Opinie o Animex Foods K3 Sp. z o.o. w Kutno

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Animex Foods K3 Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Animex Foods K3 Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Animex Foods K3 Sp. z o.o. w Kutno

Wiosna

Kolejny pomysł zarządzających to przeznaczenie funduszu socjalnego na sponsoring ,korzysta z tego biuro i zarząd, dla pracowników ochlapy. Od urlopu wypoczynkowego zabierają premie urlop jest traktowany jak zwolnienie lekarskie. Kodeks pracy interpretują na swój sposób. Rządzi Ukraina z podstawowym wykształceniem i wywala Polaków z pracy. Takie rządy doprowadza do upadku firmy. Potrzebne są natychmiastowe zmiany.

Pracownica

W tej firmie jest zwykły bandytyzm. Gruzini i Ukraińcy (usunięte przez administratora)Polaków! Liderzy boją się odezwać, jakiś czas temu jedna z liderek została pobita przez gruzina.

@K3

Człowiek chodzi do pracy po to żeby zarobić na życie a nie po to żeby użerać się z młokosami z Gruzji którym wydaje się że im wszystko wolno. Jeśli kierownictwo nie zrobi z nimi porządku to media się tym zajmą. Dodatkowo osoby pokrzywdzone mogą skierować sprawę do sądu i żądać odszkodowania od firmy.

Animex Foods K3 Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowiska Pakowacz. Czy ktoś z Was orientuje się co wchodzi w skład obowiązków na tych stanowiskach?

W zakres obowiązków wchodzi dawanie dojenie się w każdej czynności na czasie dawanie znoszenia na sobie negatywnych zdań w waszą stronę brygadzistów obrażenia się i poniżania oraz znęcania oraz na to że przychodząc do pracy na to stanowisko usłyszeć na początku zmiany pracy nie ma proszę iść do domu niby pracy nie ma w żależnosci na ile cie lubią i z jakiej firmy przyszedłeś nie ważne czy jesteś Polakiem czy z innego kraju zatrudniają na pakowacza a wysyłają na magazyn na wózek ręczny naginają przepisy że przegięcie paly do póki po końcu zmiany nie przypomnisz się z godziną patrzą tylko żebyś robił/a jak najwięcej i tyle niby dobrzy niby uprzejmi i za plecami i tak robia swoje i robia sobie po złości

CV Nowy wpis

CV proszę wysłać w języku Ukraińskim. Jak juz was zaproszą na rozmowę to tez proszę posługiwać się językiem Ukraińskim bo oni nie panimaju szto ty gawarisz.

Edyta

Hej. ;) interesuje mnie praca na pakowni. Nie jest wpisane by doświadczenie było wymagane, co dla mnie na plus, bo go w zasadzie nie mam. jak ocenicie aktualna pracę? jest w ogóle jakaś ciężka?

@Edyta

Edytko zapraszamy, są wolne miejsca bo doświadczeni Polacy z kilkuletnim stażem pracy rezygnują :) Tak praca jest ciężka zwłaszcza jeśli jesteś Polką, Ukrainki oraz obywatele innych państw mają lżej bo im to się należy i nie daj Boże któraś zemdleje. Jedyne do czego się nadają to siedzenie na stołówce, szatni i palarni.

Jola

Ja mam doświadczenie i tyle razy CV wysyłam i zero odzewu.

Jola Nowy wpis

Ja też wysyłałam tyle cv i zero odzewu moja znajoma tam robi może jej podrzucę cv i niech zaniesie

Jola Nowy wpis

Z tym tu się zgodzę na szatni to siedzą i do pracy im się nie spieszy najgorsze są meat pros swojego Ryśka się nie słuchają.

To zapytanie o liczbę wysyłań CV tam do nich bez odzewu mnie zastanowiło. Faktycznie bywa z nim taki problem? Bo jeśli tak to ciekawi mnie czego nie może kandydatowi zabraknąć by jednak chcieli zaprosić na rozmowę

Nie ma odzewu bo w biurze siedzą ukraińcy i oni Polaków nie zapraszają na rozmowy.

To jak się tam dostać

Nat

Interesuje mnie ile dziennie ubija K3 drobiu? Z 300tys? Czy więcej?

@Nat

Na chwilę obecną to max 240tyś. ale ma się to zwiększyć.

Masf
@Nat

Teraz jadą po 500k/dziennie. Tempo jest, niema co ukrywać ????

Jagna

Zastanawiam się skąd biorą się tego typu prognozy. Jest to jakkolwiek zapowiedziane w głównej strategii firmy lub czymś podobnym? Ciekawe jak to wpłynie na warunki pracy i ewentualne normy

Jola

Ile razy można wysyłać CV i zero odzewu z strony animexu k3

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Animex Foods K3 Sp. z o.o. kandydat na stanowisko ELEKTRYK /MORLINY/ ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy International Land Acquisition Manager
Green Capital S.A.

„wymagania na produkcji takie jakby ten kurczak miał odlecieć z zakładu z bocianami do ciepłych krajów”? to co oni każda wam tam na niej robić? :D mimo wszystko wiosna się zbliża, tutaj w ogóle ze względu na sezon występują jakieś zmiany w trakcie pracy?

Lili

Ze względu na co śruba ma być podkręcona? Widzieliśmy z chłopakiem, że oferta na mechanika została wystawiona. Sugerujecie, że teraz na linii będzie miał jeszcze więcej (usunięte przez administratora) jeśli obroty zwiększą? Nie widać w opisie wzmianki o premii za wyniki, czy występuje jakakolwiek?

Daga

To nie jest kolejna opinia gołosłowna Omijajcie ten zakład z daleka. Na umowie stawka tragiczna, wymagania na produkcji t(usunięte przez administratora). Nadzór oderwany od rzeczywistości. Chwalą się, że zakład ma fachowców i wykwalifikowanych pracowników hahaha dobre. 3/4 pracowników to cudzoziemcy, często nie mają wspólnego z nasza kultura. Niech ktoś w końcu zwróci uwagę na pracę w sobotę i zostawanie na nadgodziny na 2 zmiany. Zdziwiona jestem, że tego jeszcze nie wzięła po lupę inspekcja i prokuratura

@niedaga
@Daga

Jeżeli chodzi o pracę w sobotę i nadgodziny są one dobrowolne i nie trzeba na nich zostawać ;)

Czy firma Animex Foods K3 Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Właśnie zaczęła się rekrutacja w sieci i jest to posada specjalisty ds. zarządzania gotówką i ubezpieczeniami (Treasury). Oferuje tam umowe o pracę i jest tez info o benefitach np. karta sportowa, ubezpieczenie grupowe. A czy w tej umowie jest wpisane, ze pracownik ma gwarantowane takie dodatki? Czy one są zależne i może się zdarzyć, że firma zrezygnuje z dodatków i nie ma zabezpieczenia w umowie?

Po wejściu we wpisy rzuciły mi się w oczy te ostatnie kwoty typu 500 tys i myślałem ze o zarobki tu chodzi a nie sztuki drobiu… to drobiarz przy tym jak zarabia? Wiem ze tu w ofercie która wisi piszą o kwocie liczonej „od” minimalnej, ale czy tu liczą się jakieś normy może? to praca na akord?

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę Animex Foods K3 Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. zarządzania? Pojawiło się 19 sierpnia na Pracuj.pl. Planujecie na nie aplikować?

Nie

Anula
@Andrzej

W sumie to czemu nie? I tak w ogóle nie widziałam jeszcze tej oferty. Ktoś pracował na tym stanowisku i by je opisał? Ile jeszcze osób jest na dziale i jaka występuje atmosfera? zarobki tez mnie ciekawią, omówi je ktoś?

Pracownica

Stefan
@Pracownica

Co to za historie. I ktoś to zgłosił gdzieś? Brzmi dość niewiarygodnie. Jakieś kamery macie?

tia
@Stefan

w necie można wszystko napisać.

@tia

No dokładnie, ale pisać az tak mocne oskarzenia bezpodstawnie? Czyli co, w firmie takie sytuacje nie mają miejsca?

Skandal
@tia

Zapraszam do pracy i wtedy zobaczysz czy to prawda czy nie byłem świadkiem kilku bójek widziałem jak Gruzin szarpał liderkę na dodatek niedawno grupa osób z Gruzji ganiała jednego chłopaka za to że wstawił się w obronie jednej z dziewczyn z agencji musiał uciekać przez płot na ochronę po czym zakład zamiótł sprawę pod dywan zero odpowiedzialności za ten czyn

@Pracownica

Tak to prawda w firmie jest (usunięte przez administratora). W piątek na drugiej zmianie na pakowni jeden z Polaków który sprzątał halę został zaatakowany przez Gruzina. Dużo osób to widziało, jedyną karą jaką poniósł to ustna nagana od liderki. Gruzin ten od dawna stwarza problemy. Notorycznie wdaje się w kłótnie, zaczepia innych, szarpie kobiety, zachowuje się jak by był pod wpływem środków odurzających. Firma nic z tym nie robi. To są kpiny, za coś takiego powinna być od razu dyscyplinarka. Stare przysłowie mówi, że jedno zgniłe jabłko może popsuć cały koszyk zdrowych jabłek. Róbcie tak dalej a ten zakład upadnie

@K3

Polecam pakownie , jeżeli trafisz na zmianę pana D. wygrywasz życie , ja poszłam tam z polecenia i powiedziałam przy przyjęciu że tylko do Pana D. Robisz swoje i nieraz zostaniesz na nadgodzinach z kilka razy i jest fajnie , wiadomo nieraz trzeba sie napocić ale pewnie jak gdzie indziej , fajne traktowanie równe , jak pracujemy to mamy pracować tak samo nie ma że obcokrajowcy mogą robić wolniej a ty masz za nich robić .Tylko zaznaczaj że na zmianę pana D . bo o drugiej zmianie jest podobno inaczej .

Pakownia

Mistrz z pakowni nikogo nie (usunięte przez administratora). W tym specjalizują się dwie liderki które od dawna marzą o zajęciu jego stanowiska. Celowo na drugiej zmianie przesuwają godziny odjazdów busów żeby zmusić pracowników do zostawania na nadgodzinach i chwalą się ile to na ich zmianie zostało spakowane mięsa. Podobnie z sobotami, zmuszają do przychodzenia a niepokornym nie przedłużają umów. Efekt jest taki że doświadczeni pracownicy tracą prace a na ich miejsce przychodzą nowi którzy nic nie potrafią i jest dużo zwrotów.

Maryla

Mówisz, że zatrudniane są osoby z polecenia. A czy ktoś spoza tego kręgu ma szansę na pracę? Chcę się zatrudnić na produkcję, ale szukałam na portalach i tam dawno nie mieli ofert. Na zakładzie dość mała rotacja jest? Wiesz może czy są tam również osoby z dużym stażem pracy, min. kilka lat?

Co wchodzi w socjal Animex Foods K3 Sp. z o.o.?

Pytasz o socjal... :) Nawet całej 30% premii nie potrafią dać a o socjalu w tej firmie zapomnij, trzeba się cieszyć ze ma się prace a są tacy co już jej nie mają. Polacy są zwalniani a na ich miejsce sprowadzają, Ukraińcow, Gruzinów, Mołdawianów, Azjatów a nawet z Kuby przyjechało ponad 20 ludzi. Ja w ogóle nie kupuje żadnych produktów z logo Animex. Na samą myśl robi mi się nie dobrze. Jak idę do sklepu to pierwsze co robie to patrzę kto jest producentem. Jak pisze Animex to od razu odkładam na półkę i wybieram produkty innych firm.

Luiza.a

W socjal nic nie wchodzi, masz posiłki które należą się każdemu pracownikowi który prducje fizycznie ciężko i w ujemnych temperaturach. Jak chcesz urlop to zamponij o premii. Ogólnie to lipa straszna. Wypłata i masz (usunięte przez administratora) gorzej niż Gruzini

Nie polecam

Pracują tam same nieudolne (usunięte przez administratora). Zarządzający na produkcji to ludzie z łapanki. Zero wiedzy nie mówiąc już o braku kultury. Co chwilę wypadki. Zarząd ma ludzi za nic szczególnie Polaków. Ukraińcy i Gruzini mają specjalne traktowanie np. przerwy w pracy kto ile potrzebuje. Nie są wyciągane konsekwencje z ich złego zachowania wobec obywateli Polski. Zarząd i kadra kierownicza typowe korposzczury co za dla firmy wyłącznie żyją bądź nie nadają się do innej pracy. Wypłaty bida z nędzą. Nadgodziny do odbioru. Praca wyłącznie dla ludzi co nie mają swojego zdania.

Szczecin food
@Nie polecam

U nas za to za spóźnienie 2 minut gdzie to tasma rusza za szybko (usunięte przez administratora) groźba zwolnienia i totalny haos

Były pracownik pakowni

W skład obowiązków pakowacza wchodzi pakowanie mięsa xD Wygląda to tak: Zasuwasz jak (usunięte przez administratora) podczas gdy Ukraińcy i Gruzini sie obijają bo liderzy boją sie odezwać. Jak ty się odezwiesz to zapomnij o lżejszym stanowisku i przedłużeniu umowy. A i jeszcze jedno. W soboty nie musisz przychodzić do pracy podobnie jak i na drugiej zmianie zostawac na nadgodzinach ale wtedy wiedz że firma nie musi ci przedłużyć umowy (nie dotyczy Ukraińców i Gruzinów) Ogólnie odradzam pracę w tej firmie. Moja kariera zakończyła się w zeszłym roku bo jako jeden z nielicznych Polaków potrafiłem się postawić i nie żałuję.

Ewelina
@Były pracownik pakowni

Przedłużeniu umowy? Długo tak przedłużają, jest w ogóle szansa na umowę na czas nieokreślony? Tak pod kątem stabilności zatrudnienia chciałabym właśnie wiedzieć.

@Ewelina

Po trzech latach dostaniesz umowę na czas nie określony. Ale jak nie masz układów to nie wytrzymasz tych trzech lat. Będziesz miała takie stanowisko że sama zrezygnujesz.

Katarzyna
@K3

Jeśli już tak piszesz, to jak długo Tobie udało się wytrwać w firmie i na jakich warunkach? I czy przytoczysz jakieś konkretne powody z własnego doświadczenia przez które nie dałoby rady dłużej tu pracować? każdego spotyka to samo?

Wiosna

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Piękny prezent dostali pracownicy na święta Wielkanocne. Nie dość że nie było żadnych bonów na święta to jeszcze premie obcięli. Efekt jest taki że ja przy 20 nadgodzinach dostałam mniejszą pensję niż miesiąc wcześniej gdy miałam 12 nadgodzin. Brawo, róbcie tak dalej a nikt nie będzie zostawał na nadgodzinach.

Wina
@Wesołych Świąt Wielkanocnych

Za decyzję odpowiada dyrektor produkcji.

Pakownia

Jestem ciekawa kto wpadł na tak genialny pomysł przebudowy pakowni a zwłaszcza części gdzie są tak zwane ''luzy'' Zlikwidowano magazyn gdzie były etykiety, folie i worki do pakowania mięsa i teraz po wszystko trzeba chodzić na górę tracąc dużo czasu. Jak winda się zepsuje to już wtedy zupełnie jest porażka. Mało tego był szeroki korytarz gdzie bez problemu poruszali się pracownicy jak i wózki widłowe oraz można było postawić palety z pojemnikami jak i kartonami a teraz przesunęli ścianę i jest tak wąsko ze nawet nie można przejść. To grozi wypadkiem w dodatku w tym wąskim korytarzu jest tylko jedne wyjście. Na końcu korytarza wyjścia ewakuacyjnego nie ma!!! Jak by doszło do pożaru to ludzie którzy są na końcu tego korytarza nie mają drogi ucieczki. Tym powinna się zająć Państwowa Inspekcja Pracy oraz Straż Pożarna !!!

Ququ
@Pakownia

Na luzach będzie druga linia dzielnia kurczaka. Będziecie robić dwa razy tyle kury co teraz.

Wera

Witam chciałam zapytać jak wygląda praca wagowej produkcji w animex Kutno?

Zostaw merytoryczną opinię o Animex Foods K3 Sp. z o.o. - Kutno

• Jak się pracuje w Animex Foods K3 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Animex Foods K3 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Animex Foods K3 Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 1 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Animex Foods K3 Sp. z o.o.
1.1/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Intermodalna 8
    99-300 Kutno
  • NIP: 7752644407 REGON: 101462202 KRS: 0000432000

Animex Foods K3 Sp. z o.o.