Opinie o Kompozyt Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kompozyt Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kompozyt Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kompozyt Sp. z o.o. w Chorzów

Mati

Mój pierwszy zjazd. Zostałem rozliczony co do złotówki, nie musiałem czekać do 10. Wracam za tydzień, polecam.

Nowy pracownik.

Nie pracuję tu długo, ale z opowiadań starszych pracowników wygląda na to, że będzie ok, firma wypłacalna. Mi praca się podoba więc polecam, dużo się dzieje.

Da
@Nowy pracownik.

Firma zawsze płaci na czas, potrzeba tylko rąk do pracy.

Pracuś

Ogólnie polecam. Praca cały rok, pieniądze przy zjazdach, zaliczki co tydzień. Jak się siedzi dłużej to przelewy na konto też da się załatwić. Trzeba pracować. Ale im więcej się zrobi tym lepiej się zarobi. Niestety za opierdalanie tutaj nikt nie płaci.

Stan

Wszystko dobrze, kasa się zgadza na czas.

Monter

Znalazłem ogłoszenie na olx a potem telefonicznie wszystko załatwiłem.

Co robiłem wcześniej, czy szukam pracy na dłuższy okres, czy mam problemy z alkoholem.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Pracuję w firmie już długo. Wynagrodzenia obecnie wynoszą między 1800 a 2600 tygodniowo, w zależności od zaangażowania i umiejętności. Praca sama w sobie nie jest ciężka, ale nie bez znaczenia jest fakt, że pracujemy po 12 godzin i 10 godzin w soboty, więc jest to praca dla silnych, zmotywowanych osób. Hotele i zakwaterowanie jest opłacone. Transport jest opłacony. Zaliczki są wydawane w każdy poniedziałek po pracy. Wynagrodzenie odrazu po zakończonym zleceniu, odrazu czyli bezpośrednio po przyjeździe do biura po pracy. Jeśli chcesz przyjechać do pracy pracować i zarabiać, a nie robić co innego to polecam.

Luka

Większość komentarzy mija się z prawdą. Pieniądze som zawsze po zjeździe. Praca po 12 godzin, w słońce, w deszcz. Ogólnie Ok tylko ciężko

Piortek

Po przepracowanych 5 tygodniach wróciłem do domu. Było całkiem ok. Wracam za tydzień. Wypłata przy zjeździe. Polecam.

09.06.2021

Praca nie jest trudna. Ale trzeba pracować. Jak jest się w ekipie akordu to da się zarobić fajne pieniądze. Ale żeby się w niej utrzymać trzeba pracować. Kasa na czas, zawsze po zjeździe. Na hotelach ok. Czasami nie ma neta ;/ Ogólnie polecam. To nie moja pierwsza robota i bywało DUŻO gorzej.

^^^^^

Jeśli chcesz się przebujać w pracy to raczej nie jest praca dla Ciebie. Jeśli chcesz pracować i zarabiać to w tej firmie da się to zrobić. Im więcej się zrobi tym więcej zarabia i firma i jej pracownicy i każdy jest zadowolony. Dużym problemem są ludzi nowy którzy przyjeżdżają do pracy nastawieni na bicie godzin, a nie pracę. Ale z takimi ludźmi szybko się firma żegna. Mi się ogólnie podoba, bo wiem, że jak dam z siebie więcej to zostanę za to dodatkowo wynagrodzony finansowo. W innej robocie musiałem odwalić swoje godziny i nikt nie wnikał czy robiłem na 30% swoich możliwości czy na 90%. A kasa zawsze była tak samo słaba. Tutaj jest inaczej, więc polecam.

Arab
@^^^^^

Widać że Kierownik sam sobie musi dodawać opinie bo pracownicy byli mają odmienne zdanie nie pozdrawiam :-)

Kamil
@Arab

Piszesz, że pracownicy mają odmienne zdanie na temat pracy w firmie Kompozyt. Zastanawia mnie bardzo, co przez to rozumiesz? Zdradź mi proszę, swoją opinię, na temat pracy w tej firmie, ponieważ może okazać się, że dzięki Tobie uda mi się dowiedzieć coś ciekawego. Fajnie by było, gdybyś po prostu wyraził swoją szczegółową opinię. Jesteś na pewno w stanie to zrobić.

Parobas_Poziom_Polak

Jak tam Polskie parobasy - już jesteście po "przyuczeniu"? ???? Dźwiganie stalowych belek w gumowcach to chyba niezłe przyuczenie? 6 dni w tygodniu za 5500 zł. W Niemczech. Polak to jednak inny gatunek zwierzęcia...

Czy w obrębie jednego działu w Kompozyt Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

SWS

Jak się sprawdzisz to tak. Nie od razu Rzym zbudowano. Tak jak nie od razu będziesz szefem.

......

Powiem wam tyle nie polecam tej pracy!!!!

Xxx

Polecam. Praca ok. Piebiadze na czas

Biały

Praca jak praca. Pieniadze na czas i bez problemow. Problemem w firmie jest rekrutacja. Pojawia sie wtedy duzo nowych osob. Starsi pracownicy sa wtedy przemieszani z nowymi. Niestety wtedy sraszy pracowbim.musi sie nraobic poniewaz ci nowi czesto przyhezdzaja zamiast do pracy to na wakacje. Inaczej.... w firmie panune zasada. Chcesz wiecej zarabiac to zarabiaj. Dla tych co beda wrzucac po kilka paneli na dzien a ja bede musial za nich wrzucic i nadrobic podczas gdy oni krèca sobie papierosy- raczej nie zarobia wiecej niz im obiecano. Jesli taki nowy nie chodzi do pracy i pitem musimy siedzidc przez takiego 12 godzin bo trzeba ta robote nadrobic- nie zarobi... jesli sie angazujesz w prace, ktora nie jest ciezka to sie nauczysz i na pewno zgarniesz premie.

Nomore

Naliczyli mnie za zniszczenia na kwaterze!! Faktycznie zniszczylismy kilka rzeczy przez weekend ale zeby az 600 zł za zlamane lozko, matetac i przypalony stolik?!? Takie lozko i materac uzywany na olx kupie za 200 zl....

@Nomore

Jak byś przyjechał pracować a nie pić i ćpać to pewnie nic byś nie zniszczył i za nic nie musiałbys płacić. Przez taką patologie wszyscy potem cierpią

2021
@Nomore

No super. Rozwaliłeś pół kwatery i teraz kierownik ma jechać do Polsku, żeby jakieś stare łóżki przytargać z OLX. Po prostu genialne.

@Nomore

No to trzeba było kupić.

Daniel

Pojechałem na drugi wyjazd do tej firmy bo byłem na tygodniowym urlopie. Kasę dostałem przy zjeździe i nie musiałem czekać niewiadomo ile. Praca nie jest ciężka, ale nie jest to fabryka waty, więc jak się chce dostać jakąś podwyżkę czy premię to po prostu trzeba pracować.

Pieniądze na czas. Praca nie dla leniwców i banananowców. Trzeba zrobić robote a nie kręcić papierosy w pracy to wtedy nikt nie ma do nikogo pretensji. Ogolnie polecam firmę i posdrawiam szefostwo. Rozstaliśmy się bez spalenia mostu. Kiedys na pewno podejme z nimi wspolprace.

Marcin s.
@Marcin

pracowałem w tej firmie to nie ja pisałem.pozdrawiam marcin s.

Dawid

Ja jestem zadowolony. Jak ktoś chce pracować i zarabiać więcej to w firmie szybko dostaje się podwyżkę i stawki są całkiem ok. Jak ktoś wali alkohol co weekend to w poniedziałek dostaje na alkomacie karę i wylatuje z roboty. I bardzo dobrze. Nie chcemy w ekipie alkoholików i patologii.

2015

Mozna liczyc na zaliczke w Chorzowie zeby ktos podjechal z rodziny?

2021
@2015

Chyba można bo u mnie nie było z tym nigdy problemu. Ale to raczej pytanie do kierownika albo szefa, a nie tutaj.

Jestem zadowolony. Jak ktoś pracuje to może liczyć na inne warunki. Szybko dostałem awans.

Zostaw merytoryczną opinię o Kompozyt Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Kompozyt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kompozyt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kompozyt Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 41 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kompozyt Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kompozyt Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kompozyt Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 65 ocen.
  • Wolności 16B lok. 1
    41-500 Chorzów