Opinie o Avill Invest Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Avill Invest Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Avill Invest Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Avill Invest Sp. z o.o. w Katowice

zainteresowany kupnem

gdzie mozna znaleźć informacje dotyczące inwestycji Apartamenty Sielawy? na Oto wiszą ogłoszenia ale z firmą Avill nie da się w zaden sposób skontaktować, tel nie odbierają a ich biura na ligockiej nie udało mi sie nawet znaleźć... czy ta firma w ogóle istnieje?

@Lucek

A jakie jeszcze usługi tu świadczą? Myślałem, że to firma deweloperska, jedyne co to mieszkanie mogę od nich wziąć czy coś jeszcze? Przechodząc do samej pracy, to tu tylko biuro funkcjonuje czy konserwatorów i innych fizycznych też biorą do siebie? Mam na myśli bezpośrednio

Sielawy II

Dzien dobry jak tam ppstepy na Sielawy residence II ? Macie jakies informacje kiedy AVILL ukonczy ten etap? Tam nie widać żadnych robotników poza tymi kotrzy kreca sie wokol Sielawy III ..

nick
@on

Dokładnie. O każdą rzecz trzeba się awanturować z nimi. Najgorsze jest to że nawet nie wiesz kiedy możesz się spodziewać robotników na swoim ogródku czy balkonie

Boguśka Nowy wpis

Cześć. Przeglądam pobliskich deweloperów za pracą biurową. Tu po komentarzach widzę stwierdzenia, że na maile nie miał kto odpisywać. To do dziś aktualne? ciekawa jestem czy bym to ogarnęła po prostu, zwłaszcza ze pisaliście coś o jakiejś nowej inwestycji. Ona już jest w toku?

sielawy residence

profil z googole został usuniety...no ale co sie dziwic same nieprzychylne komentarze ludzi, którzy zmagali sie zakupem nieruchomości i egzekwowaniem jakości i rzetelenośi wykonania

Sąsiad Nowy wpis
@sielawy residence

A co tu sie dziwić..prawda jest taka ze inwestycja miała zostać oddana w marcu ubiegłego roku. Minął rok domy co prawda chyba odebrane ale nadal inwestycja jest niedokończona. Pewnie ludzie juz nie chcieli sie użerać z panem głównym wykonawca ktory chyba do tej pory nie wie po co tu jest. Jesli ktos zobaczy logo firmy avill na jakiejs inwestycji która chciałby kupić a nie daj boze budowac bedzie wielki Tadeusz z firmy jurbud dowodzący budowa z samochodu tzn robiac objazd raz na pare dni to niech odrazu zrezygnuje szkoda nerwów! Podejście do klientów przez firme avill to jest jakaś komedia. Na @ nie odpisują telefony nie odbierane a szkoda gadać. Jak sie ktoś zastanawia nad nową inwestycją ktora buduja ponizej sielawy residence to DAJCiE SE SPOKÓJ!

Julka Nowy wpis

Hej, do dziś zagadka umowy o prace na starcie nie została rozwiązana? :) a pomożecie mi się dowiedzieć jako kto można zatrudnić się w biurze? chciałam poszukać ofert w sieci ale pokazuje mi od innych firm z o podobnej nazwie. Nieczęsto kogoś szukają?

Czy nowo zatrudnione osoby w Avill Invest Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Avill Invest Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Ksenia

Tak dla pełnej jasności, jeśli już pojawiają się jakieś nieprzychylne komentarze to od klientów Dewelopera? Pracownicy nie maja w tym zakresie niczego do dodania? W ostatnich komentarzach pojawiają się jacyś kandydaci i zastanawiam się skąd mogli brać sygnał, że jakieś nabory są prowadzone? na stronie zakładki z kariera nie widać.

Sąsiad Jan

I mamy nowy rok. Czy inwestycja która miała zostać ukończona w marcu została ukończona? Oczywiście, że nie. Głowny pseudo wykonawca nie ogarnia tego co tu sie dzieje. Teraz w śnieg chyba tymi dwoma pracownikami którzy nie potrafia słowa po polsku chce zwojować świat. Efekty mizerne, côż jak przy -15 proboja kopać w ogrodach ogrodzenia łopatami. Zastanawiam się czemu pseudo wykonawca jeszcze nie dostał od nikogo w (usunięte przez administratora) za to olewactwo. Może do końca tego roku zostaną ukończone prace:D

Sielawy
@Sąsiad Jan

Dalej nie wymęczyli tej inwestycji ?:) macie info jak jakość inwestycji na Barcelonskiej ? Jakie problemy po oddaniu tam zaistanialy i czy były jakieś wogole ?

@Sąsiad Jan

Dwoma pracownikami? Więcej ich nie ma czy co? To pracownicy bezpośrednio firmy? Bo zastanawiam się czy preferują właśnie obcokrajowców

Faktycznie może być tak jak ktoś zasugerował teraz niedawno? Do końca roku zakończą prace? to robią teraz tak dla jasności podwykonawcy czy jednak bezpośredni pracownicy? Ja czegoś na umowę o prace szukam, przyjęliby mnie? Nie trzeba więcej ludzi na robotę?

Barcelonska residence

macie wiedze co sie dzieje na inwestycji Barcelonska Residence realizowanej przez AVILL czemu pomimo tego ze to nowa inwestycja doszło do "rozprucia" znacznej części koski brukowej rozkopania ulicy wewnetrznej ?

@Barcelonska residence

Nie widziałem tego jeszcze, czy ktoś pociągnie temat? to była reklamacja i pracownicy musieli jakieś nadgodziny robić, żeby to ogarnąć czy jak? One w zasadzie jak są płatne? Chyba, że to ktoś z zewnątrz robił?

zainteresowany kupnem

Sielawy
@zainteresowany kupnem

Firma istnieje i działa niemniej w bardzo "specficzny"sposób. Siedziba wynajęta na.pptrzeby wskazania jej w danych spółki i raczej tam nikogo nie zastaniesz. Zalecam duża rozwagę...

@Sielawy

To czekaj, co z pracownikami biurowymi, skoro już taj piszesz? Robią zdalnie? Jedna Pani pytała kiedyś o stanowisko na recepcji. Jakie jeszcze inne wchodzą w aktualna strukturę?

Rambo

Pracownikami biurowymi ? Tam nie ma kto na @ odpisywać, dodzwonic sie do super dewelopera graniczy z cudem.

@Rambo

Aha, to się teraz zastanawiam czy w ogóle korzystać z usług. Serio w ogóle nie zatrudniają nikogo do odpisywania na maile? Z tymi telefonami też jest aż taki problem?

Lucek

A to sie nad jakimi uslugami zastanawiasz ?

@Lucek

seba

i cos jezzcze Pan zauwazyl jest Pan z I czy II etapu ?

Wiecie może, czy w Avill Invest Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Wojciech

Uwaga na tego dewelopera ryzyko zamrożenie kasy (bez oddania budynku w stanie finalnym) na okres dłuższy niż przewidują zapisy umowy. Brak sprawczości w zakresie napraw usterek dokończenia elementów budynku. Firma Jurbud powołana do wykonania zadania budowy osiedla to bardzo wątpliwy wykonawca postawionych przed nimi prac.

Janek
@Sielawy II

Tak informacja oficjalna do konca czerwca etap zostanie zakończony, nieoficjalnie moze we wrzesniu moze w lipcu. Obecnie pracowników Jurbudu nie widać. Glownego pseudo wykonawcy też nie widać, może ekipy zgłosiły się po pieniądze i uciekł na swoje ranczo.

@Sielawy II

Śmiech na sali co tu się dzieje :) jednego dnia zaczynają robotę, a drugiego dnia już ich nie ma i zostawiają wielki (usunięte przez administratora) po sobie.. I trzeba znowu czekać miesiąc albo zrobić awanture u dewelopera żeby wrócili do porzuconej roboty.

on

etap II pnie sie czy stoi rownież rozgrzebany ?

@on

Jeśli mowa o inwestycji Sielawy etap II to ludzie już mieszkają ale inwestycja nie jest dokończona, nie zrobione ogródki, parapety, elewacje. Pan Tadeusz twierdzi że musi przyspieszyć z budową kolejnej inwestycji czyli Apartamenty Sielawy aby mieć za co dokończyć nasze domy. Pracownicy z Jurbudu non stop tylko rozpowiadają jak to im Tadeusz nie płaci i nie będą robić tego i tego...

on

mam to rozumieć tak, że porzucił II etap sielawy residence na rzecz budowy sielaryw III ? i warunkuje dokonczenie etapu II tym ze zrobi cos na sielawy III ? WTF .....

nick

Sielawy II

Dzień dobry, czy jest tu ktoś z etpau Sielawy II u was też w garażach sa mokre ściany od storny bramy garażowej wygląda jakby podciągała woda?

@Sielawy II

Czesc zapraszam na grupe na FB odnośnie inwestycji na sielawy

@Borys

myślę, że tu chyba nie ma tajemnic w kwestii ewentualnych problemów więc może ktoś sie uzewnętrzni coś opisze

Sielawy II

Co słyszycie od dewelopera w kwestii ukończenia inwestycji napraw tych zacieków macie kontakt dobry. Co z droga dojazdową barierkami na balkonach

@Sielawy II

A z ktorego szeregu? Generalnie, ze wszystko bedzie dobrze, zrobia do dnia... Ale potem znowu ze sie nie udało i tak non stop. Odbiory miały być w sierpniu mamy grudzień, część osób odebrało reszta czeka. Utrudniony kontakt z deweloperem, kierowniczka budowy jest tak chyba za kare i generalnie to jest słup nic nie moze, przytakuje, obiecuje a potem echo.

Jak znaleźć tą grupę?

BORYS
@Ewa

Jesteś jednym z inwestorów?

Borys

@Sielawy II Z ktorego jesteś szeregu?

@Borys

Pierwszy rząd drugiego etapu,, ale generalnie rozmowa z ludźmi z pierwszego etapu daje do myślenia..

@Sielawy II

Pierwszy rzad drugiego etapu od sielawy ? To.masz budynek D ?

@Borys

Nie liczyłabym na jakąś reakcję. Jestem z I etapu. Nam garaże zalało w czerwcu 2021 r, i mimo natychmiastowych zgłoszeń do dziś nie zostało prawie nic zrobione - jedynie pozorne łatanie problemu. Widzę, że Avill nie wyciągnął wniosków z tego zalania. Obawiam się, że czekając i słuchając, że "w przyszłym tygodniu", "zaczynamy działać", "chwilowo nie mamy ekipy", "czekamy na poprawę pogody", nie naprawi problemu.

@Gość

Data faktycznie 2021? Pytam, bo widzę, że czerwiec 2023 powoli się zbliża. Ale skoro faktycznie niczego nie zrobiono to w jakim to jest stanie? I te rozmowy to cały czas ta sama osoba obsługuje czy każdy na pewno może mieć świadomość tego problemu?

@Justyna

Mpim zdaniem ten termin na czerwiec to też jest nierealny, kostki nie ma nie wiadomo kiedy będzie, pieców nie ma pewnie tez faktury niezapłacone to Pan z piecami nie przyjezdza. Zaden z terminow jest nie dotrzymany, Glowny wykonawca to porażka, z deweloperem nie ma kontaltu, na mejle odpisuja raz na jakis czas. Słabo to wszystko wygląda a w większości domow elewacja nad garazem oraz przy drzwiach wejsciowych juz nadaje sie do wymiany.

Zimą prac brukarskich nie powinno się prowadzić, wiosna może wszystko siadać.

@Marek

Do czego konkretnie jest to odniesienie? Firma o takich rzeczach raczej wie skoro siedzą w takiej branży? jak w zasadzie uwagi z zewnątrz są w niej obecnie przyjmowane? co z jakąś konsultacją, z kim się rozmawia?

@Justyna

Możesz mówić im co chcesz, udowadniać swoje rację, główny wykonawca wie najlepiej. Rozmowy nic nie dają.

Niestety tak - 2021 rok

Pop

Muszę podtrzymać wcześniejsze opinie. Opinia dotyczy nieruchomości na Sielawy. Do momentu zawarcia umowy wszystko odbywało się bez problemu. U nas akurat nie było usterek. Niestety po podpisaniu umowy doszło do zalania nieruchomości wynikającej ze złego lub nawet brak odwodnienia budynków i od tego momentu deweloper milczy. Nie odpowiada na maile, telefon często jest wyłączony. Od lipca nie wiemy kiedy deweloper planuje naprawić szkody. Co więcej, jako już prawni właściciele nie jesteśmy informowani o planowanych pracach o naszym lokalu, więc często po prostu przychodzą pracownicy i np. coś odkręcają, przykręcają, wymieniaja bez wcześniejszej informacji, więc bardzo ciężko jest zaplanować sobie pracę na zewnątrz budynku.

Danuta
@Pop

To słabo, że takie rzeczy wyszły dopiero po podpisaniu umowy.Zgłaszałeś to gdzieś? Naprawiło się coś?

Obserwstor
@Pop

Niebawem przedstawię Państwu svhowosc wykonania prac na osiedlu...

MrX
@Obserwstor

Dzień dobry, drodzy nabywcy nieruchomości na Sielawy możecie merytorycznie napisać w czym tkwi największy problem tej inwestycji tzn wylistować jej wady jakościowe/wykonawcze. Po przeczytaniu i zaciągnieciu jezyka wiem, że sa problemy z wodą i jej wchodzeniem do budynków zrobiono jakies zabiegi techcznie izolacje dodatkowe/drenaż co coś tam pomogło, ale czy definitywnie jużu nikogo nie ma problemów ? Jak wygląda akustyka tych lokali tzn izolacji pomiedzy nimi czy należy sie tego obawiać i dodatkowo wygłuszać czy tak jak pisze deweloper w ogłoszeniach nromy akustyczne sa spelnione i te lokale dobrze wyizolowane ?! Czy ktoś ma zdjęcia z wcześniejszych etapów inwestycji jak powstawały fundamenty ściany i konstrukcja budynków chciałbym ocenić mniej więcej jakość prowadzonych prac..

Henio
@MrX

A do czego Ci to jest potrzebne ? Chcesz kupić ? Najlepiej przejdź się po ludziach co kupili i Ci powiedzą.

Mieszkaniec
@MrX

Akustyka tragiczna, na szczęście sąsiad spoko i każdy z nas wygłuszył po swojej stronie. To dopiero pomogło

@Mieszkaniec

To w ogóle można zareklamować czy raczej oni już jako firma tego nie obsłużą? Jak tego typu defekty komentują gdy ktoś zgłaszał?

Borys

Wszystko mozna reklamowac, masz rękojmię. Ale inne kwestie brak drogi przy jednym szeregu wylozonej kostka nie zasypane dziury przy domach które powinny byc zrobione juz dawno, kostke przy jednym szeregu juz 3 tydzien stoi i czeka s zostało około 2m. Pracownicy firmy jurbud sobota nikogo nie ma na budowie mimo dużych opóźnień. Kolejna inwestycja wylane fundamenty, szeregi nie skończone, brak pieców i dzielny Pan Tadeusz najmądrzejszy ktory tylko obiecuję. Jurbud to tragedia. Chamstwo prostactwo brak wiedzy.

Borys

Widocznie z deweloperem sa koledzy nie widza problemu, ze opoznienie spore a pracownicy jada na inna budowe. Niema tez problemu z rozpoczeciem nowej inwestycji.. I tak sie kreci sielawy residence jakos to bedzie, inni deweloperzy pobudowali od dziury w ziemi w rok czasu domy tu prace stanely w miejscu. Nie płacą faktur podwykonawca.. Bałagan.. Co tu wiecej mówić

Borys

Termin odbioru B oraz D przynajmniej wedlug aktu, domy mialy byc oddane technicznie czyli skonczone srodki, zrobione dookoła do 31.03 już wiadomo ze ten termin przepadł, teraz mowia ze maja czas do konca czerwca zgodnie z aktem wtedy ma nastapic przeniesienie wlasnosci. Tadeusz ewidentnie nie panuje nad ta budowa, terminy sa nieprzestrzegane, na wszystko ma czas albo nie jestesmy dla niego strona...

@Borys

to samo było na Sielawy I w sumie to dalej maja tam niezamknięte tematy ...niemniej da sie mieszkać

@john

Ale już mogą mieszkać. Generalnie dziwie się ludziom że ze spokojem czekaja chyba na 31.03 i ze avil albo jurbud zadzwoni i powie, że zapraszamy gotowe. Nikt nic nie wie kiedy zasypią dziury, kiedy skończą dachy, wilgosc w garażu? To zaden problem samo wyschnie. Dziwie sie ze majac takie opinie w internecie, buduja z jurbudem kolejną inwestycje

@Borys

mechanizm jest prosty dajesz cene, która odstaje od innych ofert dajesz piekna wizualizacje wciągasz ludzi w umowy, a później wieziesz ich w duchu przekonania ze jakos to bedzie, szkoda rezygnować, itp etc zrobimy naprawimy :D

@john

Rok temu czy wczesniej cena nieodbiegała znacząco od tego co było na rynku przynajmniej na śląsku. Głòwnym problemem tej budowy jest chaos, brak organizacji przez Tadeusza. Wiele decyzji jest dla mnie nie zrozumiałych a potem się to wlecze, skaczą troche tu troche tam a tak sie nie da.

@Borys

na śląsku ale nie w Katowicach ....inwestycja obok była ok 100 tys zł droższa co zapewne dla wielu miało znaczenie mówie tu o sandacza budowanego obok jak rowniez o inwestycji budowanej tez ok 200 metrow obok ...oczywiscie to zadne usprawiedliwienie by Avill za sprawa niższej ceny nie gwarantował jakości i rzetelności wykonania prac ...

@john

O tą rzetelność się rozchodzi... Co innego normalnily kontakt z deweloperem - dzwonie z problemem jest rozwiazanie a co innego odbieranie telefonu raz na 3 tygodnie lub odpisywanie w sposob trywialny na @ na prostactwie Tadka kończąc. To i tak nagle ruszyli z kostka przy szeregach B a przy szeregu D (usunięte przez administratora) rów wzdłuż domów ktory nie wiadomo kiedy zostanie zasypany - mimo, ze koparka stoi i sie smieje. Ludzie z szeregu C odebrali domy a drogi jak nie ma tak nie było i jezdza po tych dziurach jeszcze bardziej je powiększając. Wszyscy placimy lub zaplacilismy za inwestycje ktora powinna byc juz bliżej końcowi a wedlug mnie to jeszcze dluga droga. Majac takie opoznienia i pozwalajac na to ze w sobote nie ma zywej duszy z jurbudu albo w tygodniu po 14 zwijają sie do domu to coś jest nie tak

@Borys

zgadzam sie w 100% z tym co napisałeś i w sumie Was/Nas nie powinno obchodzić kto to buduje obchodzi nas to co robi realnie Avill i jak wygląda kontakt z tą firmą ...a tutaj jest bardzo duza dysfunkcja i ich aprobata co do działań zatrudnionej do wykonania prac firmy tj JURBUD

@john

@john :) Znajdź grupe na fb odnośnie tej inwestycji. Podejecie do klienta w 21 w w wykonaniu firmy avill oraz jurbudu to naprawde żenada.

Barcelonska

Ma ktoś wiedze jak potoczyły się sprawy z inwestycja na Barcelońskiej ?

Teresa
@Barcelonska

Uuuu a to jakaś większa inwestycja firmy? Wiecie czy będą tam nowe miejsca pracy jakieś? Chodzi mi szczególnie o jakieś stanowisko biurowe, np recepcjonistka czy administracja biurowa? Ktoś coś?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Avill Invest Sp. z o.o.?

nikc

dziwne pytanie jakie kocopaly ktos tu pisze co nie zmienia fakty ze avill to paprochy partactwo w najczystszej postaci. Nie wyegzekwujecie napraw w terminie wszystko to totalna fuszerka

@nikc

Ale ostatecznie mimo opóźnień normalnie temat ogarną?

@Justyna

co to znaczy ogarna temat ? jaka inwestycja jest Pani zaintresowana albo gdzie juz kupila i teraz ma watpliwosc ? :D

@nikc

Kupić jeszcze nie kupiłam, na razie pływam w opiniach i obserwuję. Ale właśnie niepokojące są te wszystkie opinie dotyczące tych nieruchomości. Z tego pytania wynika, że to jak dbają zależy od lokalizacji?

Nikc

To nie problem lokalizacji

@Justyna

To problem dewelopera i firmy która dobrał sobie do wykonania prac

@nikc

Czyli z tego w sumie wynika, że większe pretensje należałoby mieć do tej drugiej firmy? ;p Bo oni w ogóle uznają stwierdzenie, że faktycznie ktoś spartaczył temat?

@Justyna

prosze uważać na tą firme jesli Pani rozważa zakup prosze zawrzec kary umowne bezwzgldnie w umowie deweloperskiej !

@Justyna

dla Pani strona jest deweloper i to z nim zawiera transakcje. Tutaj jest patologiczna sytuacja, gdzie deweloper jakby stoi z boku i aprobował to co się dzieje/ działo podczas realizacji inwestycji.

@Justyna

jeśli rozważa Pani zakup od niech nieruchomości proszę przemyśleć dwa razy cena ich produktów nie bierze się z znikąd...

@sielawy

Dziękuję za troskę. A dlaczego dochodzi właśnie do takich sytuacji? Skąd taka bierność?

Nikoś
@sielawy

Jak znam życie to deweloper nie zgodzi się na żadne kary umowne. Albo bierzesz albo (...) i przyjdzie ktoś inny. Jak do tej pory wszystko sprzedali. Jeśli ktoś chce wierzyć, że kupuje super dom, za super cenę to ma do tego prawo.

Kolega
@sielawy

Może za te pieniądze co płaci deweloper to nie da się znaleźć lepszego wykonawcy.

Irek
@nikc

To zapewne pytanie boota.

@Irek

a Pan Irek jest nabywca inwestycju firmy Avill ? Czy tu jest jakos szukajacy opini ? :) Zapraszamy do dodania czegos konstruktywnego :)

Irek
@potencjalny nabywca

Byłem/jestem zainteresowany zakupem i szukam opinii. Ostatnio Avill nie ma ogłoszeń dotyczących sprzedaży, a telefonu nikt nie odbiera. Zdaje sobie sprawę, że pewne elementy wymagają dopracowania. Zastanawiam się czy nie warto kupić taniej i samemu podłubać czy lepiej dopłacić. Nie wszystko da się poprawić i nie zawsze jest to opłacalne.

@Irek

Myślę, że możesz pomyśleć o tym buenniej bądź świadomy potencjalnych niedogodnosc. Rozważ też jeśli masz smykałkę zakup małej dzialki i budowę we własnym zakresie

@potencjalny nabywca

ale wedlug mnie niebawem czeka nas niezle (usunięte przez administratora)na rynku nieruchomosci spadek udzielancyh kredytow jest masakryczny wedlug raportu BIK jest yo 70% mniej udzielonych kredytow niez roku temu ! i jest to poziom liczbowy niby sprzed ok 10 lat ! toi nie jest spowolnienie to juz zapaść ! wakacje kredytowe ratuja sytuacje na ten i nastepny rok ....ale deweloperzy na niektorych rynkach moga byc niezle obsrani szczegolnie posiadajacy kredyt jako zrodlo finansowania ! Co do jakosci Avill to tu jeszcze sporo moze wyplynąć czas pokaze

CBŚ
@potencjalny nabywca

I tu ma Pan rację. ...do mnie już deweloperzy dzwonią z propozycjami nazwijmy to w ich "przekonaniu" lukratywnymi .. zostawiłem niegdyś telefon kontaktowy i paru sie odezwało próbując zachęcać do korzystne oferty zakupu. Teraz gotówka rządzi :)

@CBŚ

Na Google jest nowa opinia o Avill, na Sielawy spadają dachówki. Przy inflacji CPI/PPI na poziomie 16/25,5 % ceny nominalne nie spadną.

CBŚ
@Anonim

moze nie spadna u deweloperow, niemniej z rynku wtornego pomalu zaczynaja reagowac

@Justyna

Pretensje masz do tego z kim podpisałaś umowę i komu płacisz. To Avill wybrał sobie takiego wykonawcę.

Wojtek
@Anonim

Dokładnie pretensje można miec tylko do firmy deweloperskiej to ona koordynuje i dobiera firmę potocznie nazywaną generalnym wykonawcą .!!!!

@Anonim

No cóż... A wiadomo tak właściwie jak na dzień dzisiejszy sytuacja donośnie tego wszystkiego wygląda? Czy firma ostatecznie się co do tego odniosła lub zostały podjęte jakieś konkretne działania?

MM

Wiele razy poruszany był tu wątek os. Sandacza, więc warto to naprostować. 6 zalanych kompletnie domów na os. Sandacza, które tak chwalicie i osuszanie metodą odwiertów w wylewce, wiec narzekanie na Sielawy trochę wyolbrzymione. Skąd to wiem? Wystarczy podjechać i zapytać mieszkańców. Owszem, są liczne poprawki i trzeba długo czekać, ale gdzie tak nie jest? Mura*** ciągnie miesiącami drobne poprawki, a to podobno taki dobry deweloper. Op** buduje mieszkania z niesprawnymi instalacjami, wszędzie cyrki. Rządzi bylejakość połączona z jak najszybszym terminem oddania, wszędzie. Ps. Okolica jest piękna i to jest dużą zaletą inwestycji na Sielawy.

Nabywca
@MM

Szanowny Panie/szanowna Pani tam deweloper naprawił problem raz i dobrze ... to raz paprochy w firmie murapol? nie ten lewej zaniedbań i fuszerki bez obrazy dla murapolu.

@MM

Ponadto oceniamy nie wszystkich a avill Pan/Pani probuje usprawiedliwiać błędami innych firm błędy avill proszę Pan/Pani w ten sposób nie zacierać obrazu..błędy innych to bledych innych

@MM

I fakt okolica ma potencjał ...

Wojciech

skala partactwa na prowadzonej inwestycji jest bardzo duża , próba egzekwowania napraw usterek utrudniona, czas realizacji masakrycznie długi.

nabywca
@Wojciech

generalnie do wątku trzeba podpiąć firmę, która wykonuje prace tj "Jurbud," pod nadzorem Pana Tadeusza i kierowniczki robót Pani Moniki ...kierowniczki tylko z nazwy

Hanna

Może dla odmiany pracownik firmy się wypowie? :) Chodzi mi głównie o dział sprzedazy, ew. obsługi klienta. Jak tam zarobki?

Mirek

Jeremy, to są pytania od botów, aby podtrzymać ruch na forum, i wyświetlanie reklam

@Mirek

Nie wiem jak to sprawdzić ale nawet jeśli to chyba nie zaszkodzi odpowiedzieć? Niektórym to info i tak by się przydało raczej

Mareczek
@Justyna

Avill to firma w której pracują 3 osoby. 2 wspólników i siostra jednego z nich, lub coś podobnego. W takim układzie, pytanie o zarobki czy atmosferę w pracy jest bezcelowe.

Zostaw merytoryczną opinię o Avill Invest Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Avill Invest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Avill Invest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Avill Invest Sp. z o.o.?

Avill Invest Sp. z o.o.
  • Ligocka 103 lok. 7