Opinie o Vynn Group Sp. z o.o. w Góra Kalwaria

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Vynn Group Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Vynn Group Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vynn Group Sp. z o.o. w Góra Kalwaria

Pojawiło się ogłoszenie na magazyniera, chciałem aplikować ale podobno magazyn jest opanowany przez Ukrainę czy ktoś wie coś na ten temat?

To czemu jest/był kierownikiem? :P Nie rozumiem, to jakie w firmie sa kryteria co do awansu np? Czy na stanowiska wyżej przyjmują osoby z zewnątrz? Plus firma nie widzi, co się dzieje?

Hela Nowy wpis

Czytam w ogłoszeniu, że Specjalista ds. kontroli jakości ma "możliwość pracy na 2 zmiany" a czy jest jakis wybór w tej kwestii, bo tak to troszkę brzmi? Ja bym wolała jednak pracować na jedną, najlepiej od rana.

Specjalista ds. Social Media to właściwie na jakich kanałach ma się u nich skupiać? Nic z nazwy w ogłoszeniu nie wspomnieli, zauważyłam. A przecież przeważnie piszą. Ja chcę wiedzieć, bo nie we wszystkim czuję się pewnie.

Dziewczyny, firma planuje powiększyć zespół o stylistkę paznokci, co sądzicie? Warto złożyć cv? Czy mam jakieś szanse bez doświadczenia w marketingu? Pracowałam w zawodzie, mam ukończony kurs od google umiejętności jutra związany z emarketingiem. Pierwszy raz spotykam się z taką formą pracy, tzn. w dziale marketingu w firmie kosmetycznej:) Zawsze to coś nowego. Jak wygląda tu kwestia zatrudnienia i zarobków? Dział marketingu jest duży? Ponoć realizowane są szkolenia, kursy itp., czyli stawiają również na rozwój? Wdrożenie jak wygląda?

zadowolony pracownik:)

NS, z mojego doświadczenia moge powiedzieć, że nie musisz być mistrzem świata żeby dostać szansę a firma pomaga rozwinąć skrzydła. Stanowisko stylistki nie jest ściśle związane z samym marketingiem, dlatego doświadczenia nie jest wymagane jeśli znasz się na pracy stylistki paznokci, bo to jest główne zadanie na tym stanowisku. Firma stawia na rozwój, szkoli dlatego uważam, że powinnaś wysłać CV i sama sie przekonasz:) Trzymam kciuki

Aga Nowy wpis

Bożenka, a możesz napisać cos więcej? Na jakim stanowisku pracowałaś i co było nie tak?

Szukany specjalista ds. social media, szkoda, że w ofercie w miejscu "Tak się u nas pracuje" jest zdjęcie modelek i nic więcej. Modelką nie jestem, natomiast interesują mnie zarobki i benefity, nieujęte w ogłoszeniu. Tym bardziej, że spektrum obowiązków uważam za dość szerokie, od filmików, po relacje influ, oczywiście so-me chyba też na głowie tej jednej osoby. Widełki stanowiskowe mile więc widziane :3

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Vynn Group Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Kontroler Jakości powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

Czy w Vynn Group Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Monia

A dlaczego tak uważasz, że kto by tam pracował jak nie obcokrajowcy? Więcej ich jest w firmie niż Polaków? Jeśli tak, to daj znać, co jest tym spowodowane. Mają oni lepsze warunki pracy niż Polacy?

Rekrutacja

Dostałem do wykonania zadanie rekrutacyjne, nawet bez żadnej rozmowy wcześniej. Zadanie wykonałem i zostało ono pobrane, brak jakiejkolwiek informacji zwrotnej.

@Rekrutacja

Ale na jakim stanowisku miałeś zadanie, export sales Manager? Jakaś symulacja czy coś? Pytam, bo nie spotkałem się z zadaniami w rekrutacji w dziale eksportu :0

Export Sales Manager - dostał ktoś już info, że zostanie przyjęty? Spóźniłem się 15 dni na ogłoszenie, a tak by mnie interesowało, zwłaszcza że poza b2b proponowali UoP a wszędzie to pierwsze ostatnio spotykam. Można wiedzieć, czy jest podstawa ogólnie aktualnie i jaka ?

cześć, widzę, że szukają Export Sales Managera, ktoś napisałby czy warto oraz jakie są zarobki w dziale handlowym? warunkiem jest dobra znajomość angielskiego, czyli na rozmowie sprawdzają poziom? ktoś powiedziałby jaki dokładnie poziom preferują? B1/C1?

@Kandydat

W tamtym roku jak odchodziłem to połowa pracowników na magazynie to (usunięte przez administratora)

@Waldek

A to tak właściwie źle czy dobrze? Chyba, że to był powód odejścia?

@Grażyna

Powodem odejścia była chora atmosfera na magazynie.

@Waldek

Po prostu nikt się tam zbytnio nie lubił i nieprzyjemnie Ci się pracowało czy działo się jednak coś konkretnego? I wiadomo czemu?

@Kandydat

Jak odchodziłem to połowa pracowników na magazynie to ludzie ze wschodu, jeden był nawet kierownikiem????

@Waldek

tak chyba działa statystyka skoro piszesz, że proporcje rozkładają się połowicznie. Zastanawiam się czy przy tym podważasz kompetencje tego kierownika? Są ku temu podstawy?

Werka

Czyli już tam nie pracujesz, czy może awansowałaś jakoś wyżej u nich w firmie? :) Powiesz czy za Twojej kadencji to były podwyżki? bo skoro atmosfera się nie zmieniła, to może zarobkowo są w stanie jakoś dogodzić pracownikowi :)

SAFRI

Dzień dobry - czy to ta sama firma co Wilczej Górze?

Jeden z wielu

Jeśli nie masz życia prywatnego, telefony przełożonego w weekendy i wypisywanie po godzinach pracy na prywatne konta Tobie nie przeszkadzają bez względu na to czy jest dzień wolny, święto to praca jest dla Ciebie. Jeśli jesteś donosicielem i lubisz sprzedawać innych możesz liczyć na premie, w innym przypadku możesz pomarzyć. Chorować tez nie wolno, nawet z podejrzeniem Covida kazali siedzieć w biurze.

Dorota
@Jeden z wielu

Hej, a jak długo tam pracowałeś/ wałaś? Możesz napisać coś więcej jakie stanowisko?

Wanda
@Jeden z wielu

A był w firmie ktoś komu mogłeś o tym powiedzieć że po pracy nie masz ochoty pracować? Jak reakcja jak ktoś nie chciał robić po godzinach?

Jeden z wielu
@Wanda

Nie masz komu powiedzieć, bo na wyższych szczeblach pracują sami znajomi. Nikt nikogo przez to nie zdyscyplinuje. Sprawy zamiatane są pod dywan i udaje się, ze nie ma problemu.

Zdziwiona

Tak dla odmiany napiszę, że w biurze pracuje się bardzo dobrze. Nikt mi nigdy nie odmówił wolnego. Jak potrzebowałam wyjść wcześniej - również. Atmosfera jest bardzo dobra. Ludzie się lubią. Nagrody dla zaangażowanych pracowników. Doceniają jeżeli widzą, że ktoś faktycznie chce zrobić coś dobrego, a nie odbębnić godziny. Pracy jest dużo, ale nie jest ona za darmo. Kwestia dogadania, a nie psioczenia pod nosem.

Czy w Vynn Group Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Iza

Dlaczego tak sądzisz? Bywały jakieś sytuacje gdzie pracownicy zostawali sami ze swoimi problemami? A czy szefostwo potrafi jakoś finansowo doceniać dobrą premią na przykład?

Do Iza
@Iza

Oczywiście ze potrafią docenić nas „premią” o ile nie zostanie nam ucięta np. za chociażby jeden błąd w wysyłce , brak kasku w regałach czy spóźnienie .

Nie wierzcie w nic , co powiędzą Wam na rozmowie kwalifikacyjnej. Warunki zatrudnienia nie są najgorzsze (umowa i pensja jaką sobie wynegocjujecie) , natomiast atmosfera przytłacza. Jest pewne kółko wzajemnej adoracji i jeśli nie wcelujecie się w to kółeczko , to będziecie pomijani przy wszystkich premiach i awansach. Jeśli ktoś chce się przyjąć na magazyn , to musi mieć nerwy ze stali i lubić być poniżanym. Przedstawiciele handlowi też nie mają raju. Jest to firma "rodzinna" to znaczy ,że wszystkie dobre stanowiska są obsadzone "swoimi" Pracują tam żony , konkubenci , psipsiułeczki , siostry i bracia. Dla nich to praca marzeń , bo to zakompleksieni ludzie , którzy nic nie potrafią oprócz wysługiwania się innymi. Dlatego poszukajcie sobie pracodawcy , który będzie was szanował.

Natalia
@Piotr

Jakie ustalenia z rozmowy kwalifikacyjnej nie były później respektowane? Jak długo pracowałeś w tej firmie? Kurczę jeśli kasa niezła i płacone na czas może da się jakoś jednak dogadać w zespole?

@Natalia

Jeśli nie jesteś z kręgu znajomych AK , czyli kierownik magazynu , jeśli do tego działu chciałaś aplikować , albo kogoś z kręgów zarządu, to nie wytrzymasz tej atmosfery. Jak tylko się nie spodoba komuś Twoje zachowanie, to będą knuć tak długo przeciw Tobie, że w końcu Cie zwolnią.

Jaka umowa obowiązuje w Vynn Group Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Umowa o pracę

Małgorzata
@Ewa

Na czas określony czy nieokreślony?

Ekentari

Pracowałam tam krótko… koszmar uciekłam. Niby wszystko cycy stanowisko ładne, pensja kaka tak naprawdę podałam natomiast później zapomniano mnie uprzedzić o 2 tyg przymusowym urlopie który musi wziąć gdyż jest inwentaryzacja. Wszyscy kochają dzieci ale nie jak chorują przy końcu miesiąca. Praca zdalna powoduje brak premii. Atmosfera w dziale exportowym fatalna nigdy się nie spotkałam z taka (usunięte przez administratora) Pozew o (usunięte przez administratora) wygrany. Naprawdę radzę przemyśleć chęć podjęcia tam pracy. Ja nie uwierzyłam komentarzom… moj blad

Aplikujacy
@Ekentari

@Ekentari możesz coś więcej napisać? Chcę aplikować do działu eksportu bo widzę że trwa rekrutacja, ale teraz sam już nie wiem

Typek

Niestety muszę się zgodzić z przedmówcami. Na samym początku atmosfera wydaje się przyjemna. Jednak nepotyzm oraz koleżeństwo można zauważyć bardzo szybko. Bez donoszenia do osób z góry można pomarzyć o stabilnym zatrudnieniu oraz ewentualnym awansie.

mar.in
@Typek

Powiesz więcej? Na jakich stanowiskach trzeba uważać? i na kogo? (inicjaly)

Natalia
@Typek

Cześć, a pomijając atmosferę pracy w Vynn Group, jak oceniasz inne warunki zatrudnienia w firmie? Jaka oferowana jest umowa oraz wynagrodzenie? Na co można liczyć?

Typek
@Typek

Głównie na kierowników zmian na magazynie, niby tobie pomogą Ale praktycznie podpierdzielą wyżej za wszystko

Jak wygląda praca PH? Jakie są warunki i zarobki?

Zażenowany

Zgadzam się z poprzednimi opiniami. Dodatkowo większość pracujących tam ludzi to ludzie z kompleksami, cierpiący na megalomanię. Bardzo nieprofesjonalni. Omijać szerokim łukiem, szkoda czasu i zdrowia.

Na pierwszy rzut oka firma przyjazna, atmosfera ok. Do czasu. Układy i "nepotyzm". Brak możliwości awansu, i mnóstwo donosicieli.

mar.in

Powiesz więcej? Na jakich stanowiskach trzeba uważać? i na kogo? (inicjaly)

Zostaw merytoryczną opinię o Vynn Group Sp. z o.o. - Góra Kalwaria

• Jak się pracuje w Vynn Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vynn Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vynn Group Sp. z o.o.?

Vynn Group Sp. z o.o.
  • Żwirowa 18