowymi a nie myślisz jak wypłacić pieniądze, które są fikcją i faktycznie ich nie ma i nie będzie. Zmień dowód i prawko, zastrzez kartę i czekając proś Boga żeby nie wzięli na Cb kredytu lub nie nabili dlugu, którego potem przekażą firmom windykacyjnym. Taka prawda kolego. I ani policja ani prokuratura ani żadna instytucja Ci nie pomoże...tyle

@Kaś

Witam prokuratura zaczyna działać w piątek jestem wzywany do prokuratury na przesłuchanie

@Przemysław

Bliska mi osoba była już dwa razy na przesłuchaniu I to w lutym. Mam nadzieję, że coś się ruszy, oby w dobra stronę.

@Przemysław

Coś muszą robić skoro jest tyle zawiadomień. Ale to na tym się skończy cały proces. To całe wyłudzanie i naciągane ludzi funkcjonuje cały czas. Co chwila są nowe reklamy z Lewym itd.

@SonyListon

Wczoraj otrzymałam wezwanie do komisariatu policji w sprawie aspen Ciekawa jestem co już zrobili. Coś się powoli kręci, ale nie miejmy zlodzeń, że szybko wykryją, wsadzą :( pozdrawiam

@opinie widzę prawie wszystkie

Teraz dopiero otrzymałem zainwestowane środki, jak się okazało, bitkoiny, które kupiłem wcześniej cały czas rosły, teraz zaproponowali mi wypłacić i mam pierwszą transzę 5000 USD to mnie naprawdę zaskoczyło. Jestem zadowolony ze współpracy. Pozdrawiam wszystkich i przepraszam za wcześniejsze opinie.

EWA
@SonyListon

A to ciekawe ...jesteś pierwszą osobą , którą AH nie okradł tylko WYPŁACIŁ pieniądze ??? Rozumiem , że już otrzymałeś na swoje konto 5000 USD ... to może jeszcze zdradzisz jak to się odbyło proceduralnie tzn. sam sobie jakoś zrobiłeś przelew , czy AH Ci wpłacił na konto... ?

Zniesmaczona
@SonyListon

Nie wierze, podszywka nie dajcie sie nabrać !!! . AH to (usunięte przez administratora) Mało tego prokuratura działa byłam na przesłuchaniu.

Maria Wnuk
@EWA

Ja robiłam krok po kroku to, co mi powiedzieli z działu finansowego jakiś gość zwolnił. Od początku były blokadę, ale jak się okazało trzeba było zrobić ruch na koncie i później zrobili zlecenie przelewu. Widzę ze prokuratura tym się zajęła i oni chyba zaczynają wypłacać.

Dorota

Dokładnie. Znowu łamana polszczyzna... AH czyta nasze komentarze i jeszcze usiłuje wyłudzić pieniądze. Co za magia.

@Maria Wnuk

Nie dajcie się nabrać!!! Trzeba zgłaszać ich komentarze. Trolom z AH dziękujemy.

Vok
@Pawel Zopa

Ja też poproszę o informacje jak wypłacić bo też mam z nimi problem

@opinie widzę prawie wszystkie

Poprowadzą cię najchętniej na Twoim komputerze i wtedy cię okradną. Nie wpuszczaj do swojego komputera, i musisz przyjąć do wiadomości, że tych pieniędzy nie zobaczysz - przykro mi :)

@opinie widzę prawie wszystkie

Nie chcę cię martwić, ale chyba masz nikłe szanse na wypłatę czegokolwiek z AH. Ktoś mi powiedział, że Ah już nie istnieje. Wykupiła ich jakaś firma podobnie działająca i najprawdopodobniej odezwą się i będą próbowali cię naciągnąć na jakieś kolejne wpłaty.

@opinie widzę prawie wszystkie

I raczej nie odzyskasz tych pieniedzy tak jak my wszyscy.( nie mowie tu o tych wplaconych 250 USD) Zglos sprawe na policje i prokurature. Prokuratura w Rzeszowie prowadzi postepowanie.

@Pawel Zopa

Dziwny cos ten pana komentarz. Mam wrażenie jakby był tłumaczony z translatora a może jesteś z AH ?

@Maria Wnuk

Przestańmy sie nawzajem czarować. Nie ma we mnie takiej wiary, że ktoś coś zwróci. Dzwonił do mnie facet i twierdził, że wykupili AH i będą oddawać, ale minęły dwa tygodnie i więcej się nie odezwał. Moja historia jest już w Prokuraturze rzeszowskiej. Czekam na wyniki ich pracy tez bez większej nadziei.

skryty
@Beti

Cześć. Odpisuję tutaj, ale chyba dotyczy to wszystkich na tym forum. W listopadzie 2019 dałem się wydymać na 250euro. Jakoś wiosną/latem odpuściłem sobie użeranie z tą mafią,.. bo cenę za moje zdrowie wyceniam nieco wyżej. Natomiast jeszcze wtedy węsząc w necie temat AH znalazłem coś takiego, co teraz może w jakiś sposób przydać się w sprawie; INSIGHT GROUP OU ATHALASSAS AVENUE 26 2018 STROVOLOS, NICOSIA. Oczywiście nie mam pewności czy to dobry kierunek? Kombinacja cyfr 2018 może być umyślnie zmieniona z 262018 (?!?!) nie wiem? Ale wiem, że o ile sama firma zarejestrowana jest dokładnie po drugiej stronie planety, to trop jest ewidentnie bułgarsko-cypryjski. Wasze (nasze) pieniądze prawie na pewno zasilają czyjeś konto w banku na Cyprze. Na koniec dodam, że sprawę olałem tak dalece, że nawet nie pamiętam swojego loginu na tym forum.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Atalian Holding Sp. z o.o..
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
mariusz

witam jak mogę wypłaci środki z kota 22mariusz@wp.pl proszę o kontakt Pozdrawiam Mariusz

@mariusz

Nie wypłacisz, musisz zgłosić wszystko na policje. Zastrzec dowód, zmienić hasła.

BETI

Jakie postepowanie? Postepowanie prowadzi prokuratura w Rzeszowie.

mala

Jakie postepowanie prowadzisz? Kim jesteś? Postępowanie prowadzi Prokuratura w Rzeszowie. Napisz co kombinujesz

Wiktor

Witam Ma ktoś maila do Pani prokurator w Rzeszowie prowadzącą sprawę??

@Wiktor

Tak mam nr ale do kancelarii. Wpisz w google: prokuratura krajowa w Rzeszowie i pokaże ci się ich główna strona, z nr do kancelarii. Sekretarka przekieruje Cię bezpośrednio do pokoju, Pani prokurator Marta Steciak.

@Sebastian

już kiedyś pisałam- te dane są nieaktualne - tę sprawę prowadzi Prokuratura Krajowa , Podkatpacki Oddział Zamiejscowy -35 -078 Rzeszów, ul. Hetmańska 45 D tel: (17) 506-13-51 faks: (17) 506-13-40 E-mail: sekretariat.VIWZ@pk.gov.pl

@Elżbieta

No tak, Prokuratura Krajowa Rzeszów. Dokładnie ten adres.

benia49

Witam, to chyba tylko pani udało się coś zarobić.

Mar.89

Czy weryfikowała pani konto, wysyłając dowód i kartę, i czy podpisywała pani dokumenty które przysłali odnośnie wpłaty i zapoznania się z regulaminem?

padve
@Mar.89

Ja zweryfikowałam, zrobiłam wszytko tak jak trzeba i już 2 miesiąc walczę o odzyskanie pieniędzy mam nagrane wszystkie rozmowy , wiem że to banda (usunięte przez administratora) za każdym razem dzwoni kto inny, twierdząc, że poprzednia osoba dzwoniąca nie pracuje w ich firmie, żenada. A jak powiedziałam że nagrywam rozmowy to facet sie wystraszył powieział że oddzwoni boma jakieś zakłocenie ha ha i jakoś nie odzwania. Nic tylko podać wszytko do prokurtury, nie łudźcie się że cos odzyskacie a osoby ktore piszą że z nimi dobre się współpracuje to nikt inny jak ich pracownicy, pisza tak by naciągnąć kolejne osoby żenada

Baka

Witam, kolejna reklama Aspen-aby dalej naciągać klientów.

Od 23 grudnia 2019 Aspen Holding oraz Olympus Markets znajdują się na Liście ostrzeżeń publicznych KNF. Dodatkowo postępowanie prowadzi Prokuratura Okręgowa w Warszawie: "Postępowanie w sprawie o czyn z art. 178 ustawy o obrocie instrumentami finansowymi. Przewodniczący KNF przystąpił do postępowania zainicjowanego przez inny podmiot."

@Michał

To super, może nareszcie ktoś uwierzy, że byli nastawieni na (usunięte przez administratora)

@Michał

to super powinni ich pozamykac a ludziom ktorych naciagneli oddac pieniafze tak jak w ambergold

@padve

ja walcze tez dwa miesiace i chyba bezskuyecznie

@padve

Jezeli ma pani nagrania prosze przekazac je na prokurature w Gorzowie .Chetnie podam pani kontakt do pani prokurator ktora prowadzi to dochodzenie.

Agnieszka
@Beti

Ja proszę o informacje. Zgłosiłam do banku (usunięte przez administratora) gdy moje pieniądze były „zablokowane” na koncie i odrzucili zgłoszenie ....

@Agnieszka

Prosze zglosic (usunięte przez administratora) na policje oni polacza sledztwo albo bezposrednio do prokuratury w Rzeszowie tel.17 50 61 200 sprawe prowadzi pani prokurator Marta Steciak.

@Beti

Przepraszam wkradl sie blad.Postepowanie prowadzi prokuratura w Rzeszowie a nie jak wczesniej napisalam w Gorzowie.

@Beti

Te sprawy AH zostaly przeniesione do Prokuratury Krajowej w Rzeszowie Oddział Zamiejscowy

@Beti

Witam. Mam nagrania. Mogę prosić o kontakt do pani prokurator?

@Beti

Bardzo proszę o kontakt do Pani prokurator, która zajmuje się w/w sprawą. Zostały wyłudzone ode mnie dane i nielegalnie zajęte konto na kwotę 19 572 zl. Mój adres: sebastianborek545@wp.pl )

@Agnieszka

ja tego samego dnia zgłosiłem do banku, nie wyraziłem zgody na wykonaie księgowania kwoty 19 572 ,00 pln Mimo to, moje środki zostaly zaksięgowane. Proszę gorąco o pomoc. Sebastian

Grzegorz
@Agnieszka

Dziś miałem podobną sytuację , zamrozili 84000zł na moim koncie.

Prokurator Marta Steciak tel,175061351

Radek

Witam. Ja straciłem "wpisowe" czyli 250 $. Przez pół roku próbowałem poprzez swój bank odzyskać kase ale nie udało sie. Bank tłumaczył sie tym że prawidłowo wykonał operację przelewu. Odwoływałem się kilkukrotnie ale bezskutecznie. Dzisiaj zobaczyłem na mailu wiadomość ze ktoś prowadzi sprawe i prosi o zgłaszanie sie poszkodowanych. Podał swój nr tel. Czy ktoś coś wie na ten temat?? Tak, pokuratura w Rzeszowie prowadzi tę sprawę ale odnoszę wrazenie że nic w tym kierunku nie robią. Swoje zgłoszenie wysłałem im w 2019r i cisza.

Sebastian

Proszę o kontakt na fb https://www.facebook.com/sebastian.borek.334/ wypowiadajmy się tam, jestem administratorem strony i nikogo nie wyrzucę,ani nie ocenzuruję wypowiedzi. Musimy zebrać wszystkich poszkodowanych. Chcę abyśmy wspólnie napisali pisma, do urzędów, prokuratur, tv.

@Sebastian

Ten gość (usunięte przez administratora) grozi tym, że poda wszystkie dane i wymaga pieniądze za to, żeby on tego nie robił, (usunięte przez administratora) na każdym kroku, nie zapłacę mu ani grosza, ludzi bron boże, żeby ktoś podał mu swoje dane.

@Sebastian

Doniesienia składamy do Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie.

Sebastian

Jesteś tez poszkodowany przez AH?

Napisz do mnie maila sebastianborek545@wp.pl

@Sebastian

Jestem poszkodowana. Kilka dni temu dzwonił ktoś do mnie i stwierdził, że jego firma odkupiła Aspen Holding. Mówił coś o tym, że chcą zwrócić pieniądze. Miał zadzwonić następnego dnia i oczywiście nie dzwonił, i z daleka śmierdzi tym samym co AH. Moja sprawa jest już w prokuraturze w Rzeszowie.

@benia

nie do Prokuratury Rejonowej - sprawa AH została przeniesiona do Prokuratury Krajowej Wydział Zamiejscowy w Rzeszowie -

@Sebastian

Witam, zostaliśmy (usunięte przez administratora) przez Aspen Holding, wyłudzili 180 tys kredytu. Jeden za drugim, rzekomo miał służyć odblokowaniu poprzednich zablokowanych pieniędzy. Dostali swoje i cisza, a my mamy raty do spłaty 2tys co miesiąc. Pomóżcie, proszę!!!!

@Anna

Rany Boskie....ja straciłem 19 tysięcy. Składaj zawiadomienie do prokuratury w Rzeszowie.

@mala

Wlaśnie, też miałem podobne telefony zeby zainwestować i będę mnie kontaktować z działem prawniczym.... Sorry, ale nie wchodzę w to. Tylko prokuratura moze nam pomóc.

@Anna

Działanie takie samo, jak przy poprzednich wyłudzeniach. Jak chcesz prześlę Ci schemat pisma do prokuratury na Twojego meila.

chętnie, po proszę.

Proszę o meila

sebastianborek545@gmail.com

Dorota

Cześć. Jakiś czas temu wypowiadalam się na tym forum. W listopadzie moj bank (PKO BP) odrzucil moją reklamację że względu na to, że nie mógł się skontaktować z agentem z AH. Dostałam informację, że mogę się odwołać do Dyrektora Biura Relacji z Klientami bądź zwrócić się do Arbitra Bankowego. Szczerze olalam już to, bo stwierdziłam że to i tak nic nie da. Pogodzilam się że strata tych pieniędzy, tym bardziej że na koncie w AH już od jakiegoś czasu widnialo saldo 0 zł. Ku mojemu zdziwieniu wczoraj dostałam list z banku w którym napisali, że odzyskali moje pieniądze. Weszlam na konto i faktycznie dostałam przelew w wysokości 1049zl. Byłam bardzo zszokowana i zdziwiona. Także wszystkim oszukanym mogę polecić składanie reklamacji w swoich bankach.Nie traccie nadziei. Być może u Was będzie tak jak u mnie.

@Dorota

To super, a jakie dokumenty im dostarczyłaś?

@Dorota

Cześć. U mnie podobna sytuacja. Bank Pekao S. A. w listopadzie odrzucił reklamację, a dzisiaj na koncie pojawił się przelew ze zwrotem depozytu 984zł. Mimo wszystko uznali tą reklamację, co mnie bardzo zdziwiło. Życzę powodzenia innym w odzyskaniu pieniędzy.

@Monika

mi powiedzieli w centrali banku millennium ze pieniadze sa nie do odzyskania bo byly przelewy karta,za co oni biora pieniadze jesli nie potrafia skutecznie odzyskiwac takich (usunięte przez administratora)przelewow

@Dorota

Mogę tylko pogratulować. Ja składałam reklamację - wszystkie odrzucone.

Sebastian

Witam, Zostałem (usunięte przez administratora) przez AspenHolding. Założyłem konto 17 czerwca 2019 r., wpłaciłem pierwsze startowe pieniądze. Pomyślałem sobie, że może i nic z tego nie będzie, a jeśli nawet, to chociaż trochę. W dniu 26.11.2020r. miało miejsce nielegalne zajęcie konta, ściągeli mi 19 572,00 PLN Nie wyraziłem na to zgody, zostałem wprowadzony w błąd, zmanipulowany że weryfikują tylko moje konto, (dowód, karte bankomatową) w tym celu, czy ja to jestem ja - tzn posiadacz tego konta na platformie. W tym czasie gdy on mnie tak omamiał, że to tylko weryfikacja, doszło do zablokowania środków na w/w kwotę. Boże, ludzie proszę o pomoc. Mój adres mailowy: truskaw102183@wp.pl jest to komercyjny adres mailowy, bo z tego adresu e-mail zakładałem tam konto na platformie aspenholding.

@Sebastian

Sorry stary.. ale jakim trzeba być idiotą żeby podawać tak poufne dane podmiotom postronnym. Czy na prawdę wszyscy są tak omamieni kasą,ze oddali by wszystko za parę zielonych. Za głupotę trzeba płacić. W dodatku sprawdź w internecie ile setek osób zostało oszukanych przez AH. Ci którzy podawali swoje pelne dane, w tym skany dowodów zostali figurantami kredytów których nie pobrali...a spłacać muszą. Zal mi tych ludzi mimo wszystko.

@Sebastian

Witam, musisz zgłosić to do prokuratury w Rzeszowie. Z pieniędzmi się pożegnaj, ale doniesienie złóż, bo sprawa przeciw nim jest prowadzona. Pozdrawiam

Vlad

Jakby ktoś się zastanawiał jeszcze czy są godni zaufania to są oni na liście ostrzeżeń KNF. Proszę sobie sprawdzić, a nie czytać opinie w necie.

@Vlad

Witam. Jestem właśnie w kontakcie z nimi. Mam nagrane wszystkie rozmowy. Mam kilka nazwisk ale nie wiem czy prawdziwych. Posługują się mailem imie.nazwisko@aspenholding.com

@Marcus

Mam do Ciebie prośbę. Napisz do mnie maila, chce się z Tobą skontaktować. Moj adres sebastianborek545@wp.pl

Marcus

Czy ktoś wie jaki jest adres firmy Aspen Holding? Czy mają jakiś oddział w Polsce? Czy firma "brokerska" www.aspenholding.com to ta z Krakowa Aspen Holding Sp.zo.o. ?

@Marcus

Pytalem, ale oni podają tylko ogólnie ze w polsce, lub np w warszawie. Ja zglosiłem wszystko na policje. Nie wiem czy to ta sama co z krakowa

Tez zostałam oszukana straciłam 250 euro. I teraz dzwonią że mam środki do wypłacenia tylko musze mieć dostęp do komputera a pomoże mi wypłacić je... Chyba z 5 miesięcy jak mnie namówili chciałam zrezygnować to twierdzą że się nie da bo są środki na koncie

@Kasia

Witam, napisz pismo, że rozwiązujesz z nimi umowę i prosisz o zwrot wpłaconych środków. Spróbuj w banku złożyć reklamację o obciążenie zwrotne, jeżeli płaciłaś kartą. Pozdrawiam

Monia

Czy Komuś udało się pozytywne obciążenie zwrotne? bo ja właśnie dostałam decyzję negatywną i nie wiem co dalej robić. Sprawa zgłoszona na policję i prokuraturę.

@Monia

Odzyskałem rownowartość wpłaty czyli w zł, 250 dolarów. Na koncie pozostało mi jeszcze 30, 42 dolarów. pewnie nie odzyskam bo minimalna wypłata to 50 dolarów.

dziki
@Monia

Niestety pieniądze straciłaś jak ja. Aspen Holding to nie jest makler to zwykli (usunięte przez administratora)

dziki
@medor

Aspen Holding to nie jest makler ludzie to (usunięte przez administratora) który okradną Ciebie z pieniędzy. Platforma to wirus który ma wgląd do Twojego komputera i konta. Wyczyść komputer a tych co dzwonią nimby z działu finansów pogoń bo stracisz pieniądze.

@dziki

dzięki...cudem pewnie udało mi się odzyskać pieniądze nękałem ich przez ponad dwa tygodnie i kiedy już straciłem nadzieję dostałem zwrot. Teraz pora formatować kompa bo mam to dziadostwo zainstalowane na kompie /AnyDesk/

@medor

Czyli rozumiem, że sami Ci przelali pieniądze spowrotem? A jeśli chodzi o programy to nie macie się czego bać. To nie są żadne wirusy tylko programy to zdalnej obsługi komputera wykorzystywane z powodzeniem do wirtualnych szkoleń, prezentacji itd. Możecie poczytać o nich w internecie. Ale oczywiście jeśli poczujecie się bezpieczniej to formatujcie komputery.

@Ewa

Tak po wymianie 15 mali doczekałem się zwrotu. Dodzwonić się do nich nie można. Parokrotnie próbowali mnie zachęcić do inwestycji. Zdecydowane odmowy oraz zagrożenie opublikowanie nagrań rozmów oraz maili poskutkowalo. Dzisiaj złożyłem wymowienie oraz zazadalem zwrotu pozostałej wygranej kwoty. Zobaczymy co z tego wyniknie. Konsultanci wszyscy z akcentem a wschodniej granicy. Pewnie bym wdupil z większą kwotą gdyby nie moja mądrzejszy zoneczka.

@Ewa

Jeszcze jedno zadtrzeglem kartę z której przelewem pieniądze. Kompy już też sformatowane. Więc myślę że mogę spać spokojnie.

@medor

A czy weryfikowales konto i wysłałeś im skany czy nie ?

@Darek

Tak bez weryfikacji nie podejmowali tematu. Ponoć takie procedury. Ale jak pisałem zlikwidowalem kartę z której robiłem przelew.

@Darek

Ja również zweryfikowałam konto ale zasłoniłam wszystkie dane, które mogłyby im się w jakiś sposób przydać.

@medor

medor W jaki sposób odzyskałeś pieniądze?

@Ewa

Podaj numer fonu lub mail to prześlę Tobie zrzut ekranu zwrotu. Pozdrawiam

@Ewa

Ale to te deklaracje co Ci przysłali na email też podpisywales i skany dowodu i karty wysłałeś?

@Darek

Tak przesłałem wszystkie wymagane dokumenty parokrotnie zwracali mi z uwagi na fakt nie wypełnienie do końca Trochę się droczylem powołując się na rodo oni z kolei na przepisy bankowe w końcu po uzupełnieniu całej procedury uzyskałem maila iż wdrazaja procedurę zwrotu żądanej kwoty. Przepychanki trwały od 12 sierpnia Pieniądze otrzymałem 6 września gdybyś chciał to uwiarygodnić napisz maila lub podaj numer telefonu wyślę ci potwierdzenie odzyskania pieniędzy Nadmieniam że korespondencja kosztowała mnie trochę nerwów i energii ale efekt końcowy dla mnie pozytywny na koncie zostało jeszcze trochę dolarów w dniu dzisiejszym, zadałem rozwiązania umowy oraz zwrotu pozostałej kwoty to tyle Pozdrawiam

@medor

Jeszcze wysłanie tych skanów to bym się nie bał ale jak czytam ta deklaracje klienta to mam obawy co do tego i jestem w wielkiej kropce i chyba bym wolał stracić te 250$ i mieć to wszystko w... Ale czy będę inaczej mógł zamknąć te konto też nie wiadomo i żeby przypadkiem czegoś tam nie naliczali. Co radzisz

@Darek

Czekam na odpowiedź na dzisiejszego maila. Nie mogę Tobie doradzać musi to być Twoja decyzja. Ja podjąłem walkę o odzyskanie bo nie lubię jak mnie ktoś robi w konia. Taka nam zasadę. Pozmieniałem i zabezpieczylem się tak jak pisałem. A co dalej? Dostałem odpowiedź że moje wypowiedzenie i żądanie zwrotu reszty kasy przesłali do właściwego działu. Zobaczymy

@Darek

Deklaracja klienta? Chodzi Ci o te zrzeknięcie się informacji o regulaminie?

zuza2
@medor

Co znaczy nękałem? A Uwierzytelniłeś konto?, podałeś im wszystkie dane, które chcieli? bo ja od kilku dni słyszę, proszę uwierzytelnić konto wtedy zwrócimy pieniądze. inaczej nie mogą zamknąć konta.

@zuza2

Odpowiadając na ich maile powołałem się na rodo odpowiadali powołując się na przepisy bankowe żeby móc dokonać wypłaty parokrotnie przekazywałem informację iż zawiadomię organa ścigania odpowiadając na pytanie 2 parokrotnie uaktualniałem dane próbując nie przekazywać tych danych tylko to blokowalo możliwość wypłaty w końcu spełniłem ich kryteria i otrzymałem na konto zwrot

@Darek

Darek wysyłaeś im te skany czy dałeś sobie spokój z tymi $

Kazimierz Wasko
@Monia

Bzdura! wypłaciłem 2600$. jestem zachwycowy!

@Kazimierz Wasko

To opowiedz coś więcej.

Wojciech
@medor

Na jakiego konkretnego maila kontaktowałeś się z nimi (korespondowałeś)? Bo mam tego tyle ze sam nie wiem..

@Darek

I co udało Ci się zamknąć konto? Bo ja dziś dałam się oszukać ale nie przesłałam im żadnych dokumentów tylko te 250$. I też bym wolala już stracić te pieniadze i mieć ich z głowy aby tylko zamkneli mi to konto

kamil
@medor

Jak udało Ci się odzyskać te pieniądze??

Kk
@medor

A wysyłałaś do weryfikacji dokumenty

Lena
@medor

Jak panu udało się odzyskać piniądze miał pam weryfikację konta

@Lena

Bez weryfikacji konta nie zwrócą Ci tych pieniędzy. Nie masz też pewności czy jak zweryfikujeaz konto i jak prześlesz te dokumenty czy Ci zwrócą czy coś wymyśla żeby tylko zostawić sobie te pieniądze. Ja do chwili obecnej nie zweryfikowalam tego konta i 5 dni roboczych minie mi w piątek. Jak pytałam co befzie po 5 dniach jak nie zweryfikuje konta to odpisali że zostanie automatycznie zamkniete. Ale jak już zapytałam co zrobią z pieniędzmi które im przelalam to unikają tematu i piszą że wszystko jest w regulaminie. To są zwykli (usunięte przez administratora)

@Dorota

@Dorota Czy zweryfikowałaś konto lub otrzymałaś jakąś odpowiedź od Aspen Holding odnośnie statusu konta?

@Monia

Ja również dostałam odmowę z banku.

@Michał

Nie zweryfikowalam konta bo nie chce im podac swoich danych na tacy. Jak pisałam e-maile żeby zwrócili mi te 250$ to za każdym razem pisali że zakładając konto zaakaceptowalam ich warunki i wysyłają link z regulaminem i chcą żeby im przesłać skany dokumentow. Na pytanie co się stanie jak w ciągu 5 dni nie zweryfikuje konta odpisali że automatycznie konto zostanie zamknięte ale już minęło ale nadal mogę się na nie logowac.

Harley
@Dorota

Witam Nie zweryfikowałam konta i konto nie zostało zamknięte a tym samym nie zobaczyłam moich pieniędzy. W polskim prawie jest zapisek że tylko i wyłącznie instytucje bankowe mogą prosić o skan dowodu osobistego. Napisałam w mailu do nich pouczając o polskim prawie i zapisku w ich regulaminie że przestrzegają praw w którym przebywa klient (czyli ja). Dostałam tego samego maila co wcześniej (kopiuj wklej) że trzeba zweryfikować konto i (usunięte przez administratora) Więc poszłam kawałek dalej. Napisałam maila prosząc (dopisałam że na razie jeszcze proszę) o unieważnienie "umowy" i zwrot pieniędzy z racji braku jakiejkolwiek aktywności na koncie (też to jest w regulaminie). Dostałam maila że przekazali moją sprawę do odpowiedniego działu. To było 2 tygodnie temu. Cisza, żadnych maili, żadnych telefonów. :/ Sprawę komplikuje też fakt że nie mam już tej karty z której przelałam im pieniądze. Będę walczyć dalej!

@Harley

A czy wysłałaś im podpisana deklarację klienta i oświadczenie wpłaty?

@medor

Czy Pańskie konto zostało zamknięte, czy otrzymał Pan jakieś potwierdzenie?

@medor

@medor Napisałem posta z zapytaniem do ciebie? NIe wiem czy dobrze cię oznaczyłem i czy go przeczytasz dlatego jeszcze raz zapytam o to jak udało ci się odzyskać kasę?

Aaaa
@medor

Odzyskał Pan te pieniądze dzięki obciążeniu zwrotnemu? Czy wkoncu dogadał się Pan z aspen?

Pawel
@medor

Na jaki adres email pisales?

Ass

880755190 poproszę o zrzut ekranu

Olać to
@Darek

Olej to ! Oszukali nad na 250 $ tyle straciłeś. Nic więcej nie stracisz nic więcej nie mogą Ci naliczać nie mają z tobą żadnej umowy ! Umowa to są konkretne dane i podpis. Oni mają nie pełne dane, poza tym chcieli Cie okraść na większą kwotę nie udało im się więc chcą wyłudzić Twoje dane. Nie rób tego, olać to i spać spokojnie. Ja tak radzę pozdro

@medor

Też bym prosiła o radę, bo nie chcą mi wypłacić pieniędzy z depozytu, żądając na koncie 100000 zł, żeby transakcja przelewu nie była kwestionowana przez KNF ( komisję nadzoru finansowego)

Syla
@medor

Hej. Jak mam odzyskać pieniądze. Napisałam prośbę o zwrot i pismo o odstąpieniu a oni ciągle chcą zweryfikować konto aby mi oddać pieniądze. Raz wysłałam im zdjęcie dowodu i karty i teraz się boję co dalej

@Monia

Ja też dostałam decyzję negatywną z banku , oprócz zgłoszenia na policję , w grudniu odwołałam się do Rzecznika Finansowego - czekam

onnon
@medor

to se odinstaluj any desk i jest coś takiego jak cc cleaner abo avira

Dorota

Cześć, moja sytuacja wygląda tak, że chciałabym odzyskać wkład początkowy 250 USD, ze względu na to, że nigdy nie doszło do żadnej transakcji handlowej. Link ktory otrzymalam do platformy stal sie potem nieaktywny. Przedstawiciele do mnie dzwonili zawsze w porze pracy, i mieli oddzwniac w godzinach popołudniowych ale nigdy tego nie robili. W nic nie zostałam wprowadzona i nawet nie wiem jak ta platforma wygląda. Te środki były i nic się z nimi nie działo. Napisałam po kilku miesiącach, że chce anulować współpracę i odzyskac wniesiony wklad. Otrzymalam zwrotke , ze kaea za nieakywne miesiące wynosi 500 USD miesięcznie. Ktoś może coś poradzić? Oni się w ogóle nie odzywają. Czy realne jest że otrzymam zwrot tego tysiąca i co gorsza, czy realne jest wyegzekwowanie ode mnie kary w takiej wysokości? Na szczęście nie podjęłam się żadnej transakcji, ale to w sumie z ich winy. Proszę o jakąś radę. Z góry dzięki.

MIchał
@Dorota

Czy weryfikowała Pani konto w AH, podając im wymagane przez nich dane?

@MIchał

Na początku, w trakcie rozmowy z jednym z konsultantów weszłam w przesłany link i rzeczywiście zobaczyłam swoje wpłacone pieniądze. Konsultant powiedział, że na tym profilu będę obserwować jak one pracują. Następnie potem, jakiś czas temu chciałam wejść do tego samego linka i nie mogłam. Pojawiła mi się informacja, żeta strona nie istnieje. Napisałam do nich maila, oddzwonili i jak zwykle umówiliśmy się na telefon w godzinach popołudniowych, ale nikt nie zadzwonił. Od tamtej pory nie sprawdzałam. W jakiś czas po tym, otrzymałam telefon że dlaczego nie handluję, wiec odpowiedziałam im że nie wiem jak. Na to on zdziwiony, że w takim razie mnie wprowadzi. I znowu, do następnej rozmowy nie doszło.

@Dorota

Pod żadnym pozorem nic NIE RÓB , nie weryfikuj się , w ogóle nie wdawaj się z nimi w rozmowę (notuj nr telefonów i daty ) , bo wyczyszczą Ci konta . Sprawę zgłoś na Policję . Sprawy z Aspen Holding prowadzi Prokuratura Rzeszowska.

@Elżbieta

Dobra. Zmieniłam kartę bankomatową, o której nr prosili mnie na początku. Numer jest inny, oni go nie mają - więc myślę, że nic nie zrobią. Dziękuję Ci bardzo, tak to zgłoszę.

@Dorota

NIe chce cię martwić, ale na pewno niczego już nie odzyskasz. Musisz sie pogodzić ze strata 1000 zł i cieszyć sie , ze straciłaś tylko tyle. Na pewno wszelkie karty zmień, i na pewno nie wdawaj sie z nimi w dyskusje, że masz do wypłaty jakieś pieniądze i oni cię przez ten proces przeprowadzą. Jeżeli im uwierzysz to stracisz wszystko co masz na koncie. Chciałabym dzisiaj powiedzieć, ze straciłam tylko 1000 zł. Straciłam bardzo dużo pieniędzy i dlatego cie ostrzega, (usunięte przez administratora)

@Dorota

Uważaj!Uważaj! broń boże nie wpuszczaj ich do swojego komputera, wyczyszcza ci równo konta. Tak cię wabią, dzwonią, nie oddzwaniając, znowu dzwonią. Nie daj się nabrać. Bo za jakiś czas będziesz tutaj pisała rozpaczliwe maile, ale będzie już za późno. Sprawą Aspen Holding zajmuje się Prokuratura w Rzeszowie, ale boje się , że niczego nie dokonają. Świat potrafi dronami mierzyć temperaturę osób łażących po ulicach a u nas policja ani prokuratura nie jest w stanie wyśledzić łobuzów okradających obywateli. Przydałby się jakiś bardzo dobry informatyk który poradziłby sobie z wyśledzeniem i wejściem na ich strony.

@Dorota

Zgłoś reklamację w banku. Moja sytuacja była bardziej zagmatwana. Pierwszą reklamację odrzucili, ale później uznali. Wydrukuj co masz (maile, zrzuty ekranu, nr telefonów). Trochę to może potrwać, ale próbuj. Powodzenia. (mój bank to Pekao s.a.) A z Aspen nie rozmawiaj.

@mala

Dziękuję za odpowiedź. Bardzo mi to pomogło. Mam nadzieję, że nie nabiorą więcej ludzi i nikt przez nich nie będzie więcej stratny. Mam również nadzieję, że Twoja sytuacja wkrótce wróci do normalnej.

@Monika

Dziękuję Monika, tak zrobię. Zobaczymy, co uda mi się zdziałać. Pozdrawiam serdecznie.

@mala

Zaczynam godzić się ze stratą tego 1000 zł, ale martwi mnie kara miesięczna za nieaktywne konto. Możesz mi doradzić, co powinnam zrobić w tej kwestii?

@MIchał

Tak weryfikowałam. Wchodziłam na konto ze dwa razy wpłacone środki były aż któregoś dnia wyparowały. Wtedy napisałam do nich e:mail, że zabawiłam się i teraz proszę o zamknięcie konta, bo kwota widoczna to 0,00. Nikt nie zareagował, Po chyba 3 miesiącach nagle się opiekun odezwał, kazał wejść na konto a tam była kwota ponad 5000$, Chyba po kolejnych 2 tygodniach na koncie miałam już ponad 14000$ i wtedy się zaczęła ich zabawa.To jest moment w którym proponują, że pomogą je wypłacić , proponują jaka kwotę najlepiej wypłacić ile zostawić i takie tam ... Absolutnie nie wpuszczać do komputera , żadnych help desk, teamViweraów, ani tym podobnych. Jak wejdą do twojego kompa to jesteś załatwiony. Jeżeli miałeś kwotę 0,00 to naprawdę nie wierz w nic co opowiadają.Jak ich nie wpuścisz to może sie odezwą za kilka tygodni, m-cy i będą próbowali cie złamać ponownie. Ostrożność przede wszystkim. Życzę miłych Świąt

doswiadczony
@Dorota

jak tu pokazac ze konto jest zero ja nie było tranzaikcji ja zarobiłem 17000euro i tak długo nie mogłem wypłacić piniedzy az pokazali mi stan konta zero nie zadnych kar nie możesz płacic ale bank twój może scignąc pieniądze z powrote

@doswiadczony

Bardzo dziękuję za pomoc Wam wszystkim. Skontaktuję się jeszcze z prawnikiem na wszelki wypadek. Napiszę dodatkowo, reklamację do banku. Może uda mi się odzyskać pieniądze.

Magic"
@Dorota

Będą Cię kręcić/jak mnie/kasy już nie zobaczysz/!MI zwracają od LISTOPADA 2-19/I 250$ WISI I PRAWD,.PRZEPADŁO! nie daj się nabrać że masz na koncie jakąś kwotę>ŻADAJ WYDRUKU KONTA..W ICH BAZIE/ nie daj się wciągnąć w kredyt'~pod pozorem niby prania brudnych pieniędzy../oszustwo~na wielką skalę~!ZGŁOŚ POLICJI TEMAT..

Nikola
@Dorota

Lepiej zerwać z nimi kontakt,bo możesz stracić więcej.Nauczka na przyszłość aby sprawdzić drugą stronę czy jest godna naszego zaufania.

@Dorota

Trzeba pójść na policję i zgłosić (usunięte przez administratora) a potem do prokuratury rejonowej w Rzeszowie przesyłka dokumenty i już od lutego prokuratura prowadzi sołectwo, a takich jak ty jest nas bardzo wielu.

Janusz

Zalozylem konto i wplacilem 250$.Poniewaz jestem zielony poprosilem o obsluge z automatu.Odpowiedz ok.Po miesiacu sprawdzilem,a konto nie ruszone.Wowczas napisalem ze chce zlikwidowac konto.Liczylem sie ze kasa przepadnie,ok.Acha,dostalem odpowiedz,ze trwa to 40 dni,ok,poczekam.Po terminie i kolejnym miesiacu sprawdzam konto,a tam bez zmian.Za kilka dni dostaje telefon,ze aby zamknac konto musze zrobic 1 operacje.Ok.W dalszej rozmowie zrobilem to co operator kazal zrobic i kupilem tam jakoms walute.Bylem zadowolony,ze to juz koniec.Ale gdzie tam.Za dwa dni wcchodze na konto a tam na minusie 65$.Pisze meila o co chodzi,a oni ze musze wyrownac brakujace pieniadze.Kolejny email i opisuje calom sytuacje(podajac dane operatora)i od tego czasu cisza.Dla spokoju,ze wszystko ok wejde jutro na konto(o ile jeszcze jest)i zobacze co sie dzieje.Natomias jednego razu zostalem nawet bardzo obrazony,wrecz na mnie krzyczano,ze nie chce inwestowac w krypto walute.Masakra,aby tylko dac nr. karty.Na szczescie ja zaraz te karte zlikwidowalem.Pozdrawiam wytrwalych.

Hiro
@Janusz

poczytaj sobie wszystkie wpisy. nie wykonuj żadnych ruchów, kasy raczej nie odzyskasz. wycofaj się jak najszybciej i nie daj się wciągnąć w dodatkowe wpłaty. to jest wielki przekręt. 250 $ to jest niewielka kwota w porównaniu do tego co stracili bezpowrotnie inni.

@Janusz

A weryfikowałeś konto podając im dane osobiste? Jeżeli byś nie grał to wówczas mógłbyś napisać do banku prośbę o zwrot z karty kredytowej. Wówczas miałbyś duże szanse na zwrot tych 250 dolcow. Teraz najlepiej zerwać z nimi kontakt. Jeżeli nie mają twoich danych osobistych to nic nie mogą Ci zrobić. To tyle. Pozfrawiam

@Hiro

Już za późno....jak widać

Przemysław

ja mam jak narazie zadzwoniła do mnie pani i pytała czemu nie wyplacam kasy a ja platformy nie zakładałem mam tam 10000 dolarow do tej pory nie mogę się z nimi z kontaktować więc chyba to jest ściema jak Ah

Bogdan_Kielce
@Przemysław

No właśnie też mam taką samą sytuacje ale czytam artykuły na ich temat.

patryksz

Mam podobna sytuacje, dzwonili do mnie pytajac czy chce wyplacic pieniadze na koncie prawie 4.5 tysiaca mial ktos sie odezwac odnosnie wyplaty ale oczywiscie zero odzewu, tez mi sie wydaje ze kolejne naciaganie

Nr sprawy w prokuraturze okregowej w Rzeszowie POIIDs32.2019

@Przemysław

No właśnie otrzymałam informację w grudniu , że moja sprawa została dołączona do wymienionej sprawy , a to na wniosek Prokuratury Rzeszowskiej . Czyli coś się dzieje- rozumiem że jest tam więcej takich spraw.

Tak dokładnie

Przemysław

jak wejdziesz na ich stronę i chwilę poczekasz wyświetli ci sie chmurka tam możesz pisać ale odpowiadają jak automat więc próbuj wyślij odrazu pismo do okręgowej prokuratury w Rzeszowie syg akt podałem wcześniej

Kaś

Szansa na odzyskanie pieniędzy jest zerowa. Ale trzeba zrobic wszystko co mozna. Sprawę najlepiej zgłosić do prokuratury I wtedy sprawa dołączy do tej z Rzeszowa. Chciałabym być dobrej myśli, że uda się odzyska pieniądze, ale szansę są nikłe.

SonyListon

Wyciągnęli kasę z konta bo zapewne zainstalowala Pani na swoim kompie aplikacje podana przez opiekuna. Czyli zrobili to zdalnie podczas kiedy Pani logowala się do swojego banku online.

@SonyListon

Mam pytanie czy jezeli zalozylem konto w pazdzierniku 2019 wplacilem te 251euro karta (ktora juz usunalem) NIEzweryfikowalem danych, maja moj nr tel adres email i imie nazwisko to czy moga jakos w przyszlosci naliczac oplaty za ta nie aktywnosc ?

@Jeleń

Absolutnie nie mają takich możliwości. Nie weryfikowałes konta a co za tym idzie nie podpisywałeś z nimi żadnej umowy. Jednakże dla świętego spokoju wymiana karty była wskazana. Oni funkcjonują na zasadzie złapania barana,którego skroją jednorazowo albo kilkukrotnie ( zależne od tego kto da się więcej skroic) Raz że wyłudzają pieniądze niesłusznie to niestety także dane ( weryfikacja ) I to ostatnie jest dużo bardziej niebezpieczne niż strata finansowa

@SonyListon

Dziekuje za szybka odpowiedz. Zycze samych pomyślności!

Elżbieta

Ja też najpierw (10 października 2019 r) złożyłam zeznania na Policji i otrzymałam później informację ,że sprawę przekazano do Prokuratury . A w grudniu otrzymałam powiadomienie , że moje akta zostały przekazane do Prokuratury Rzeszowskiej na wniosek tejże Prokuratury w celu połączenia sprawy . Myślę że warto zadzwonić do Prokuratury w Rzeszowie z prośbą o przyłączenie - sygnatura akt PO II Ds 32.2019 (podaje też to Przemysław) .

Mala
@Przemysław

Już jestem prawie gotowa z wysłaniem pisma do Prokuratury Rzeszowskiej, ale nie wiem jaki powinnam wpisać paragraf naruszenia prawa. Czy myślicie, że bez paragrafu tez przyjmą i dołączą do swoich materiałów.?

@Mala

jezeli napisałaś POllDs32.2019 i w piśmie jest nazwa AspenHolding to bez problemów przyjmą to później dostaniemy wezwanie na komisariat i pan policjant nas przeslucha

SonyListon

Jeżeli grałeś na platformie to raczej nie masz na zwrotne obciążenie przez bank. Co nie znaczy że masz próbować. Jednak jeżeli nie weryfikowałeś konta to możesz spać spokojnie bo nie podałeś im danych poufnych. Jedynie musisz zastrzec kartę i tyle. To są (usunięte przez administratora) którzy zarabiają na typowym wyciąganiu kasy. Są bezkarni i działa bez konsekwencji od dobrych kilku lat

@Przemysław

Nie wierz w żadne ich opowieści. Na pewno nie masz tam 10000 , oskubią cie zanim sie spostrzeżesz. Ja dałam sprawe na Policję i poprosili mnie żebym im podała IP, PORT i jeszcze jakieś cuda Aspen. Chyba policja daje sobie rady wtedy kiedy im się zająca przyniesie na stół. Do tej port wydawało mi sie, że oni maja narzędzia do znalezienia takich łobuzów jak Aspen

Magic"
@Przemysław

Będą Cię kręcić/jak mnie/kasy już nie zobaczysz/!MI zwracają od LISTOPADA 2019/I 250$ WISI I PRAWD,.PRZEPADŁO! nie daj się nabrać że masz na koncie jakąś kwotę>ŻADAJ WYDRUKU TWEGO KONTA..W ICH BAZIE/ nie daj się wciągnąć w kredyt'~pod pozorem niby prania brudnych pieniędzy../oszustwo~na wielką skalę~!ZGŁOŚ POLICJI TEMAT..

@Przemysław

Witam Jak mogę się dopisać do pozwu zbiorowego?

Wiktor

Witam Też mam z AH problem chodzi o 250 $ tylko ale konto zweryfikowałem na kasę nie liczę ale gdzie mogę się do pozwu zbiorowego dopisać i jak?

Zostaw merytoryczną opinię o Atalian Holding Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Atalian Holding Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Atalian Holding Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atalian Holding Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Atalian Holding Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 27 ocen.

Atalian Holding Sp. z o.o.