Opinie o Kompozyt Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kompozyt Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kompozyt Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kompozyt Sp. z o.o. w Chorzów

Oszuści,wyzyskiwacze i (usunięte przez administratora) Śmieszne wręcz pieniądze za 70 godzin cieżkiej pracy tygodniowo. Warunki pracy poniżej krytyki. (usunięte przez administratora) na kasie ! Takie pseudofirmy powinny zniknąć z rynku pracy. Nikomu nie polecam tej firmy. Pp wszystkich potrąceniach na godzinę nie wychodzi nawet 10 polskich złotych.

Obecny pracownik.

Pewnie wyleciałes za picie alkoholu i dlatego tak piszesz. To praca dla normalnych ludzi nie (usunięte przez administratora)

Adi991

Kasa na czas. Mieszkanie spoko i za darmo. Ekipa jak chce zarobić to zarobi bo praca w akordzie. Ja polecam.(usunięte przez administratora)

Nowy866
@Adi991

Zgadza się. Za mieszkanie nic nie odliczają.

&&8$
@Adi991

Mieszkania ok. Domki, pensjonaty. Pokoje 2-3 osobowe zawsze wyposażone.

Kilssw
@Adi991

Potwierdzam. Za mieszkanie nic nie zostało mi odtrącone. W poprzednich firmach niby więcej zarobiłem ale jak naliczyli mnie za hotele, transport i ciuchy to nic nie zostawało... tutaj nie obiecują złotych gór ale wszystko co obiecali dostałem do ręki. Bez zapisków drobnym drukiem.

GMyk
@Adi991

Mieszkania różne, ale na szczęście nie trzeba się często wyprowadzać tylko dłużej mieszka się w jednym miejscu. Zawsze wyposażone. Czasami nie ma ręczników. Wszystko inne jest.

Nowy866

Polecam. Pierwsze dni jest zamieszanie, ale jak już się wie co trzeba zrobić to robota idzie. Trudne to nie jest.

Piro21k
@Nowy866

Zawsze na początku jest trudno. Potem jak się załapie to już robota leci. Mi się podoba, duzo się dzieje. Nie ma monotonii.

Pracowałem w tej firmie 2 lata, niestety ze względów zdrowotnych nie mogę już z niej pracować. To była praca mojego życia i nigdy już takiej nie znajdę.

Monter

Znalazłem ogłoszenie na olx a potem telefonicznie wszystko załatwiłem.

Co robiłem wcześniej, czy szukam pracy na dłuższy okres, czy mam problemy z alkoholem.

Leszno
Janek

Dacek Palo czemu nie płacisz składek do ZUS-u. Dostałem pismo że jest toczone postępowanie w sprawie firmy kompozyt z nie odprowadzanie składek !

Krol
@Janek

Zastanów się człowieku, jakby firma Cie nie zarejestrowała oraz nie płaciła składek, to skąd by ZUS wiedział, że była wogole w firmie taka osoba jak Ty? Ksiądz przyszedł i po kolędzie powiedział Naczelnikowi? Czy może urzędnik w chipsach znalazł informacje, że byłeś na lewo zatrudniony? Inteligencja niektórych osób powala na kolana. Skoro dostałeś pismo z ZUS jako do osoby zatrudnionej, oznacza to, ze firmą Cie do ZUS zgłosiła bo ZUS dysponuje Twoimi danymi osobowymi. Może masz alimenty jakieś nie zapłacone i dlatego urzędnicy dopytują o Twoją prace.. ?

Jano

Firma krzak, umowa zlecenie, a na niej najniższa stawka jaka tylko może być, brak oddelegowania do pracy za granicą. Wynagrodzenie lekko mówiąc liche. Duża liczba godzin, która nie przekłada się w ogóle na wynagrodzenie, bo nikt nie wie ile zarobi. Kierownik tylko czeka, żeby wysłać cie na godzinówke, albo najchętniej do domu (w umowie jest podpunkt, że jeśli z Twojej winy to płacisz jakąś karę i oczywiście jak nie zdasz ciuchów to też musisz płacić). Ciuchy jakie dostałem to używane. (usunięte przez administratora), każdy przestraszony, atmosfera napięta jak plandeka na żuku. Kierownik tylko krzyczy, wszyscy biegają w błocie czasami i po kolana. Jedna przerwa z zegarkiem w ręce 30-minutowa. Praca również co do minuty i brak możliwości odpoczynku kilkuminutowego, bo gdy zostaniesz przyłapany to dostajesz upomnienie, za drugim razem już pracujesz za około 16(?)zł na godzinę, a potem to już zjazd do domu. Częste badanie alkomatem i kary (100euro oraz tydzień pracy za 16(?)zł). Praca nie warta tych pieniędzy. Z calego serca odradzam. Bardzo duży przemiał pracowników, większość przyjedzie, zobaczy i wraca do domu. Normalności w tym nowym roku i oby nie trafiać na takie firmy jak te. Pozdrawiam

Kierowca taczki

Słabe wynagrodzenie w porownaniu do warunkow, wymagania za wysokie, atmosfera w pracy katastrofa, nierowne traktowanie. Kierownik i prezesina spod (usunięte przez administratora) wyciagnieci chyba. Najgorszemu wrogowi nie polecam tej pracy.

@Kierowca taczki

Zgadza się!

Dawid

Robota jak robota. Sprzęt dają, ciuchy dają, zaliczki dają, pieniądze na czas są. Jak ktoś chce pracować to zarobi.

Robert

Prosta praca, uczciwe wynagrodzenie. Jak ktoś nie ma problemów z alkoholem to polecam. Jak ktoś lubi sobie wypić to wyląduje prędzej czy później na dworcu autobusowym, więc szkoda nerwów. Kasa na czas. Polecam.

Andrzejek

Mi się tu podoba. Co tydzień wiem ile zarobiłem. A pieniądze dkstaje jak wracam do domu.

Damian

Ciągła praca bez przestoju, a to dla mnie ważne bo we wcześniejszej robocie niby miałem więcej na godzinę ale godzin nie było i musiałem za wszystko płacić. Miesiąc mijał a ja do domu przywoziłem jakieś grosze. Tutaj godzin jest sporo to i wypłata spora. Polecam

Robota z samymi Polakami. Kasa zawsze przy zjeździe. Praca dla prawdziwych mężczyzn. Polecam.

Migus

Robota na akord, ale spokojnie da się zarobić 8500-9000zl miesięcznie bo każdy wrzuca coś do puli. Jest ok. Mam nadzieję na kontynuację współpracy.

Jj

Zarobiłem 9 tysięcy w miesiąc, praca ciężka ale sie oplaca.

@Jj

Potwierdzam 9200 w miesiąc, ale pogoda daje trochę po (usunięte przez administratora)

Krzysiu

Zaliczki w euro. W firmie system premiowania. Jeśli jesteś ambitny to ścieżka kariery jest szybka. Warto się „przebić”, wtedy naprawdę można dobrze zarobić, a konkurencji dużej nie ma więc szansa spora.

HDS
@Krzysiu

To prawda konkurencji wielkiej nie ma

Karol

Witajcie Panowie.chcialbym zapytac ile trwa taki wyjazd? Tzn ile sie jest w niemczech i na ile zjeżdża do polski. Jakby ktos mogl sie podzielic informacja to bede wdzieczny. Pozdrawiam normalnych

@Karol

Karol 5 tygodni w niemczech potem jedziesz na urlop i szef ci puzniej dzwoni i jak sie zgadzasz to jedziesz na nie to na nasteony wyjazd

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Kompozyt Sp. z o.o.?

25.01.2021

Jeśli przyjeżdżasz pracować a nie walić vode, to zarobisz może nawet więcej niż Ci obiecali.

Artek
@25.01.2021

Kolego jestem po rozmowie i w niedzielę mam z Chorzowa wyjazd jako kierowca i pracownik fizyczny. Stawka może nie za duża ale na początek powinno starczyć. Powiedz mi po ile godzin pracują chłopaki na tych polach. Bo praca 6 dni w tygodniu to wiem

Bielan
@Artek

Pracuję się tam po 10 / 12 godzin. Pieniądze są jakie są, ale zawsze płacą uczciwie na czas.

Briliant
@Artek

Po 12 h w deszczu i błocie przerwa pół godz. Nie polecam wyzucaja ludzi na ulicę bo siadł na 5 minut.

Jakie wartości są cenione w Kompozyt Sp. z o.o.?

Szkopi

Kultura, samodyscyplina, dokładność, dobra organizacja

Pracownik od 2 tygodni

Pracuje tu 2 tygodnie, jestem jeszcze nowy i nie wszystko umiem, ale zawsze dostanę jakieś zadanie z którym sobie poradzę. Robota nie jest trudna. Zaliczki co tydzień, kasa podobno jak się zjedzie, zobaczymy jak będzie. Ale z tego co mówią ludzie, którzy już tu robią dłużej to nie ma z tym problemów, a to dla mnie najważniejsze..

Kriss.

Najlepsza robota jaką miałem. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Kompozyt Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Kompozyt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kompozyt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kompozyt Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 41 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kompozyt Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kompozyt Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kompozyt Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 65 ocen.
  • Wolności 16B lok. 1
    41-500 Chorzów