Opinie o Iturri Poland Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Iturri Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Iturri Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iturri Poland Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

M

Pracowałem tam jakiś czas temu, potwierdzam wszystkie negatywne komentarze dotyczące tego miejsca. Rotacja pracowników mówi sama za siebie. Lepiej poszukać czegoś innego.

@EX

Pracuje w Iturri, pracowałem też w tzw. corpo i Iturri z corpo nie ma nic wspólnego, firma daje dużo benefitów i duży komfort pracy, możesz isć na dodatkową kawę nikt na ciebie krzywo nie patrzy, fajna atmosfera pracy, zespół. Pytanie czy kolego koleżanko przychodzisz do pracy pracować?

Nickk

Wymagania w stosunku do wynagrodzenia to jakieś nieporozumienie

@Nickk

Czy chodzi o stanowisko „specjalista ds kontraktów” ? :-)

Zenek

Nie polecam się zatrudniać w tej firmie zaczynając od zarobków to jest wielka poraszka 4500-4700 brutto komunikacja w tej firmie to dno każdy sobie.Wymagania jak byś był kierownikiem zero szacunku do drugiej osoby liczenie każdego grosza i wizja słupków tabelek naprawdę szkoda czasu i nerow ich motto radź sobie sam Totalne (usunięte przez administratora)

@EX

Ja wdziałem w jednym wątku, że w 2022 roku pisali o kwocie 4 000 a wy tu pytacie po dwóch latach czy 4 700 zł to dobra kwota? też bym chciał się dowiedzieć o jakich stanowiskach teraz piszecie, bo kiedyś widziałem, że szukali specjalisty ds. przetargów, ale nie podali w ogóle kwoty wynagrodzenia wtedy

Zenek

EX Nowy wpis
@Zenek

Czyżbyś był kolejną osobą "od kontraktów", od której wymaga się pracy na 3 etatach za jedną, do tego, skromną wypłatę? :)

@EX

Ciekaw mnie co masz na myśli poprzez stwierdzenie, że wyplata jest skromna? Sumarycznie też można ja ująć? Tu wyżej widzę 4700 zł ale skoro obowiązków jest dużo to chyba są z tego jakieś premie? coś o świątecznej już widziałam ale myślę o innych

EX Nowy wpis

4700 brutto wspomniane wyżej w 2024 to dobra wypłata?

@EX

Te kwoty 4,500-4,700 zł to do którego stanowiska są przypisane? Kiedyś ktoś zasugerował, że zarobki specjalisty ds. kontraktów to jakieś nieporozumienie i aż chciałem poszukać w sieci o jakie wynagrodzenie chodzi ale takie oferty mi się nie pokazują. Nie szukają już ludzi na to stanowisko?

Jak możecie ocenić aktualna rotacje? Jeszcze w zeszłym roku sugerowano by nie podejmować się tu pracy ze względu na gorsze warunki, ciekawi mnie natomiast to, że od dłuższego czasu nikt niczego nie pisał, dlaczego? czy możliwe ze się cos poprawiło? Kiedyś ktoś już pytał o prace KAMa, czy teraz na dział handlowy dalej są prowadzone jakieś przyjęcia?

M

Aaricia85
@M

Właśnie miałam tam aplikować... Szkoda ze opinie są takie negatywne Dawno dawno temu, była to bardzo dobra firma.

Aleksandra
@M

Mogę zapytać jakiego rzędu są tam zarobki? Czy w ogóle jest sens "zawracać" sobie głowę?

Ex
@Aleksandra

3500-4000 na miesiąc. W tym przedziale. Za taką harówkę i wspomniane „udogodnienia” to bez rewelacji

Aneta
@Ex

Są do tego jakieś premie albo dodatki jakieś? Benefity czy coś w tym stylu? No i w sumie to podajesz stawkę netto czy brutto?

Ex
@Aneta

Netto, netto oczywiście. Przecież za 3500-4000 brutto, poniżej 3000 złotych na rękę, takiej pracy nikt by nie podjął. Bądźmy poważni.

Honorata
@Ex

A tego to nie wiem, ludzie są różni ale z tego widze jasno stwierdzasz, że byłoby to nieadekwatne. A na dzień dzisiejszy jak z warunkami stoją? Dalej max 4 tys brutto czy podskoczyło? Specyfika pracy niezmienna?

albaroza
@M

dzięki odechciało mi się kandydować na ofertę pracy

Honorata
@albaroza

A na które chciałeś i z jakich przyczyn? Widzę, że szukają speca ds. przetargów i ofert. Niby pisali tu już o benefitach ale niczego o świętach nie widzę a tu w ofercie była na ich temat wzmianka. Na Wielkanoc także się cos otrzymuje? jeśli tak to co?

Ciągła? A jak to jest ze stanowiskiem młodszego speca od marketingu cyfrowego i wizualnego? Wiem, że właśnie od jakiegoś czasu oferta jest wystawiona i zastanawia mnie na jakie stanowisko można z tego przeskoczyć w strukturze? I czy ludzie zazwyczaj robią zdalnie? Widzę, że jest na to opcja

EX

Rotacja w tej firmie to coś stałego, po rozmowach z osobami które tam pracowały (też pracowałem w przeszłości) naprawdę, lepiej sobie odpuść. Korpo straszne. Chyba, że Ci takie klimaty pasują.

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
Green Capital S.A.
Nickk

Wymagania w stosunku do wynagrodzenia to jakieś nieporozumienie

@Nickk

Czy chodzi o stanowisko „specjalista ds kontraktów” ? :-)

Iturri Poland Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. Przetargów. Czy ktoś z Was brał udział w rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy!

Czym w Iturri Poland Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

opieka medyczna w opcji premium za 1 zł, owocowe dni, świeże soki, czwartek smaku, gdzie możemy próbować różnych dań, premia świąteczna, plus paczki na święta, Fundusz Socjalny, dużo różnych dofinansowań, do przedszkola, wyprawka szkolna, dofinansowanie do wypoczyku, wczasy pod gruszą...losowane są darmowe bilety do kina, karty benefit itp. Sporo różnych świadczeń firma oferuje. Ja nie korzystam, ale są też kursy językowe.

G

z przykrością zgodzę sie z opinią poniżej, manipulacja, mobbing, zastraszanie. młode dziewczyny są tam bardzo źle traktowane, szczególnie w dziale usług :( jak ktoś pracował to na pewno wie, o którego kierownika chodzi... ogólnie praca fajna, ciekawa i rozwijająca ale trzeba mieć twardą (usunięte przez administratora)

@G

Fajna praca ale jednocześnie manipulacja i (usunięte przez administratora)? To trochę chyba nie idzie w parze? Skoro ktoś o tym (usunięte przez administratora)cały czas pisze, to może warto coś z tym zrobić?

EX

Zdecydowanie odradzam. Ta firma to farsa, a nie miejsce do pracy. Pod ładnym płaszczykiem kryją się: hipokryzja, nierealne oczekiwania za marne pieniądze, zwolnienia pod byle pretekstem, mobbing, zastraszanie. Ogromna rotacja pracowników. Firmą rządzi grupa małych kolesi, którzy uprawiają swoje manipulacyjne gierki tak, aby tylko utrzymać się na swoich ciepłych stołkach

exo

jakie to są te stawki?

Też EX
@exo

Powiem tak. Podpisuje się w stu procentach pod tym co napisał EX. Oni oczekują byś był analitykiem finansowym, handlowcem, no i przede wszystkim korposzczurem - oddawał życie firmie (hołdują hasło „mój klient- moja firma” tak jakby oznaczało ze pracujesz na swoje konto) do tego robił tysiące tabelek. W zamian pracujesz w ładnym biurze, ale w atmosferze zaczerpniętej z korporacji Warszawskich (Mordor na Domaniewskiej) i Katowickich (tych nowych wysokich biurowców). Przemiał ludzi niesamowicie wysoki, łapią się na dobre warunki socjalne. A kasa? Mniejsza niż na typowej produkcji czy magazynie w BB. Fajnie że ktoś napisał prawdę o tej firmie! Pozdrawiam

Kandyd
@Też EX

Witam, czy coś nieciekawego się tam dzieje, widzę od roku pojawiające się ogłoszenia na stanowisko Specjalista do spraw sprzedaży, obsługi klienta, kontraktów itd. Zastanawiające to... co z nadgodzinami czy są a jeżeli tak to jak często, czy jest presja, mobbing, przymuszanie. Ta firma szanuje prawo pracy czy je obchodzi? Trochę słabo wygląda to co napisałeś. Wolę nie wpaść z deszczu pod rynnę, żeby po 3 miesiącach nie szukać nowej pracy.

@Kandyd

Przeczytaj mój wpis. To co napisałem potwierdzają też inni. Odpowiedzi na Twoje pytania masz w pierwszym moim wpisie. Ulubione powiedzenie włodarzy firmy to „ dawać ciśnienie” ciągle i nieustająco.(usunięte przez administratora) Normalni odchodzą- stąd ta rotacja. Są też tacy którym odpowiada być (usunięte przez administratora)Jak chcesz się przekonać na własnej skórze to próbuj.

Też EX
@Kandyd

I zdecydowałeś się na kandydowanie/ ofertę pracy w tej firmie, po przeczytaniu tych komentarzy?

Ex3

Wszystko o tej firmie mówi ogromną rotacja pracowników. Brak podwyżek, problemy z urlopami, odgadywanie, a atmosfera powoduje brak chęci do pojawiania się w biurze, wchodzisz i juz masz dość tego dnia. Brak decyzyjności, jak się coś sypie to szukają winnych nie rozwiązania. Z miesiąca na miesiąc coraz większe wymagania, coraz więcej exceli, tabel, spotkań. Presja i oczekiwanie pracy na nadgodzinach (oczywiście za darmo). Podejście typu ,,jak się nie podoba to tam są drzwi, ktoś następny przyjdzie na Twoje miejsce". Odradzam

Klaudia

Jestem w szoku ile firma zapewnia benefitów, najbardziej kuszące są te darmowe posiłki i szkolenia. Ktoś niżej napisał ze benefity zostały ucięte, to których teraz nie ma?

prawda
@Klaudia

Jesteś z firmy? bo wpis na to ewidentnie wskazuje.

Mateusz

Pojawiła się oferta pracy jako specjalista ds obsługi klienta, pytanie czy warto aplikować ? Jakie są warunki i czy praca jest wymagająca

dział handlowy

Hej ,jakie są zarobki na stanowisku key acooount manager ,jakie benefity ,jak atmosfera Widzę że szukają do pracy

Ryszard

Hej, widziałem na stronie Iturri, że właściwie na każdym stanowisku oferowana jest umowa o pracę, a do tego oferują też szeroki pakiet benefitów. Chciałem jednak zapytać jak się prezentują zarobki, biorąc pod uwagę pandemię. Czy miała ona jakikolwiek wpływ na wysokość wynagrodzenia?

z
@Ryszard

Zarobki stoją w miejscu, podwyżek póki co nie będzie. Pakiet benefitów ucięty, czasem owoc lub sok wpadnie i tyle

Agnieszka
@z

Pewnie przez ten cały kryzys co? A z tym pakietem to co to znaczy, co mieliście i co się z tym stało? Przecież Medicovery dalej stoją ;-)

Zofia

Cześć, jak wyglądają możliwości awansu dla pracowników Iturri? :) Co jaki czas się zdarza, że ktoś awansuje? Czy pracodawca sam w taki sposób docenia swoich pracowników czy trzeba samemu się o taki awans ubiegać? Jak to przebiega w firmie? Chodzi mi o pracownika magazynu.

Laptop18

Witajcie. Orientuje się ktoś w kwesti wynagrodzeni w tej firmie jako magazynier? Praca na jedna zmianę czy na więcej?

@Jonasz i pracujesz tam od tylu lat? nigdy nie było powodów do narzekania?

Michi

Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat obecnej sytuacji firmy Iturri? Jak firma sobie radzi w obecnych czasach? Czy można tam liczyć na stabilne zatrudnienie? Chodzi mi o ofertę pracy na stanowisku Specjalisty ds Zakupów. Jak z warunkami pracy i jak kształtują się zarobki?

Jonasz

Od 2003 roku firma działa, ma dobre opinie, a przy tym jest również dobrym pracodawcą więc polecam pracę.

Przeczoszust

Witajcie Uważajcie przy zatrudnieniu na magazyny.... A już na pewno nie mówcie prawdy:) W tej firmie uczciwość raczej nie jest na porządku dziennym..Mnie pracę obiecano a następnie nic się nie odzywając oszukano mnie...bez informacji że ktoś już został/ będzie zatrudniony...Decyzję pozostawiam Wam forumowiczom Pozdrawiam:)

Zostaw merytoryczną opinię o Iturri Poland Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Iturri Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Iturri Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iturri Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Iturri Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Iturri Poland Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Centralna 6
    43-346 Bielsko-Biała